Podkategoria: Serwisy Tematyczne - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy Tematyczne Podkategoria: Serwisy Tematyczne

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • SuperStyler blog modowy, kulinarny, lifestylowy, uroda i zdrowie, fitness, stylizacje »

  Zobacz blog modowy, kulinarny i lifestylowy, parentingowy. Ciekawie o modzie, zdrowiu i urodzie, fitness, dzieciach. Stylizacje, makijaż, fashion, przepisy, gotowanie, sport, dieta, lifestyle, dziecko, rodzina, młoda mama. SuperStyler to blog prowadzony przez Martę Lech-Maciejewską oraz ekspertów z różnych dziedzin takich jak: moda, uroda, fryzury, gotowanie, sport i fitness, zdrowie i farmacja, psychologia i motywacja. Dowiedz się jak się ubierać, poznaj nowe trendy w modzie, znajdź ciekawe inspiracje kulinarne, sprawdź jak dbać o urodę i włosy, przeczytaj jak się odżywiać, leczyć, dbać o zdrowie i kondycję fizyczną i psychiczną.

  Data dodania: 10 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Znajdziesz tutaj profesjonalną pomoc prawną. Pomoc jest świadczona przez doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Prawnicy udzielają porad prawnych, reprezentują w sądach i poza nimi, sporządzają pisma, pomagają w wszelkich sprawach. Świadczą usługi w zakresie obsługi prawnej firm.Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomocy oferowanej przez konkretnego prawnika to skontaktuj się z nim telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami »

  Właściwe utrzymanie większych nieruchomości to nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego istnieje profesjonalna strona internetowa związana z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości, skupiająca całość zagadnień i porad, ułatwiających odpowiednie dbanie o nieruchomość. Także osoby i podmioty zainteresowane takimi usługami znajdą na niej informacje, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze firmy, których na rynku powstaje coraz więcej. Dotyczy to zarówno nieruchomości mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dziś profesjonalna, stała i kompleksowa obsługa to podstawa utrzymania i rozwoju własności. Dlatego na rynku działa wiele firm, zajmujących się nie tylko nadzorem, ale i obsługą administracyjną, finansowo-księgową i prawną nieruchomości (wspólnot mieszkaniowych, mieszkań na wynajem czy biurowców, lokali użytkowo-handlowych, powierzchni magazynowych oraz obiektów przemysłowych). Rynek nieruchomości rozwija się w dość dużym tempie. Wiedza związana z ich poprawnym utrzymaniem jest coraz bardziej potrzebna, a skumulowana w jednym miejscu niezwykle użyteczna.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spisek pisarzy »

  Wszystko o książkach i ich pisaniu.

  Spisek pisarzy jest dla Ciebie, jeśli książki są ważną częścią Twojego życia. Zwłaszcza, gdy masz ambicję dołączyć do grona uznanych pisarzy i zawładnąć sercami oraz wyobraźnią mas. Tylko pamiętaj: nie sprzedajemy tutaj uniwersalnych rad i map ścieżek na skróty. Nie praktykujemy bullshido. Po prostu dzielimy się doświadczeniem, za free i bez ściemy.

  Dowiesz się, jakie błędy popełniliśmy na naszych pisarskich drogach – oraz co zrobić, by nie wpaść w te same pułapki. Dowiesz się, jak poprawić styl. Jak usprawnić swoją komunikację z innymi. Jak komponować chwytające za serce opowieści. I wreszcie – jak zacząć zarabiać na tych umiejętnościach.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak szlifować pióro, zerknij do poradnika pisania.

  Jeśli czytasz dużo i namiętnie, zapraszamy Cię do naszej Czytelni. Gdy szukasz inspiracji na małym i dużym ekranie, zajrzyj do Wideomanii. Natomiast jeśli ciekawi Cię, jak wygląda pisarskie życie, albo jak zoptymalizować własne, żeby pisać więcej i lepiej – koniecznie przeczytaj wpisy w Żywocie pisarza.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.moodscentbar.com »

  Zapach jest czymś określonym. Fizycznym. My sami nim jesteśmy. Ale są też zapachy, które przypominają kogoś innego. Jedne do nas mówią, na inne pozostajemy głusi. Zapach nas zdradza. I zdradza też innych. Jest czymś więcej niż tylko pachnącym powietrzem. Czasami bywa sugestią, a kiedy indziej emocją, za którą chciałoby się podążyć. W MOOD SCENT BAR zajmujemy się zapachem i wszystkim wokół niego. Szukanie odpowiednich perfum to przecież nie tylko wąchanie. To odnajdywanie relacji pomiędzy nami, naszą osobowością i odpowiednią kompozycją składników. Bez posługiwania się stereotypami dotyczącymi wieku, zawodu, płci. Nasz zapach musi współbrzmieć z tym, jak my się poruszamy. I tym jak chcielibyśmy poruszać innych.comme des garcons perfumy, LM parfums, D.s.& Durga, Nasomatto, Serge Lutens, Robert Piguet, Boudicca, Uslu airlines,

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niewyspani »

  Niewyspani to blog osób z pasją, którzy uwielbiają tworzyć nowe rzeczy. Zawsze niewyspani. Blog świeżo upieczonych rodziców, hobbystów, pasjonatów technologii i nowinek ze świata. Na stronie opisujemy tematy rodziny, pracy, techniki, gadżetów i aplikacji sieciowych. Zapraszamy na nasz blog Niewyspani.pl a także na naszego Facebooka!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ile zasileń do końca umowy »

  Jeżeli chciałbyś sprawdzić ile pozostało Tobie doładowań do końca Twojej umowy w Plusie lub MixPlusie to na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje. Poza podstawowymi dotyczącymi ilości zasileń do końca, uzyskasz wiele innych przydatnych kodów.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Kraju »

  Na naszej stronie staramy się odpowiadać na podstawowe pytania osób bezrobotnych. Jak szukać pracy? Gdzie jej szukać? Publikujemy także dużo artykułów osób które dzielą się z gośćmi swoimi doświadczeniami. Ich porady często pomagają młodym osobom w odnalezieniu się na rynku pracy.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Danych Osobowych Blog »

  Nasz blog powstał jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie instytucji publicznych, osób prywatnych jak i przedsiębiorstw na fachową pomoc związaną z szeroko rozumianą ochroną danych osobowych.

  Mamy nadzieję, iż informacje, przykłady oraz wzory dokumentów, które tutaj Państwo znajdą będą przydatne i pomogą Państwu w jak najlepszej ochronie danych osobowych.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polskie przeprowadzki »

  Portal Polskie Przeprowadzki skierowany jest do osób planujących przeprowadzkę. Artykuły publikowane na stronie dotyczą logistycznej strony tego procesu a także firm przeprowadzkowych działających na terenie kraju.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia inżynierskie »

  Studia inżynierskie I stopnia trwają przeważnie 3,5 roku (7 semestrów). Przygotowują do pracy w określonym zawodzie. Absolwent uzyskuje tytuł zawodowy inżyniera. Studia techniczne – inżynierskie to nie tylko teoretyczne wykłady z przedmiotów ścisłych, jak matematyka, czy fizyka, ale też zajęcia laboratoryjne i ćwiczenia. W trakcie nich prowadzone są doświadczenia, które pomagają przybliżyć i zrozumieć trudne zagadnienia z przedmiotów ścisłych. Studenci studiów inżynierskich zdobywają wiedzę praktyczną, a nie tylko uczą się na pamięć.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe »

  Kursy zawodowe - Kursy to często sposób na łatwą i relatywnie tanią zmianę zawodu. Oferowane przede wszystkim przez urzędy pracy, ale również przed firmy komercyjne. Kursy szlifujące umiejętności zawodowe to bardzo zróżnicowana oferta od podstawowych - rzemieślniczych po kursy zawodowe gwarantujące certyfikaty. Przeważającą część stanowią popularne w Polsce kursy językowe, których oferty trafiają na co dzień na nasze skrzynki. Które z nich cieszą się dobrą opinią? Na które warto poświęcić czas i pieniądze? Sprawdź katalog kursów zawodowych i językowych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Optymalizacja podatkowa - niższe podatki, lepszy wynik finansowy. Zoptymalizuj koszty w firmie, zwiększ zysk i popraw wskaźniki finansowe. Optymalkzacja podatkowa dla firm. Skontaktuj się z naszymi ekspertami od optymalizacji. Każda firma może mieć wpływ na wysokość zobowiązania podatkowego. Wynika to z różnych powodów. Przede wszystkim w wielu branżach ustawodawca sam pozwala przedsiębiorcy decydować o tym jak wysokie podatki będzie płacił. Dzięki temu w każdej z branż stworzony został potencjał optymalizowania podatków.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe Technologie - Informacje »

  Tech News jest branżowym serwisem informacyjnym, poruszającym się w kategorii nowe technologie. Poczynając od telefonów, smartfonów poprzez komputery, elektroniczne wyposażenie AGD, motoryzacje, aż po dziedziny rodem podboju kosmosu.

  Celem istnienia Serwisu jest dostarczenie treści, głównie przedruków z zagranicznych serwisów informacyjnych oraz stron producentów sprzętu, które jak najdokładniej poinformują o nadchodzących premierach.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmach »

  Opinie o pracodawcach i firmach działających na polskim rynku. Podziel się opinią na ich temat. Rekomenduj usługi, produkty i pracodawców. Oceniaj, komentuj pisz rekomendacje. Firmy zainteresowane dodaniem danych adresowych prosimy o kontakt pod adresem: bok@vnc.edu.pl. Aktualizacja danych: nazwa firmy, adres, numer telefonu, numer faksu jest bezpłatna. Dodatkowe dane kontaktowe aktualizowane są w ramach płatnych publikacji profilów firm.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownie outlet, forum, sklepy online - Unnu.pl »

  Serwis reklamowy oraz ogłoszeniowy branży outlet. Przejrzysta prezentacja firm, opinie użytkowników, hurtownie outlet, sklepy, produkty oraz forum tematyczne. Wszystko to co potrzebne jest by wypromować twoją firmę. Serwis unnu.pl jest całkowicie darmowy.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tampo Rady - poradnik tampodruku »

  Prezentujemy wideo poradnik firmy Comec Polska - przedstawiamy najczęstsze zagadnienia pojawiające się w procesie tampodruku, jak również problemy z obsługą maszyny czy samodzielną naprawą. Zachęcamy do częstych wizyt!

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • PragnieniaKobiet.pl - operacje plastyczne, powiększanie piersi, implanty zębów, liposukcja »

  PragnieniaKobiet.pl to portal dla wszystkich interesujących się pięknem i zdrowiem. Każdy znajdzie tu fachową wiedzę na temat zabiegów medycznych, od medycyny estetycznej, przez stomatologię, po chirurgię plastyczną. Przewodnik po zabiegach to dane o wskazaniach, przeciwwskazaniach i przebiegu zabiegów, takich jak: powiększanie piersi, implanty zębów, liposukcja, korekcja nosa i wiele innych. Znajdziesz tu również szacunkowe koszty wszystkich zabiegów. Przewodnik wskaże także kliniki w całej Polsce, w których można wykonać dany zabieg. Dział Zapytaj eksperta to wywiady i porady ekspertów – lekarzy chirurgów, dermatologów, stomatologów, specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologów i lekarzy innych specjalności. Ekspertami portalu są doświadczeni praktycy, do których można kierować pytania. Dział Piękno prezentuje artykuły, nowości i ciekawostki na temat urody nie tylko kobiet, podobnie jak dział Zdrowie, zajmujący się przybliżaniem tematyki zdrowotnej i propagowaniem zdrowego stylu życia. Na stronie polecamy kliniki i gabinety kosmetyczne w całej Polsce, w których można przeprowadzić operacje plastyczne oraz informuje o oferowanych przez nie zniżkach. Propagujemy również ideę dostępności takich zabiegów poprzez informowanie o możliwości finansowania ich w systemie ratalnym. Na portalu możesz samodzielnie wyliczyć miesięczne raty za przeprowadzenie zabiegu i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który przybliży Cię do realizacji marzeń i pięknym wyglądzie.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piszki Lab | EN »

  Anglojęzyczna wersja blogu technicznego dla fanów technologi firmy VMware. Poradniki typu "jak zrobić" oraz analiza przypadku dla szeregu błędów jakie można napotkać w środowisku wirtualnym. Kompendium wiedzy na temat budowania laboratoriów w środowisku wirtualnym oraz domowym.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Belgijska jakość »

  Niewielki serwis tematyczny poświęcony produktom belgijskiego producenta urządzeń do uzdatniania wody, takich jak filtry do wody, lampy bakteriobójcze UV, wkłady do filtrów oraz profesjonalne stacje uzdatniania wody. To, co wyróżnia produkty cintropur od konkurencji to najwyższa jakość wykonania i relatywnie niewielka cena. To właśnie dlatego produkty cintropur są tak popularne na polskich, ale też całym europejskim rynku. Szczerze polecamy wszystkim ceniących wysoką jakość.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy Tematyczne

Serwisy Tematyczne - nowa strona:

Adres: