Podkategoria: Prasa Fachowa i Specjalistyczna - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prasa Fachowa i Specjalistyczna Podkategoria: Prasa Fachowa i Specjalistyczna

« poprzednia strona · 3
 • Ranking uczelni »

  Rankingów uczelni i szkół wyższych jest wiele. Który z nich oddaje rzeczywistość jakości kształcenia i prestiż polskich uczelni? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć. Przede wszystkim zaprezentujemy informacje o wszystkich rankingach uczelni i studiów publikowanych w Polsce. Dzisiaj zachęcamy do głosowania w rankingach internetowych: ranking uczelni, ranking studiów, ranking studiów podyplomowych, ranking studiów doktoranckich.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Czytelnia Artykułów Biblijnych »

  Serwis poświęcony biblistyce, toelogii, jak również bardzo praktycznym zaganieniom związanym z wykorzystaniem wiedzy biblijnej w życiu codziennym.
  Materiał przedstawiany jest w formie krótkich artykułów, opatrzonych pełnymi przypisami do uznanych źródeł naukowych.
  Można również zadawać pytania autorowi serwisu.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świat Rolnika - Portal Rolniczy »

  Serwis oraz miesięcznik informacyjny o charakterze rolniczym poruszający najważniejsze tematy związane z rolnictwem w Polsce. Na portalu można znaleść wiele informacji na temat rolnictwa, hodowli zwierząt, technologii wykorzystywanej w rolnictwie, ekologii, aktualnych zaplanowanych wydarzeniach w Polsce a także wiele informacji z dziedziny prawa rolniczego trochę konkursów i filmów prezentujących rolnictwo na całym świecie.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Triathlon - wiadomości, nowości sprzetowe, relacje z zawodów. »

  Strona poświęcona temu bardzo wymagającemu sportowi. Triathlon to połączenie trzech sportów następujących bezpośrednio po sobie: pływania, kolarstwa oraz biegania. Atleci w tym właśnie porządku przystępują do tych konkurencji, bez możliwości odpoczynku pomiędzy nimi. Każdy triathlonista powinien być dobrym pływakiem, kolarzem oraz biegaczem. Coraz większa popularność tego sportu sprawia, że powstaje coraz większe zapotrzebowanie na rzetelną wiedzę. Portal wTriathlonie.pl dostarcza takowej, oraz uzupełnia tę wiedze o relacje z zawodów triathlonowych, diety, nowinki sprzętowe. Codziennie na łamach portalu można poczytać o czołowych sportowcach z kraju i ze świata. Najświeższe relacje z zawodów Ironman z całego świata. Ironman Gdynia to cykl zawodów pod patronatem międzynarodowej korporacji organizującej wiele imprez na całym świecie. W zawodach tych startuje jednocześnie do kilku tysięcy sportowców, a wysoko rozwinięty PR sprawia że każdy triathlonista chce być Ironman'em. Wśród fanów jest wielu uprawiających triatlon, którzy robią sobie tatuaże z logiem tej firmy, utożsamiając się marką.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-maszbud.pl on-line o maszynach budowlanych »

  Gazeta elektroniczna w której znajdziesz artykuły o maszynach budowlanych: wiadomości, nowości, wydarzenia, prezentacje. W e-maszbud.pl opisujemy różne maszyny budowlane, poruszamy tematykę finansową rynku maszyn budowlanych. Piszemy o serwisie maszyn, o osprzęcie do maszyn budowlanych oraz o wielu innych tematach związanych z rynkiem maszyn budowlanych.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dowody do spraw sądowych. »

  Czynna pomoc w zbieraniu dowodów do spraw sądowych. Posiadamy niezliczone umiejętności, które wykorzystujemy dla naszych Klientek/Klientów. Znamy wszystkie dostępne urządzenia do inwigilacji elektronicznej, a na inwigilacji bezpośredniej zarabiamy na utrzymanie naszych firm. Zdobędziemy wszystkie informacje, które pomogą Państwu w rozprawie sądowej niezależnie od tego czy będzie to rozprawa rozwodowa, karna czy cywilna. Ogromnym zaszczytem jest dla nas współpraca z kilkoma najskuteczniejszymi kancelariami prawnymi.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybory Kępno »

  Wybory samorządowe są specyficznymi wyborami. O kandydatach nie dowiemy się z telewizji, a gazet lokalnych nie wszyscy czytają. Plakaty też mają swoje wady. Tutaj z pomocą przychodzi Internet.
  Kępno i cały powiat kępiński mają do dyspozycji specjalny informator wyborczy stworzony przez wydawcę jednej z lokalnych gazet. Dzięki niemu można bliżej poznać kandydatów na radnych, wójtów czy burmistrza.
  Tam też zostaną przedstawione wyniki wyborów, zapewne szybciej niż zrobią to oficjalne komunikaty...

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • CEO biznes w praktyce »

  Zapraszamy do odwiedzenia portalu dla menedżerów. Portal podejmuje szeroko rozumianą tematykę biznesową tj. finanse, prawo, styl życia. Zamieszczane artykuły nierzadko pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • "Vademecum Miłośnika Astronomii" - kwartalnik popularnonaukowy »

  Czasopismo wydawane od 1991 roku przez Prywatne Wydawnictwo Naukowe "VEGA", popularyzujące amatorską astronomię. Zawiera mapy nieba, omawia bieżące zjawiska astronomiczne oraz serwuje praktyczne porady dla obserwatorów nieba. Redakcja prowadzi także wysyłkową sprzedaż literatury popularnonaukowej, jak np. mapy i atlasy nieba, książki, czasopisma, plakaty i inne akcesoria astronomiczne.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • OBROTOWA MAPA NIEBA - doskonała pomoc dydaktyczna »

  Obrotowa mapa nieba może być wspaniałym narzędziem dla miłośników nocnych obserwacji, a także przydatną pomocą dydaktyczną dla szkół, wykorzystywaną na lekcjach astronomii. Pozwala odtworzyć wygląd nieba dla dowolnej godziny każdego dnia roku, a także określać wschody, górowania i zachody ciał niebieskich. Składa się z kartonowej mapy nieba (20,5 x 24 cm) i nałożonej nań ruchomej nakładki ze sztywnej folii, z naniesioną skalą godzinową. Po ustawieniu na mapie wybranej godziny i daty, można zobaczyć na niej aktualny wygląd nieba nad Polską. Mapa zawiera gwiazdy o jasności do 5 magnitudo oraz najważniejsze obiekty mgławicowe, a także siatkę współrzędnych równikowych i pomocnicze linie do wyznaczania wysokości obiektów nad horyzontem. Na jej odwrotnej stronie znajdują się też rysunki obrazujące aktualne położenia planet na niebie.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń i Zdolności Kredytowej. »

  Masz problemy z Gotówką? Tylko u nas Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń. Minimalizujemy formalności pożyczkowe i nie przeciągamy procedury udzielania chwilówki. Wszystkich traktujemy jednakowo. Z naszych produktów skorzystało wiele osób. Pożyczki dla studentów, bezrobotnych. Cała procedura od złożenia wniosku do wypłacenia gotówki trwa parę chwil. Sam decydujesz na co wydajesz pożyczone pieniądze. My tego nie weryfikujemy i nie sprawdzamy.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do USA »

  inUSA to serwis kompleksowo opisujący procedurę otrzymania wizy do USA.nOpisuję tutaj najważniejsze wymogi, informuję gdzie należy się zgłosić po wizę i jak wygląda procedura jej wydania.nTo także porady dla wyjeżdżających.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal branży budowlanej »

  Masz zamiar remontować dom lub mieszkanie? Skorzystaj z pomocy naszego portalu branżowego. Publikacje, które są udostępniane są pisane przez prawdziwych fachowców segmentu budowlanego. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 23 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Centrum Pomp Ciepła jest organizacją zajmującą się rozpowszechnianiem informacji na temat technologi pomp ciepła.

  Znajdziesz u nas artykuły branżowe oraz oferty na gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Udzielamy także informacji na temat unijnych programów dofinansowania: Prosument, PONE oraz regionalnych programów wymiany starych systemów grzewczych na wysoko wydajne.

  Pompyciepla.center jako medium informacyjne z rozbudowaną społecznością inżynierów, specjalistów i użytkowników jest jednym z najważniejszych miejsc w branży odnawialnych źródeł energii.

  Naszym głównym celem jest promowanie świadomości i właściwego wdrażania technologii ogrzewania pompą ciepła w zastosowaniach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

  Data dodania: 27 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA kursy dla TSL »

  Prowadzenie szkoleń dla TSL: agent celny Unii = specjalista d/s celnych,Unijny Kodeks Celny - warsztaty biznesowe, technik spedytor kurs zawodowy, specjalista d/s logistyki, etc. Firma ADVICE ANDRZEJ WĄSIK to firma o wielkich tradycjach w nauczaniu agentów celnych w całym kraju, którą cechuje: uczciwość biznesowa, fachowość wykładowców i ich kompetencje. Specjalizuje się w kształceniu dla branży TSL: spedytorów, agentów celnych i logistyków.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • LEAN MANAGEMENT MANUFACTURING OFFICE IT HEALTHCARE consulting szkolenia warsztaty »

  LEAN PARTNER (leanpartner.pl) to ceniony przez przedsiębiorców zespół specjalizujący się we wdrażaniu LEAN MANAGEMENT i SIX SIGMA w obszarach Produkcji (Manufacturing) administracji i usług (office) systemów IT, budowania oprogramowania i zarządzania w IT (IT) oraz służbie zdrowia (healtcare).

  Zakres świadczonych usług LEAN MANAGEMENT:

  1. Określanie i wdrażanie strategii LEAN MANAGEMENT
  2. Organizacja projektów, warsztatów i szkoleń w środowisku produkcyjnym i usługowym
  - VSM
  - KANBAN
  - TPM
  - SMED
  - ONE-PIECE-FLOW
  - POKA-YOKE
  - VM (Visual Management)
  - KAIZEN
  - SYSTEMY SUGESTII
  - LEAN LEADERSHIP
  3. Certyfikacja specjalistów i liderów zmian - LEAN SIX SIGMA BLACK BELT/GREEN BELT/YELLOW BELT/WHITE BELT
  4. Assessment/Audyt LEAN MANAGEMENT i WCM (World Class Manufacturing)
  5. Analizy efektywności wydajności i produktywności procesów biznesowych
  6. Wartościowanie stanowisk

  Więcej szczegółów na leanpartner.pl/oferta/ oraz na leanpartner.pl/szkolenia-katalog/

  Doświadczenie zespołu LEAN PARTNER gwarantuje efekty w postaci wzrostu zysku, produktywności, i wydajności. Gwarantujemy wsparcie funkcjom HR w doborze i rozwijaniu liderów zmian w Organizacji. Współpracujemy z podmiotami o różnej wielkości i różnych branż. Sprawdź jak skutecznie działamy! leanpartner.pl/wdrozenia/

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU leanpartner.pl/#section-contact

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy - kurs walut, waluty, kurs dolara i euro »

  Najlepszy Kantor internetowy działający na polskim rynku?
  To oczywiście www.kantorinternetowy.pl to właśnie tutaj wymienisz wszystkie dostępne na rynku finansowym waluty. To właśnie w tym serwisie internetowym poznasz aktualny kurs walut, z bardzo częstym, bo 5 sekundowym odświeżaniem. Tutaj dostaniesz najatrakcyjniejsze ceny popularnych walut. Tutaj z pewnością jest najlepszy Kurs Dolara, Kurs Euro, Kurs Franka lecz nie tylko.
  Każdy z posiadaczy konta bankowego, w jednym z działającyh na polskim rynku banku (Alior Bank Hipoteczny, BRE, mBank, Millenium, Multibank, Bank, BZWBK, ING, Inteligo, Kredyt Bank, Nordea, Pekao, PKO BP, BPH, Polbank, Raiffeisen, Santander, T-Mobile) będzie mógł korzystać bez kosztowo, przelewając gotówkę i obcą walutę bez dodatkowych opłat. Posiadamy programy lojalnościowe. Każdy polecony klient dostaje dodatkowe punkty przez co obniża się jego spread.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • AleBank24.pl - kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje, konta bankowe, kryptowaluty, ebooki »

  Serwis finansowy - oferujemy najlepsze produkty finansowe dostępne na rynku - kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje, konta bankowe, usługi dla firm, lokaty, kryptowaluty. Porównywarki pożyczek i kredytów. W ofercie również ebooki, audiobooki, książki i inne produkty.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prasa Fachowa i Specjalistyczna

Prasa Fachowa i Specjalistyczna - nowa strona:

Adres: