Podkategoria: Portale Internetowe - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portale Internetowe Podkategoria: Portale Internetowe

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Wirtualna rzeczywistość na inVR.pl »

  inVR jest blogiem technologicznym poruszającym tematykę wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz rzeczywistości rozszerzonej (AR). Prowadzimy dyskusje na temat urządzeń zbliżających nas do osiągnięcia pełnej immersji. Głównie skupiamy się na zagadnieniach od strony hardware, ale również oprogramowanie jest niemniej istotne. Testujemy urządzenia z rodziny Virtual Reality, typu: gogle Oculus Rift, Crystal Cove, czy bieżnie Virtuix Omni. Jak również produkty Augmented Rality, czyli Google glass, czy Magic Hand.

  Dla fanów rozrywki przedstawiamy gry VR, już teraz umawiając się na wspólne rozgrywki w wirtualnym świecie. Natomiast profesjonalistów z różnych branż powinno zainteresować zaawansowane oprogramowanie AR wspomagających różne dziedziny od medycyny, po mechanikę samochodową. Jako jedni z pierwszych poruszamy tematykę polskiej sceny wirtualnej rzeczywistości, a także pokazujemy sylwetki naszych deweloperów. Stawiającym swoje pierwsze kroki służymy poradami, a także pomocą w promocji oprogramowania oraz gier.

  Dostarczając nowych informacji, nasza społeczność rośnie z każdym dniem. Ty również zobacz, jak oczaruje Ciebie aktualny świat wirtualnej rzeczywistości, a to dopiero początek przygody.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Platforma handlowa informującej o cenach usług w Polsce »

  Ile kosztuje budowa domu, druk wizytówek, naprawa komputera, itp?
  Jakie są ceny usług w Polsce?

  Łatwo to sprawdzić w stale aktualizowanych cennikach usług w Polsce

  Gdzie szukać nowych klientów?
  Głównie na Zyskoman.pl w rosnącej bazie osób zlecających swoje prace.

  Docieramy do stale rosnącej grupy osób poszukujących producentów
  i wykonawców.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Już wiem, jak stworzyć idealną męską stylizację - pomysły na noy.pl »

  Gdy pojawił się Internet, właśnie tu poszukujemy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Zapewnia nam on mnóstwo rewelacyjnych możliwości, stanowi kopalnię informacji z prawie każdej dziedziny życia, znajdziemy tutaj w zasadzie wszystko. Aby uprościć opcję gromadzenia pożytecznych informacji, jak również wtajemniczania innych w swoją wiedzę, tworzone są specjalistyczne witryny, stanowiące zbiór różnych rad, inspiracji oraz wiadomości. To z nich dowiadujemy się zwykle sporej ilości interesujących rzeczy, z nich czerpiemy inspiracje.

  Strona internetowa www.noy.pl to baza informacji z różnorodnych tematyk, mogących przydać nam się w codziennych sprawach. Każdy z nas znajdzie tu rady z zakresu motoryzacji i transportu, w tym spedycji, finansów oraz ubezpieczeń, turystyki i kultury, zdrowia oraz urody itp. Poznamy najważniejsze informacje z tematyki mody, dowiemy się, czy do rozwodu potrzebny jest nam adwokat oraz jak otworzyć warsztat samochodowy.

  Na stronie tej mamy poza tym możliwość publikowania swoich własnych artykułów, które będą w stanie zainteresować innych użytkowników Internetu, nauczyć ich czegoś nowego, a także przekazać kilka pożytecznych i interesujących inspiracji. Nie trzeba wznieść się na wyżyny kunsztu literackiego, by dzielić się swymi pasjami, czy imponującą wiedzą z wybranego obszaru.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia magisterskie »

  Serwis studia magisterskie to pierwsze takie miejsce w polskim internecie gdzie dowiesz się wszystkiego o studiach II stopnia. Dokładne informacje o ofercie edukacyjnej szkół wyższych pozwolą ci wybrać najlepsze studia dla siebie. Jeśli chcesz poznać uczelnie, które oferują ten stopień studiów.
  Studia magisterskie to okazja do zdobycia tytułu magistra. Wybierasz się by rozpocząć naukę i podnieś swoje wykształcenie? Studia II stopnia po rozdzieleniu procesu nauczania w Polsce z jednolitych studiów pięcioletnich na dwa osobne stopnie I i II stanowią doskonały sposób na uzupełnienie wiedzy i zdobycie wymarzonego tytułu magistra.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fitbuk - informacyjny serwis fitness »

  Fitbuk to innowacyjny ogólnopolski serwis, w którym znajdziesz i ocenisz klub fitness, szkołę jogi, tańca, sztuk walki oraz instruktora, sprawdzisz grafik zajęć i kalendarz wydarzeń takich jak dzień otwarty, maraton fitness, zajęcia pokazowe czy wyjazd z jogą. Możliwe jest wyszukiwanie według typu zajęć (np. sztangi lub rowery), akceptowanych kart (np. Multisport, FitProfit, OK System), a także na mapie.

  Fitbuk jako pierwszy uwzględnia najważniejsze powiązanie: miejsce i instruktora. Teraz łatwo sprawdzisz, gdzie twój ulubiony instruktor prowadzi zajęcia.

  Każdy użytkownik może samodzielnie dodawać wydarzenia, grafiki zajęć, nowe kluby, miejsca i instruktorów oraz opinie. Treści są moderowane w celu zapewnienia najwyższej jakości informacji.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca poradniki »

  Strona zawiera wiele poradników dotyczących pracowników i pracodawców. Poradniki tematyczne dotyczą ściśle rynku pracy w Polsca i za granicą. Zawierają dużo informacji jak i gdzie szukać skutecznych ofert pracy. Nasza strona zawiera również liczne oferty pracy z różnych miast w polsce.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania naukowe »

  Aktualne informacje o badaniach naukowych w Polsce i na świecie. Wyniki badań, finansowanie nauki i wiele innych ciekawych informacji.Nieograniczony potencjał polskiej gospodarki. Rosnąca aktywność naukowa polskiej nauki jest szansą dynamicznego rozwoju gospodarki i wzrostu potencjału Polski. To przede wszystkim ogromny wysiłek intelektualny najlepszych pracowników naukowych w Polsce, który gwarantuje i postęp naukowy. Badania naukowe w swojej istocie polegają na podejmowaniu przez badacza lub zespół badaczy w celu osiągnięcia postępu intelektualnego w wiedzy naukowej, ustalenia nowych twierdzeń naukowych, tez, aksjomatów, uogólnień i definicji. Dzięki nim nauka w Polsce zyskuje na znaczeniu nie tylko w kraju ale i na świecie.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia MBA »

  O serwisie Studia MBA – Master of Business Administration

  Serwis studia MBA przygotowany został z myślą o tych, którzy poszukują rzetelnej informacji o studiach MBA – Master of Business Administration w Polsce. Monitorujemy rynek programów MBA by prezentować informacje o aktualnej ofercie edukacyjnej oraz ciekawych i popularnych programach studiów Master of Business Administration. Dyplom MBA to ogromny wyróżnik na rynku pracy, często poza finansowym zasięgiem wielu zainteresowanych. Powodów bardzo prosty: cena studiów odstrasza. Czy warto inwestować pieniądze w studia MBA? Które programy MBA są najlepsze? Te i inne tematy, jak polecane programy MBA poruszamy w kolejnych publikacjach.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia inżynierskie »

  Studia inżynierskie I stopnia trwają przeważnie 3,5 roku (7 semestrów). Przygotowują do pracy w określonym zawodzie. Absolwent uzyskuje tytuł zawodowy inżyniera. Studia techniczne – inżynierskie to nie tylko teoretyczne wykłady z przedmiotów ścisłych, jak matematyka, czy fizyka, ale też zajęcia laboratoryjne i ćwiczenia. W trakcie nich prowadzone są doświadczenia, które pomagają przybliżyć i zrozumieć trudne zagadnienia z przedmiotów ścisłych. Studenci studiów inżynierskich zdobywają wiedzę praktyczną, a nie tylko uczą się na pamięć.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Rankingów uczelni i szkół wyższych jest wiele. Który z nich oddaje rzeczywistość jakości kształcenia i prestiż polskich uczelni? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć. Przede wszystkim zaprezentujemy informacje o wszystkich rankingach uczelni i studiów publikowanych w Polsce. Dzisiaj zachęcamy do głosowania w rankingach internetowych: ranking uczelni, ranking studiów, ranking studiów podyplomowych, ranking studiów doktoranckich.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe »

  Kursy zawodowe - Kursy to często sposób na łatwą i relatywnie tanią zmianę zawodu. Oferowane przede wszystkim przez urzędy pracy, ale również przed firmy komercyjne. Kursy szlifujące umiejętności zawodowe to bardzo zróżnicowana oferta od podstawowych - rzemieślniczych po kursy zawodowe gwarantujące certyfikaty. Przeważającą część stanowią popularne w Polsce kursy językowe, których oferty trafiają na co dzień na nasze skrzynki. Które z nich cieszą się dobrą opinią? Na które warto poświęcić czas i pieniądze? Sprawdź katalog kursów zawodowych i językowych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Optymalizacja podatkowa - niższe podatki, lepszy wynik finansowy. Zoptymalizuj koszty w firmie, zwiększ zysk i popraw wskaźniki finansowe. Optymalkzacja podatkowa dla firm. Skontaktuj się z naszymi ekspertami od optymalizacji. Każda firma może mieć wpływ na wysokość zobowiązania podatkowego. Wynika to z różnych powodów. Przede wszystkim w wielu branżach ustawodawca sam pozwala przedsiębiorcy decydować o tym jak wysokie podatki będzie płacił. Dzięki temu w każdej z branż stworzony został potencjał optymalizowania podatków.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Polsce »

  Przedszkola w Polsce - serwis informacyjny www.najlepszeprzedszkola.edu.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo informacje o zaufanych placówkach opiekuńczych w Polsce. Naszym celem jest informowanie o przedszkolach, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Najlepsze przedszkola to placówki spełniające wszystkie wymagania programu. Do tego celu przygotowaliśmy program certyfikacji Przedszkole Miłości, który wyłoni najlepsze przedszkola w Polsce. Do udziału w programie zapraszamy wszystkim. Udział nie gwarantuje certyfikatu dla każdej placówki.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  MATURA 2014 – EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

  Maj 2014 roku ponownie stanie się miesiącem najważniejszego egzaminu w życiu: matury. Tysiące młodych ludzi przystąpi do matury po to by zadbać o perspektywę pewnej przyszłości. Jak przygotować się do egzaminu? Które przedmioty wybrać by dostać się na wymarzone studia?Na te i kilka innych pytań odpowiemy w cyklu publikacji "matura 2014 - gotowi do egzaminu". Matura 2014 - czas zacząć przygotowania do najważniejszego egzaminu.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie »

  Serwis studia licencjackie, studia I stopnia przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki na studiach wyższych i podniesieniem kwalifikacji zdobytych w szkole średniej. Wybór studiów w Polsce jest ogromny, dlatego sukcesywnie prezentowane informacje o studiach w Polsce przybliżą wszystkim wybór najlepszej oferty. Licencjat to pierwszy krok młodego maturzysty w kierunku wykształcenia wyższego. Studia licencjackie to podstawowe wykształcenie wyższe, ich ukończenie daje gwarancję otrzymania dyplomu studiów wyższych, nie gwarantuje jednak tytułu mgr. Chcesz wiedzieć więcej, polecamy serwis o studiach: studia w Polsce.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Emerytura OFE »

  Sprawdź ile dostaniesz na emeryturze z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Swiadczenie wypłacane z funduszy ma uzupełnić wysokość Twojego świadczenia. Serwis money.pl przygotowała kalkulator emerytalny, który pozwala policzyć wysokość świadczenia w oparciu o kilka parametrów. Przekonaj się jak mało dostaniesz.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia doktoranckie »

  Studia doktoranckie (studia III stopnia) to oferta edukacyjna skierowane do osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy naukowej. Studia umożliwiają uzyskanie zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie lub dyscyplinie nauki, przygotowują do samodzielnej działalności badawczej i twórczej. Oferowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia doktoranckie kończą się uzyskania stopnia naukowego doktora.
  Nauka na studiach doktoranckich wymaga ukończenia studiów magisterskich (studiów II stopnia) lub magisterskich studiów jednolitych i jest prowadzona w uczelniach oraz jednostkach naukowo-badawczych, które mają do tego uprawnienia.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe »

  Konferencje naukowe, seminaria, wykłady i sympozja. Serwis www.konferencjenaukowe.edu.pl to miejsce, w którym każdy czytelnik znajdzie informacje o aktualnych konferencjach naukowych, seminariach naukowych, a także wykładach i sympozjach. Tematyka serwisu informacyjnego to nie tylko inicjatywy organizowane przez uczelnie wyższe, ale także przez firmy, stowarzyszenia i organizacje.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo nieruchomości »

  Prawo nieruchomości definiowane jest przez przepisy prawa polskiego - pojęcie nieruchomości w polskim systemie prawnym dokładnie definiuje art. 46. § 1 kodeksu cywilnego (k.c.), „nieruchomościami są części powierzchni ziemskiej stanowiące odrębny przedmiot własności (grunty), jak również budynki trwale z gruntem związane lub części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności” (art. 46. § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst pierwotny: Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Prawo spadkowe (spadki, darowizny, sukcesja) przewiduje określone zasady przekazywania majątku i zobowiązań. Zabezpiecz przyszłość rodziny – zaplanuj postępowanie spadkowe. Serwis informacyjny www.prawospadkowe.info zaprasza do skorzystania z porad prawnych w zakresie prawa spadkowego. Ekspert prawa spadkowego mecenas Izabela Rusinowska jest do dyspozycji naszych czytelników.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Internetowe

Portale Internetowe - nowa strona:

Adres: