Najlepsze strony internetu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Najlepsze strony internetu

Zapraszamy na nasz blog gdzie prezentujemy wybrane przez nas strony internetowe które każdy powinien odwiedzić. To dokonana przez nas ocena znalezionych stron mająca na celu wybranie dla Państwa tego co najlepsze w Internecie

Szczegóły strony polecam.edu.pl:

Podlinkuj stronę polecam.edu.pl:

Najlepsze strony internetu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal ekologiczno-samorządowy »

  Serwis ekologiczno-samorządowy dla samorządowców, firm i użytkowników indywidualnych. Najnowsze wiadomości z zakresu ekologii, prawa, administracji, finansów, konkursy ekologiczne – konkursy dla firm i samorządów, konkursy ekologiczne dla szkół, ogólnopolskie akcje ekologiczne, porady dla samorządowców, ekologiczne ciekawostki i wiele więcej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy automatyki przemysłowej »

  Automatykasklep.com to serwis internetowy oferujący do sprzedaży urządzania automatyki takie jak: sterowniki, przekaźniki logiczne, panele operatorskie, falowniki i przetwornice, serwonapędy, czujniki i inne produkty. Oferujemy niskie ceny, profesjonalne doradztwo, miłą i kompleksową obsługę Klienta oraz krótkie terminy realizacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w innowacje - platforma łącząca inwestorów »

  Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą internetową. Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności o raz kreatywności. Głównym celem naszej platformy jest łączenie inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi lub firmami) poszukującymi kapitału.nJeżeli należysz do grupy poszukującej finansowania, to przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zaprezentowania swoich pomysłów poprzez publikację ogłoszeń. Natomiast, dla inwestorów i instytucji finansowych, przygotowaliśmy specjalny katalog, w ramach którego mogą zaprezentować swoją ofertę.nPublikujemy aktualności oraz artykuły związane z innowacjami oraz inwestycjami. Oferujemy także forum poświęcone tematyce portalu. Jeżeli szukasz inwestora, ciekawej inwestycji lub zamierzasz kupić/ sprzedać firmę, to nasza platforma spełni wszystkie twoje oczekiwania.nDodatkowo, pragniemy zaprezentować naszym użytkowników szereg pomysłów biznesowych.nnZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  MyMarketing.pl jest portalem współpracy przedsiębiorstw. Naszym celem jest stworzenie areny do nawiązywania kontaktów biznesowych pomiędzy firmami z sektora MSP. Zależy nam na umożliwieniu nawiązywania współpracy pomiędzy małymi i średnimi firmami. Oferujemy zarówno ogłoszenia według wielu kategorii oraz profesjonalny katalog firm.

  Zachęcamy do zapoznania się z MyMarketing.pl

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe »

  Bezpłatna wyszukiwarka, w której znajdziesz sale szkoleniowe w Warszawie i w całej Polsce. Są tu obiekty i sale konferencyjne od mieszczących kilkadziesiąt osób na małe szkolenie po centra konferencyjne na duże kongresy.

  Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Dzięki szczegółowym parametrom znajdziesz tu sale szkoleniowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb a także atrakcje na wieczór i niezbędnych usługodawców.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie »

  Serwis studia licencjackie, studia I stopnia przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki na studiach wyższych i podniesieniem kwalifikacji zdobytych w szkole średniej. Wybór studiów w Polsce jest ogromny, dlatego sukcesywnie prezentowane informacje o studiach w Polsce przybliżą wszystkim wybór najlepszej oferty. Licencjat to pierwszy krok młodego maturzysty w kierunku wykształcenia wyższego. Studia licencjackie to podstawowe wykształcenie wyższe, ich ukończenie daje gwarancję otrzymania dyplomu studiów wyższych, nie gwarantuje jednak tytułu mgr. Chcesz wiedzieć więcej, polecamy serwis o studiach: studia w Polsce.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski katalog firm »

  Wybór odpowiedniej firmy świadczącej jakiekolwiek usługi nie jest prostym wyborem. Na rynku wciąż pojawiają się nowe firmy. Klienci mają problem z wyborem firmy, a z kolei właściciele firm mają problem z wybiciem na rynku i z zaprezentowaniem swoich usług klientom. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno klientów, jak i usługowców, stworzyliśmy profesjonalny katalog firm, o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki tak ogromnemu zasięgowi jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie do każdego. Katalog grupuje firmy według branż, co umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie interesującej nas firmy. To również ułatwienie dla usługodawców, którzy mogą zaprezentować swoją firmę w wybranej branży. Wśród prezentowanych branż znajdziesz takie jak: elektronika, komputery, motoryzacja, reklama, transport i inne. Nasz ogólnopolski katalog firm umożliwia także bezpośrednie wyszukiwanie poprzez wpisanie miasta. Wszystko w łatwy, szybki i przyjazny użytkownikowi sposób. Jeśli więc jesteś poszukującym idealnej firmy klientem lub też jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zaprezentować swoją firmę, nasz ogólnopolski katalog firm jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz szukać w prasie, nie musisz szukać w internecie. Skorzystaj z naszego katalogu, a dzięki niemu z pewnością znajdziesz dokładnie taką firmę, która Cię interesuje. Dzięki temu, że wizytówki w naszym katalogu są uaktualniane przez samych właścicieli firm możesz być pewien, że znalezione u nas informacje są rzetelne i aktualne.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla nauczycieli - awanszawodowynauczyciela.pl »

  Portal dla nauczycieli z informacjami i merytorycznymi artykułami specjalistów w dziedzinie edukacji o awansie zawodowym na nauczycieli stażystów, nauczycieli dyplomowanych, nauczycieli kontraktowych, nauczycieli mianowanych. Poruszamy tematy związane z aktualnymi rozporządzeniami i ustawami dotyczącymi awansu na nauczycieli, ścieżki rozwoju, procedury stopni, wynagrodzenia poszczególnych grup awansu zawodowego na nauczyciela.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-Ogloszenia »

  Ogólnopolski portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne bezpłatne ogłoszenia w sposób prosty i efektywny. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu, kto ma coś do zaoferowania lub czegoś szuka, wybranie odpowiedniego miejsca na swoje darmowe ogłoszenia. Nasz portal to także idealne miejsce na wypromowanie własnej firmy w sposób zupełnie bezpłatny i skuteczny. Serwis jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność i jakość publikowanych treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania w portalu własnych ogłoszeń.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności z Polski i świata »

  Na portalu Sierpniowy.pl znajdziesz informacje na temat aktualnych wydarzeń z Polski oraz z całego świata. Publikowane artykuły z dziennikarską rzetelnością przybliżają istotne kwestie, ukazując szeroką perspektywę.
  Ponadto w portalu omawiamy także różnorodną tematykę - od nowości technologicznych, przez usługi finansowe dostępne na polskim rynku, po luźniejsze kwestie związane z posiadaniem samochodu czy prowadzeniem własnej firmy. Atrakcyjne porady zamieszczane w naszym portalu pomogą ci budować pełniejszą świadomość.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »