Olkusz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Olkusz

Stowarzyszenie "Miasta Partnerskie" z Olkusza zajmuje się wymianą młodzieży z innymi miastami Europy, propaguje dobre stosunki międzynarodowe na podłożu społecznym, gospodarczym i artystycznym. Na stronie informacje i aktualności z życia mieszkańców Olkusza i okolicy. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony - http://www.miasta-partnerskie.eu.

Szczegóły strony www.miasta-partnerskie.eu:

Podlinkuj stronę www.miasta-partnerskie.eu:

Olkusz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 239 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 201

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis o Tybecie »

  Serwis poświęcony konfilktowi między Chinami a Tybetem. Informacje o Tybecie - osobistości, historia, polityka, geografia, kultura, religia. Najważniejsze wydarzenia ze świata. Serwis wygrał konkurs pozycjonowania stron www w roku 2008. Dodatkowo otrzymał nagrodę NetSprint za techniki pozycjonowania, techniki webmasterskie i merytorykę. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olkusz »

  Informacje i aktualności z rejonu Olkusza i okolic. Na stronie ogłoszenia, katalog biznesu dla firm i przedsiębiorstw z rejonu olkuskiego oraz czat i społeczności zrzeszające mieszkańców Olkusza w różnych zainteresowaniach i przedsięwzięciach. Infoolkusz.pl to źródło informacji o Olkuszu i okolicy, zarówno gospodarczej, turystycznej jak i społecznościowej. Http://www.infoolkusz.pl - zaprasza.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Bogucice Katowice »

  Strona o Katowicach-Bogucicach. Na stronie można znaleźć historię, zdjęcia, mapę, indeks firm i instytucji oraz inne informacje o Bogucicach. Dodatkowo w serwis został rozbudowany o Blog, którym można znaleźć aktualne informacje z Katowic Bogucic.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Co się dzieje w Ostrowie Wielkopolskim »

  Baza lokali, klubów, restauracji w Ostrowie Wielkopolskim.Najważniejsze wydarzenia i imprezy w naszym mieście.
  Najciekawsze miejsca i atrakcje w Ostrowie Wielkopolskim.Wejdź i sprawdź gdzie wybrać się na imprezę, jakie wydarzenie odbywać się będzie w najbliższym terminie, gdzie można zjeść w przyjemnej atmosferze.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartłomiej Pobłocki - Oficjalna strona kanydyta do Sejmiku Województwa Pomorskiego »

  Strona kandydata do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego. Bartłomiej Pobłocki zaufany i skuteczny kandydat - Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia, Reda, Puck. Powiat Wejherowski i Pucki. Bartłomiej Pobłocki Twoim kandydatem do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamotuły - aktualności i informacje »

  Informator Powiatu Szamotulskiego - szamo.info.pl - Komentarze, opinie, relacje z powiatu. Relacje z wydarzeń sportowych i kulturalnych. Komentarze wydarzeń politycznych. Opinie internautów. Wszystkie wiadomości w jednym oknie Twojej przeglądarki. Codzienna dawka świeżych informacji. Tylko u nas dowiesz się pierwszy - szamo.info.pl

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław informacje »

  Nasza strona internetowa jest w pełni poświęcona Wrocławiowi. Na stronie poruszamy tematy powiązane z miastem zarówno związane z historią, jak też teraźniejszymi wydarzeniami oraz planowanymi imprezami kulturalnymi. Na bieżąco przedstawiamy wszystkie informacje dotyczące ważnych wydarzeń we Wrocławiu, ciekawych miejsc zarówno w mieście jak i jego okolicach. Na stronie można również znaleźć wiele artykułów o historii Wrocławia.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pyrzyce »

  Pyrzyce położone są nad Kanałem Młyńskim, na rolniczych terenach Równiny Pyrzycko-Stargardzkiej. Łagodny klimat Pobrzeża Szczecińskiego oraz żyzne gleby (czarne ziemie) umożliwiają wydajną hodowlę roślin, dzięki której miasto rozwijało się przez wieki.

  Integralne części Pyrzyc stanowią: Górne, Karniewo, Obojno, Pogorzałki, Polnik, Sicina.

  Nazwa miasta[edytuj | edytuj kod]
  Nazwa Pyrzyce pochodzi najprawdopodobniej od staropolskiego słowa pyro, oznaczającego pszenicę. Nazwa podkreśla historyczne związki miasta z gospodarką rolną. Po II wojnie światowej przejściowo miasto nosiło nazwę Perzyce[3][4]. Obecnie obowiązującą nazwę wprowadzono rozporządzeniem ministrów Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 7 maja 1946 roku[5].

  Do roku 1945, czyli do całkowitego zniszczenia podczas walk o miasto i znalezienia się Pyrzyc w granicach Polski, miejscowość ze względu na jej dobrze zachowaną starówkę nazywana była mianem Rothenburg ob der Tauber Pomorza.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Szczecinie »

  Na blogu piszę o moim rodzimym mieście: Szczecinie.
  Internauci znajdą tu najnowsze aktualności i relacje z ważnych wydarzeń oraz co nieco o ważnych lokalizacjach: informacje o ciekawych miejscach wartych odwiedzenia oraz o ich historii.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oliwa Gdańsk »

  Portal informacyjny oliwa.trojmiasto.pl został przygotowany dla mieszkańców dzielnicy Gdańsk Oliwa. Tu mogą zapoznawać się z najświeższymi informacjami o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, a także dnia codziennego. Portal posiada nie tylko forum do dyskusji, kategorię z ogłoszeniami dotyczącymi danej dzielnicy, ale także bazę firm jakie działają w tym miejscu. Z portalu korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i zapoznają się z jego treścią internauci zaciekawieni tym regionem.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »