Podkategoria: Serwisy Tematyczne - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy Tematyczne Podkategoria: Serwisy Tematyczne

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Kalendarz i kalkulatory internetowe »

  Typowe i nietypowe kalendarze internetowe, w tym: kalendarz szkolny, kalendarz ferii zimowych, kalendarz dni płodnych, kalendarz imienin, kalendarz ze świętami, kalendarz świąt nietypowych i wiele innych przydatnych kalendarzy. Polecamy również nasze kalkulatory: kalkulator kredytowy, kalkulator dat i kilka innych przydatnych kalkulatorów.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ślub i Wesele »

  Planowanie ślubu i organizacja wesela to bardzo trudne zadanie, szczególnie jeśli chcemy, aby ten dzień stał się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nas, ale także dla tych, którzy będą go przeżywać razem z nami. Przebieg ceremonii w kościele, zespół weselny, fotograf, fryzura, usadzenie gości przy stołach, suknia ślubna, dekoracja sali, każdy szczegół wymaga gruntownego zaplanowania. I tu z pomocą przychodzi nasza strona internetowa, na której znajdziesz wszystko – od propozycji fryzur ślubnych przez przykładowe podziękowania dla rodziców aż po spis firm, które zajmują się obsługą ślubów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Kulturalny Polskiej Prezydencji UE 2011 »

  Serwis informacyjny poświęcony Programowi Kulturalnemu Polskiej Prezydencji Unii Europejskiej w 2011. Portal zawiera kalendarium wraz z wiadomościami o wydarzeniach kulturalnych w Polsce oraz obecności polskiej kultury na świecie. Informacje o koncertach, festiwalach, pokazach, projekcjach, wystawach, spotkaniach i innych projektach związanych z wszelkimi dziedzinami kultury. Literatura, muzyka, teatr, film, malarstwo, rzeźba, design, architektura, projekty interdyscyplinarne.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik o materacach, Zakup i użytkowanie »

  Internetowy poradnik dotyczący zakupu i użytkowania materacy. Nasz ekspert odpowiada na wasze pytania. Serwis został podzielony na działy, takie jak: Zdaniem eksperta, Poradnik, Materace dla dzieci, Akcesoria do materacy oraz Aranżacja sypialni. Każdy może napisać i zadać pytanie dotyczące użytkowania materacy. Zapraszamy na stronę materace-poradnik.eu

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ekologiczne AQUA-EKO-Projekt »

  W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na ochronę środowiska. Firma AQUA-EKO-Projekt oferuje szeroki zakres usług : doradztwo ekologiczne, inwestycyjne, a także dokumentację środowiska. Jak przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska, wprowadzić w życie recykling, co zrobić, aby prowadzona przez nas firma nie wpływała negatywnie na środowisko? Firma AQUA-EKO-Projekt doradzi, ulica Wojciecha Kossaka 7 Częstochowa.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Phone News »

  Portal phonenews.com.pl to serwis zawierający najnowsze wiadomości na temat nowych telefonów, urządzeniach mobilnych i branży GSM. Telefony podzielone są na kategorie według ich marki. Na portalu znajdują się też recenzje, testy urządzeń oraz nowości dotyczące systemów mobilnych, gier i aplikacji.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy Wykonawca »

  Szukasz fachowca? Znajdziesz go w naszej bazie. Portal dla wykonawców i szukających informacji remontowo-budowlanych. Video porady, artykuły, realizacje, materiały budowlane, nowości z branży, wydarzenia.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gory-online.pl - pasma górskie i baza noclegowa. »

  Opisy pasm górskich, noclegi, galerie użytkowników i ogłoszenia z gór.Zapraszamy do przeglądania strony o polskich górach.
  Informacje o Bieszczadach, Górach Świętokrzyskich, Górach stołowych, Karpatach, Beskidach,
  Górach Sanocko-Turczańskich, Pieniach, Tatrach, Sudetach, Karkonoszach, Rudawach Janowickich

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • TwojeInnowacje.pl - Twoje Źródło Inspiracji w Biznesie »

  TwojeInnowacje.pl to biznesowy serwis informacyjny skierowany do osób poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia w prowadzeniu działalności gospodarczej, wykorzystaniu rozwiązań nowych technologii w swojej pracy, poszukujących źródeł finansowania innowacji, którzy stawiają na własny rozwój zawodowy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla bulterierów - Kosmalkowo »

  Strona zawiera prezentację psów z domowej hodowli psów rasy bulterier - Kosmalkowo. Galerie szczeniąt z minionych i aktualnych skojarzeń. Zapowiedzi miotów oraz szczeniaki oferowane do sprzedaży. Polecane linki do ciekawych stron tematycznych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wolontariat »

  Portal SiePomaga ma za zadanie przedstawiać problemy osób wymagających pomocy i szukać tych, którzy chcieliby się podjąć wsparcia. Może się ono odbywać w formie przekazywania środków finansowych lub darów oraz w postaci wolontariatu. Realizację założeń ułatwiają sponsorzy, firmy współpracujące i rejestrujące się w serwisie fundacje. Za pośrednictwem portalu niepełnosprawni zbierają na przykład na sprzęt, a dzieci na operacje. SiePomaga promuje stowarzyszenia dobroczynne, udziela szerokich informacji na temat prowadzonej przez nich działalności i organizowanych przez nie akcji, przy okazji reklamuje także przedsiębiorstwa, które nie pozostają obojętne na cierpienia potrzebujących. Na stronie serwisu dostępny jest szczegółowy regulamin dla użytkowników jak również prezentowane są artykuły ukazujące się w mediach. Pozwalają one dostrzec szeroki odzew społeczny, obrazują wydajność portalu i nakłaniają do kontynuowania działalności filantropijnej.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o Turcji »

  Serwis dla wszystkich kochających wakacje w Turcji. Tu znajdziecie wiele pozytywnych i przydatnych informacji. Możecie dodać pozytywne relacje i zdjęcia ze swoich podróży do Turcji. Informacje podstawowe, Informacje praktyczne, Rady dla podróżnych jadących, Przydatne zwroty po arabsku Galeria zdjęcia, Oferty wakacji, Relacje z wakacji, Mapa Turcji.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Futbol »

  FUT.pl to serwis całkowicie poświęcony piłce nożnej. Na jego łamach publikowane są wybrane artykuły piłkarskie z subiektywnym komentarzem kibica futbolu. Każdego dnia w piłce nożnej wiele się dzieje, zatem jest o czym pisać. na stronie każdy fan piłki nożnej znajdzie coś dla siebie, zatem nie warto zwlekać. Już teraz odwiedź serwis piłkarski FUT.pl!

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miasta Polski »

  Serwis MiastaPolski.info jest informatorem na temat głównych miast w naszym kraju. Opisane zostały między innymi miasta: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Szczecin, a także kilka innych. Charakterystyka każdego miasta zawiera jego cechy szczególne, czyli na przykład powierzchnię, liczbę mieszkańców, granice terytorialne, jak również informacje na temat zabytków miast, historii jego powstania oraz rozwoju. Dodatkowo zamieszczone zostały zdjęcia obrazujące dane miasto.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Demotypolityczne.pl - Czyli Rewolucjoniści »

  Zbiór obrazów z internetu o tematyce polityczno-gospodarczo-społecznej, głównie jest to satyra, i krytyka polityczna.Użytkownicy mogą się rejestorwać i dodawać własne obrazy, teksty lub video z pupularnych serwisów jak Youtube czy wrzuta

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy walut online »

  Serwis internetowy o tematyce walut. Znajdziesz tu aktualne doniesienia z rynku walutowego, najnowsze kursy walut (zgodne z tabelami NBP), darmowe narzędzie do przeliczania jednostek najpopularniejszych walut - kalkulator walutowy, wyselekcjonowany zbiór poradników dla graczy Forex oraz osób inwestujących w waluty. Ponadto publikujemy wykresy najpopularniejszych walut uwzględniające zmiany ich kursów w czasie.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Australia - życie i praca »

  W naszym serwisie internetowym można znaleźć interesujące informacje o nie do końca odkrytym kraju - Australii. Do tej pory napisaliśmy m.in o australijskiej fladze, stanach i regionach. W dziale o turystyce zamieściliśmy informacje o miejscach wartych zobaczenia jak np. znana Sydney Opera House czy chociażby przepiękna rafa koralowa. Na witrynie można znaleźć przydatne poradniki odpowiadające na pytanie w jaki sposób zdobyć wizy do australii. Piszemy również o unikatowej przyrodzie oraz o znaczącej części historii jaką z całą pewnością są pierwotni mieszkańcy - Aborygeni. Nasz serwis www jest bezustannie uaktualniamy rozbudowywany, dlatego już niedługo opublikowane zostaną następne wiadomości o Australii.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świat energii odnawialnej »

  Progres całej zależy od dużej liczby czynników. Obecnie jednym z najważniejszych z nich jest energia, na którą zapotrzebowanie nieustannie się zwiększa. W dzisiejszych czasach w procesie wytwarzania energii pozycję dominująca mają paliwa kopalne, których zasoby w nadzwyczaj szybkim tempie maleją i są najzwyczajniej w świecie nieodnawialne. Nasza przyszłość i bezpieczeństwo energetyczne zależeć jednak będą w duży stopniu od odnawialnych źródeł energii tj. energia słoneczna, wiatru, geotermalna, spadku wody. Nasza wiedza w zakresie odnawialnych źródeł energii zwiększa się bardzo szybko, głównie dzięki mediom oraz informacjom publikowanym w Internecie. Blogi podobne energetycznie.com.pl są doskonayłym źródłem wiedzy i pozwalają nam bez przeszkód śledzić najnowsze informacje z branży energetyki odnawialnej.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal ślubno-weselny »

  Portal nasze-wesele.net to profesjonalne porady i ślubne i weselne, moda ślubna dla Pań i Panów, baza najciekawszych ofert firm ślubno-weselnych, praktyczne informacje dla nowożeńców. Zaplanuj i zorganizuj z nimi ślub.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Policyjne »

  Praca w policji to dla Ciebie marzenie? Jeśli tak to z pewnością chcesz dobrze przygotować się do wcześniejszych egzaminów. My doskonale to rozumiemy. Wiemy, jak ciężkie dla przyszłych policjantów są testy policyjne. Właśnie z myślą o osobach takich, jak Ty, które szukają w sieci pomocy, otworzyliśmy forum policyjne. Czym jest nasze forum dla policjantów? To miejsce dyskusji i wymiany doświadczenia, pomiędzy poszczególnymi osobami, które chcą dołączyć do policji, a osobami już tam pracującymi. Serdecznie zapraszamy na forum policyjne.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy Tematyczne

Serwisy Tematyczne - nowa strona:

Adres: