Fakty Grudziądz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Fakty Grudziądz

Fakty Grudziądz jest nowym miejskim portalem, obejmującym swoim zasięgiem także Kwidzyn, Wąbrzeźno, Świecie, Toruń i Bydgoszcz. W portalu można znaleźć aktualne informacje z życia miasta i regionu oraz firmy, ogłoszenia z pracą i sprzętem, a także kalendarz imprez i koncertów. Jest to jedyny portal w Grudziądzu zamieszczający tak dużą liczbę wiadomości.

Szczegóły strony faktygrudziadz.pl:

Podlinkuj stronę faktygrudziadz.pl:

Fakty Grudziądz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 230 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 66 Odwiedziny googlebot 699

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.wek.pl Serwis informacyjny miast: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz »

  Serwis informacyjny www.wek.pl poleca nowości, aktualności, galerie. W naszym serwisie znajdziesz informacje o Włocławku, Toruniu, Bydgoszczy. U nas znajdziesz: informacje z regionu, wiadomości z Włocławka, Wiadomości z Torunia, Wiadomości z Bydgoszczy. W naszym serwisie zobaczysz: fotorelacje, wideorelacje z wydarzeń kulturalnych i miejskich. W wek’u opisujemy co dzieje się w najbliższej przyszłości, przyjmujemy darmowe ogłoszenia oraz mamy bazę firm.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz Informacje - NSInfo - Firmy, Usługi »

  Nowy Sącz Informacje w serwisie NSInfo to artykuły prasowe, notki oraz treści opisujące region Nowego Sącza i okolic w kontekście promowania firm i usług oraz najważniejsze informacje dotyczące społeczności nowosądeckiej.

  Platforma informacyjna NSInfo w Sączu to możliwość wymiany informacji, poglądów za pomocą działu: Forum Nowy Sącz oraz możliwość zamieszczenia ogłoszeń drobnych w następnym dostępnym dziale serwisu NSInfo.

  Nowy Sącz Info to szereg treści, które są przeznaczone dla mieszkańców regionu sądeckiego a celem jest stworzenie społeczności regionalnej, która wzajemnie będzie mogła się promować za pomocą narzędzi dostępnych
  w NSInfo.

  Serwis informacyjny z elementami takimi jak Katalog firm Nowy Sącz, ogłoszenia nowy sącz oraz forum dyskusyjne Nowy Sącz to jedyna w swoim rodzaju platforma informacyjno społecznościowa w Nowym Sączu przeznaczona dla mieszkańców tego pięknego regionu. Jednym z założeń jakie ma spełniać ten serwis to stworzenie integralnej społeczności Nowosądeckiej, która na wzajem mogła by się promować. Połączenie tych trzech elementów w jednym serwisie to próba generalna dla NSInfo oraz odskocznia od dużych serwisów, w których ciężko o konkretną informację. Jednymi słowy zobacz i oceń sam.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tuchola - Forum, Wydarzenia, Zdjęcia, Filmy »

  Serwis internetowy iTuchola poświęcony jest w całości problematyce miasta Tuchola oraz okolicznym miejscowościom. Zdecydowanie społeczność tego regionu zasługuje na dobry serwis umożliwiającym im prezentacje własnych filmów i zdjęć najbliższych, zwierząt, swoich maskotek, domów i ogrodów, samochodów i motocykli oraz wyczynów. Każdy może tu stworzyć własną wizytówkę z filmami video i zdjęciami udzielać odpowiedzi i zadawać pytania na forum. Największą zaletą strony jest niebywała wręcz prostota obsługi, spore możliwości edycji i publikacji oraz dostępność w internecie. Poza rolą społecznościową serwis spełnia także rolę informacyjną. Szkoły Tuchola czy Urząd miasta Tuchola udostępniają informacje, które będziemy starali się na bieżąco aktualizować. Walory estetyczne okolicy, jej wartość turystyczna dzięki znanym w całej Polsce atrakcją jak Bory Tucholskie czy Zalew Koronowski są często motorem do przeszukiwania stron przez internautów. W związku z tym wpadać będą z pewnością często na iTuchola.pl i przeglądać zasoby. Jest to szczególna okazja dla firm z okolicy aby zaprezentować swoją ofertę w serwisie w dowolnej postaci. Zapraszamy

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia w Białymstoku i okolicach »

  Serwis ogłoszeniowy www.anonse-bialystok.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami zarówno dla samego miasta Białystok jak i dla całej białostocczyzny. nW serwisie istnieje możliwość darmowego przeglądania i zamieszczania ogłoszeń. Dzięki wielu popularnym kategoriom takim jak mieszkania, dziecko, samochody, praca, rolnictwo, zwierzęta, edukacja, biznes każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie codzienne sprawy mają tu swoje odzwierciedlenie co przekłada się na popularność portalu. Wszystkie ogłoszenia publikowane w serwisie są moderowane przez administratora przed publikacją pod kątem zgodności z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz Regulaminem serwisu. Regulamin wprowadza dodatkowe obostrzenia eliminując tym samym ogłoszenia nie przyczyniające się w żadne sposób do rozwoju gospodarki rynkowej, przedsiębiorczości oraz wolnego handlu np. systemy piramidowe. Do każdego ogłoszenia można również dodać dwa pliki graficzne w formatach .jpg lub .gif. Moderacja ogłoszeń jest dość częsta dzięki czemu użytkownik korzystający z serwisu www.anonse-bialystok.pl ma dostęp do aktualnych, na bieżąco dodawanych ogłoszeń. W serwisie istnieje również możliwość zamieszczania reklam i linków do innych witryn. Aby skorzystać z różnych form promocji swojej witryny należy skontaktować się z administratorami serwisu poprzez dostępny formularz w dziale Kontakt.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tuptamy.pl »

  Dokąd pójść i co pokazać naszym pociechom? Skąd dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach dla dzieci w twoim mieście? To proste. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi serwis Tuptamy.pl. To co oferuje to najważniejsze i najświeższe informacje ze świata kultury, sztuki i rozrywki najmłodszych, w najbardziej przejrzystej formie dostępne bezpośrednio na stronie jak i w formie Newslettera. Serwis dzięki aktualnościom, recenzjom, reportażom czy artykułom jest serwisem opiniotwórczym. To źródło informacji o wydarzeniach i atrakcjach dla dzieci. Znajdziecie tu takie działy jak:
  - dział "bez komentarza" (prezentujący nagrania video z wydarzeń w mieście),
  - forum dla wszystkich propagujących "tuptający" styl bycia,
  - recenzje z ostatnich wydarzeń,
  - propozycje miejsc jako "stałych punktów" odwiedzin,
  - informacje o premierach kinowych i teatralnych,
  - pomysły miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom,
  - a przede wszystkim wydarzenia, i to zarówno te cykliczne jak i te niecodzienne - dla dzieci małych i dużych, zdrowych i potrzebujących naszej pomocy, dzieci uśmiechniętych i tych których na ten uśmiech czekają.
  Na początek Tuptamy.pl startuje w Poznaniu, jednak nic nie stoi na przeszkodzi by zawitał również i w Twoim mieście.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jan Wołosiuk »

  Jan Wołosiuk - kandydat do Rady Miasta Gdyni, Lista PO, nr 8. Okręg obejmujący Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze św. Maksymiliana, Redłowo i Orłowo. Czym chciałbym się zająć jako radny Gdyni: z racji zawodu i wiedzy - uporządkowaniem finansów Gdyni; zadbaniem o sprawy zwykłych ludzi, nie o pomnikowe inwestycje; budową i uporządkowaniem ścieżek rowerowych; uporządkowaniem kwestii Polanki Redłowskiej – budowa centrum rekreacji leśnej; uporządkowaniem dzielnic, ze szczególnym uwzględnieniem zaniedbanych ulic; kwestią opieki nad zwierzętami bezdomnymi.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pieniny »

  Pieniny24.pl to portal opisujący intrygujące historię, niezwykłych ludzi, niesamowite miejsca, to również aktualne wydarzenia Polityczne, Sportowe, Kulturalne i wiele więcej, Turystyka z regionu Pienin -Szczawnica, Krościenko wraz z innymi miejscowościami Pienin oraz rejonu Podhala. Pieniny24.pl to również twoja własna strefa z ciekawymi informacjami użytkowników oraz ich video. Pieniny24.pl to także informację rozrywkowe na temat co będzie się działo w rejonie, to również nasze akcje przedstawiające w prawdziwym świetle wiele wydarzeń, to także katalog firm z regionu. Pieniny24. pl to po prostu TWÓJ SERWIS PIENIŃSKI.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Przemyski - przemyski serwis informacyjny »

  Portal Przemyski oraz bezpłatna gazeta Brama Przemyska to uzupełniające się media, będące nośnikiem informacji na temat Przemyśla oraz powiatu przemyskiego.
  Serwis oprócz codziennych informacji zawiera także takie działy jak: ogłoszenia drobne, wizytówki lokalnych firm, kalendarz wydarzeń kulturalnych oraz przegląd lokalnej gastronomii. Jest także możliwość ściągnięcia numerów archiwalnych przemyskich gazet Konik Polny oraz Brama Przemyska

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kody-pocztowe.nf.pl »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w upowszechnianiu wiedzy z zakresu nowoczesnych meto zarządzania. W ramach naszego portalu internetowego zapewniamy informacje, które mają stanowić inspirację dla menedżerów, która pozwoli na rozwój ich firm oraz profesjonalizację działań. Zapewniamy szereg artykułów, które dotyczą najnowszych trendów związanych z praktykami zarządzania. Prowadzimy również multimedialną telewizję.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wrzeszcz »

  Wrzeszcz.trojmiasto.pl to portal informacyjny, który poświęcony jest głównie dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Zawiera aktualne informacje o wydarzeniach. Informuje o zbliżających się imprezach. Poza tym umożliwia zamieszczanie ogłoszeń dotyczących danego regionu. W serwisie znajduje się także forum, dostępne dla wszystkich mieszkańców dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Cały portal kierowany jest głównie w stronę mieszkańców danego regionu.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »