Podkategoria: Informacje Regionalne - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Informacje Regionalne Podkategoria: Informacje Regionalne

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Informacje z Miasta Żywiec »

  Żywiec posiada wiele cennych zabytków. Czy można dowiedzieć się o wszystkich? Owszem, w Internecie istnieje portal poświęcony właśnie takim niezwykłym i cennym miejscom w Żywcu. Portal zywiecinfo.pl przybliży Wam historię takich ciekawych obiektów w Żywcu jak pałac Habsburgów, stary zamek, konkatedra żywiecka czy kościół w Zabłociu. Dowiecie się jakie legendy wiążą się z miastem, skąd wzięła się jego nazwa oraz będziecie mogli przeczytać gdzie pierwotnie Żywiec był ulokowany. Portal zywiecinfo.pl to doskonałe miejsce dla turystów, którzy chcą w Żywcu pozostać na kilka dni. Poznają oni wnikliwie nie tylko historię miasta ale też dowiedzą się o najaktualniejszych wydarzeniach kulturalnych w mieście. Wysoki poziom prezentowanych na portalu zywiecinfo.pl artykułów pozwoli Wam udać się do miejsc naprawdę wartych uwagi a stare zdjęcia, licznie zamieszczone na stronie, pozwolą Wam przenieść się w wyobraźni w dawniejsze czasy. Zapraszamy wszystkich planujących przyjazd do Żywca - pamiętajcie www.zywiecinfo.pl

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FMI - Federacja Międzyrzeckich Internautów »

  Federacja Międzyrzeckich Internautów jest serwisem społeczności Międzyrzecza, zawierającym informacje oraz ogłoszenia z powiatu międzyrzeckiego. Darmowe ogłoszenia międzyrzeczan, promowanie międzyrzecza i międzyrzeczan. Wiadomości sportowe, kulturalne i historia Międzyrzecza i okolic.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łopuszno.info »

  lopuszno.info to niezależny portal informacyjny gminy Łopuszno stworzony z myślą o jej mieszkańcach. Jest to pierwszy i jedyny jak do tej pory tego typu portal w rejonie gminy Łopuszno. To właśnie dzięki niemu czytelnicy na bieżąco mogą sprawdzać co dzieje się w obrębie ich miejsca zamieszkania, bowiem portal zawiera artykuły w tym także wywiady, zdjęcia, filmy jak również namiary na ciekawe linki dotyczących całej gminy.

  Jedną z głównych inicjatyw portalu lopuszno.info, jest to aby stał się on miejscem aktywizacji wszystkich mieszkańców dlatego też kontaktując się z redakcją mogą oni dodawać własne informacje, artykuły, zdjęcia, filmy dotyczące ich miejscowości będących w gminie Łopuszno. Redakcja pragnie aby utworzony portal ożywił nie tylko wirtualną rzeczywistość mieszkańców, ale również stał się miejscem regularnych odwiedzin, pomysłowości i zaangażowania w dzieleniu się z redakcją ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi gminy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oceniaj i komentuj radnych, sprawdź jak oceniają ich inni. »

  Chcesz wiedzieć‡ jak sprawdzić… się™ radni ? U nas możesz zobaczyć‡ co o nich myślą… inni, jak i ich oceniają‡ czy zadać‡ im pytanie. Oceń ich, przecież im płacisz ! Każdy radny na naszej stronie posiada swój profil, na którym ma możliwość uzupełnienia większości informacji które mogą zainteresować wyborcę.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Infofakt, najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata »

  infofakt.pl jest miejscem, gdzie gromadzone są wybrane najświeższe wiadomości z kraju i ze świata: wydarzenia, gospodarka, sport, praca, turystyka, motoryzacja, nauka, program tv, oferty, ogłoszenia, rozrywka, ciekawostki, nieruchomości.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów »

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportowe (krav maga, taniec, gimnastyka), artystyczne i językowe, dbałość i zaangażowanie zapewnią doskonały rozwój Twojego Dziecka. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, również w wakacje. Rodzicu, sprawdź nas!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum regionalne Warszawa i okolice »

  Forum i portal mieszkańców Miasta Warszawa to miejsce gdzie znajdziesz bardzo dużo przydatnych treści na temat stolicy. Dowiesz się gdzie udać się w wolnym czasie, jak miło spędzić czas ze znajomymi, która restauracja lub klub cieszy się uznaniem. Dla tych co poszukują lokalu mieszkalnego, czeka kilka nowych inwestycji, o których można dyskutować z innymi kupującymi i wymieniać opinie. To bardzo ułatwia potem zakup mieszkania, bo jak wiemy jest to inwestycja na wiele lat, a może wręcz do końca życia. Jednocześnie mamy okazję do poznania naszych nowych sąsiadów i nawiązania wspólnych przyjaźni. Dzieci też nie zostały pominięte, można wybrać przedszkole lub żłobek, gdzie będzie chodzić nasz maluch i porozmawiać z innymi mamami na temat danego miejsca. A gdy dziecko podrośnie to pojawia się pytanie do jakiej szkoły lub gimnazjum warto je wysłać, a jest w czym wybierać, wiec nie jest to takie łatwe. Warto zapoznać się ze zdaniem innych rodziców co sądzą o szkolnictwie. Warszawa.cz to portal, który bardzo ułatwia rozprawienie się z codziennymi trudnościami.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum i inwestycje w Krakowie »

  Regionalne forum mieszkańców stolicy Małopolski to miejsce, gdzie wszyscy mieszkańcy mogą wspólnie wymieniać ze sobą różne opinie, na tematy o aktualnych wydarzeniach, które dzieją się w Krakowie oraz okolicy. Z forum dowiecie się, które lokale mieszkalne najlepiej kupić, na co w szczególności zwrócić uwagę, jakich błędów należy unikać podczas rozmowy z deweloperem. Jeżeli już macie dzieci, dowiecie się od innych rodziców, które żłobki lub przedszkola posiadają najlepsze opiekunki. A dla starszego dziecka pozyskasz cenne dane na temat szkoły albo liceum. Inwestycja w przyszłe lata dziecka, to bardzo dobra lokata. Gdy ktoś z rodziny się rozchoruje, to inni Krakowianie chętnie pomogą. Powiedzą do którego lekarza się udać, żeby dostać fachową radę. Jeśli chodzi o większe zakupy dowiesz się jak dojechać do centrum handlowego Serenada albo galerii Bonarka. Na stronie można też znaleźć oferty pracy w krakowskich firmach takich jak Auchan Bronowice. Dlatego wszystkich bardzo zapraszamy tutaj na forum, aby mogli wspólnie dzielić się dobrymi radami, wrażeniami i razem się wspierać.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numer Kierunkowy »

  Codziennie użytkownicy poszukują w sieci informacji, my staramy się te informacje państwu dostarczać. Jako że numery kierunkowe od paru lat nie są już na stałe przypisane do numeru abonenta, a numer można przenieść z jednego województwa do innego. To w 100% nie można określić czy wciąż np.numer kierunkowy 44 jest przypisany do numeru abonenta. Numery kierunkowe w Polsce były kiedyś wykorzystywane do połączeń między miastowych w centralach telefonicznych do łączenia rozmówców. W dzisiejszych czasach numery kierunkowe są wykorzystywane jedynie do połączeń Międzynarodowych. Dodatkowo wraz z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 28 lutego 2008 r. w sprawie planu numeracji krajowej dla publicznych sieci telefonicznych, zaczynając od dnia 30 września 2009 roku nie musimy wybierać „0” przed 9-cyfrowym numerem abonenta.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje lokalne - Gazeta Mosińsko Puszczykowska »

  Na portalu gazeta-mosina.pl codziennie najświeższe informacje z gminy Mosina, Puszczykowa i okolic. Chcesz wiedzieć więcej co dzieje się w gminie Mosina, szukasz informacji na temat tego regionu? Już dziś wejdź i sprawdź najnowsze wydarzenia. Serwis prowadzony pod nadzorem Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej - największego pisma w regionie. Zapraszamy

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owi.pl - ogłoszenia w internecie »

  Serwis ogłoszeniowy owi.pl oferuje wszystkim użytkownikom internetu darmowe ogłoszenia drobne. W naszym serwisie możesz zamieszczać dowolną ilość ogłoszeń. Dodasz tutaj między innymi ogłoszenia drobne, ogłoszenia praca, nieruchomości, samochody, a także ogłoszenia budowlane. Serwis posiada intuicyjny interfejs i nie wymaga od użytkownika zbyt dużej wiedzy technicznej, swoje oferty doda każdy, nawet największy laik.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Knurów »

  Regionalna odpowiednio skatalogowana baza firm, zapewni klientom niesamowitą łatwość w dotarciu do Firmy której szukają, a dzięki prostemu i funkcjonalnemu Menu pozwoli w niezwykle szybki sposób zapoznać się z Państwa ofertą, cennikiem oraz galerią.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wilanów Ursynów Mokotów »

  Wiadomości, kultura, sport, biznes. Katalog firm regionalnych, reklama lokalna. Jesteśmy czołowym portalem działającym na Warszawskim Wilanowie, Ursynowie i Mokotowie. Zajmujemy się tematyką lokalną dotyczącą naszych dzielnic.Regionalny portal Warszawy. Włącz się!

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC GORLICE - GORLICKI PORTAL INFORMACYJNY »

  ABC GORLICE to najświeższe wiadomości, ciekawe komentarze i opinie. Czytaj najnowsze informacje z ziemi gorlickiej, słuchaj internetowego radia, oglądaj wideo w portalu informacyjnym ABC GORLICE, u nas zawsze coś się dzieje, ...

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z Olsztyna »

  Portal informacyjny miasta Olsztyn, znajdziecie tu zawsze aktualne wiadomości z życia Olsztyna, kalendarz imprez, informacje sportowe, forum mieszkańców, galerię. Wszystko w jednym miejscu podane w lekki i przejrzysty sposób.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia warszawskie »

  Darmowe ogłoszenia warszawskie w lokalnym serwisie ogłoszeniowym - warszawalokalnie.pl. W serwisie każdy użytkownik ma możliwość dodać każdą ilość ogłoszeń w kategoriach takich jak między innymi praca, nieruchomości, motoryzacja i wiele innych.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Toruń z perspektywy zwykłego mieszkańca »

  Strona zawiera aktualne informacje o tym co dobrego lub złego dzieje się w Toruniu. Poruszane są przede wszystkim sprawy przyziemne, ale nie zabraknie także tematów większej wagi. Wszystko to co uważam za ważne, z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca Torunia, znajduje swoje odbicie na stronie. Strona zawiera również subiektywne opinie na temat poziomu obsługi klienta w wybranych sklepach i placówkach usługowych na terenie Torunia.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości Trójmiasto »

  Na terenie Trójmiasta, działa bardzo prężnie schronisko dla psów Promyk. To doskonale zorganizowana instytucja, w której można znaleźć profesjonalnych opiekunów zwierząt, znających się na ich potrzebach i zapewniających im wiele uczucia i sympatii, czego akurat takim porzuconym zwierzętom bardzo trzeba. Można zauważyć, że Trójmiasto wiedzie prym w kwestii dbania o to, by bezpańskie psy nie biegały w samopas po ulicach miast i nie powodowały w ten sposób zagrożenia. Każdy kto chce przygarnąć psa ze schroniska Promyk, może zapoznać się z regułami adopcji na naszej stronie, albo wybrać się osobiście do schroniska i na miejscu przyjrzeć się psom.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dębica »

  Dębickie centrum informacji. Zbiór informacji ze wszystkich stron w Dębicach oraz ogłoszenia z Dębicy! Wejdź, zarejestruj się i dodaj ogłoszenie!
  Informacje z Dębicy Wiadomości Dębickie Codzienna aktualizacja Wiadomości z regionu Pogoda Sport Ogłoszenia Praca wynajem mieszkań Forum Dębickie Strona skupiająca wszystkie dębickie strony

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Henryk Mercik »

  Strona dr. inż. arch. Henryka Mercika - Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego.
  Henryk Mercik, Urodzony 20 lutego 1969 r. w Chorzowie. Od 1995 r. mieszkaniec Rudy Śląskiej. W 1988 r. ukończył I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Chorzowie. W 1995 r. zdobył tytuł magistra inżyniera architekta na Wydziale Architektury Politechniki Śląskej w Gliwicach. W 2004 r. obronił pracę doktorską w dziedzinie nauk technicznych pt. „Zespoły mieszkaniowe z przełomu XIX i XX wieku, ich rozwój oraz wpływ na urbanizację terenu Górnego Śląska (na przykładzie obszaru dzisiejszego miasta Ruda Śląska)” napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. arch. Jacka Włodarczyka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. W 2011 r. uzyskał uprawnienia rzeczoznawcy SKZ w dziedzinie: architektura i budownictwo
  Wieloletni Miejski Konserwator Zabytków w Rudzie Śląskiej i Chorzowie. Radny Sejmiku Województwa Śląskiego kadencji 2010 –2014. Przewodniczący Klubu Radnych RAŚ. Przewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i Kultury. Członek Zespołu ds. Rocznic i Jubileuszy. Sejmiku Województwa Śląskiego. Członek Rad Programowych: Muzeum Śląskiego w Katowicach, Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie, Teatru Rozrywki w Chorzowie. Członek Rady Naukowej wydawnictwa „Zeszyty Chorzowskie”. Interesuje się historią architektury w szczególności okresem XIX w. oraz modernizmem, muzyką, kulturą i historią Górnego Śląska.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informacje Regionalne

Informacje Regionalne - nowa strona:

Adres: