Podkategoria: Serwisy Tematyczne - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy Tematyczne Podkategoria: Serwisy Tematyczne

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • Agencja SEO Poznań »

  Najbardziej kreatywni z kreatywnych. Jeśli chcesz unikalnych rozwiązań, nieszablonowego podejścia, nieograniczonych konsultacji i wyników zgłoś się do nas.
  Hyperspacegroup to przede wszystkim HyperEntuzjaści marketingu.
  Masz dość Agencji, które nie wiadomo co robią?
  Masz dość pozycjonowania, które nie wiadomo czym jest i co się dzieje?
  Zgłoś się do HyperSpace! My rozmawiamy z każdym Klientem, edukujemy, tłumaczymy i informujemy co robimy i dlaczego. U nas znajdziesz to czego szukasz.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal branżowy wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych »

  Wynajemsal.info to portal na temat sal do wynajęcia, skierowany zarówno do właścicieli sal jak i ich klientów. Nowości w branży, newsy, aktualności, inspiracje, poradniki, ogłoszenia. Czyli jak skutecznie zarządzać swoim wynajmem oraz oraz jak i gdzie szukać sal. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera oraz śledzenie informacji na naszych profilach społecznościowych.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Giełda rolna - maszyny rolnicze »

  Giełda rolna to branżowy serwis ogłoszeniowy dla wszystkich uczestników rynku rolnego. Kompleksowa oferta portalu od nasion przez środki ochrony, maszyny rolnicze po kombajny. Portal umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów na terenie całego kraju. Bezpłatne i szybko możesz dodać ogłoszenie które dotrze do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eterum.pl »

  Szukasz bazy wiedzy, która pomoże Ci podjąć szereg zakupowych decyzji i wskaże produkty, które naprawdę warto kupić? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową eterum.pl/. Znajdziesz tam wiele kategorii, w których umieszczone są odpowiednio dopasowane do nich produkty, wraz z ocenami i wszelkimi przydatnymi informacjami.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • WorldMap - Mapy Świata »

  Serwis poświęcony tematyce map i atlasów świata. Najróżniejsze mapy i atlasy z całego świata. Mapy w dużej rozdzielczości, dobrze widoczne i czytelne. Wiele ciekawostek i zestawień geograficznych. Wyznaczanie optymalnych tras dojazdu między miejscowościami różnymi środkami transportu. WorldMap.pl - z nami nie zginiesz.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Koszty życia za granicą »

  Na stronie znajduje się ponad 10 000 aktualnych cen różnych produktów spożywczych, cen w hotelach czy też kosztów paliwa i transportu - z 194 państw świata. Baza tworzona przez użytkowników, którzy dodają aktualne ceny po przebytych podróżach zagranicznych. Dzięki naszej bazie możesz lepiej zaplanować koszty swojej podróży.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnictwo od A do Z- blog ogrodniczy »

  Ogrodnictwo od A do Z to blog ogrodniczy o ogrodach, roślinach ozdobnych, skalniakach, oczkach wodnych. Na blogu poruszane są również tematy związane z uprawą roślin doniczkowych, a także balkonowych i tarasowych. Nie brakuje w nim barwnych zdjęć, które uzupełniają zamieszczane na blogu treści.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • CertyfikatyDO.pl - Certyfikaty Danych Osobowych »

  Serwis zajmuje się ochroną danych osobowych, w tym dostosowaniem administratorów danych osobowych, takich jak gminy, szkoły, hotele czy wspólnoty mieszkaniowe do przepisów Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Piszemy zarówno o obecnych, jak i przyszłych regulacjach w tym zakresie. W serwisie publikujemy informacje na temat zasad przetwarzania danych oraz wskazujemy na możliwości wdrożenia mechanizmów certyfikujących, które mają zapewnić zgodność z Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Świadczymy usługi doradcze i prawne z zakresu przetwarzania danych osobowych.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal motoryzacyjny »

  Obecnie nie mamy w naszym kraju samochodu produkowanego seryjnie. Ostatni Polski samochód Polonez przestał być produkowany w roku 2002. Może niektórych to zaskoczy, ale jak się okazuje nadal w naszym kraju przemysł motoryzacyjny ma się całkiem dobrze. Jesteśmy nawet uznawani za jedno z największych zagłębi motoryzacyjnych w Europie. Mają u nas swoje zakłady duże marki z branży samochodowej.

  Co obecnie produkuje się w Polsce?
  Istotne miejsce w naszym kraju mają producenci samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy autobusów. Największą w naszym kraju fabryką i jedną z największych w Europie będzie ta w Tychach, gdzie produkuje się Fiata. W Gliwicach swoją fabrykę ma General Motors i tutaj powstają takie auta jak Opel Astra oraz Opel Cascada.

  Natomiast Volkswagen Poznań będzie odpowiadał za produkcję pojazdów takich jak: VW Caddy i Caddy Maxi oraz VW Transportera. W tym momencie również mamy również trwającą budowę nowej farbryki tej marki na ternie Wrześni. Produkcja ma się zacząć w połowie roku i tam rocznie powstawać ma nawet 100 tysięcy samochodów.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wpływ marki na klientów »

  Klient to klucz, by pokonać firmy konkurencyjne i odnosić na rynku sukcesy. Jak nie ma klientów, nie będzie sprzedaży a co za tym idzie firma nie będzie mogła uzyskiwać namacalnych korzyści, nie będzie budowała swoich zysków. Dlaczego więc to nawiązanie relacji jest tak ważne już wiemy. Jeśli chcemy by marka była na stałe w świadomości klientów trzeba wychodzić naprzeciw różnorakim potrzebom i oferować tyle wartości, by klient się do nich przywiązał. Tak zwany branding to właśnie budowanie marki w taki sposób, że zostanie w świadomości klienta. Klient nie tylko będzie naszą markę rozpoznawał, ale wiąże z nią również swoje konkretne odczucia. Dzięki brandingowi dana marka może kreować wizerunek i dzięki temu postrzeganie będzie takie jakie było określone w strategii przygotowywane przez taką firmę. To właśnie brand ma się stać naszą szansą na to, że klient będzie do nas wracał. Odpowiednia reputacja maki to sprawa kluczowa. Ten przekaz jaki firma chce nieść za sobą musi być dobrze przygotowany i następnie spójnie realizowany. Niektórzy decydują się na to, by ofertę kierować do konkretnej grupy klientów. Wtedy można nieco łatwiej wszystko zorganizować, ponieważ będziemy wiedzieć w jakiej formie działać, by rzeczywiście osiągnąć sukces.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Autodetailing.edu.pl »

  Auto detailing to proces, którego celem jest przeprowadzenie profesjonalnej regeneracji lakieru oraz elementów nadwozia, a następnie ich zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Podobnym procesom poddaje się wnętrze samochodu. Dokładnie czyści się tapicerkę, a następnie elementy wykończeniowe zabezpiecza się przed ich zniszczeniem. nnNadwozie – mycie i wosk to nie wszystkonCelem auto detailingu jest przywrócenie nadwoziu młodzieńczej świeżości. Aby stało się to możliwe, na początku usuwane są wszystkie niedoskonałości. Chodzi oczywiście o rysy oraz najróżniejsze wgniecenia. Następny krok to mycie. W efekcie usuwane są wszelkie zabrudzenia, na przykład smoła oraz asfalt. Wszystko odbywa się przy pomocy specjalnych preparatów. Kiedy lakier jest już umyty, czyści się go specjalnymi glinkami, które wyciągają ten brud, którego gołym okiem nie widzimy. Jeśli były jakieś ubytki lakieru, uzupełnia się je. Nadwodzie polerowane jest później pastami, których stopień ścieralności jest różny. Ostatni etap to zabezpieczenie lakieru przed wpływem czynników zewnętrznych. Największą popularnością cieszą się najróżniejsze woski, które nadają połysk.nnWnętrze – nie tylko pranie tapicerkinW przypadku detailingu wnętrza prace rozpoczyna się od dokładnego wyczyszczenia. Obejmuje ono podsufitkę, tapicerkę foteli, wykładzinę podłogową. Następnie myte są wszystkie elementy plastikowe. Używa się do tego tak zwanych cleanerów, które skutecznie usuwają kurz oraz tłuszcz.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Co to kredyt hipoteczny? »

  Kredyt hipoteczny a takżę kredyt mieszkaniowy to podobne produkty finansowe, które są sobie bliskie w wielu aspektach. Procedury wnioskowania czy też badania zdolności kredytowej są praktycznie identyczne. Trzeba pamiętać, że kredyt hipoteczny nie jest tożsamy z mieszkaniowym. Różnica będzie między innymi w tym jak będzie można wykorzystywać pozyskane środki finansowe.

  Nie każdy kredyt hipoteczny jest kredytem mieszkaniowym
  W momencie, gdy chodzi o kredyty hipoteczne najczęściej zabezpieczeniem będzie nieruchomość. Podobnie przy kredycie mieszkaniowym. Jednak tak naprawdę większe możliwości finansowania daje nam kredyt hipoteczny. Zgodnie z prawem bankowym kredyt mieszkaniowy może być przeznaczony od razu na kupno domu jednorodzinnego, mieszkania czy domu letniskowego. Istnieje również możliwość zaciągania kredytu mieszkaniowego na przekształcenie lokatorskiego prawa do lokalu w celu uzyskiwania własnościowego prawa do lokalu. Kredyt hipoteczny natomiast posłużyć może do finansowania budowy domu, remontu mieszkania czy też zakupu działki budowlanej. Kredyt hipoteczny ogólnie daje więc większy zakres możliwości dysponowania środkami pozyskiwanymi od banku.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Co to innowacja? Portal marketingowo-biznesowy »

  Innowacja, jak sama nazwa wskazuje, jest zmianą, która wprowadza do naszego życia coś nowego, daje nową jakość, pozwala stworzyć lepszy produkt czy usługę. Chcąc posłużyć się bardziej naukowymi przykładami, można przytoczyć definicję wg Josepha A. Schumpetera, który mówiąc o innowacji skupia się na nowych kombinacjach czynników wytwórczych. Zgodnie z jego poglądem, innowacje opierają się na wprowadzeniu nowych towarów oraz nowych metod produkcji; innowacje dają początek otwarciu nowego rynku, zdobyciu nowego źródła surowców oraz przeprowadzeniu nowej organizacji procesów gospodarczych.

  Peter F. Drucker (Innowacja i przedsiębiorczość. Praktyka i zasady. Państwowe Wydawnictwo ekonomiczne, Warszawa 1992) uważa z kolei, że „innowacja jest szczególnym narzędziem przedsiębiorców, za pomocą którego ze zmiany czynią oni okazję do podjęcia nowej działalności gospodarczej lub świadczenia nowych usług”. Drucker podkreśla, że innowacja nie musi być czymś materialnym.

  Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka podaje jeszcze inną definicję i mówi, że innowacją jest wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowego bądź ulepszonego rozwiązania w stosunku do jakiegoś produktu (rozumianego jako towar lub usługa), procesu, marketingu lub organizacji.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyposaz-biuro.pl »

  Wiele osób zastanawia się nad tym jak wybrać właściwe artykuły biurowe, które są potrzebne w każdej firmie. W sklepach i hurtowniach znajduje się obecnie naprawdę szeroki wybór produktów tego typu. W tak szerokiej ofercie naprawdę bardzo łatwo jest się zagubić. Chyba każdy, kto zajmował się wyposażeniem biura, pamięta sytuacje, gdy okazało się, że kupione artykuły tak naprawdę nie były potrzebne, a tych niezbędnych brakowało.

  Ewa od ośmiu lat wykonuje pracę office managera w dużej agencji reklamowej. Jej obowiązkiem jest między innymi organizacja pracy całej firmy. Musi ona zatroszczyć się o to, aby każdy pracownik miał wszystko to, czego do pracy potrzebuje. W agencji zatrudnionych jest kilkadziesiąt osób. To sprawia, że Ewa na głowie ma naprawdę wiele. To właśnie z tego powodu podczas zamawiania artykułów biurowych bazuje na swojej liście produktów. Jednocześnie każdego roku lista ta się zmienia. Jedne produkty się na niej pojawiają, inne z niej znikają. Co obecnie znajduje się na liście Ewy?

  Niezastąpionym narzędziem podczas spotkań okazuje się być biała tablica z mazakami. Aby jednak uniknąć krępującej sytuacji, kiedy po zapisaniu całej tablicy okazuje się, że nie mamy gąbki, warto stawiać na mazaki sprzedawane w zestawie z gąbką. Dzięki temu gąbka się nie zawieruszy i zawsze będzie pod ręką, ułatwiając istotnie pracę.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetykisamochodowe.edu.pl »

  Silikon do uszczeleknZaleca się sięgać po produkty w sprayu. Ich aplikacja jest o wiele prostsza. Dodatkowo docierają one do tych miejsc, które są naprawdę trudno dostępne. Konserwując samochodów, nie można zapomnieć o uszczelce do bagażnika.nOdmrażacz do szybnJego aplikacja sprawi, że zaledwie kilka chwil potrzeba do tego, aby szyba była idealnie gładka. Do tego nie ma ryzyka, że na jej powierzchni powstaną zarysowania. Nie ma również konieczności jej skrobania.nPreparaty do konserwacji zamków nW przypadku zamarzniętej wkładki potrzebny jest odmrażacz. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na to, aby odblokować zamek. Trzeba jednak pamiętać, że wpływa on niekorzystnie na jego stan techniczny. Wypłukuje bowiem smar, który znajduje się w jego wnętrzu. Sięgając po odmrażacz, trzeba pamiętać, aby bardzo szybko przeprowadzić konserwację wkładki, używając do tego celu specjalny smar do zamków.nPłyn do szyb zapobiegający parowaniunWzmożone parowanie szyb pojawia się zwłaszcza wówczas, gdy w deszczowy dzień wsiądziemy do auta w ubraniu, które jest mokre. Występuje ono także wówczas, gdy we wnętrzu samochodu panuje wysoki poziom wilgotności. Aby zmniejszyć to zjawisko, należy sięgać po płyny przeznaczone do szyb samochodowych. Skutecznie zapobiegają one zbyt silnemu parowaniu. Preparaty używane w domu powodują powstawanie smug, które mogą ograniczać pole widzenia.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko co musisz wiedzieć, zakładając firmę. »

  Portal Mala-Firma.pl od 2009 roku pomaga Polakom uruchomić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Doradza jak krok po kroku założyć firmę. Pokazuje jak wypełnić niezbędne dokumenty (CEIDG, VAT-R, ZUS ZUA, ZUS ZZA). Podpowiada jak radzić sobie z formalnościami, jakich pilnować terminów, o czym trzeba pamiętać. Na stronie można znaleźć wyczerpujące informacje (chociaż napisane przystępnym językiem!) na temat podatków, składek, obowiązków rozliczeniowych. Osobny dział z poradami pomaga dobrze zaplanować działalność, zdobyć finansowanie, zatrudniać pracowników, współpracować z kontrahentami, ale przede wszystkim zawsze przestrzegać prawa. Na stronie znajdują się również Oferty firm świadczących usługi przedsiębiorcom (np. księgowość internetowa, system rezerwacji on-line, serwer dla firmy itp.). Osobną podstronę tworzy zestawienie przydatnych dokumentów i formularzy. Portal publikuje również regularnie newsy ze świata małych firm. To wszystko sprawia, że Mala-Firma.pl to adres, o którym musi wiedzieć każdy początkujący przedsiębiorca.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog o modzie, urodzie, zdrowiu »

  Ekobieta.online to miejsce które powinna odwiedzić każda kobieta. Prowadzony tu blog dla kobiet oferuje zarówno ciekawostki i nowinki ze świata mody jak i wiele praktycznych porad dotyczących naszego codziennego życia. Na blogu znajdziecie zarówno testy jak i opinie wielu produktów, głównie związanych z damską modą ale i podróżami czy zdrowiem. Zamieszczane tu opinie są informacjami prawdziwymi, sprawdzonymi i wiarygodnymi. Znajdują się tu również informacje na temat zdrowego stylu życia i wypoczynku.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cyprus.info.pl - wszystko o Cyprze »

  Zapraszamy do odwiedzenia południowego Cypru! W naszym serwisie dowiecie się wszystkich najważniejszych rzeczy o tej części wyspy. Cypr należy do Unii Europejskiej i jest o tyle nietypową wyspą, że północna jej część jest anektowana przez Turków. Przez stolicę wyspy, Nikozję, biegnie przejście graniczne co jest aktualnie ewenementem na skalę światową.nnNa naszej stronie znajdziecie garść praktycznych porad, zobaczycie opisy najciekawszych atrakcji oraz miejsc. Z pomocą specjalnej podstrony wyszukacie hotele w wybranych kurortach. Zachęcamy do odwiedzania oraz przesyłania nam swoich zapytań. Odpowiemy chętnie na wszystkie!

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Informacje anime - Animeholik.pl »

  Animeholik to blog na którym znajdziesz zawsze aktualne informacje ze świata anime i mangi, a także ciekawostki dotyczące Japonii w kontekście japońskiego rynku filmowego i komiksowego. Na blogu były już omawiane najlepsze anime Studia Ghibli, filmy animowane reżysera Makoto Shinkaia (w tym Kimi no Na wa.), ciekawe gadżety do kupienia w sklepach skierowanych do fanów M&A i wiele więcej. Tutaj dowiesz się jacy celebryci przyznali się do oglądania anime, sprawdzisz imiona najładniejszych kobiet z anime, a także dowiesz się jakie mangi należą do najpopularniejszych w Japonii.

  Warto wspomnieć, że blog Animeholik.pl trafił na listę 30 najlepszych blogów anime na świecie w 2016 roku, według amerykańskiego serwisu Feedspot. Odwiedź bloga i sprawdź artykuły za które został uhonorowany.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bankowo.info - portal finansowy »

  Bankowo.info to:
  Pasaż finansowy, na którym znajdziesz propozycje różnych produktów bankowych, takich jak: rachunki bankowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, karty kredytowe, pożyczki. Dostępne są też oferty ubezpieczeniowe i pożyczki pozabankowe. Tu w ciągu kilku minut złożysz wniosek o wybrany z pasażu produkt.
  Rankingi, porównania i zestawienia lokat bankowych, rachunków bankowych, rachunków oszczędnościowych, rachunków firmowych, kart kredytowych, kredytów i pożyczek.
  Najlepsze promocje bankowe rzetelnie prześwietlone.
  Aktualne informacje z sektora bankowego, m.in.: zmiany w tabelach opłat i prowizji, zmiany w przepisach dotyczących usług bankowych, nowe produkty i usługi wprowadzane przez banki, zapowiedzi przerw technicznych.
  Poradniki o tym jak otworzyć, przenieść i zamknąć konto bankowe, jak umiejętnie korzystać z kart kredytowych, na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu, dlaczego warto budować historię kredytową, co dobrze wiedzieć o wcześniejszej spłacie kredytu, jak bezpiecznie korzystać z usług bankowych przez Internet i jakie haczyki stosują banki oraz wiele innych.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy Tematyczne

Serwisy Tematyczne - nowa strona:

Adres: