Podkategoria: Portale Internetowe - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portale Internetowe Podkategoria: Portale Internetowe

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Uczelnie wyższe »

  Portal Wyzszeuczelnie.pl to jeden z nielicznych tego typu projektów zajmujących się publikacjami dotyczącymi szkolnictwa wyższego w Polsce. Jest to strona dedykowana zarówno dla kadry naukowej uczelni takich jak doktorzy czy profesorowie i także studentów. Strona jest ciągle aktualizowana a treści na niej publikowane pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smaki świata »

  Portal tematyczny smakizeswiata.net to projekt mający na celu przybliżyć internautom składniki kulinarne odznaczające się dużą egzotyką. Strona zawiera recenzje produktów oraz artykuły odnoszące się do kuchni z całego świata.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal motoryzacyjny »

  Strona Furki.pl gromadzi artykuły przydane kierowcom. Publikowane tu artykuły dotyczą zarówno konkretnych modeli aut jak i porad skierowanych do kierowców. Ze strony dowiemy się jak wygląda taryfikator mandatów oraz co zrobić aby dobrze przygotować samochód do zimy.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polityka i wydarzenia polityczne »

  Zsejmu.pl to portal zajmujący się komentowaniem wydarzeń politycznych w kraju. Publikowane tu artykułu dotyczą sylwetek polityków oraz ich wpływu na życie polityczne w kraju. Szeroko komentowane wydarzenia z polskiego sejmu okraszone są zdjęciami.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w Polsce »

  Przegladinwestycji.pl to zbiór wiadomości dotyczących inwestycji zarówno planowanych jak i realizowanych w kraju. Wyszczególnione tu zostały strategiczne inwestycje, które mają bądź będą miały wpływ na gospodarkę państwa.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal kosmetyczny dla kobiet »

  Portal kosmetyczny kosmetycznie.net to projekt dedykowany kobietom, które są nastawione na pielęgnacje ciała i podkreślanie atutów swojej urody. Publikowane tu artykuły dotyczą zabiegów pielęgnacyjnych oraz prozdrowotnych.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik dla rodziców »

  serwis poświęcony dzieciom, aczkolwiek skierowany jest do rodziców. Można w nim znaleźć szereg porad podzielonych wg kategorii: planowanie ciąży, ciąża, poród, rozwój i zdrowie dziecka, itp.
  Artykuły pisane przez redaktorów portalu są w większości przypadków konsultowane z ekspertami w danej dziedzinie. Zależy nam na jak najwyższej jakości informacji przekazywanych naszym czytelnikom.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyniki Lotto »

  Na stronie www.wyniki-lotto.org znajdziesz aktualne i archiwalne wyniki losowania polskich i europejskich gier liczbowych, takich jak: Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Mini Lotto, EuroJackpot oraz EuroMillions. Dodatkowo na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące każdej z wymienionych gier, dane statystyczne oraz przydatne informacje o aktualnych losowaniach. Na wyniki-lotto.org udostępniony został również kalendarz losowań lotto, dzięki któremu możesz łatwo i szybko sprawdzić w jakie dni odbywają się losowania zarówno polskich jak i dwóch głównych europejskich loterii.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Recenzje i testy produktów »

  Portal przedstawia recenzje wielu produktów z różnych dziedzin życia takich jak produkty żywnościowe czy sprzęt elektroniczny. Wszystkie opinie są wyłącznie subiektywnymi ocenami redaktorów. Częste aktualizacje oraz niebanalny sposób oceniania sprawia, że jest to portal dla każdego konsumenta.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informacje i wydarzenia Wrocław »

  Portal przedstawia aktualności z Wrocławia. Życie kulturalne, społeczne a także gospodarcze miasta jest szeroko komentowane w różnych artykułach. To strona dedykowana nie tylko osobom mieszkającym we Wrocławiu ale także wszystkim interesującym się stolica Dolnego Śląska.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mojeurlopy.pl - Noclegi, Atrakcje, Jedzenie »

  Stworzyliśmy turystyczny portal z ofertami noclegowymi i atrakcjami, o jakim sami wielokrotnie marzyliśmy, jako turyści. Jesteśmy pierwszym w Polsce turystycznym portalem przyjaznym dla Ciebie, bo przystosowanym do wszystkich urządzeń, także mobilnych.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inspiratioo.com »

  Inspiratioo.com magazyn poświęcony inspiracjom
  oraz nowoczesnemu designowi. Codzienna porcja
  inspiracji dla grafików, projektantów, designerów,
  web designerów oraz ludzi kochających grafikę i design. Znajdujemy w sieci to co najlepsze.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal sadowniczy »

  Sadownictwo - informacje, ceny owoców, porady - esadownictwo.pl. Codziennie nowe informacje dla wszystkich sadowników, rolników, którzy zajmują się produkcją owoców. Zapraszmy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami, cenami owoców na rynkach

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • DobraPogoda24.pl »

  Najbardziej sprawdzalne prognozy w sieci. Portal pogodowy udostępniający prognozy pogody codziennie sprawdzane przez profesjonalnego synoptyka. Znaleźć tam można ostrzeżenia meteorologiczne, mapy burzowe, czy prognozy długoterminowe.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wólka Kosowska, hurtownia internetowa: Bielizna i Skarpety »

  Hurtownia internetowa, www.wolka-hurt.com to nasz sposób na Państwa szybkie i spokojne zakupy przez internet. www.wolka-hurt.com jest to, najtańsza hurtownia internetowa, w Wólce Kosowskiej z dużym zapleczem. Doświadczenie jakie mamy nabyte przez lata handlu tekstyliami jest gwarancją Waszej i Naszej satysfakcji. Pozyskujemy dla Was najlepszy towar w jak najniższych cenach. Kupujemy, tekstylia do producentów z Chin, Wietnamu, Turcji, bądź ich bezpośrednich przedstawicieli w Polsce. Zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę (zwykle 1 dzień roboczy) firmą kurierską UPS. Z Wólki Kosowskiej bezpośrednio i BEZPŁATNIE do Państwa sklepu, hurtowni lub domu. www.wolka-hurt.com, skarpety hurt, bielizna hurt, tekstylia hurt

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • NaTemat.biz »

  Portal NaTemat.biz publikuje ciekawe artykuły prasowe na różne tematy związane z funkcjonowanie firmy, ale nie tylko.

  Na portalu można znaleźć również przydatne porady dotyczące życia codziennego. NaTemat.biz umożliwia również i zachęca do aktywnego korzystania z portalu poprzez możliwość komentowania publikowanych artykułów wraz z innymi użytkownikami.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • OSKC: Biznes w Szczecinie »

  Biznesowo i politycznie o Szczecinie i okolicach.
  Na stronie przeczytać można nie tylko o aktualnościach i wydarzeniach z portowego miasta ale też poznać ciekawostki i zarys historyczny najważniejszych elementów miasta.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bioart i sztuka biologicznabio artbio-artaffective bioart »

  Michał Brzeziński to artysta używający konwencji artystycznej zwanej bioartem, videoartem, sztuką konceptualną i audio performance. Jego działania są osadzone bardzo mocno w strukturze teoretycznej. Rozszerza pojęcia związane ze sztuką współczesną za pomocą prac które ukazują pęknięcia w definiowaniu mediów człowieka i społeczeństwa. Interesuje się przede wzystkim relacją duchowości i nauki, bada za pomocą technologii kulturę, mentalność, aspekty duchowe i biologiczne jednostki społecznej w aktach komunikacji.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis technologie.ngo.pl »

  Serwis technologie.ngo.pl skierowany jest do organizacji trzeciego sektora. Dostarczamy newsów oraz informacji praktycznych na temat wykorzystania nowych technologii informacyjno komunikacyjnych w organizacjach ngo. Piszemy między innymi jak tworzyć dobre strony internetowe i zapewnić dla nich kontent. Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych. Doradzamy jak wybrać odpowiedni sprzęt komputerowy. Tłumaczymy, co to jest mobilność i czemu reponsywność stron jest ważna. Śledzimy newsy poświęcone technologiom i internetowi. Przedstawiamy je tak, aby były maksymalnie użyteczne dla organizacji trzeciego sektora.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • NaCzasie.biz »

  Na portal blogowy NaCzasie.biz publikuje najciekawsze artykuły nadesłane przez użytkowników. Dajemy również moożliwość komentowania artykułów i wyrażania swojej opinii na dane tematy. NaCzasie.biz to jak sama nazwa wskazuje artykuły na tematy, które obecnie są aktualne, modne - jednym słowem na czasie.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Internetowe

Portale Internetowe - nowa strona:

Adres: