Podkategoria: Serwisy Tematyczne - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy Tematyczne Podkategoria: Serwisy Tematyczne

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Horoskopy.fazi.pl - codzienny, tygodniowy, miesięczny, tarot »

  Sprawdzisz tu horoskop codzienny, tygodniowy, miesięczny. Dodatkowo horoskopy z całego świata, karty tarota, kalkulator miłosny, karta miłości, opisy imion i ich znaczenie, numerologia, horoskop miłosny, horoskop erotyczny. Dzięki nam obliczysz swój biorytm jak również biorytm swojego partnera. Ponadto dokłada analiza faz księżyca.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Handel w Polsce »

  Serwis internetowy dotyczący handlu w Polsce. Mnóstwo wiadomości o biznesie, bankowości i gospodarce. Ciekawe informacje o sposobach promowania własnej firmy, nowych technologiach, inwestycjach i kwestiach prawnych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko polski »

  Nasz serwis to internetowy słownik, dzięki któremu możesz z łatwością nauczyć się języka angielskiego oraz niemieckiego. Oferujemy szeroki wybór aplikacji takich jak: fiszki czy trenowanie słówek ze słuchu. Umożliwiamy także szkolenie swoich umiejętności językowych również w formie testów lub quizów. Są to bardzo wygodne i przyjazne formy nauki języków. Oferujemy profesjonalne i skuteczne metody. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MPZP24.pl - sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego »

  Na naszej stronie znajdą Państwo Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego całej Polski. By ułatwić poszukiwanie MPZP dotyczących konkretnych miejscowości podzieliliśmy ich zbiór na kategorie wg powiatów i gmin. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego będzie Państwu niezbędny w przypadku planowania inwestycji budowlanej oraz kupna lub sprzedaży nieruchomości. MPZP uchwalane są przez poszczególne urzędy gmin i zawierają szczegółowe informacje o danym terenie, jego przeznaczeniu, warunkach zabudowy, zasadach i warunkach podziału i scalania nieruchomości, ochrony środowiska i krajobrazu kulturowego, dziedzictwa kulturowego i zabytków, zasadach obsługi w zakresie komunikacji, wysokości renty planistycznej, itp.Codziennie aktualizujemy naszą bazę danych, by zapewnić Państwu dostęp do najnowszych informacji zawartych w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego interesującej Państwa lokalizacji.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie last minute »

  Nasz serwis prowadzą specjaliści turystyczni, którzy od lat związani są ze sprzedażą ofert biur podróży. Nasz portal postanowiliśmy w całości ukierunkować na publikowanie ofert typu last minute. Nazwa może być myląca, gdyż biura często posługują się tym terminem oferując mało atrakcyjne cenowo oferty. My stawiamy tylko na "prawdziwe" lasty, tj. oferty często pojawiające się w ostatniej chwili przed wylotem, za to proponujące wypoczynek w wielu popularnych krajach w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystko to wynika z wolnych miejsc w czarterach oraz miejscach noclegowych, co składania organizatorów do wyprzedaży oferty, często poniżej rzeczywistych kosztów danej wycieczki. W serwisie znajdziesz oferty last minute do popularnych, turystycznych destynacji, jak Egipt, Tunezja czy Turcja, ale również do bardziej egzotycznych miejsc, które biura oferują głównie w sezonie zimowym, jak Dominikana, Kenia czy Gambia. Całość serwisu uzupełniają najświeższe wiadomości z branży turystycznej. Zachęcamy do częstego odwiedzania, podsyłania nam swoich propozycji dotyczących wycieczek czy konkretnych kierunków, a także aktywny udział na profilach społecznościowych naszego serwisu, zapraszamy.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oleje samochodowe - opinie i testy »

  Serwis oleoo.pl powstał aby umożliwić kierowcom dobranie odpowiedniego oleju do swojego samochodu lub motocykla. Posiadamy największą bazę producentów, marek i lepkości dlatego masz pewność, że znajdziesz swój olej. Wyraź opinie o oleju, który używasz i zapoznaj się z opiniami innych kierowców na temat tego oleju.

  Serwis Oleoo.pl oprócz mozliwości zapoznania się z testami i opiniami o olejach samochodowych daje możliwość wyszukania odpowiedniego rodzaju oleju dla Twojego samochodu. Wyszukiwarka olejów w wortalu Oleoo.pl jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • I gospodarczy portal informacyjny »

  Chcesz prowadzić własną firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Myślisz nad wadami aktywności w korporacji? Dobrze, że trafiłeś właśnie na nasz portal informacyjny, gdyż wesprzemy Cię w oddaleniu Twoich problemów. Poznaj treść naszych publikacji, a przekonasz się, że dostęp do wiarygodnych informacji z zakresu gospodarki nigdy wcześniej nie był tak prosty. Nasi wykształceni specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i wskażą Ci najefektywniejsze rozwiązanie problemów bez względu na to, czy chcesz zostać biznesmenem, czy jesteś typowym nabywcą, który nie wie, jak napisać reklamację. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Parafia radzymin »

  Radzymin, to miasto, w które warto inwestować i w którym warto żyć. By się o tym przekonać, zapraszamy wszystkich, z Radzymina i spoza miasta, na stronę Inforadzymin, która pokazuje jak zmienia się Radzymin i jak wiele inwestycji wpływa na jego rozwój. Serdecznie zachęcamy do czytania naszych na bieżąco uaktualnianych artykułów z życia regionu oraz felietonów, porad, zaproszeń na imprezy kulturalne i łączenia się dzięki nam wokół inicjatyw społecznych. U nas zamieszczą Państwo również swoje reklamy.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak pobić rekord Guinessa »

  Jak Pobić Rekord Guinnessa to wyjątkowy poradnik dzięki, któremu dowiesz się jak pobić rekord i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. Ten wyjątkowy poradnik przeprowadzi Cię przez każdy etap zgłaszania rekordu. Znajdziesz tutaj formularz zgłoszeniowy w języku angielskim w profesjonalnym tłumaczeniu na język polski. Sprawdzisz czy kategoria, w której chcesz bić rekord jest dozwolona, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Do tych i wielu innych informacji uzyskasz dostęp w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konkursiwo.pl konkursy internetowe »

  konkursiwo.pl to największa baza zawsze aktualnych konkursów. Konkursy internetowe, konsumenckie, facebook, radiowe, fotograficzne, dla dzieci. Polub nas na facebooku i otrzymuj powiadomienia o najnowszych konkursach. Forum dla użytkowników a w nim: chwalimy się wygranymi, paragony itp. Konkursy "Na czasie" podążaj za aktualnymi trendami. Zapraszamy do dodawania konkursów i udzielania się w serwisie.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wesele Kraków - Firmyweselne.pl »

  Wszystko do ślubu i wesela w jednym miejscu. W naszym portalu odnajdziecie firmy ogólnopolskie i regionalne ze wszystkich ślubnych branż, w tym: Restauracje, Hotele, Dwory, Pałace, Domy weselne, Sale Bankietowe, Namioty i Obsługa Gastronomiczna, Suknie Ślubne i Garnitury, Dodatki i Obuwie, Obsługa Foto-Video i Multimediów, Dekoracje, Floryści, Kwiaciarnie, Konsultantki ślubne,Organizacja i Obsługa Kompleksowa Ślubów, Biżuteria i Obrączki, Zaproszenia, Etykiety i Poligrafia, Oprawa Muzyczna, Zespoły, DJ-e, Prezenterzy, Nagłośnienie i oświetlenie, Cukiernie, Piekarnie, Torty i Kulinaria, Uroda, Kosmetyki, Wizaż, Stylizacja i SPA, Atrakcje Weselne i Prezenty, Deweloperzy, Pojazdy Ślubne, Wesela Kraków.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Uczelnie działają w oparciu o przepisy ustawy prawo o szkolnictwie wyższych. Niektóre z nich podlegają również Ministerstwu Zdrowia czy innym publicznym resortom. Zależne jest oto przede wszystkim od dziedziny nauki. Rozróżniamy uczelnie: techniczne, medyczne, artystyczne, wojskowe, humanistyczne.

  We współpracy z serwisem najlepszeuczelnie.edu.pl przygotowaliśmy dla czytelników aktualne źródło informacji o aktywności naukowej, działalności i ofertach edukacyjnych polskich uczelni.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • HDR Fotografia - Blog »

  Blog poświęcony fotografii w technice HDR oraz podróżach. Na stronie opisuje podróże oraz aspekty obróbki zdjęć w technice hdr. Nazywam się Dawid Martynowski. Specjalizuję się w zdjęciach miast, architektury oraz krajobrazu.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia wyższe charakteryzują się przede wszystkim ogromną ilością ofert edukacyjnych i programów nauczania. W Polsce zarejestrowanych jest najwięcej uczelni w skali całej Europy. Studia oferują zarówno podmioty publiczne – uczelnie państwowe, jak i niepubliczne – uczelnie prywatne. Główny podział studiów w Polsce to przede wszystkim stopnie nauczania. Wyróżnia się w polskim systemie kształcenia wyższego następujące stopnie: I stopień – studia licencjackie lub inżynierskie – techniczne, II stopień – studia magisterskie. Obok studiów I i II stopnia nadal dostępne są studia magisterskie jednolite (5 letnie). Uzupełnieniem dla wspomnianych stopni są studia III stopnia – doktoranckie oraz studia MBA i podyplomowe. Poza kształceniem regulowanym przez ustawę prawo o szkolnictwie wyższym uczelnie oferują kursy językowe, szkolenia dla osób indywidualnych i firm.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o alkoholach »

  (18+) Piwo, wino, whisky. Kiperzy.pl - blog o alkoholach (strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich).

  O sztuce smakowania, podawania i produkowania alkoholi słów kilka (a nawet więcej niż kilka).

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Książka praktyki zawodowej »

  Książka Praktyki Zawodowej

  Od czego zacząć wypełnianie?
  Co wpisywać w zestawieniu zbiorczym?
  Jak wypełnić zestawienie szczegółowe?
  Pieczątki i podpisy opiekuna - ile i gdzie?

  Błędne wypełnienie książki praktyk może skutkować nie zakwalifikowaniem kandydata do egzaminu.

  W internecie sporo jest rozrzuconych informacji na ten temat. Rzetelne porady odnosnie prawidłowego wypełniania książki praktyk z przykładami znajdziecie na stronie:

  ksiazkapraktykizawodowej.pl

  Wszelkie potrzebne informacje na temat wypełniania książki praktyki zawodowej wraz z przykładami i poradami.

  Strona na 100% okażę się pomocna!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DobreBadanie.pl - Portal Badań Klinicznych »

  Usłyszałeś o możliwości wzięcia udziału w badaniu klinicznym? Nie jesteś pewien, czy się zdecydować? Jak będzie wyglądało twoje badanie, czego możesz się spodziewać? Jakie są plusy i minusy uczestnictwa w każdym etapie testowania leków?

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o badaniach klinicznych. Dla pacjentów i profesjonalistów. Aktualności, porady, dyskusje. Największe kompendium wiedzy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-papierosy Belvene »

  Sklep internetowy marki e-papierosów Belvene, pierwszej polskiej marki elektronicznych papierosów super premium. Belvene oferuje e-papierosy jednorazowe oraz do ładowania, zapewniając niebedne do nich akcesoria. Produkty wyróżniają olejki z naturalnych ekstraktów, których smaki warunkują użyte w produkcji tytoń, mięta oraz owoce. W ofercie firmy jest też Shisha- produkt bez nikotyny, o smaku jabłka z mięta, który swoją intensywnością smaku oraz gęstym dymem przywołuje orientalne akcenty. Produkty Belvene zapewniają szeroką gamę doznań, od nawiązania do klasycznych, mocnych papierosów, przez mentholowe, aż do owocowych, bez zawartości nikotyny.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wesele-bydgoszcz.com.pl »

  Jeżeli potrzebny wam lokal weselny, zespół, catering na wesele, dekoracje ślubne czy usługi innych firm działających w branży ślubnej w mieście Bydgoszcz i okolicach, zajrzyjcie koniecznie na stronę wesele-bydgoszcz.com.pl, a nie będziecie zawiedzeni.
  Przygotowaliśmy dla was wykaz firm uczestniczących w organizacji wesel w Bydgoszczy i sąsiednich miastach, z których usług możecie skorzystać, a także wiele przydatnych przedślubnych wskazówek. Na pewno znajdziecie w naszym serwisie coś w sam raz dla siebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regionalny portal nieruchomości i katalog firm z branży »

  NiebieskiDom.pl to portal w całości poświęcony regionalnemu rynkowi nieruchomości. Mieszkania, domy, działki, lokale na sprzedaż i wynajem. Obejmuje takie miasta Śląska jak: Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Pszczyna. Znajdziesz tu tysiące aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego. Katalog firm z branży nieruchomości, remontowo-budowlane, wykończenia wnętrz. Sklepy, magazyny i hurtownie. Gotowe projekty domów, aktualne inwestycje deweloperskie i ciekawe artykuły i porady. Bezpłatne ogłoszenia bezpośrednie!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy Tematyczne

Serwisy Tematyczne - nowa strona:

Adres: