Podkategoria: Portale Internetowe - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portale Internetowe Podkategoria: Portale Internetowe

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Pszczyński portal - pyna.pl »

  Pszczyna - nowy portal w Pszczynie - pyna.pl - kochamy Pszczynę, dlatego globalnie promujemy pszczyńskich autorów, twórców z Pszczyny i pszczyńskie firmy. Pyna.pl to nadchodzące imprezy w regionie, najświeższe informacje i wydarzenia oraz blogi regionalne.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal studencki - Zrobcie-Halas.pl! - notatki, harmonogramy, e-learning »

  Portal Studenta - Miejsce społeczności studenckiej z całej polski. Zapraszamy i Ciebie!Harmonogramy uczelniane, informacje o wykładach i profesorach, e-learning, notatki studentów, dla studenta, portal studencki, harmonogramy, uczelnie, studia, praca dla studentów, domy studenckie,student magazyn,studentka magazyn,studenci magazyn,juwenalia magazyn,studia magazyn,studencki magazyn,akademicki magazyn,student studia,studentka studia,studenci studia,juwenalia studia,studencki studia,akademicki studia,życie studenckie studia,gazeta studencka studia,magazyn studencki studia,prasa studencka studia,oferta studencka studia,student gazeta,student życie,student życie studenckie,student gazeta,student magazyn,student prasa,student oferta,student oferta studencka,studentka juwenalia,studentka studia,studentka student,studentka studencki,studentka akademicki,studentka życie,studentka życie studenckie,studentka magazyn studencki,studentka prasa,studentka prasa akademicka,studentka prasa studencka,prasa akademicka,student prasa akademicka,studentka oferta studencka,studenci student,studenci studentka,studenci juwenalia,studenci studia,studenci studencki,studenci akademicki,studenci życie,studenci życie akademickie,studenci gazeta,studenci gazeta akademicka,studenci magazyn,studenci prasa,studenci oferta studencka,juwenalia impreza,juwenalia studenckie,juwenalia studenci,studia życie,studia prasa,studia gazeta, tarnow, krakow, warszawa, juwenalia mwse tarnów szeroka 9, 33-100 woj. małopolska

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biotechnologia »

  E-biotechnologia.pl to portal specjalistyczny poświęcony biotechnologii, biologii molekularnej oraz biogospodarce. Portal ten przeznaczony jest zarówno dla studentów, uczniów, jak i naukowców. Duża część treści portalu przesyłana jest przez samych internautów, którzy piszą o swoich pasjach i zainteresowaniach związanych z biotechnologią. Aktualności znajdujące się na stronie głównej informują odwiedzających o ważnych wydarzeniach, konferencjach oraz najnowszych doniesieniach naukowych. Dział artykuły podzielony jest na kilka sekcji w obrębie których biotechnologia rozkładana jest na czynniki pierwsze. Dostępne na e-biotechnologia.pl multimedia pozwalają zrozumieć trudne zagadnienia oraz podpatrzeć skomplikowane techniki molekularne w akcji. Dział "studenci" zawiera spis studenckich kół naukowych oraz odnośniki do for studenckich. Ponadto portal umożliwia spojrzenie na biotechnologię z humorem poprzez udostępnianie multimediów zawierających utwory muzyczne powiązane z biotechnologią.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Naukowy Nauka i Technologia »

  Portal Naukowy to informacje naukowe i technologiczne z całego świata. Newsy z
  wielu dziedzin życia.
  * Biologia
  * Fizyka
  * Technologia
  * Historia
  * Psychologia
  * Ciekawostki
  * Medycyna
  * Gadżety
  To miejsce gdzie niestety nie znajdziesz plotek i nieprawdziwych informacji ze świata mody, a nowości naukowe z największych Uniwersytetów świata i największych
  korporacji.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Targi - Expovortal.com - Dziennik Targowy »

  Expovortal.com Dziennik Targowy - jedyny w Polsce i jeden z nielicznych w Europie stały, profesjonalnym portalem targowym. Od lat zapisuje historię polskich targów, kształtuje ich wizerunek, promuje przemysł targowy i tworzymy marketing targowy.

  Jest portalem organizatorów targów, przedsiębiorstw usług targowych, wystawców i zwiedzających. Jest to w Polsce ponad milionowa społeczność, dla której chce być biznesowym, marketingowym i intelektualnym przewodnikiem po targach w Polsce i Europie.

  Oferuje najlepszą wiedzę i doświadczenie w znajomości rynku targowego oraz w reklamie i promocji targowej. Targi to przecież komunikacja marketingowa, której ostatecznym celem jest sprzedaż.

  Nowy zespół Expovortalu jest pionierem marketingu targowego oraz promocji i reklamy targowej w Polsce. W świecie biznesu jest uznanym źródłem wiedzy i opinii o polskich targach i praktycznej informacji o polskiej ofercie targowej.

  Targi, niestety, nie są w Polsce tematem publicznej debaty, co jest zwyczajem krajów o potężnych gospodarkach. Szkoda, że tak ważny instrument ekonomii, gospodarki i życia publicznego nie znajduje należnego targom miejsca w polityce gospodarczej i w mediach.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PLOTECZKI.pl »

  Codzienne źródło informacji o show biznesie, gwiazdach, sporcie, polityce i wszystkim, co może Was zainteresować. Ekskluzywne wywiady, najnowsze klipy, galerie zdjęć. To my pierwsi wiemy, co w trawie piszczy. Najnowsze informacje z Twojego miasta! Chcesz wiedzieć więcej?

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Formalności.pl - Twój przewodnik po labiryncie urzędowych formalności »

  Formalności.pl - Twój przewodnik po labiryncie urzędowych formalności!

  Jesteśmy portalem, który pomoże Ci w załatwieniu Twoich urzędowych formalności. W przystępny sposób opisujemy gdzie musisz pójść, jakie wziąć ze sobą dokumenty, czy konieczne jest podanie, załączniki lub opłata. Dowiesz się ile czasu trwa wydanie decyzji i czy urzędnik ma prawo odmówić rozpatrzenia Twojej sprawy. Mamy ambicje opisywać wszystkie rodzaje spraw z jakimi możesz się spotkać w codziennym życiu.

  1. Wśród opublikowanych artykułów znajdziesz teksty opisujące sposoby załatwiania różnych formalności. Są one podzielone na kategorie, by ułatwić Ci znalezienie właściwego artykułu.

  2. Na forum znajdziesz pytania i odpowiedzi innych internautów. Sprawdź czy ktoś nie załatwiał takiej samej sprawy jak Twoja! Skorzystaj z ich doświadczeń i zobacz jak inni poradzili sobie z problemem takim jak Twój.

  3. Jeśli masz nietypową sprawę to zadaj na forum pytanie. Pomogliśmy już wielu osobom. Wiele z nich chętnie podzieli się swoją wiedzą i udzieli wielu wartościowych wskazówek. Po co masz wywarzać drzwi, jeśli ktoś pokaże Ci gdzie leżą klucze?

  4. Jeśli wiesz jak załatwiać określone sprawy to pomóż innym i podziel się z innymi swoją wiedzą. Odpowiadaj na pytania, komentuj artykuły. Ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy i inni internauci okażą się równie pomocni Tobie co Ty im!

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog branżowy »

  Nowoczesny portal branżowy z ogłoszeniami. Jeśli masz firmę z branży metalowej, drewnianej, tworzyw sztucznych, papierniczej zarejestruj się na naszej stronie i dodaj swoje ogłoszenie.
  Zyskujesz proste w obsłudze internetowe narzędzie do promocji firmy, produktów i usług, dzięki któremu:
  w atrakcyjny sposób prezentujesz swoją ofertę,
  dodajesz zdjęcia produktów, cennik, referencje oraz inne pliki do pobrania,
  zamieszczasz dane kontaktowe, godziny otwarcia i zdjęcia firmy,
  określasz lokalizację firmy na mapie,
  dodajesz oferty pracy.
  Nie musisz posiadać własnej strony internetowej, aby promować swoje produkty i usługi w Internecie.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych. »

  Strona firmowa effective design, agencji interaktywnej.Projektowanie stron internetowych. Najtańsze strony internetowe. Pomożemy zaistnieć twojej firmie w sieci. Projektowanie stron z pasją. Strony internetowe w najniższych cenach.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • IBÓG.pl | Portal Chrześcijański »

  Ogłaszamy Bożą Łaskę, więc zdjąć możesz religii maskę. Bóg jest lepszy niż myślicie, chce dać Wam obfite życie!

  Nowy portal Chrześcijański - zachęta, nadzieja i zbudowanie. Chcielibyśmy abyś mógł znaleźć w tym portalu zachętę, akceptację oraz pewność, że Bóg nie krytykuje Ciebie i nie potępia, bez względu na to jakie popełniasz błędy lub grzechy.

  Marzyliśmy aby stworzyć miejsce gdzie każda osoba szukająca Boga będzie mogła znaleźć chwilę wytchnienia w Jego obecności i poczuciu bezpieczeństwa, wynikającego z pewności, że Bóg jest Stwórcą i troskliwie czuwa nad nami.nnZależy nam również na pokazaniu obrazu Boga, który w naszych sercach wyrysowało zrozumienie Jego łaski i bezwarunkowej miłości.

  Naszym pragnieniem jest aby miłość Taty z nieba dotknęła Twoje serce tak abyś mógł pojąć jak szczególnym i doskonałym darem jest Twoje życie.nOddany Tobie w miłości.nZespół iBÓG.pl

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • InGod.pl - jedyny taki portal ze wszystkimi wydarzeniami chrześcijańskimi w Polsce »

  Portal inGod.pl gromadzi wszystkie wartościowe chrześcijańskie wydarzenia w Polsce, ze wszystkich denominacji: uwielbienia, konferencje, koncerty, szkolenia, kursy, premiery medialne, spotkania, nabożeństwa, rekolekcje, worship i wiele innych.

  To miejsce, gdzie chrześcijanie - zachowując szacunek do pozostałych denominacji - umieszczają własne wydarzenia ze swoich wspólnot i kościołów. Wszyscy jesteśmy dziećmi tego samego Boga i dążymy do poznania Go w całej pełni. Portal inGod.pl pozwala dostrzegać dążenia i możliwości poznawania Go przez inne wspólnoty chrześcijańskie, aby wzajemnie czerpać i umacniać więź w jedności z Panem.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na prezent »

  Zanim się obejrzymy, nadejdą święta Bożego Narodzenia i wraz z nimi szkopuł - co wręczyć bliskim na gwiazdkę? Mówi się, że ważna jest pamięć, ale my znakomicie jesteśmy świadomi, jak istotna jest satysfakcja z otrzymanego podarunku przy bożonarodzeniowym stole. Ważne, żeby był on wyrafinowany i wyjątkowy - podobnie, jak osoba, ktróra go odnajdzie pod choinką. Dla osób mających problem istnieje blog: www.prezentchoinkowy.pl - podpowiadający najfajniejsze oraz najwymyślniejsze koncepcje na podarunki mikołajkowe. Propozycji jest mnóstwo, zatem serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności. Portal informacyjny »

  Jesteś codziennie zalewany dużą ilością informacji spośród których z trudem selekcjonujesz te, które naprawdę cię interesują ? Teraz możesz to zmienić dzięki grov.pl - portalowi zawierającemu skróty wiadomości RSS, pochodzące z najpopularniejszych polskich dzienników internetowych. Dzięki nam, w łatwy i poręczny sposób poznasz bieżące informacje z Polski, a kiedy któraś bardziej cię zainteresuje, bez problemu odczytasz cały artykuł u źródła. Oszczędzaj czas, a jednocześnie pozostawaj stale dobrze poinformowany.
  Serwis grov.pl zapewnia Państwu stały dostęp do aktualności z Polski i ze świata. Witryna jest stale aktualizowana, dlatego warto odwiedzać nas regularnie. Przedstawiamy informacje z dziedzin takich jak sport, nieruchomości, turystyka, finanse, gospodarka, bankowość, rozrywka, nauka, internet, praca, motoryzacja, ciekawostki, film oraz wiele innych.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pińczów - Internetowy Serwis Miasta »

  Pińczów – Jest stroną na której można znaleźć informacje dotyczące spraw związanych z miastem Pińczów i okolic. Każda osoba znajdzie na stronie coś dla siebie. Tematy artykułów dotyczą bieżących wiadomości oraz tematów z każdej dziedziny. Korzystający mogą się odnieść do poruszanych problemów przez dodawanie komentarzy.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lubliniec »

  Lubliniecki portal ogłoszeniowy. Najświeższe informacje z Lublińca – miasta położonego w województwie śląskim oraz gmin wchodzących w skład powiatu: Woźniki, Pawonków, Ciasna, Koszęcin, erby, Boronów i Kochanowice. Ogłoszenia drobne, informacje kulturalne i turystyczne oraz najświeższe wiadomości z Powiatowego Urzędu Pracy w Lublińcu. Wszystko co musisz wiedzieć o powie Lublinieckim w jednym miejscu. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolicznych gmin – by być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym powiecie.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Płońsk »

  Mamy przyjemność gościć Państwa na witrynie o Płońsku, mieście o ponad 600-letniej tradycji. Portal Płońsk to plan miasta z wykazem ulic, ogłoszenia lokalne z powiatu płońskiego (kilkanaście kategorii - motoryzacja, nieruchomości, praca), reklama w Płońsku, informacje o firmach, instytucjach, szkolnictwie.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biała Podlaska katalog firm i instytucji »

  Biala.Podlaska.pl katalog to zbiór wszystkich stron internetowych firm działających na terenie miasta Biała Podlaska. Dla Ciebie przeszukaliśmy internet i skatalogowaliśmy wszystkie firmy z Białej Podlaskiej. Znajdziesz tutaj hotele, restauracje, zespoły muzyczne. Dodatkowo możesz przeczytać opinie na temat danej firmy lub wystawić własną.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • WZZ SIERPIEŃ 80 KWK "POKÓJ" »

  Strona Komisji Zakładowej Wolnego Związku Zawodowego Sierpień 80 KWK "Pokój" w Rudzie Śląskiej. Zawiera informację dotyczące działalności związku oraz bieżące fakty z życia kopalni. Na stronie znajdują się ogłoszenia z bieżącej działalności związkowej oraz galerie zdjęć z różnych imprez związkowych.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Konińskiej Starówki »

  Pierwszy portal miejski w historii Konina. Działa od sierpnia 2006 r. Znajdziesz na nim aktualności ze Starówki Konina i nie tylko, obszerne galerie fotografii, dokładne informacje o zabytkach i historii miasta, sondy, ankiety, opisy interwencji portalu, a także informacje o starożytnej Setidavie, Szlaku Bursztynowym i tygodniku Głos Koniński ukazującym się w Koninie w okresie II RP. Internauci mogą zgłosić za pośrednictwem e-maila ważne sprawy dotyczące miasta wymagające interwencji, które są później prezentowane na portalu.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Groundflight.pl - Profesjonalnie o lataniu - Najnowsze wiadomości »

  Portal groundflight.pl jest serwisem informacyjnym poświęcony branży lotniczej.
  Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania i z doświadczeniem w lotnictwie.
  Przekazujemy Państwu zawsze najnowsze i najciekawsze wiadomości z polskich, ale także i międzynarodowych lotnisk, linii lotniczych oraz firm zajmujących się obsługą naziemną.
  Przekazujemy Państwu również informacje o biurach podróży, najciekawszych ofertach Tour Operatorów jak również o promocjach w ofertach biletowych linii lotniczych.
  Objęliśmy patronat nad stroną www.PrawaPasazera.pl gdzie mogą Państwo zweryfikować, czy podczas Waszej podróży zapewniono Wam przysługującą prawem pomoc.
  Szczególnie dotyczy to sytuacji takich jak odwołany lot, opóźnienie samolotu czy też odmowę wejścia na pokład.
  Pomożemy Państwu dotrzeć na lotnisko, znaleźć odpowiedni parking czy też zarezerwować hotel.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Internetowe

filmy (1), globalna inicjatywa regionalna (1), nauka (33), telefony (93), uczelnie (32), motoryzacja (15), praca (12), Głos Koniński (1), moda (38), koncerty (4), Duch Święty (4), gwiazdy (13), Pińczów (3), Jan Zemełka (1), ibóg (2), Zegarki (25), luxus (2), medycyna (24), portal w Pszczynie (1), biała podlaska (10), portal (7), reklama targowa (1), urząd (11), studia (81), dla studenta (2), DNA (4), rekolekcje (6), klonowanie (1), wiara (12), Newsy (21), praca dla studentów (9), kursy (49), jezus (9), nabożeństwa (2), reklama (44), psychologia (2)

Portale Internetowe - nowa strona:

Adres: