Podkategoria: Portale Internetowe - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portale Internetowe Podkategoria: Portale Internetowe

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • Studia podyplomowe »

  Uczelnie działają w oparciu o przepisy ustawy prawo o szkolnictwie wyższych. Niektóre z nich podlegają również Ministerstwu Zdrowia czy innym publicznym resortom. Zależne jest oto przede wszystkim od dziedziny nauki. Rozróżniamy uczelnie: techniczne, medyczne, artystyczne, wojskowe, humanistyczne.

  We współpracy z serwisem najlepszeuczelnie.edu.pl przygotowaliśmy dla czytelników aktualne źródło informacji o aktywności naukowej, działalności i ofertach edukacyjnych polskich uczelni.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznań Mieszkanie dla Młodych »

  Mieszkanie dla młodych to program dopłat do zakupu nieruchomości dla ludzi do 35 roku życia. Portal mdmpoznan.pl dostarcza fachowej wiedzy na temat limitów cenowych, warunków programu i dostępnych mieszkań. Warto prześledzić obliczenia fachowców, którzy pokazują czy zaciągnięcie kredytu się opłaca i jak legalnie zwiększyć swoją zdolność kredytową. Nie zawsze w tym celu trzeba zaciągać pożyczkę hipoteczną z teściową, czasem wystarczy wiedza jak mądrze używać i kiedy nie używać karty kredytowej.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia wyższe charakteryzują się przede wszystkim ogromną ilością ofert edukacyjnych i programów nauczania. W Polsce zarejestrowanych jest najwięcej uczelni w skali całej Europy. Studia oferują zarówno podmioty publiczne – uczelnie państwowe, jak i niepubliczne – uczelnie prywatne. Główny podział studiów w Polsce to przede wszystkim stopnie nauczania. Wyróżnia się w polskim systemie kształcenia wyższego następujące stopnie: I stopień – studia licencjackie lub inżynierskie – techniczne, II stopień – studia magisterskie. Obok studiów I i II stopnia nadal dostępne są studia magisterskie jednolite (5 letnie). Uzupełnieniem dla wspomnianych stopni są studia III stopnia – doktoranckie oraz studia MBA i podyplomowe. Poza kształceniem regulowanym przez ustawę prawo o szkolnictwie wyższym uczelnie oferują kursy językowe, szkolenia dla osób indywidualnych i firm.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe »

  Uczelnie działają w oparciu o przepisy ustawy prawo o szkolnictwie wyższych. Niektóre z nich podlegają również Ministerstwu Zdrowia czy innym publicznym resortom. Zależne jest oto przede wszystkim od dziedziny nauki. Rozróżniamy uczelnie: techniczne, medyczne, artystyczne, wojskowe, humanistyczne.

  We współpracy z serwisem najlepszeuczelnie.edu.pl przygotowaliśmy dla czytelników aktualne źródło informacji o aktywności naukowej, działalności i ofertach edukacyjnych polskich uczelni.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o alkoholach »

  (18+) Piwo, wino, whisky. Kiperzy.pl - blog o alkoholach (strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich).

  O sztuce smakowania, podawania i produkowania alkoholi słów kilka (a nawet więcej niż kilka).

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.choroby.org.pl »

  Witryna www.choroby.org.pl, to serwis opisujący ponad 1000 chorób.Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czujemy się źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów.Choroby i dolegliwości podzielone są na następujące kategorie; alergie, cywilizacyjne, generyczne, hormonalne, kobiece, laryngologiczne, mięśni, nerwice, nowotwory, oczu, psychiczne, reumatyczne, serca, skóry, układu kostnego, układu krążenia, układu moczowego, układu nerwowego, układu oddechowego, układu pokarmowego, układu rozrodczego, weneryczne, zaburzenia seksualne, zawodowe oraz zębów.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal ogłoszeniowy Gorzów »

  Miejsce w którym dodasz ogłoszenie zupełnie za darmo. Serwis umożliwia promocję biznesu na gorzowskim rynku. Darmowe ogłoszenia lokalne w Gorzowie. Kieruj swoją ofertę do mieszkańców Gorzowa i okolicy. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanieofert.pl - lokaty ranking »

  Na rynku usług bankowych oferowanych jest wiele lokat bankowych przez wiele banków. Jednak tylko nieliczne lokaty są naprawdę warte uwagi. Nasz serwis pomaga w wyborze atrakcyjnej oferty. Przybliżamy tematykę oszczędzania w banku oraz radzimy jak zarządzać swoimi finansami. Porównanie lokat systematycznie publikowane na naszym serwisie umożliwia sprawdzenie i przeanalizowanie najlepszych ofert banków. Na naszym portalu znajdziesz także aktualności z rynków finansowych oraz felietony na temat bezpiecznego oszczędzania i inwestowania. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać i szukasz odpowiednich porad - wejdź na nasz serwis!

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnie internetowe »

  Spis księgarni internetowych w Polsce. Aktualne dane kontaktowe, godziny otwarcia, numery telefonów, adresy e-mail oraz oferta handlowa. Sprawdź gdzie najlepiej kupować książki, podręczniki i czasopisma.

  Data dodania: 01 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog podróżniczy i motocyklowy - LifeWeLove »

  LifeWeLove to blog motocyklowy pary podróżującej na motocyklu. Na Stronie znajdują się opisy wypraw, trasy motocyklowe, inspiracje, porady praktyczne oraz Galeria odwiedzonych i pięknych miejsc na świecie.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o aranżacji wnętrz »

  Jeżeli chcecie Państwo poznać różnice między damskim, a męskim spojrzeniem na zagadnienie designu, aranżacji wnętrz, nowości na rynku artykułów wyposażenia wnętrz, na blogu Punkt Siedzenia spędzicie wiele miłych chwil.
  Para miłośników designu dzieli się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami na istotne tematy z dziedziny aranżacji wnętrz. Lekko, inteligentnie, ze szczyptą humoru przekazuje różnice w tym co istotne i ciekawe dla Pana, a tym co urzeka i zachwyca Panią. Zapraszamy na blog Punkt Siedzenia czyli różnice w związku... z designem!

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koncerty »

  Koncerty, wystawy, wydarzenia, premiery muzyczne? Zapraszamy do serwisu informacyjnego. Koncerty - sprawdź gdzie gra Twój ulubiony zespół! Aktualne informacje o koncertach, wydarzeniach i wystawach - miejsca, daty i godziny. Aktualne informacje o rynku rozrywki.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak osiągnąć cel? - ANAMADI »

  Serwis ANAMADI tworzą sami użytkownicy. Dołącz do nas i dziel się swoimi marzeniami, planami oraz sposobami ich realizacji. Niech Twoje życiowe szczęście, stanie się szczęściem innych użytkowników. Razem stwórzmy lepszy świat, taki w którym będziemy się wspierać w realizacji wytyczonych przez siebie celów.

  Twórcy serwisu ANAMADI wierzą, że świat jest lepszy, kiedy możemy realizować swoje marzenia, a te realizujemy wtedy, kiedy znamy sposoby ich osiągnięcia. Wiedza innych użytkowników jest niezbędna w tym procesie, tak żeby dojść do określonego celu najprostszą możliwą drogą.

  www.anamadi.com:
  - Sekcja Kariera
  - Sekcja Finanse
  - Sekcja Ciało
  - Sekcja Związki
  - Sekcja Zainteresowania
  - Sekcja Rodzina
  - Sekcja Sport
  - Sekcja Nauka
  - Sekcja Zdrowie
  - Sekcja Relacje
  - Sekcja Psychika

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Photo blog Piotr Bławicki »

  Chcesz zgłębić tajniki fotografii? A mozę chcesz zobaczyć jak pracująprofesjonaliści? Bez względu na to czy jesteś profesjonalnym fotografem czy amatorem zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami doświadczonego i utytułowanego fotografa. Photo blog Piotr Bławicki to ciekawe zdjęcia, reportaże z różnych dziedzin od polityki po dokument, kończąc na gwiazdach sportu. Porady typowo techniczne o sprzęcie fotograficznym, teoretyczne o tym jak robi się np. zdjęcie na okładkę czy przybliżenie państwu pracy fotografa prasowego to główne zadania prowadzonego przezemnie bloga. Zapraszam.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikroskopy - kolposkopy »

  Centra medyczne jak i laboratoria wymagają sprzętu najwyższej, jakości, a w tym mikroskopy. Firma Centrum Mikroskopii, która na polskim rynku funkcjonuje już od kilkunastu lat ma Państwu do zaoferowania innowacyjne rozwiązania z sfery mikroskopii dostosowane do indywidualnych potrzeb ewentualnego konsumenta. W propozycji tej warszawskiej firmy znajdują się nie tylko mikroskopy biologiczne, ale także odwrócone, lekarskie.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs asertywności online i za darmo »

  Jak wyrażać siebie, bez obaw o odrzucenie innych? Jak umieć odmówić w danych sytuacjach konfliktowych w których nie mamy ochoty na dalszą dyskusję? W końcu, jak być asertywnym pracownikiem, albo nawet jak wychować asertywne dziecko.

  W dzisiejszych czasach asertywność jest bardzo potrzebna, zarówno w sytuacjach towarzyskich jak i w pracy, trzeba umieć postępować tak, żeby nie dać sobie wejść na głowę i zapobiegać wypaleniu zawodowemu. Co by było, gdybym powiedział Ci, że możesz się tego wszystkiego nauczyć, za darmo?
  Poziom asertywności nie jest zakodowany w genach, można więc śmiało podejmować próby wpojenia sobie, tak potrzebnych w dwudziestym pierwszym wieku zachowań. Z pomocą przychodzi polskie centrum asertywności.

  Asertywnosc.net to kurs asertywności, który poprowadzi Cię po aspektach tego zagadnienia, pierw nauczysz się czym jest asertywność a potem dowiesz się o specyficznych technikach, które pozwolą Ci stawać się coraz bardziej asertywną osobą z dnia na dzień. Internetowe kompendium wiedzy jest jedno kliknięcie od Ciebie. Na co jeszcze czekasz? Zapraszamy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • NASZ-GLOGOW.pl Informacje lokalne - Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice »

  Portal internetowy nasz-glogow.pl powstał, aby ułatwić mieszkańcom Powiatu Głogowskiego dostęp do informacji. Dzięki współpracy z innymi mediami oraz instytucjami na naszym portalu czytelnicy będą mogli uzyskać informacje z wielu źródeł. Dzięki temu staniemy się jednym z najbardziej obiektywnych tytułów na rynku.
  Nasz Głogów to codzienna porcja wiadomości w jednym miejscu

  Masz jakiś ciekawy temat, który powinniśmy poruszyć, w Twoim otoczeniu dzieje się coś co chcesz żebyśmy opisali? Byłeś/aś świadkiem czegoś ważnego? Napisz do nas.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia drobne krakówlokalnie.pl »

  W pełni darmowy serwis ogłoszeniowy krakówlokalnie.pl - to lokalny serwis ogłoszeniowy w którym możesz opublikować swoje ogłoszenia praca, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia usługowe i wiele wiele innych. Dzięki lokalnemu charakterowi serwisu twoje ogłoszenia są nadzwyczaj skuteczne. Docieraj z nimi tylko do zainteresowanych osób z twojego miasta.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mampytanko.com »

  Konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Jak, gdzie, kiedy i dlaczego? Podziel się swoimi pytaniami i daj szansę odpowiedzieć na nie innym. Artykuły i ciekawostki. Już nie musisz przeglądać wielu stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytania. Na mampytanko.com zadajesz pytanie, a wszyscy użytkownicy pracują nad jedną konkretną, satysfakcjonującą odpowiedzią, aby dać Ci to, czego szukasz.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cały sport w jednym miejscu, najciekawsze wydarzenia sportowe »

  Wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń. Najciekawsze informacje w jednym miejscu. Relacje i wyniki meczów na żywo, ciekawe linki oraz najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady, zdjęcia.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Internetowe

Portale Internetowe - nowa strona:

Adres: