Podkategoria: Portale Internetowe - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portale Internetowe Podkategoria: Portale Internetowe

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Blog o Szczecinie i Zachodniopormorskim »

  Blog o mieście Szczecin i województwie Zachodniopomorskim.
  Rzetelnie opisuję najnowsze i najciekawsze wydarzenia: bez zbędnych emocji. Tylko suche fakty!
  Na blogu piszę o polityce, środowisku, inwestycjach: wszystko widziane oczami mieszkańca.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Officebook »

  Officebook.biz to adres pod którym znajdą Państwo nowoczesny oraz kompleksowy katalog firm z całej Polski. Wszystkie zamieszczane prezentacje firm są podzielone na odpowiednie kategorie tematyczne oraz geograficzne. W naszym katalogu, każda firma orzymuje oddzielną podstronę z możliwością zamieszczenia między innymi opisu, galerii oraz kontaktu. Zapraszam do odwiedzin oraz do reklamowania się w naszym katalogu firm officebook.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABportal.pl »

  LABportal.pl to serwis internetowy dla profesjonalistów w laboratorium, prezentujący informacje na temat analityki chemicznej, mikrobiologii oraz badania materiałów. LABportal.pl publikuje także informacje dotyczące projektowania i wyposażenia laboratoriów, aparatury naukowo-badawczej oraz kalendarium wydarzeń branżowych.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal PowiatChrzanowski.pl »

  Portal PowiatChrzanowski.pl stanowi źródło informacji i reklamy dla mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego. Znajdziesz u nas ciekawe informację, porady, artykuły, konkursy. Oferujemy również bezpłatne ogłoszenia i katalog www i płatną reklamę internetową. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Grudziądz - Portal Miasta Grudziadz »

  Każdy mieszkaniec dowolnego miasta chciałby być,,na bieżąco" ze wszystkimi nowymi informacjami i wydarzeniami, jakie się w nim odbywają. W szczególności tyczy się to prężnie rozwijających miast takich jak chociażby Grudziądz. Wiele miast nie wie jak dobrze poinformować swoich mieszkańców o nowych wydarzeniach czy umożliwić im łatwe umieszczenie ogłoszeń. Wspomniany wcześniej gród świetnie jednak sobie z tym problemem poradził. Jego rozwiązaniem jest, bowiem alfa Grudziądz. Jest to niezwykle nowoczesna witryna internetowa dająca mieszkańcom Grudziądza dostęp do najnowszych informacji czy też umożliwiająca zamieszczanie ogłoszeń typu praca Grudziądz. Ten portal umożliwia znalezienie zatrudnienia w zdecydowanie szybszy i wygodniejszy sposób. Nie trzeba bowiem nigdzie się ruszać - ogłoszenia Grudziądz można przeglądać siedząc wygodnym fotelu przed laptopem. Fakt ten sprawia, że witryna tegoż miasta jest niezwykle nowoczesna i popularna jednocześnie będąc wzorem do naśladowania dla innych miast.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perfumy i produkty FM Group »

  Poznaj świat zapachów perfum FM Group oraz możliwości zarabiania. Zostań konsultantem FM Group i zarabiaj dodatkowe pieniądze.Twój zysk natychmiastowy to 43% różnicy ceny.Zarejestruj się teraz!

  Elastyczny system pracy w FM Group jest opłacalnym źródłem dochodu. Jako Dystrybutor firmy FM GROUP dostosowujesz godziny pracy do swojego planu codziennych zajęć, dzięki temu możesz traktować współprace jako dodatkowe źródło dochodu. Dlatego ten rodzaj pracy jest tak chętnie podejmowany przez studentów, wychowujące matki oraz osoby poszukujące dodatkowych dochodów. Zarabiasz na każdej sprzedanej sztuce produktu FM Group-najwyższej jakości perfum, kosmetykach kolorowych opartych na bazie minerałów oraz chemii gospodarczej. Ponad 40 % różnicy ceny katalogowej a ceną dystrybutora w jakiej zamawiasz to Twój zysk. Sprzedaż zaledwie kilku butelek perfum przynosi kilkuset złotych dochodu. Oczywiście większa ilość sprzedanych butelek większy zarobek. Coraz częściej po paru miesiącach przedstawiciele zarabiają nawet 2500 zł miesięcznie. To dopiero początek kariery, ponieważ firma przygotowała bardzo efektowny plan marketingowy dla swoich dystrybutorów.
  Na pracę w FM Group coraz częściej decydują się osoby szukające dodatkowych dochodów. Młodzi ludzie, studenci którzy chcą zarabiać i nie być zależnym od rodziców. Matki samotnie wychowujące dzieci. Przystępując do współpracy z FM Group chcą zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobraterapia.info - portal informacji terapeutycznej »

  Portal dobraterapia.info to rzeczowa i profesjonalna informacja na temat terapii, specjalistów, kompleksowej diagnozy czy ośrodków rehabilitacyjnych. Skupiamy w jednym miejscu zarówno osoby poszukujące specjalistycznej pomocy, jak i specjalistów z różnych dziedzin terapeutycznych. Posiadamy w swojej bazie gabinety, ośrodki dziennego pobytu, przedszkola integracyjne czy firmy oferujące sprzęt rehabilitacyjny czy inne produkty wspierające terapię. Tworzymy też bazę ośrodków oferujących turnusy terapeutyczne dla dzieci i dorosłych.Portal dobraterapia.info to aktualności na temat wydarzeń, związanych z terapią, zbiór artykułów – popularnonaukowych jak i specjalistycznych, a także forum dla chcących wymienić swoje opinie czy podzielić się doświadczeniami. Dla naszych użytkowników stworzyliśmy „Tablicę ogłoszeń”, na której w łatwy sposób można zamieścić ogłoszenie, prośbę o pomoc czy ofertę współpracy.Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych specjalistów, gabinety, firmy, osoby na co dzień zajmujące się terapią.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Konferencji | Wrocław | Warszawa | Poznań | Kraków | »

  Portal organizacja konferencji oraz imprez powstał z inicjatywy poszerzania wiedzy na temat poprawnej oraz profesjonalnie organizacji konferencji.

  Każda konferencja, a zwłaszcza naukowa powinna charakteryzować się pewnymi standardami, które pomagają rozpowszechniać wiedzę oraz stymulują do rozwoju. Chcemy wprowadzać nowe standardy przyjęte obecnie na całym świecie przy organizacji tego typu imprez. Organizacja Konferencji powinna odbywać się według ustalonej etykiety - a przebieg powinien być przerywany w odpowiednim czasie potrzebnym dla odpoczynku słuchaczy. Ważnym elementem każdej konferencji są prace panelowe, w których to specjaliści mogą wymienić swoje zdanie oraz podyskutować w gronie osób zajmujących się tym wydarzeniem.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Najczęściej ciąża trwa około 40 tygodni, zdarzają się jednak odstępstwa od tej normy i przeważnie nie są one niczym niebezpiecznym. Definitywnym zaświadczeniem faktu bycia w ciąży jest badanie medyczne. Ciążą nazywamy okres od zapłodnienia do porodu. Właściwie zbilansowana dieta zawsze jest ważnym składnikiem dbałości o zdrowie płodu.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna|Ogrzewanie|OZE|Zlecenia|Solarinfo.pl|Portal »

  Solarinfo.pl to portal o odnawialnych źródłach energii i nowoczesnych systemach grzewczych przeznaczony dla wszystkich chcących korzystać z nowoczesnych technologii w tej właśnie branży oraz dla osób zainteresowanych tą tematyką. Celem redakcji jest stworzenie bogatej bazy wiedzy na temat systemów grzewczych wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych. Zależy nam na tym, aby informacje publikowane w naszym portalu były rzetelne i sprawdzone, w związku z tym do współpracy zapraszamy jedynie specjalistów i ekspertów.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal snowboardowo skateboardowy, udostępniający newsy ze świata. »

  Głównym zadaniem portalu jest dostarczanie zawsze aktualnych wiadomości ze świata snowboardu, oraz skateboardu. Codziennie pojawiają się nowe news, filmy, zdjęcia. Jeśli interesuje Cię tematyka sportów ekstremalnych to miejsce na pewno przypadnie Ci do gustu. Warto być zawsze na bieżąco z tym co dzieje się w świecie sportów

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje, fakty »

  Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje i fakty. Mnóstwo dobrych porad dla każdego. Mowimyjak.pl to sport, informacje, kultura, rozrywka, plotki, film, kino, kobieta, mężczyzna, dom, dziecko, wnętrza. Wiemy jak, mówimy jak, dlaczego i kto. Kto jest kim

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na pisaniu artykułów - omnigo.pl »

  Serwis daje możliwość zarabiania pieniędzy na pisaniu artykułów, recenzji i porad! Zarabiaj w internecie razem z Omnigo.

  Omnigo to nowoczesny serwis, w którym użytkownicy mogą za darmo tworzyć artykuły na interesujące ich tematy. Zyski z reklam i programów partnerskich, które wygenerują teksty zamieszczone w serwisie Omnigo są dzielone pomiędzy właścicieli serwisu i autorów artykułów. Artykuły tworzone przez użytkowników są moderowane, co zapewnia wysoką jakość materiałów dostępnych w serwisie.

  Przy wszystkich artykułach dostępnych w serwisie Omnigo wyświetlane są powiązane tematycznie reklamy. Każda osoba, która odwiedzi stronę z Twoim artykułem i kliknie w reklamę przy nim wyświetlaną generuje zysk.

  Zapraszamy do utworzenia swojego konta i rozpoczęcia swojej przygody w serwisie Omnigo!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal poświęcony lotnictwu wojskowemu. »

  Najnowsze informacje, przemysł, nowości, recenzje, analizy i charakterystyki samolotów. Na portalu infolotnicze.pl możesz znaleźć najświeższe informacje związane z lotnictwem wojskowym w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  MyMarketing.pl jest portalem współpracy przedsiębiorstw. Naszym celem jest stworzenie areny do nawiązywania kontaktów biznesowych pomiędzy firmami z sektora MSP. Zależy nam na umożliwieniu nawiązywania współpracy pomiędzy małymi i średnimi firmami. Oferujemy zarówno ogłoszenia według wielu kategorii oraz profesjonalny katalog firm.

  Zachęcamy do zapoznania się z MyMarketing.pl

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Akademickie Centrum Informacyjne ciągle poszerza swoją bazę danych, tak by zapewnić użytkownikom pełną i rzetelną informację na temat możliwości studiowania. Serwis gromadzi dane o szkolnictwie wyższym w całym kraju. Oprócz danych o uczelniach bardzo przydatne są także informacje o zawodach. Katalog profesji obejmuje nie tylko takie pojęcia jak księgowa czy farmaceuta, lecz opisuje również czym zajmują się groomerzy, teletutorzy czy optometryści. Przedstawia profil dydaktyka medialnego, który przenosi treści na nośniki multimedialne i screendesignera, który zaś projektuje układ ekranu. Szeroka paleta zawodów określanych przez ACI stwarza możliwość porównania własnych predyspozycji i zainteresowań z ofertami pracy dostępnymi w dzisiejszej gospodarce. W ramach ciekawostek przedstawiane są odnośniki do różnych portali, powiązanych z pracą w konkretnych profesjach. Dla osób, które nie wiedzą jaką specjalność, jakie studia wybrać, jest to wiedza niezastąpiona.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Policyjne »

  Praca w policji to dla Ciebie marzenie? Jeśli tak to z pewnością chcesz dobrze przygotować się do wcześniejszych egzaminów. My doskonale to rozumiemy. Wiemy, jak ciężkie dla przyszłych policjantów są testy policyjne. Właśnie z myślą o osobach takich, jak Ty, które szukają w sieci pomocy, otworzyliśmy forum policyjne. Czym jest nasze forum dla policjantów? To miejsce dyskusji i wymiany doświadczenia, pomiędzy poszczególnymi osobami, które chcą dołączyć do policji, a osobami już tam pracującymi. Serdecznie zapraszamy na forum policyjne.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brzesko - Miasto i Powiat - Informatorbrzeski.pl »

  Portal Informacyjny miejscowości Brzesko. Informator brzeski to portal na którym znajdują się informację z miasta Brzeska oraz z okolic. Aktualności z regionu Brzeska i gmin powiatu brzeskiego tj. Borzecina, Gnojnika, Czchowa, Iwkowej, Dębna oraz Szczurowej. Informatorbrzeski to również lokalny, powiatowy miesięcznik informacyjny. Najnowsze jnformację między z miesjowości m.in. Mokrzyska, Szczepanów, Rudy-Rysie, Bucze, Przyborów, Zaborów oraz inne miejsowości.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Józefosław24 »

  Jesteśmy pierwszym profesjonalnym portalem informacyjnym dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa. W naszym portalu nzajdziesz aktualności, katalog firm, bezpłatne ogłoszenia, informacje historyczne i przyrodnicze. Zapraszamy również na nasze forum.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia lotnicze »

  Zajmuję się fotografią lotniczą. Zdjęcia wykonuję ze specjalnie przygotowanej platformy do robienia zdjęć lotniczych. Latam nad całą Polską. Zdjęcia wykonuję hobbystycznie oraz na konkretne zamówienie. Zdjęcia z lotu ptaka zrobione przeze mnie przedstawiają ciekawe zakątki Polski od Morza aż po Tatry. Tematem wiodącym zdjęć są zabytkowe budowle, rzeki, jeziora, góry oraz to co przyciąga wzrok.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Internetowe

Portale Internetowe - nowa strona:

Adres: