Olkusz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Olkusz

Stowarzyszenie "Miasta Partnerskie" z Olkusza zajmuje się wymianą młodzieży z innymi miastami Europy, propaguje dobre stosunki międzynarodowe na podłożu społecznym, gospodarczym i artystycznym. Na stronie informacje i aktualności z życia mieszkańców Olkusza i okolicy. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony - http://www.miasta-partnerskie.eu.

Szczegóły strony www.miasta-partnerskie.eu:

Podlinkuj stronę www.miasta-partnerskie.eu:

Olkusz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 226 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 201

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kujawsko-Pomorski Katalog Firm »

  Nasz katalog firm to największa regionalna baza przedsiębiorstw działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zawierająca aktualne adresy firm, numery telefonów oraz pełne i rzetelne opisy ich działalności. Za cel stawiamy sobie również promocję wydarzeń biznesowych takich jak targi, konferencje oraz szkolenia organizowane przez Państwa firmy.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie wydarzenia »

  Internetowe wydanie dziennika regionalnego Gazeta Krakowska. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Sprawdź ostatnie wydarzenia, ciekawe poradniki oraz reportaże na przeróżne tematy. Aktualne informacje z Krakowa i okolic - korzystaj z internetowego wydania dziennika regionalnego - Gazeta Krakowska.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne Opolskie »

  Znajdziesz tu informacje dotyczące innowacyjnych rozwiązań, które realizowane są w województwie Opolskim. Sam projekt skierowany jest w szczególności do niedużych firm, czyli tam gdzie skala wprowadzonych rozwiązań jest zdecydowanie niewielka. Proponujemy na bliską współpracę nauki z sektorem biznesowym. Dzięki stronie www.innowacyjneopolskie.pl firmy i pracownicy naukowi nawiązują współpracę i mogą podjąć skuteczne działania. W serwisie znajdziesz inforamcje o aktualnych dotacjach, ogłoszenia, forum i wiele więcej!

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elblag-Suwalki.pl - Inwestycje w Suwałkach »

  Dwa miasta Elbląg i Suwałki zawiązały współpracę w zakresie utworzenia programu, mającego za zadanie wspieranie potencjału rozwojowego regionu wschodniego. Zawiązane zostało Partnerstwo Ponadregionalne w ramach którego działają samorządy obydwu miast. Program ten wspierają również lokalne szkoły oraz park naukowo-techniczny. W ramach projektu badana jest sytuacja społeczno-gospodarcza obydwu regionów. Przedmiotem badań jest także turystyka, która jest dosyć dobrze rozwinięta na badanych terenach, niemniej jednak ciągle istnieje niezagospodarowany potencjał.
  Rozliczne walory krajobrazowe sprawiają, że przy właściwym wsparciu miasta Suwałki i Elbląg mogą być jednymi z najchętniej wizytowanych lokalizacji w kraju. Żeby zachęcić przedsiębiorców, którzy ulokują inwestycje w Suwałkach, nasze partnerstwo regionalne udostępnia na stronie filmy, a także inne materiały informacyjne. Obszarem naszej troski jest również rozwój informatyzacji oraz wspieranie innowacyjności, jako elementów warunkujących wysoką konkurencyjność gospodarczą regionu wschodniego. Samorządy Suwałk i Elbląga wspólnie chcą dążyć do tego, żeby Polska północno-wschodnia tak samo jak pozostałe regiony rozwijała się dynamicznie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dukla »

  Portal Gminy Dukla. eDukla.pl to aktualności i wiadomości lokalne, zdjęcia z najciekawszych wydarzeń, filmy, ogłoszenia drobne, informator gminny, katalog firm, katalog, stron. Gmina Dukla z dobrej strony.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje z Miasta Żywiec »

  Żywiec posiada wiele cennych zabytków. Czy można dowiedzieć się o wszystkich? Owszem, w Internecie istnieje portal poświęcony właśnie takim niezwykłym i cennym miejscom w Żywcu. Portal zywiecinfo.pl przybliży Wam historię takich ciekawych obiektów w Żywcu jak pałac Habsburgów, stary zamek, konkatedra żywiecka czy kościół w Zabłociu. Dowiecie się jakie legendy wiążą się z miastem, skąd wzięła się jego nazwa oraz będziecie mogli przeczytać gdzie pierwotnie Żywiec był ulokowany. Portal zywiecinfo.pl to doskonałe miejsce dla turystów, którzy chcą w Żywcu pozostać na kilka dni. Poznają oni wnikliwie nie tylko historię miasta ale też dowiedzą się o najaktualniejszych wydarzeniach kulturalnych w mieście. Wysoki poziom prezentowanych na portalu zywiecinfo.pl artykułów pozwoli Wam udać się do miejsc naprawdę wartych uwagi a stare zdjęcia, licznie zamieszczone na stronie, pozwolą Wam przenieść się w wyobraźni w dawniejsze czasy. Zapraszamy wszystkich planujących przyjazd do Żywca - pamiętajcie www.zywiecinfo.pl

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Henryk Mercik »

  Strona dr. inż. arch. Henryka Mercika - Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego.
  Henryk Mercik, Urodzony 20 lutego 1969 r. w Chorzowie. Od 1995 r. mieszkaniec Rudy Śląskiej. W 1988 r. ukończył I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Chorzowie. W 1995 r. zdobył tytuł magistra inżyniera architekta na Wydziale Architektury Politechniki Śląskej w Gliwicach. W 2004 r. obronił pracę doktorską w dziedzinie nauk technicznych pt. „Zespoły mieszkaniowe z przełomu XIX i XX wieku, ich rozwój oraz wpływ na urbanizację terenu Górnego Śląska (na przykładzie obszaru dzisiejszego miasta Ruda Śląska)” napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. arch. Jacka Włodarczyka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. W 2011 r. uzyskał uprawnienia rzeczoznawcy SKZ w dziedzinie: architektura i budownictwo
  Wieloletni Miejski Konserwator Zabytków w Rudzie Śląskiej i Chorzowie. Radny Sejmiku Województwa Śląskiego kadencji 2010 –2014. Przewodniczący Klubu Radnych RAŚ. Przewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i Kultury. Członek Zespołu ds. Rocznic i Jubileuszy. Sejmiku Województwa Śląskiego. Członek Rad Programowych: Muzeum Śląskiego w Katowicach, Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie, Teatru Rozrywki w Chorzowie. Członek Rady Naukowej wydawnictwa „Zeszyty Chorzowskie”. Interesuje się historią architektury w szczególności okresem XIX w. oraz modernizmem, muzyką, kulturą i historią Górnego Śląska.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotosudety - zdjęcia, krajobrazy, panoramy »

  Strona dla miłośników gór i fotografii krajobrazowej. Zawiera galerie zdjęć podzielone według pasm górskich, m.in. Karkonosze, Góry Izerskie, Rudawy Janowickie, Góry Sowie, Masyw Śnieżnika, Pogórza itd. Fotorelacje z wycieczek po nieznanych i dzikich zakątkach Sudetów, relacje z wydarzeń, galerie filmów.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • WildDivine - wszystko o Szczecinie »

  Na stronie piszę nie tylko o aktualnościach i wydarzeniach ze Szczecina ale też staram się czytelnikowi przybliżyć profil historyczny miasta.
  Dodatkowo opowiadam o ciekawych miejscach które warto odwiedzić.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybory Kępno »

  Wybory samorządowe są specyficznymi wyborami. O kandydatach nie dowiemy się z telewizji, a gazet lokalnych nie wszyscy czytają. Plakaty też mają swoje wady. Tutaj z pomocą przychodzi Internet.
  Kępno i cały powiat kępiński mają do dyspozycji specjalny informator wyborczy stworzony przez wydawcę jednej z lokalnych gazet. Dzięki niemu można bliżej poznać kandydatów na radnych, wójtów czy burmistrza.
  Tam też zostaną przedstawione wyniki wyborów, zapewne szybciej niż zrobią to oficjalne komunikaty...

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »