Majka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Majka

Opowieść o nieprawdopodobnej i magicznej miłości dziejącej się w Krakowie. Młoda studentka fotografii trafia do biura przystojnego architekta... Strona poświęcona nowemu serialowi Majka emitowanemu w telewizji TVN od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55

Szczegóły strony serialmajka.pl:

Podlinkuj stronę serialmajka.pl:

Majka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 216 Odwiedziny netsprint 35 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 318

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program telewizyjny »

  TeleMagazyn to przewodnik po 65 stacjach telewizyjnych. Zawiera pełny repertuar najchętniej oglądanych stacji – w tym wszystkich ośrodków regionalnych TVP – wraz z rekomendacjami najciekawszych pozycji programowych. Kolumnom z repertuarem towarzyszy bogato ilustrowany dział magazynowy. Czytelnicy mogą w nim znaleźć informacje o programach, recenzje i oceny filmów, sylwetki gwiazd oraz łamigłówki – krzyżówki i sudoku. W każdym numerze krótkie omówienia 140 filmów i obszerne recenzje ponad 20. – z informacją co warto, a czego nie warto oglądać. TeleMagazyn ukazuje się w piątkowych wydaniach dzienników „Polska”.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program TV - Wirtualna Polska »

  Program dla wszystkich stacji TV, a także stacji obcojęzycznych. W serwisie przejrzysty katalog kanałów telewizyjnych podzielonych na zestawy tematyczne - popularne, dla dziecka, film, muzyka, sport, informacje, dokument i kultura.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naziemna Telewizja Cyfrowa DVB-T »

  Wszystko na temat naziemnej telewizji DVB-T. Jak odebrać dvb-T, nadajniki i zasięg odbioru, multiplexy, kanały w MUX3 MUX4, tunery, dekodery, odbiorniki, anteny dvb-t, kompresja sygnału, telewizory z MPEG4 MPEG2, moduły CAM, tunery SD, tunery HD, tunery Combo, karty telewizyjne,

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profispot.Telewizja autobusowa.Monitory w Autobusach. »

  Telewizja autobusowa powstała nie tylko z myślą o właścicielach firm, którzy w prosty sposób są w stanie szybko dotrzeć ze swoimi produktami do klienta, ale również z myślą o pasażerach. Taka "telewizja" w autobusie, jest idealnym źródłem informacji - co docenili już nasi klienci - ludzie pracujący. Jadąc i wracając z pracy, czytają bieżące wiadomości - wydarzenia, dowiadują się o pogodzie czy też praktycznych poradach . Każdy pracujący pasażer autobusu, szybko docenił ten nośnik informacyjny. Zatem korzystają wszyscy. Firmy w końcu idąc tropem zachodu, mogą docierać skutecznie do mas, co dotąd mogli uczynić jedynie za sprawą ulotki, a klienci dowiadują się o nich w miejscu dotąd nudnym, czekając na swój przystanek. Komunikacja dzięki reklamie utrzymuje natomiast wysoki standard wnętrz. Digital Signage w marketach, uczelniach i autobusach wiedzie prym nad dotąd znanymi środkami multimediów, takich jak duże ekrany LED przy głównych drogach.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon Netia - najlepsza oferta i obsługa posprzedażowa »

  Salony Netii to jedyne autoryzowane punkty w których można porozmawiać osobiście z przedstawicielem Netii. Salon Netii łączy w sobie biuro obsługi klienta oraz punk sprzedaży. W jednym miejscu mogą Państwo otrzymać ofertę specjalną na usługi internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne. Oferta jest o tyle wyjątkowa, że nie jest dostępna na infolinii, wyłącznie w Salonach Netii. Dodatkowo można doświadczyć jak działają nasze urządzenia: router wi-fi oraz dekoder telewizyjny. Po zakupieniu usług pilotujemy Państwa umowy, tak by usługa była podłączona jak najszybciej i bezproblemowo. Każdy klient ma przypisanego opiekuna, który ma za zadanie bezproblemowego wdrożenia usługi. Projekt jakim są Salony Netii rozwija się błyskawicznie i obecnie mogą Państwo skorzystać z naszych usług w takich miastach jak: Poznań, Wrocław, Zielona Góra oraz Lubin. W naszych salonach obsługujemy również klientów Internetii oraz Dialogu.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benefit-Multimedia- sprzedawca czasu reklamowego na ekranach Benefit TV »

  Benefit- Multimedia specjalizuje się w obszarze Digital Signage- komunikacji marketingowej, technologii DS, oraz produkcji multimedialnej. Oferuje sprzedaż czasu reklamowego na ekranach Benefit TV- nośnikach Digital Signage obecnych w wiodących obiektach sportowych w całej Polsce. Benefit Multimedia wyróżnia na rynku profesjonalna, kompleksowa produkcja multimedialna obejmująca usługi od pomysłu, przez realizację, po emisję. Poza satysfakcją klientów wspieranie zdrowego stylu życia oraz działalność proekologiczna i prospołeczna należą do priorytetów Benefit- Multimedia.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmeo »

  Firmeo prezentuje państwu video-wizytówki najwyższej jakości, czyli w jakości HD. Firma zapewnia doskonałą prezentację produktów. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez ustalenie scenariusza filmu, nakręcenie zdjęć z profesjonalną ekipą, którą zapewnia firma Firmeo. Gotowy film krótkometrażowy przedstawiany jest kontrahentowi w celu akceptacji.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Film online Lektor »

  Jak wykazują badania przeprowadzone w serwisach oferujących darmowe filmy online, najwięcej użytkowników ogląda największe hollywoodzkie produkcje. Prawie 80% widzów decyduje się na obejrzenie hitów zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Znacznie mniejszą popularnością cieszą się filmy niszowe. Te z kolei wybiera już tylko 15% użytkowników portali. Dużą część odbiorców stanowią dzieci. To właśnie dla nich rodzice rejestrują się na stronach, aby uzyskać dostęp do najnowszych produkcji Disneya takich jak Frozen i inne filmy animowane. Najmłodsi uwielbiają tego typu produkcje i spędzają najwięcej czasu przed monitorami. Co więcej badania wykazują, że dzieci równie chętnie klikają w reklamy. Kolorowe animowane banery zachęcają najmłodszych do wejścia w link. Autorzy serwisów dzięki temu uzyskują dochody, które pozwalają im w dalszym ciągu udostępniać darmowe filmy. Rynek filmowy bardzo szybko się rozwija, a widzowie korzystają coraz chętniej z innych, znacznie wygodniejszych alternatyw niż kino.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • YOY TELEWIZJA INTERNETOWA »

  YOY.tv jest najprostszą drogą do udostępniania i kreowania wideo w wysokiej jakości na żywo. Nadawcy mają możliwość emitowania własnych kanałów w różnych kategoriach które będą dostępne na całym świecie. Odbiorcy mogą się cieszyć szybkością i jakością transmisji bez względu na miejsce pobytu. YOY jest platformą dostępną na całym świecie w miejscach dostępu do sieci www

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja online »

  TakTV to nowa aplikacja internetowa która zasugeruje internaucie co w danej chwili warto obejrzeć w telewizji.
  Dzięki polubieniom poszczególnych programów, sugerowane są dobierane tematycznie: gwarantujemy że oglądanie telewizji nie będzie już nudnym skakaniem po kanałach!

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »