Podkategoria: Telewizja - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Telewizja Podkategoria: Telewizja

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Telewizja Kablowa STELLA Stalowa Wola »

  Operator telewizji kablowej w Stalowej Woli. Ciekawe programy telewizji cyfrowej. Szybki i niezawodny dostęp do Internetu. Tani telefon stacjonarny.
  - Usługa telewizji cyfrowej StellaDTV realizowana przez firmę STELLA to pakiety najciekawszych polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych oraz stacji radiowych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.
  - STELLA oferuje szybki dostęp do Internetu poprzez sieć telewizji kablowej. Wykorzystując instalację telewizji kablowej abonent uzyskuje możliwość korzystania z nieograniczonego dostępu do internetu.
  - Usługa telefonii stacjonarnej realizowana przez firmę STELLA to idealne rozwiązanie dla każdego. Dzięki niej połączenia telefoniczne są tanie jak nigdy dotąd.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja lidzbark warmiński »

  Nowoczesne technologie wkraczają do naszego życia codziennego regularnie, często także nie zdajemy sobie z tego sprawy. Posiadamy coraz to nowsze komórki z wieloma nowoczesnymi funkcjami, nieraz służą nam do różnych działań jak do dzwonienia. Kupujemy coraz to szerzej zaawansowane komputery oraz telewizory. Trzeba czerpać z nowinek technologicznych, by odmienić sobie i swoim bliskim umilanie wolnych chwil oraz rozwijać własne predyspozycje. Telewizja Orneta osiągalna od przedsiębiorstwa Lasnet zagwarantuje państwu sensacyjne atrakcje w postaci różnych ciekawych filmów. Każdy z osobna znajdzie coś interesującego dla siebie, dostępne jest dużo pakietów tematycznych. Lidzbark Warmiński również jest w zasięgu sieci Lasnet i sprzedaje tam swoje usługi na wysokim pułapie. W ofercie przedsiębiorstwa Lasnet jest również usługa internetu. Orneta internet to twoje okno na świat w niesamowitych prędkościach i bezpiecznej technice światłowodowej. Uwierz nowoczesnej technologii światłowodowej i poczuj oszałamiającą jakość usług.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benefit-Multimedia- sprzedawca czasu reklamowego na ekranach Benefit TV »

  Benefit- Multimedia specjalizuje się w obszarze Digital Signage- komunikacji marketingowej, technologii DS, oraz produkcji multimedialnej. Oferuje sprzedaż czasu reklamowego na ekranach Benefit TV- nośnikach Digital Signage obecnych w wiodących obiektach sportowych w całej Polsce. Benefit Multimedia wyróżnia na rynku profesjonalna, kompleksowa produkcja multimedialna obejmująca usługi od pomysłu, przez realizację, po emisję. Poza satysfakcją klientów wspieranie zdrowego stylu życia oraz działalność proekologiczna i prospołeczna należą do priorytetów Benefit- Multimedia.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości lokalne lublin »

  Portal itvl.pl to źródło informacji o wszystkim, co dzieje się w Lublinie oraz całym województwie czy regionie lubelskim. Zainteresowani znajdą tu reportaże czy materiały wideo dotyczące spraw związanych z życiem publicznym, społecznym, kulturalnym, sportowym jak i reportaże dotyczące historii zwykłych ludzi. Profesjonalne i autorskie materiały wideo przybliżą wszystkim, co dzieje się w Lublinie oraz jego bliższych czy dalszych okolicach. Zapraszamy już teraz do oglądani Internetowej telewizji Lublin.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program TV »

  Ilość stacji TV jak i puszczanych za ich pośrednictwem programów jest współcześnie faktycznie niemała. W związku z tym nie wiemy, jaki program TV obejrzeć i który jest warty poświęcania naszego czasu. W celu dowiedzenia się o tym, co dobrze jest oglądać, a na jaki program nie warto poświęcać czasu, nierzadko decydujemy się, by kupić program telewizyjny wydany na papierze, aby odszukać najbardziej interesujące wiadomości a także zapoznać się z rekomendacjami. Niemniej jednak tego rodzaju informacje można bezproblemowo znaleźć także w sieci, gdzie program TV dostępny jest za darmo, a zarazem zaprezentowany w przejrzysty sposób. Ponadto, można do niego dotrzeć w krótkim czasie, a w przypadku gdy założymy konto na portalu, który umieszcza program TV, istnieje możliwość, by dopasować listę stacji TV, oglądanych najczęściej. A wszystko po to, aby od razu dowiedzieć się, co na naszych ulubionych kanałach w danym momencie leci. To sprawia, że pojawia się możność, by szybko otrzymać dostęp do wiedzy na temat tego, jakie ciekawe programy są teraz puszczane w telewizji. Zapraszamy do korzystania z serwisu, żeby wybrać rozrywkę na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • VideoStrefa.pl - Filmy promocyjne, prezentacje osób i firm. »

  Serwis internetowy Video Strefa ma zaszczyt zaprosić wszystkich internautów do przeglądania zasobów pierwszej polskiej video-galerii firm i osób. Video Strefa to miejsce w którym znajdziesz filmy wykonane specjalnie na zamówienie i nie tylko. Są tu prezentacje różnych firm i miejsc, video-cv oraz galeria video blogów. Nasza baza będzie powiększana o nowe prezentacje, reportaże i inne filmy video. Zaprezentujemy hotele i inne miejsca noclegowe, przedsiębiorstwa, ludzi i ich pasję. Zapraszamy

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maciekk - filmowanie Warszawa - filmowanie wesela - fotografia ślubna »

  Filmowanie Warszawa, Fotografia. Unikalne pomysły, elastyczność w działaniu i niespotykana spostrzegawczość czynią nas wyjątkowymi na polu tworzenia obrazu.Realizujemy reportaże, filmy reklamowe oraz promocyjne. Uzupełnieniem tej działalności jest fotografia. Zajmujemy się produkcją telewizyjną. Budując sieci telewizji internetowych i tworzymy programy na jej potrzeby.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmeo »

  Firmeo prezentuje państwu video-wizytówki najwyższej jakości, czyli w jakości HD. Firma zapewnia doskonałą prezentację produktów. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez ustalenie scenariusza filmu, nakręcenie zdjęć z profesjonalną ekipą, którą zapewnia firma Firmeo. Gotowy film krótkometrażowy przedstawiany jest kontrahentowi w celu akceptacji.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o premierach w polskich stacjach tv »

  Premiery seriali, filmów, filmów i seriali animowanych, anime i reality show na polskich kanałach. Dowiesz się o premierze m.in. na kanałach t.j. Canal+, HBO, FOX, FOX Life AXN, AXN SPIN, AXN BLACK, AXN WHITE, TVP1, TVP2, TVN, Polsat...

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja cyfrowa »

  Cyfryzacja jest pojęciem, które na stałe zagościło już w naszych domach, aczkolwiek jeszcze nie wszyscy dokładnie wiedzą, na czym ona polega. Bardzo dobrym źródłem wiedzy na ten temat wydaje się sieć internetowa, a tak dokładnie strona internetowa ukryta pod nazwą cyfryzacja24h. W tym miejscu znajdziemy, bowiem wszystkie informacje na temat tego, jak podłączyć nasz telewizor, aby móc odbierać programy w nowej, lepszej, jakości oraz jaki sprzęt będzie niezbędny, aby było to możliwe. Warto, więc tutaj zajrzeć.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Guficam »

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy.A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.

  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja Internet Telefon Zawidów Węgliniec »

  Telewizja Kablowa Feniks swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.
  Pełny pakiet to 60 kanałów analogowych oraz 67 kanałów cyfrowych - DVB-C

  Abonenci telewizji kablowej nie posiadający odbiornika zgodnego ze standardami DVB-C, MPEG4-AVC mogą wydzierżawić dekoder do odbioru telewizji cyfrowej.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Front Music - bank muzyki royalty free »

  Front Music to bank muzyki i dźwięków. Bank oferuje pliki dźwiękowe do zastosowania w projektach audiowizualnych jak reklamy, filmy reklamowe i promocyjne, szkoleniowe, vlogi, prezentacje, zapowiedzi telefoniczne, muzyka do telewizji i radia oraz inne. Na stronie znajdziesz legalne pliki muzyczne z możliwością odsłuchu prosto ze strony oraz zakupu licencji. Podkłady muzyczne są w pełni legalne, a zakupioną licencję cechuje jednorazowa opłata. Royalty free to licencja, którą cechuje jedna opłata bez późniejszych dodatkowych kosztów. Banki muzyki to miejsca, gdzie twórca produkcji może zakupić muzykę dobrej jakości w pełni legalnie i w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Omenaa Mensah - Szkolenia i prowadzenie imprez »

  Omenaa Mensah - oficjalna strona. Omenaa Mensah to prezenterka telewizyjna od 10 lat związana z TVN. Poza pracą w telewizji Omenaa prowadzi kursy i szkolenia. Omenaa Mensah stworzyła również własną markę meblową - Ammadora.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telesfor.pl - program TV »

  Telesfor.pl to nowy przewodnik po programie telewizyjnym. Na jednej stronie znajdziesz tu program 100 stacji TV w przystępnej formie podobnej do tych w gazetach z programem telewizyjnym. Dużo zdjęć i opisów programów.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creative Motion »

  Creative Motion zajmuje się profesjonalną produkcją filmową oraz nagrywaniem filmów korporacyjnych i promocyjnych. Wykonujemy spoty wyborcze, tworzymy kreatywne teledyski oraz animacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Film online Lektor »

  Jak wykazują badania przeprowadzone w serwisach oferujących darmowe filmy online, najwięcej użytkowników ogląda największe hollywoodzkie produkcje. Prawie 80% widzów decyduje się na obejrzenie hitów zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Znacznie mniejszą popularnością cieszą się filmy niszowe. Te z kolei wybiera już tylko 15% użytkowników portali. Dużą część odbiorców stanowią dzieci. To właśnie dla nich rodzice rejestrują się na stronach, aby uzyskać dostęp do najnowszych produkcji Disneya takich jak Frozen i inne filmy animowane. Najmłodsi uwielbiają tego typu produkcje i spędzają najwięcej czasu przed monitorami. Co więcej badania wykazują, że dzieci równie chętnie klikają w reklamy. Kolorowe animowane banery zachęcają najmłodszych do wejścia w link. Autorzy serwisów dzięki temu uzyskują dochody, które pozwalają im w dalszym ciągu udostępniać darmowe filmy. Rynek filmowy bardzo szybko się rozwija, a widzowie korzystają coraz chętniej z innych, znacznie wygodniejszych alternatyw niż kino.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamery internetowe z Polski »

  Strona opisująca widoki z kamer internetowych dostępnych na terenie Polski we wszystkich atrakcyjnych miejscach. Obrazy z kamer są dostępne na żywo, w wersji LIVE lub w formie zdjęć, odświeżanych co kilka sekund. Każda miejscowość, powiat oraz województwo posiada swój indywidualny opis, którego zadaniem jest zachęcenie użytkowników do odwiedzenia miejsca lokalizacji opisywanej kamery. Mamy nadzieję, iż serwis ten stanie się w niedługim czasie bardzo popularny wśród wymagających turystów.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pięćdziesiąt Twarzy Greya »

  Pięćdziesiąt Twarzy Greya, to najnowszy film reżyserki Sam Taylor-Johnson na podstawie bestselerowej powieści o tym samym tytule. Na tej jedynej nieoficjalnej polskiej stronie znajdziesz wiele ciekawostek oraz zdjęć z planu filmowego. Nasza strona przeznaczona jest dla osób, które pokochały tą książkę tak samo jak my i chcą zagłębić wiedze oraz dowiedzieć się czegoś więcej.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • YOY TELEWIZJA INTERNETOWA »

  YOY.tv jest najprostszą drogą do udostępniania i kreowania wideo w wysokiej jakości na żywo. Nadawcy mają możliwość emitowania własnych kanałów w różnych kategoriach które będą dostępne na całym świecie. Odbiorcy mogą się cieszyć szybkością i jakością transmisji bez względu na miejsce pobytu. YOY jest platformą dostępną na całym świecie w miejscach dostępu do sieci www

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telewizja

Telewizja - nowa strona:

Adres: