Podkategoria: Informacje Regionalne - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Informacje Regionalne Podkategoria: Informacje Regionalne

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • NaszeMiasto.pl - sieć miejskich serwisów informacyjnych »

  Serwis prezentujący aktualne informacje, bazy danych miasta i okolic, tworzący sieć miejskich serwisów informacyjnych. NaszeMiasto.pl dostarcza lokalne wiadomości, w tym także ekonomiczne, kulturalne oraz sportowe.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne Warszawskie Ogłoszenia »

  DSerwis bezpłatnych ogłoszeń ze zdjęciem z Warszawy i okolic. Zawsze aktualne oferty z wielu róznych branż. Zobacz sam ile aktualnych ogłoszeń znajduje się w naszej bazie i dodaj swoją ofertę. Nieruchomosci, Motoryzacja, Praca i wiele innych. Jako jedyni dokładamy naprawdę duzo staran aby ogłoszenia były aktualne. Możesz również promować swoje ogłoszenie aby było zawsze na poczatku listy.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sobieszewo Wyspa Sobieszewska Portal Turystyczno - Informacyjny »

  Odkryj piękne Sobieszewo, ekologiczną wyspę na Bałtykiem, Twoje cudowne miejsce jest tak blisko. Dowiedz się więcej. Zapraszamy! Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo, Świbno - informator turystyczny. Noclegi, gastronomia i atrakcje turystyczne na Wyspie. Zdjęcia i opisy: położenia, klimatu, przyrody oraz historii powstania Wyspy. Odkryj Gdańsk Sobieszewo, Świbno, Orle, Przegalina, Górki Wschodnie

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia regionalne »

  Serwis e-strefa.org oferuje umieszczenie darmowych ogłoszeń zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich, zagranicznych oraz ogłoszeń drobnych. Dodanie ogłoszenia do serwisu skutkuje dotarciem do szerokiego grona odbiorców. Ogłoszenia internetowe to jedna z najprostszych form reklamy. Dzięki nim można w szybki i łatwy sposób dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów i to wszystko zupełnie za darmo.
  Nasz serwis został stworzony z myślą o tym aby umożliwić zamieszczanie darmowych ogłoszeń dotyczących niemalże każdej dziedziny życia. Stworzyliśmy szereg kategorii tematycznych, aby potencjalny klient mając sprecyzowane potrzeby łatwiej odnalazł interesujące go ogłoszenia.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia w Białymstoku i okolicach »

  Serwis ogłoszeniowy www.anonse-bialystok.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami zarówno dla samego miasta Białystok jak i dla całej białostocczyzny. nW serwisie istnieje możliwość darmowego przeglądania i zamieszczania ogłoszeń. Dzięki wielu popularnym kategoriom takim jak mieszkania, dziecko, samochody, praca, rolnictwo, zwierzęta, edukacja, biznes każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie codzienne sprawy mają tu swoje odzwierciedlenie co przekłada się na popularność portalu. Wszystkie ogłoszenia publikowane w serwisie są moderowane przez administratora przed publikacją pod kątem zgodności z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz Regulaminem serwisu. Regulamin wprowadza dodatkowe obostrzenia eliminując tym samym ogłoszenia nie przyczyniające się w żadne sposób do rozwoju gospodarki rynkowej, przedsiębiorczości oraz wolnego handlu np. systemy piramidowe. Do każdego ogłoszenia można również dodać dwa pliki graficzne w formatach .jpg lub .gif. Moderacja ogłoszeń jest dość częsta dzięki czemu użytkownik korzystający z serwisu www.anonse-bialystok.pl ma dostęp do aktualnych, na bieżąco dodawanych ogłoszeń. W serwisie istnieje również możliwość zamieszczania reklam i linków do innych witryn. Aby skorzystać z różnych form promocji swojej witryny należy skontaktować się z administratorami serwisu poprzez dostępny formularz w dziale Kontakt.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurier Kolski - Rzetelne informacje o Kole »

  Gazeta, opisująca wszelkiego rodzaju wydarzenia zaistniałe w mieście Kole z dziedziny kultury, polityki lokalnej, rynku pracy, oświaty, budownictwa mieszkaniowego oraz biznesu i itp. Jednym słowem wszystko co dotyczy mieszkańców Koła znajdziesz u nas.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chełm »

  Serwis informacyjny mieszkańców Chełma i okolicznych miejscowości. Aktualności kulturalne, sportowe i polityczne. Z portalu dowiesz się o imprezach i informacje o wydarzeniach z Chełma. Wiadomości również z takich miast jak Lublin, Włodawa, Sawin, Krasnystaw, Okuninka i inne. Na stronie również oferty pracy, katalog firm, pogoda, ogłoszenia, repertuar kina.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piaseczno24.net - nowa wizja informacji »

  Piaseczno24.net - Najświeższe informacje z Piaseczna non-stop! Zapowiedzi wydarzeń kuluralno-sportowych, opinie internautów, dyskusje na temat Piaseczna.

  Najszybsze medium na terenie całej gminy Piaseczno. Znajdziesz tu informacje z życia lokalnej społeczności, zaproszenia na wydarzenia różnego typu oraz relacje z nich.

  Jedyne miejsce, gdzie każdy mieszkaniec Piaseczna może napisać swój artykuł na jaki chce temat.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM PROMOCJI LOKALNEJ TIM »

  Decydując się na współpracę z Centrum Promocji Lokalnej TIM, nasi Klienci podejmują decyzje o znaczeniu strategicznym i długofalowym, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ta decyzja przyniosła zamierzone korzyści.

  Reklama stanowi nieodłączny element naszej rzeczywistości i jest przejawem postępu cywilizacji. Najczęściej ma na celu skłonienie do nabycia pewnych towarów czy usług, ale jej celem może być także utrwalenie świadomości istnienia określonej marki i to jest zadanie dla CENTRUM PROMOCJI LOKALNEJ TIM.
  CENTRUM PROMOCJI LOKALNEJ TIM wydawca magazynu HALLO KRAKÓW - TWOJE M4, KRAKÓW NOCĄ oraz KATALOGU RABATOWEGO

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Itiner - rozkład jazdy komunikacji miejskiej i planer podróży w komórce »

  Itiner to darmowa aplikacja, udostępniająca informację pasażerską na telefonach komórkowych. Dzięki efektywnej kompresji danych, program wyświetla rozkład jazdy komunikacji miejskiej bez konieczności łączenia się z Internetem. Dodatkowo, wbudowany planer podróży umożliwia wyszukiwanie optymalnych połączeń między dowolnymi przystankami, adresami oraz istotnymi punktami w mieście (POI). Współpracując z systemem lokalizacji autobusów czy tramwajów, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na pojazd danej linii. Główna przewaga i to co odróżnia itinera w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych to: planer podróży z dowolną liczbą przesiadek; dla wielu miast istnieje możliwość wyszukiwania połączeń między POI (uczelnie, kina, teatry,...) oraz adresami (ulica, numer domu), z uwzględnieniem przejść pieszych między bliskimi przystankami; dostęp w jednej aplikacji do rozkładów jazdy wielu miast; wbudowana aktualizacja rozkładów; obsługa wbudowanego lub zewnętrznego GPS-a; wizualizacja przejść pieszych na mapie; aplikacja może współpracować z systemami lokalizacji pojazdów MPK i wyświetlać dynamiczną informację pasażerską, tzn. rzeczywiste czasy oczekiwania na autobusy (testowo ta funkcja dostępna jest w Zielonej Górze); jest za darmo.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infobrokering.info - Infobroker Janiszewski »

  Broker informacji dla biznesu. Infobrokering dla firm i klientów indywidualnych. Tworzenie baz danych, wyszukiwanie danych, analizowanie i przetwarzanie informacji. Oferowana przez nas jakość usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdzić mogą wszyscy Klienci korzystający z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę www celem zapoznania się z pełną ofertą usług.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Regionu. Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm, Solidna i Rzetelna Firma Regionu. »

  Certyfikat |Firma Regionu| to Ogólnopolski Program weryfikacji Solidności i Rzetelności Firm. Certyfikat |Firma Regionu| przyznawany jest na podstawie badania Opinii Klientów, Konsumentów. Certyfikat |Firma Regionu| to Nagroda, która jest potwierdzeniem na zaufanie Klientów i Konsumentów do wybranych produktów i usług. Program |Firma Regionu| to narzędzie badające jakość obsługi klienta oraz wiarygodność danej firmy i jakość świadczonych usług i produktów. Uzyskanie przez Firmę Godła |Firma Regionu| oznacza, iż dana firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i partnerów biznesowych. Jest Solidnym Partnerem dla swoich współpracowników, profesjonalnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem. Uzyskane przez Firmę Godło |Firma Regionu| stanowi swojego rodzaju wizytówkę firmy, niezależne i wiarygodne poświadczenie Solidności i Rzetelności Firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w działania na rzecz ciągłego podwyższania standardów świadczonych usług i produktów. Jednocześnie wyróżnia firmę na rynku pod względem nowoczesności i profesjonalizmu. Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm |Firma Regionu| stoi na straży działań mających na celu zadowolenia klienta oraz wsparcia biznesowego Twojej Firmy. Nagroda w postaci Certyfikatu |Firma Regionu| to prestiż dla Twojej Firmy, poświadczenie wiarygodności działań, solidności i rzetelności wykonywanych usług oraz wysokiej jakości produktów.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuro z mBiuro to rozwiązanie dla polskich i zagranicznych firm wchodzących na rynek oraz doświadczonych przedsiębiorców, decydujących się na stworzenie oddziałów firmy. Posiadamy
  wirtualne biuro w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Katowice.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dominik Ptak »

  Strona Dominika Ptaka - kandydata do Rady Miasta Wrocławia. Na stronie znajdziemy: program (postulaty), biografię (galerię (zdjęcia zarówno prywatne jak i z życia społecznego) oraz inne potrzebne informacje (harmonogram spotkań z wyborcami, dane kontaktowe).

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tuptamy.pl »

  Dokąd pójść i co pokazać naszym pociechom? Skąd dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach dla dzieci w twoim mieście? To proste. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi serwis Tuptamy.pl. To co oferuje to najważniejsze i najświeższe informacje ze świata kultury, sztuki i rozrywki najmłodszych, w najbardziej przejrzystej formie dostępne bezpośrednio na stronie jak i w formie Newslettera. Serwis dzięki aktualnościom, recenzjom, reportażom czy artykułom jest serwisem opiniotwórczym. To źródło informacji o wydarzeniach i atrakcjach dla dzieci. Znajdziecie tu takie działy jak:
  - dział "bez komentarza" (prezentujący nagrania video z wydarzeń w mieście),
  - forum dla wszystkich propagujących "tuptający" styl bycia,
  - recenzje z ostatnich wydarzeń,
  - propozycje miejsc jako "stałych punktów" odwiedzin,
  - informacje o premierach kinowych i teatralnych,
  - pomysły miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom,
  - a przede wszystkim wydarzenia, i to zarówno te cykliczne jak i te niecodzienne - dla dzieci małych i dużych, zdrowych i potrzebujących naszej pomocy, dzieci uśmiechniętych i tych których na ten uśmiech czekają.
  Na początek Tuptamy.pl startuje w Poznaniu, jednak nic nie stoi na przeszkodzi by zawitał również i w Twoim mieście.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Luty - kandydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego »

  Agnieszka Luty - kandydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego z listy Platformy Obywatelskiej, okręg gliwicki, w wyborach samorządowych 2010 . Lekarz stomatolog, mieszkanka Gliwic, od 12 lat związana zawodowo z Tarnowskimi Górami . Absolwentka Zarządzania Placówkami Służby Zdrowia ( Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach )oraz Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw ( Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu ). Obecnie pełni funkcję kierownika niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej w Tarnowskich Górach.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi, zamówienia publiczne, moniroting prasy - PressInfo.pl »

  Jesteśmy kompleksowym źródłem informacji dotyczących przetargów, inwestycji, a także dotacji oraz ich wynikach – wszystkie te dane podlegają doraźnej weryfikacji i każdorazowej aktualizacji. Na bieżąco monitorujemy ogłoszenia Urzędów Zamówień Publicznych. Śledzimy też informacje na stronach WWW oraz w krajowych i lokalnych tytułach prasowych – pozwala to na publikację informacji o przetargach już w dniu, kiedy zostały one ogłoszone. Dysponujemy także informacjami na temat zwycięzców monitorowanych przetargów, do naszej dyspozycji pozostają ich dane teleadresowe. Taki tryb monitorowania przetargów i zbierania informacji o nich pozwala naszym klientom na łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Firmy, które dopiero wchodzą na rynek, za naszym pośrednictwem mogą uzyskać dostęp do informacji choćby o wysokości zamówień w sektorze branżowym przez nie reprezentowanym, a także skorzystać z usługi śledzenia niestandardowych zleceń; mogą one także uzyskać dostęp do danych o archiwalnych przetargach.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pszczyński portal - pyna.pl »

  Pszczyna - nowy portal w Pszczynie - pyna.pl - kochamy Pszczynę, dlatego globalnie promujemy pszczyńskich autorów, twórców z Pszczyny i pszczyńskie firmy. Pyna.pl to nadchodzące imprezy w regionie, najświeższe informacje i wydarzenia oraz blogi regionalne.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartłomiej Pobłocki - Oficjalna strona kanydyta do Sejmiku Województwa Pomorskiego »

  Strona kandydata do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego. Bartłomiej Pobłocki zaufany i skuteczny kandydat - Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia, Reda, Puck. Powiat Wejherowski i Pucki. Bartłomiej Pobłocki Twoim kandydatem do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • BelfordMedia.pl | Usługi dziennikarskie »

  Świadczymy usługi dziennikarskie i reporterskie na terenie Polski i Europy. Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam zmierzyć się z każdym gatunkiem dziennikarskim (informacyjnym i publicystycznym). Realizujemy materiały na potrzeby prasy drukowanej, radia, telewizji oraz internetu.nnBelfordMedia.pl zapewnia usługę pełnego outsorsingu dla wydawnictw prasowych i firmowych. Oferujemy kompletny proces przygotowania publikacji (projekt graficzny, teksty i zdjęcia, skład komputerowy oraz przygotowanie do druku). Służymy radą i fachową pomocą w kwestiach merytorycznych i technicznych.nnBelfordMedia.pl przygotowuje i koordynuje kampanie reklamowe skierowane do Polaków mieszkających w największych skupiskach polonijnych na świecie (USA, Kanada, Wyspy Brytyjskie, Australia). Dzięki ścisłej współpracy z mediami polonijnymi oraz znajomości zagranicznych rynków reklamowych jesteśmy w stanie skutecznie promować Państwa produkt bądź usługę.nnIdąc z duchem czasów BelfordMedia.pl oferuje pisanie tekstów na zamówienie (copywriting). Solidnie i szybko zredagujemy treść strony internetowej Państwa firmy. Odpowiednio dobrany tekst na stronie www to gwarancja sukcesu wizerunku firmy. Ponadto piszemy, redagujemy i poddajemy korekcie artykuły sponsorowane oraz pomagamy w doborze mediów.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informacje Regionalne

Informacje Regionalne - nowa strona:

Adres: