Adwokat gdańsk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat gdańsk

Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

Szczegóły strony kancelaria-gdanska.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-gdanska.pl:

Adwokat gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Test na zainteresowania zawodowe »

  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych, który pomoże Ci określić Twoje predyspozycje, jak i określi właściwy kierunek rozwoju osobistego.nnPoznasz swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu żaden pracodawca nigdy Cię nie zadziwi. Poznasz z nami fachy i działania, do których sprawowania masz wrodzony fach i dar.nnKwestionariusz ten studiuje Twoje zainteresowania, hobby, preferowane działania, naturalne zachowania i wiele więcej wytycznych. Na podstawie uzbieranych danych uzyskasz skumulowaną analizę Twoich preferencji zawodowych wraz z zaprezentowaniem typu zainteresowań.nnNa domiar tego w serwisie spotkasz wskazówki z tematyki doradztwa personalnego i zawodowego. Zostanie zaprezentowana profesjonalna teoria określania predyspozycji zawodowych, wpływ Twoich hobby na dalszą przyszłość zawodową, jak i wiele więcej informacji. Zapraszamy do podjęcia walki o lepszą zawodową przyszłość razem z ZainteresowaniaZawodowe.pl!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Szpara - Kancelaria Adwokacka »

  Ta strona nie wyróżnia się ani grafiką ani interfejsem. To szara myszka internetu. Jednakże godne uwagi jest to, że jej autor próbuje uczciwie (mam nadzieję) przedstawić zasady funkcjonowania typowej kancelarii adwokackiej średniej wielkości wraz ze wszystkimi jej blaskami i cieniami. Spośród wszystkich części tej strony tak naprawdę wartościowy jest tylko tzw. katalog usług. Przedstawiono w nim ofertę kancelarii wraz z niektórymi taktykami adwokackimi i przykładowymi pismami jakie adwokat w imieniu swoich klientów kieruje do sądu, prokuratury i Policji. Autor specjalizuje się w sprawach karnych i uparcie twierdzi, że w takich przypadkach należy się angażować już na etapie postępowania przygotowawczego - śledztwa i dochodzenia. Jego zdaniem później tj. przed sądem trudno jest już zdziałać cokolwiek sensownego jeżeli nie zaczęło się działać wcześniej. Kontrowersyjne poglądy autora strony poparte są jednakże tu i ówdzie jego własnymi przemyśleniami. Stronę można potraktować jako wartościową dla tych którzy szukają pomocy prawnej na gruncie prawa karnego. Nie oznacza to, iż autor jest tylko i wyłącznie obrońcą.
  Reprezentuje on także w procesach karnych pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych i kieruje do sądów subsydiarne akty oskarżenia. Udziela nadto porad prawnych i sporządza opinie prawne.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie pożyczyć pieniądze - forum kredytowe »

  W poszukiwaniu pożyczek i kredytów może być niezwykle pomocne nasze forum. Dzięki sporej liczbie użytkowników, każdy nowy potrzebujący pomocy znajdzie odpowiedź na nurtujące go problemy. Specjalne działy dla prywatnych inwestorów pozwalają z sukcesem nawiązywać współpracę typu social lending.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług księgowych, które oferuje nasze biuro rachunkowe z Katowic - Ekonomist.
  Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, ponieważ naszą działalność prowadzimy już od roku 1991. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma małymi, średnimi jak i dużymi firmami z całej Polski.
  Oprócz kompleksowej obsługi księgowej firm zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe. Sprawujemy także usługi z zakresu audytu finansowego jak badanie bilansu.

  Pełna oferta naszego biura rachunkowego Ekonomist dostępna na firmowej stronie internetowej.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oszczedzajskutecznie.com.pl - najlepsza lokata bankowa »

  Przed wyborem odpowiedniej lokaty, warto poświęcić nieco czasu i poszukać informacji na temat ofert banków w Internecie. W ten sposób możemy dowiedzieć się: jak dokładnie naliczane są odsetki od lokaty; jaki jest termin zapadalności oraz jakie wymagania stawia bank. Nasz serwis to miejsce, w którym możemy znaleźć aktualny ranking lokat - zawierający te wszystkie najważniejsze informacje. Dzięki temu wybór lokaty staję się łatwy i szybki. Wszystkie kluczowe wiadomości możemy znaleźć w jednym miejscy i jednocześnie możemy porównać najlepsze oferty banków. Zapraszamy serdecznie do odwiedzanie naszego portalu.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Horeca Service Polski HR Sp. z o.o. »

  Horeca Service oferuje skuteczne usługi rekrutacyjne, dzięki czemu znajdziemy odpowiednich pracowników, którzy zajmą się taką czynnością jak praca w hotelu. Oferujemy także leasing pracowników. Jest, to dobre rozwiązanie pozwalające oszczędzić pieniądze oraz czas. Praca na recepcji wymaga umiejętności oraz doświadczenia nasza firma dostarczy dla zainteresowanych wykwalifikowany personel, który sprawdzi się w hotelu, czy też innym pensjonacie. Kelner praca, to wszystko może iść ze sobą w parze, dlatego prosimy o zapoznanie się z naszymi usługami poprzez odwiedzenie strony.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Karne w Warszawie »

  Usługi proponowane przez naszą kancelarię adwokacką są całkowicie rzetelne i profesjonalne. Podejmujemy się wszystkich, nawet nietypowych spraw, ponieważ lata doświadczenia i praktyka jaką posiadamy, oraz ciągłe pogłębianie wiedzy dają nam szerokie pole do popisu. Przyjmujemy sprawy o rozwód, którymi zajmuje się adwokat w Warszawie. Porad prawnych udzielamy z takich dziedzin jak prawo pracy, oświaty, gospodarcze, rodzinne czy cywilne. Szeroko rozumiane prawo karne, którym zajmuje się adwokat w Warszawie obejmuje też porady dla osób podejrzanych, pokrzywdzonych i oskarżonych, reprezentujemy naszych klientów przed wieloma instytucjami oraz przygotowujemy odpowiednie wnioski i dokumenty.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii działającej na terenie Warszawy, Marek oraz całej Polski doradzają w wielu sprawach. Świadczymy doradztwo na rzecz osób fizycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności,
  prawo cywilne,
  prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień.

  Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji.

  Doradzamy w takich sprawach jak:
  prawo rodzinne,
  spadkowe,
  prawo pracy,
  prawo nieruchomości i prawa budowlanego,
  prawo zamówień publicznych,
  karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek),
  prawo gospodarcze i prawo spółek.

  Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i arbitrażowe.

  Prowadzimy szkolenia.

  Zapraszamy: www.kancelaria-ssp.pl

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »