Gurulabu.pl - Biotechnologia w laboratorium - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Gurulabu.pl - Biotechnologia w laboratorium

Serwis gurulabu.pl przeznaczony jest dla wszystkich naukowców tych mniej i bardziej doświadczonych w pracy laboratoryjnej, działających na polu biotechnologii, biologii molekularnej i biomedycyny. Serwis jest alternatywą forum technik biologii molekularnej, w którym prowadząc czaty z innymi użytkownikami można wymieniać doświadczenie związane z problemami wynikającymi z wykorzystywania różnych metod i technik podczas pracy w laboratorium. Można poradzić się innych, zadać pytanie dotyczące nurtującego problemu z nie działającą metodą lub poszukać odpowiedzi w przeprowadzonych już czatach. Po poprawnym rozwiązaniu prostego Quizu użytkownik zostaje Guru danej metody i może pomagać innym w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w ich pracy laboratoryjnej. Osiągniecia poszczególnych statusów i awans w hierarchii Guru i Pytającego widoczne są na dynamicznie generowanej wizytówce każdego użytkownika. W serwisie użytkownicy znajdą rozrywkę w postaci Quizów na Guru z metod biologii molekularnej, bio-ciekawostki, streszczenia nowości naukowych czy humor life science.

Szczegóły strony www.gurulabu.pl:

Podlinkuj stronę www.gurulabu.pl:

Gurulabu.pl - Biotechnologia w laboratorium

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal studencki - Zrobcie-Halas.pl! - notatki, harmonogramy, e-learning »

  Portal Studenta - Miejsce społeczności studenckiej z całej polski. Zapraszamy i Ciebie!Harmonogramy uczelniane, informacje o wykładach i profesorach, e-learning, notatki studentów, dla studenta, portal studencki, harmonogramy, uczelnie, studia, praca dla studentów, domy studenckie,student magazyn,studentka magazyn,studenci magazyn,juwenalia magazyn,studia magazyn,studencki magazyn,akademicki magazyn,student studia,studentka studia,studenci studia,juwenalia studia,studencki studia,akademicki studia,życie studenckie studia,gazeta studencka studia,magazyn studencki studia,prasa studencka studia,oferta studencka studia,student gazeta,student życie,student życie studenckie,student gazeta,student magazyn,student prasa,student oferta,student oferta studencka,studentka juwenalia,studentka studia,studentka student,studentka studencki,studentka akademicki,studentka życie,studentka życie studenckie,studentka magazyn studencki,studentka prasa,studentka prasa akademicka,studentka prasa studencka,prasa akademicka,student prasa akademicka,studentka oferta studencka,studenci student,studenci studentka,studenci juwenalia,studenci studia,studenci studencki,studenci akademicki,studenci życie,studenci życie akademickie,studenci gazeta,studenci gazeta akademicka,studenci magazyn,studenci prasa,studenci oferta studencka,juwenalia impreza,juwenalia studenckie,juwenalia studenci,studia życie,studia prasa,studia gazeta, tarnow, krakow, warszawa, juwenalia mwse tarnów szeroka 9, 33-100 woj. małopolska

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • IOnline.pl - Blog - Wiadomości, fakty, ciekawostki, wydarzenia oraz trendy »

  Spojrzenie na świat okiem młodego polaka. Najciekawsze wiadomości, fakty, ciekawostki, wydarzenia oraz trendy ze wszystkich dziedzin. Blog a zarazem portal gdzie znajdziesz moje przemyślenia oraz to co wydarzyło się na prawdę. Recenzje gier, relacje z wydarzeń oraz aktualności z Polski i świata.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacja firmy. »

  Serwis został poświęcony zagadnieniom związanym z wizualizacją firmy. Pomocna w kreowaniu wizerunku jest wizualizacja. Profesjonalna wizualizacja firmy ma na celu wzmocnienie rynkowego zainteresowania produktami bądź oferowanymi usługami. Daje to bodziec do rozwoju oraz wzrostu zysków. Wizualizacja firm pomaga odpowiednio wykreować dany podmiot handlowy i utrwalić go na rynku. Klienci i potencjalni klienci będą dzięki temu z łatwością rozpoznawać markę wśród konkurencji. Odpowiednia wizualizacja daje możliwość upowszechnienia charakteru i potencjału. Dzięki wizualizacji firmy można osiągnąć efekty, które wcześniej wydawały się mało realne.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na pisaniu artykułów - omnigo.pl »

  Serwis daje możliwość zarabiania pieniędzy na pisaniu artykułów, recenzji i porad! Zarabiaj w internecie razem z Omnigo.

  Omnigo to nowoczesny serwis, w którym użytkownicy mogą za darmo tworzyć artykuły na interesujące ich tematy. Zyski z reklam i programów partnerskich, które wygenerują teksty zamieszczone w serwisie Omnigo są dzielone pomiędzy właścicieli serwisu i autorów artykułów. Artykuły tworzone przez użytkowników są moderowane, co zapewnia wysoką jakość materiałów dostępnych w serwisie.

  Przy wszystkich artykułach dostępnych w serwisie Omnigo wyświetlane są powiązane tematycznie reklamy. Każda osoba, która odwiedzi stronę z Twoim artykułem i kliknie w reklamę przy nim wyświetlaną generuje zysk.

  Zapraszamy do utworzenia swojego konta i rozpoczęcia swojej przygody w serwisie Omnigo!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobraulica.pl »

  Serwis dla osób szukających w Warszawie mieszkania do kupna lub wynajęcia, oferujący informacje na temat wybranej lokalizacji: poziom okolicznych szkół, ocena placów zabaw, najbliższe kamery miejskiego monitoringu, komisariaty policji, ujęcia wody oligoceńskiej, terenu zagrożone osunięciem w okolicy skarpy warszawskiej i inne. Dane na mapie oraz szczegółowe analizy na temat dobrego sąsiedztwa, poziomu bezpieczeństwa, wad i zalet mieszkania w danej dzielnicy Warszawy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hobbit: Pustkowie Smauga »

  Strona poświęcona drugiej części trylogii Petera Jacksona Hobbit: Pustkowie Smauga. Na stronie prezentujemy bohaterów, liczne ciekawostki, zdjęcie, filmy z planu. Hobbit Bilbo Baggins razem z Gandalfem oraz 13 krasnoludami zmierzają do legowiska smoka Smauga. Chcą pokonać bestię i odebrać jej złoto, które ukradła.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cenniczek.com - promocje, wyprzedaże, gazetki »

  Znajdziecie tu najciekawsze promocje, wyprzedaże oraz prawdziwe okazje ze sklepów w których najczęściej robicie zakupy.Szukamy dla was produktów w najatrakcyjniejszych cenach,udostępniamy aktualne gazetki,godziny otwarcia waszych ulubionych sklepów oraz pokazujemy jakie korzyści wynikają z prowadzenia polityki sprytnych zakupów.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności z Polski i świata »

  Na portalu Sierpniowy.pl znajdziesz informacje na temat aktualnych wydarzeń z Polski oraz z całego świata. Publikowane artykuły z dziennikarską rzetelnością przybliżają istotne kwestie, ukazując szeroką perspektywę.
  Ponadto w portalu omawiamy także różnorodną tematykę - od nowości technologicznych, przez usługi finansowe dostępne na polskim rynku, po luźniejsze kwestie związane z posiadaniem samochodu czy prowadzeniem własnej firmy. Atrakcyjne porady zamieszczane w naszym portalu pomogą ci budować pełniejszą świadomość.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawostki »

  Strona naszkraj.info powstała aby skupić w jednym miejscu ciekawostki o codziennym życiu, ciekawostki z polski i ze świata, skupia ona również informacje z polski a także świata. Zachęcamy zatem do czytania artykułów z dziedziny: informacje z polski oraz ciekawostki. Jeśli lubisz pisać, lub znasz jakąś ciekawą informację możesz ją opisać na naszej stronie, wystarczy że się zalogujesz i możesz korzystać nieograniczonych narzędzi dających możliwość dodawania artykułów w naszym serwisie.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »