Podkategoria: Prasa - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prasa Podkategoria: Prasa

« poprzednia strona · 3
 • Magazyn Together-rodzinna strona Trójmiasta »

  Magazyn Together jest uzupełnieniem Magazynu drukowanego o tematyce skierowanej do rodzin w Trójmieście. Jest bogaty w treści specjalistyczne i informacyjne. Magazyn Together – Rodzinna Strona Trójmiasta jest pierwszym czasopismem w całym Trójmieście, które tak bogato łączy tematy dotyczące rodziny. Na stronach magazynu, także w formie drukowanej, jak i internetowej, omawiane są tematy dotyczące zdrowego stylu życia, kultury i sportu jak również edukacji. Czasopismo informuje o ciekawych eventach i różnych perspektywach dlatego, żeby rodzicom i dzieciom w Trójmieście żyło się, jak najlepiej. Doradza, informuje i zapewnia rozrywkę. Magazyn spełnia wszystkie wymagania spójnej i nowoczesnej platformy informacyjnej.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybory Kępno »

  Wybory samorządowe są specyficznymi wyborami. O kandydatach nie dowiemy się z telewizji, a gazet lokalnych nie wszyscy czytają. Plakaty też mają swoje wady. Tutaj z pomocą przychodzi Internet.
  Kępno i cały powiat kępiński mają do dyspozycji specjalny informator wyborczy stworzony przez wydawcę jednej z lokalnych gazet. Dzięki niemu można bliżej poznać kandydatów na radnych, wójtów czy burmistrza.
  Tam też zostaną przedstawione wyniki wyborów, zapewne szybciej niż zrobią to oficjalne komunikaty...

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anonse.co.uk »

  Anonse.CO.UK zawierają ogłoszenia - oferty pracy w Anglii, nieruchomości oraz inne. Jeśli ktoś przebywa lub wybiera się do Londynu, Nottingham czy Liverpoolu w poszukiwaniu pracy powinien koniecznie skorzystać z ogłoszeń Anonse.CO.UK. Tu znajdzie duży wybór aktualnych ofert. Wszystko w języku polskim. Anonse.CO.UK to darmowe anonse dla wszystkich.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro prasowe »

  Biuroprasowe.pl to baza notek prasowych oraz merytorycznych artykułów od firm, które korzystają z wirtualnych biur prasowych WhitePress. Umożliwiamy firmom oraz instytucjom szybkie dotarcie z ważnymi dla nich informacjami do mediów. Ofertę kierujemy w stronę agencji PR oraz przedsiębiorstw, który chcą przekazać informacje dziennikarzom. Na naszej stronie mogą Państwo bezpłatnie założyć wirtualne biuro prasowe i dzielić się wydarzeniami z życia firmy. Wszystkich dziennikarzy poszukujących ciekawych materiałów, zachęcamy do przeglądania zamieszczanych notek oraz rejestracji w naszym newsletterze.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medialnie. Dziennikarstwo i nie tylko »

  Blog o dziennikarstwie i mediach.
  Zapowiedzi warsztatów dla dziennikarzy, szkoleń dziennikarskich dla młodzieży oraz organizacji pozarządowych.
  Prowadzimy zajęcia dla uczniów gimnazjów, liceów np. w ramach zielonych szkół.
  Organizujemy warsztaty dziennikarskie, fotografii prasowej, telewizji internetowej, a także dziennikarstwa śledczego.
  Osobną część stanowią szkolenia biznesowe. Wraz z Mariuszem Bilskim z KMB Practise przygotowujemy warsztaty dotyczące technik sprzedaży, negocjacji, motywacji i zarządzania.
  Są to szkolenia otwarte jak i zamknięte przygotowane na potrzeby konkretnych firm i instytucji.
  Szkolenia organizujemy w Zakopanem lub w miejscu wybranym przez klienta.
  Oprócz tego na blogu:
  - w kategorii styl życia znajdziesz teksty o wolontariacie, lokalnych problemach, niepełnosprawności, chorych na mukowiscydozę czyli wszystkim tym, czym żyje lokalna prasa,
  - motoryzacja - to teksty luźno związane z tematyką samochodów,
  - motywacja - wpisy dotyczące organizacji pracy, zarządzania czasem czy wewnętrznej mobilizacji,
  - w zakładce Dziennikarski Warsztat zamieszczamy teksty poradnikowe przydatne nie tylko początkującym.
  Zapraszam też do współpracy na blogu - organizacji kampanii reklamowych, konkursów i akcji specjalnych czy przygotowanie wpisów oraz redagowanie tekstów.

  Data dodania: 09 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Claudia - portal dla kobiet »

  Claudia to współczesny magazyn dla kobiet. Znamy potrzeby kobiet i poruszamy pochodne tematy w swoich artykułach. Naprowadzamy jak dobrze wyglądać, troszczyć się o swoje zdrowie i mieszkanie. Odpowiadamy na ciekawe pytania oraz rozwiązujemy wasze codzienne problemy. Prezentujemy najmodniejsze ubrania i podpowiadamy doskonałe rozwiązania. Podpowiadamy jak wykorzystywać modowe triki, żeby podkreślić swoje walory. Kierujemy w jaki sposób uwydatnić wasze autentyczne piękno dzięki odpowiedniemu makijażowi. Asystujemy Wam zawsze w byciu doskonałą kobietą! Serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsza moda od Stylio! »

  Stylio przedstawia serwis dla kobiet - u nas poczytasz o trendach tego lata. Najlepsze rady a także fachowe wsparcie od nas. Mówimy, które kolory i fasony są modne, jak również jakie akcesoria musisz mieć. Wiedzę na temat mody z łatwością wykorzystasz każdym sklepie! U nas zamówisz upragnioną sukienkę na imprezę czy inne wyjście. Zobacz ofertę i rady, dzięki którym zawsze będziesz czuć się piękna i atrakcyjna. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Brummm.pl - motoryzacja jest naszą pasją »

  Nowości, ciekawostki, testy, porady motoryzacyjne. Zapraszamy wszystkich pasjonatów samochodów, motocykli i wszystkich innych pojazdów, które robią głośne brummm. Codziennie nowa porcja newsów, opinii, materiałów wideo i zdjęć.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • III Rzeczpospolita »

  Na Blogu III Rzeczpospolita poruszam tematy społeczne, komentuję wydarzenia ze świata polityki oraz poczynania samych polityków. Relacjonuję też wydarzenia z kraju i ze świata. Wyrażone opinie mają charakter subiektywny.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczpospolita ogłoszenia »

  Na stronie znajdziecie Państwo Autoryzowane Biuro Ogłoszeń Rzeczypospolitej. Za pośrednictwem serwisu mogą być składane następujące zamówienia: ogłoszenia drobne, ogłoszenia modułowane (reklama Państwa firmy, przetarg, komunikat) oraz nekrologi i kondolencje (warszawskie lub ogólnopolskie wydanie Rzeczpospolitej). Możliwość złożenia zamówienia dostępna jest przez całą dobę bez względu na dzień tygodnia.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prasa

Prasa - nowa strona:

Adres: