Podkategoria: Telewizja - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Telewizja Podkategoria: Telewizja

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Telewizja Internetowa, Mecze na żywo, TV online, MP3, TVN, POLSAT, TVP, HBO, CANAL+ »

  Telewizja przez internet za darmo! mnóstwo tv online : TVN, POLSAT, TVP, TVN24, HBO, CANAL+, oraz inne tv za darmo! Mecze na żywo oraz transmisje sportowe w jakości HD, Tylko u nas Polska telewizja internetowa, w komputerze, Kanały telewizyjne podzielone są na : telewizja polska, filmowa, sportowa, dla dzieci, muzyczna. Na stronie również mp3 za darmo do pobrania.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Doradca Handlowy UPC w Warszawie Marta Frydrych tel.503367149 »

  Ciesz się świetną jakością telewizji cyfrowej, surfuj po Internecie z niebywałą prędkością i rozmawiaj bez ograniczeń.

  UPC Polska

  - to cyfrowy świat telewizji dostępny dla wszystkich,

  - to szerokopasmowy dostęp do Internetu w tym również bezprzewodowego,

  - to telefon stacjonarny z przejrzystymi taryfami.

  Już teraz możesz zamówić trzy usługi

  płacąc tylko za dwie,

  jedną najtańszą dostaniesz za darmo!

  Zapraszam do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solidny Partner w Biznesie i e-Biznesie - Korporacja.NET »

  Korporacja.NET to usługi internetowe dla biznesu oraz osób indywidualnych, wydawca gazet oraz czasopism, telewizja, windykacja należności. Korporacja.NET jest firmą ze 100% polskim kapitałem, to Solidny Partner w Biznesie i e-Biznesie.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja Regionalna Internetowa. Telewizja dla Biznesu, Twoja Regionalna Telewizja Internetowa »

  Telewizja Regionalna - wiadomości z regionu, informacje, wywiady z ludźmi biznesu, firmy regionu. Telewizja dla Biznesu, Telewizja dla Firm. Twoja Regionalna Telewizja Internetowa.
  Internetowa TelewizjaRegionalna.pl - Telewizja dla Biznesu, Telewizja o Firmach i dla Firm. Targi, Wywiady, Ludzie Biznesu - Telewizja Online. Moda, Styl i Rozrywka. Wiadomości z Regionów, Informacje z Miast. Telewizja Regionalna Poznań, Telewizja Regionalna Rzeszów, Telewizja Regionalna Kraków, Telewizja Regionalna Białystok, Telewizja Regionalna Gorzów, Telewizja Regionalna Zielona Góra, Telewizja Regionalna Wałbrzych. Szkolenia, Marketing, Etykieta - Telewizja przez Internet - TV w Internecie. Ważne tematy dla Biznesu. Twoja TelewizjaRegionalna.pl !

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Linia Życia »

  „Linia życia” to nowy serial Telewizji Polsat, który zastąpi „Samo Życie”. W serialu „Linia życia” główną postać zagra Tomasz Ciachorowski.

  Jego postać – Igor – to inteligentny, ale bardzo niebezpieczny i pozbawiony uczuć człowiek. Będzie manipulował ludźmi, a jego okrucieństwo może doprowadzić do tragedii.

  W serialu „Linia życia” Tomaszowi Ciachorowskiemu partnerować będzie młoda aktorka, Julia Pogrebińska.

  Bohaterowie „Linii życia” należą do czterech mieszkających w Sopocie rodzin. Na pozór to ludzie sukcesu, w większości młodzi, atrakcyjni i nieźle sytuowani. W rzeczywistości jednak łączą ich trudne, bardzo zawikłane relacje.

  Zobaczymy konflikty, zdrady, codzienne kłopoty i niewłaściwie ulokowane uczucia.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naziemna Telewizja Cyfrowa DVB-T »

  Wszystko na temat naziemnej telewizji DVB-T. Jak odebrać dvb-T, nadajniki i zasięg odbioru, multiplexy, kanały w MUX3 MUX4, tunery, dekodery, odbiorniki, anteny dvb-t, kompresja sygnału, telewizory z MPEG4 MPEG2, moduły CAM, tunery SD, tunery HD, tunery Combo, karty telewizyjne,

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieoficjalny portal programu X Factor Polska »

  xFact to nieoficjalny portal polskiej edycji programu X Factor, nadawanego od 2011 roku przez telewizję TVN. Na łamach serwisu publikowane są najważniejsze wydarzenia dotyczące show i artystów oraz ciekawe informacje o których nie pisze się w oficjalnych źródłach. Przybliżamy sylwetki gwiazd oraz śledzimy ich drogę po szczeblach kariery. Osobom, które nie mogły oglądać show w telewizji lub chciałby zobaczyć je raz jeszcze, proponujemy powtórki wideo najważniejszych występów. Niecierpliwym natomiast dużo przed czasem opisujemy osoby, które w przeciągu kilku miesięcy mogą znaleźć się na ustach większości Polaków.

  Prócz informacji, xFact skupia wokół siebie ludzi zainteresowanych programem, jak również światem muzycznym i śpiewem. Możesz tu zawrzeć znaczące znajomości, wypromować siebie lub poznać innych utalentowanych użytkowników. Jeżeli nie gonisz za karierą, a po prostu lubisz tą tematykę oraz dobrą zabawę, możesz porozmawiać w przemiłej atmosferze profesjonalistów, jak również amatorów tej branży.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn LifeStyle oraz Portal ludzi sukcesu. »

  Portal i Magazyn LifeStyle. Ekskluzywne marki, najnowsze gadżety, modne miejsca, motoryzacja z górnej półki, luksusowe kliniki medyczne, ekscytujące podróże - informator o świecie ludzi zamożnych. Life And More to także rozmowy i filmy

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trojmiasto.tv - Trójmiejska Telewizja »

  Najnowsze wydarzenia z Trójmiasta. Serdecznie zapraszamy do Trojmiasto.tv - to nowa telewizja internetowa poruszająca tematy związane z Trójmiastem. Wideo informacje z całego Trójmiasta. Zobacz reportaże i materiały filmowe przygotowane przez redakcję portalu trojmiasto.pl. Sprawdź relacje na żywo z Trójmiasta - Telewizja Internetowa portalu Trojmiasto.pl

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa telewizja »

  Oglądaj telewizje i słuchaj radia przez Internet. TV Online to duży wybór programów TV z Polski i z zagranicy, a znaleźć tu można programy sportowe, informacyjne, przyrodnicze, można tez oglądnąć ciekawe filmy i ulubione seriale oraz posłuchać audycji radiowych. Darmowa telewizja internetowa powoli przeradza się w prawdziwą konkurencję dla zwykłej telewizji satelitarnej i naziemnej. Z roku na rok polepszająca się szybkość i dostępność stałego łącza internetowego może spowodować upowszechnienie się omawianego tematu: Telewizja i Radio przez Internet. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną gdzie głównym tematem jest darmowa telewizja online a w szczególności programy i kanały telewizyjne z Polski i ze świata.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły do przedruku »

  Wszelkiemu copywriterowi zależy na tym, ażeby to co pisze posiadało niejaki odzew wśród czytelników, dlatego należałoby zaprosić ich do dyskusji, dowieść swoją otwartość na wymianę poglądów. Niejaką z miar sukcesu precelka bywa ilość aktywnie komentujących osób. Przez komentarze tworzysz związek ze swoimi użytkownikami i dzięki temu powstaje mała społeczność skupiona wokół tego co piszesz.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia amerykańska, przepisy wideo »

  Niewątpliwie kuchnia koszerna jest zupełnie odmienna niż wszystkie inne pozostałe kuchnie. Wszystkie osoby, które chcą spróbować czegoś nowego i innowacyjnego powinny, czym prędzej rozpocząć dowiadywanie się ciekawych rzeczy właśnie na temat kuchni, jaką jest kuchnia koszerna. Pyszne przepisy znajdziesz na kuchnia TV.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny dom opieki »

  Prezentacja nowoczesnej placówki całodobowej opieki dla osób przewlekle chorych, w podeszłym wieku niepełnosprawnych. Oferta dopasowana indywidualnie do potrzeb podopiecznych. Pobyty dzienne, dobowe, weekendowe, miesiączne i na czas nieokreślony. Opieka poszpitalna, rehabilitacja

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sat.mat - Anteny satelitarne - montaż i ustawianie sygnału - Cyfra+ Cyfrowy Polsat - Tarnów »

  Montaż oraz ustawianie sygnału i konfiguracja zestawów satelitarnychna także rozbudowa - naprawa - serwis istniejących instalacji TV / SAT :Cyfra+ Cyfrowy Polsat, Telewizja nowej generacji N Telewizja na kartę Telewizja na kartę HD, Orange TP, Tv Trwam kanały niekodowane ( FTA ). Ustawianie sygnału na satelity dostępne w Polsce czyli od 90.0°E do 45.0°W Usługa montażu: 1. MONTAŻ ANTENY TV-SAT NA BALKONIE LUB ELEWACJI 2. USTAWIENIE NA ODPOWIEDNIEGO SATELITĘ 3. PRZEPROWADZENIE INSTALACJI OD MIEJSCA ZAINSTALOWANIA ANTENY DO DEKODERA 4. PODŁĄCZENIE I SKONFIGUROWANIE 5. WYTŁUMACZENIE PODSTAWOWYCH ZASAD DZIAŁANIA TUNERA Inne usługi: Ustawianie sygnału wybranego satelity przy pomocy profesjonalnego miernika - Wymiana anteny satelitarnej konwertera kabla - Rozbudowa istniejącej instalacji o dodatkowe konwertery - Podział sygnału satelitarnego na kilka pomieszczeń MONTAŻ WYKONYWANY Z MATERIAŁÓW WŁASNYCH LUB POWIERZONYCH. Miejscowości: Tarnów, Dębica, Dąbrowa Tarnowska, Radomyśl Wielki Szczucin, Pilzno, Żabno, Wojnicz, Pleśna i inne KONKURENCYJNE CENY

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tvmecz.pl - Sport w TV, Transmisje na żywo, Programy sportowe w telewizji »

  Na stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, newsy na temat sportu w telewizji i polskich kanałów sportowych. Sercem serwisu jest sportowy program wydarzeń na żywo w telewizji. Konkursy w których to za poprawne wytypowanie wyników można wygrywać atrakcyjne nagrody. Wizją serwisu jest być idealnym miejscem dla tych, którzy lubią sport w telewizji.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profispot.Telewizja autobusowa.Monitory w Autobusach. »

  Telewizja autobusowa powstała nie tylko z myślą o właścicielach firm, którzy w prosty sposób są w stanie szybko dotrzeć ze swoimi produktami do klienta, ale również z myślą o pasażerach. Taka "telewizja" w autobusie, jest idealnym źródłem informacji - co docenili już nasi klienci - ludzie pracujący. Jadąc i wracając z pracy, czytają bieżące wiadomości - wydarzenia, dowiadują się o pogodzie czy też praktycznych poradach . Każdy pracujący pasażer autobusu, szybko docenił ten nośnik informacyjny. Zatem korzystają wszyscy. Firmy w końcu idąc tropem zachodu, mogą docierać skutecznie do mas, co dotąd mogli uczynić jedynie za sprawą ulotki, a klienci dowiadują się o nich w miejscu dotąd nudnym, czekając na swój przystanek. Komunikacja dzięki reklamie utrzymuje natomiast wysoki standard wnętrz. Digital Signage w marketach, uczelniach i autobusach wiedzie prym nad dotąd znanymi środkami multimediów, takich jak duże ekrany LED przy głównych drogach.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe filmy »

  Trudno powiedzieć ile godzin tygodniowo trzeba by spędzić przed ekranem, żeby wyczerpać katalog filmów dostępnych na ogladamy.org. Biorąc pod uwagę codzienne aktualizacje katalogu filmów i seriali, mogłaby to być syzyfowa praca. Nie trzeba się jednak spieszyć, bo dostęp do wszystkich tytułów w tym portalu jest darmowy, nielimitowany, a jeśli masz taką chęć, możesz je ściągnąć na swój komputer. Sprawdź na początku, czy wystarczy ci miejsca na dysku, dlatego że prócz najnowszych kinowych hitów warto przyjrzeć się dostępnym tu klasykom, produkcjom z Bollywood i oglądanym przez miliony serialom.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon Netia - najlepsza oferta i obsługa posprzedażowa »

  Salony Netii to jedyne autoryzowane punkty w których można porozmawiać osobiście z przedstawicielem Netii. Salon Netii łączy w sobie biuro obsługi klienta oraz punk sprzedaży. W jednym miejscu mogą Państwo otrzymać ofertę specjalną na usługi internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne. Oferta jest o tyle wyjątkowa, że nie jest dostępna na infolinii, wyłącznie w Salonach Netii. Dodatkowo można doświadczyć jak działają nasze urządzenia: router wi-fi oraz dekoder telewizyjny. Po zakupieniu usług pilotujemy Państwa umowy, tak by usługa była podłączona jak najszybciej i bezproblemowo. Każdy klient ma przypisanego opiekuna, który ma za zadanie bezproblemowego wdrożenia usługi. Projekt jakim są Salony Netii rozwija się błyskawicznie i obecnie mogą Państwo skorzystać z naszych usług w takich miastach jak: Poznań, Wrocław, Zielona Góra oraz Lubin. W naszych salonach obsługujemy również klientów Internetii oraz Dialogu.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oglądaj filmy w Ipla »

  Ipla.tv to idealne miejsce dla fanów telewizji VOD oraz kina. Tylko u nas znajdziesz najszerszy wybór filmów i seriali online. Oglądaj najnowsze odcinki ulubionych seriali telewizyjnych za darmo. Wybierz spośród licznych kategorii seriali obyczajowych, kryminalnych, paradokumentalnych i innych. U nas znajdziesz też najnowsze kinowe hity. Filmy online to szeroki wybór najciekawszych pozycji kinowych ostatnich lat. Oglądaj filmy w Ipla w świetnej obsadzie. Co miesiąc nowe tytuły. Ponadto, oferujemy programy online za darmo. Śledź zmagania uczestników ulubionych show. Przekonaj się, czy Twój faworyt nadal znajduje się w programie. Sprawdź, kto wygra. Nie przegap żadnego odcinka. Programy rozrywkowe, taneczne, muzyczne i wiele innych, do zobaczenia tylko u nas. Mamy także coś dla najmłodszych. Bajki online dla dzieci w różnym wieku. Wybierz przedział wiekowy, w którym znajduję się Twoja pociecha i włącz bajkę dopasowaną do wieku Twojego dziecka. Wejdź na Ipla.tv i zobacz co jeszcze zaskoczy Cię w naszej darmowej telewizji VOD!

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PPH Promaco »

  Firma Promaco powstała w roku 1986. W tym roku obchodzimy 26 lecie.Jako pierwsza firma w Polsce produkowaliśmy i sprzedawaliśmy zestawy do odbioru telewizji satelitarnej.Oto pierwszy w Polsce (i chyba jedyny), produkowany przez nas, tuner telewizji satelitarnej z 1990 roku. Obecnie oferujemy odbiorniki, anteny i akcesoria do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.Jesteśmy jedną z największych w Polsce hurtowni zestawów, map i akcesoriów do nawigacji satelitarnej GPS: lądowej, morskiej i lotniczej.Promaco jest dystrybutorem renomowanych firm:- AvMap producenta nawigatorów lądowych- SEIWA, producenta chartplotterów do nawigacji wodnej- Jeppesen by C-map producenta map morskich i śródlądowych.Prowadzimy hurtownię i sprzedaż detaliczną telefonów komórkowych, akcesoriów i części zamiennych.Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami dzięki czemu ciągle wzbogacamy naszą ofertę o najnowsze produkty. Sprzedawane przez nas nieoryginalne akcesoria do telefonów komórkowych są w pełni kompatybilne z telefonami do których są przeznaczone.Firma Promaco ma bogaty asortyment produktów służących do oszczędności energii elektrycznej. Więcej informacji na naszej stronie poświęconej tej tematyce:ENERGIA TANIEJ.Posiadamy profesjonalne studio nagrań dźwiękowych, link do strony:STUDIO.Przedsiębiorstwo

  Produkcyjno - Handlowe Promaco Sp. z o.o.
  ul. Dzika 4
  00-194 Warszawa

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telewizja

Telewizja - nowa strona:

Adres: