Adwokat Jan Puchalski - Warszawa - Mokotów. Sprawy sądowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Jan Puchalski - Warszawa - Mokotów. Sprawy sądowe

Kancelaria Adwokacka Jan Lech Puchalski świadczy usługi z zakresu: obsługi prawnej przedsiębiorstw, audytów prawnych, sądowego dochodzenia należności, prawa autorskiego, prasowego oraz nowych technologii, prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego. Szczególna część praktyki adwokackiej adwokata Jana Lecha Puchalskiego to spory odszkodowawcze: dochodzenie odszkodowań za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, inne wypadki. Nie mniejszą uwagę adwokat Jan Lech Puchalski poświęca sprawom działowym, w tym rozliczeniom byłych: małżonków, wspólników, współwłaścicieli. Adwokat Jan Lech Puchalski posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych (sprawy o zapłatę, postępowania działowe, spory pomiędzy wspólnikami spółek osobowych i kapitałowych, sprawy spadkowe i rodzinne), a także w obsłudze podmiotów prywatnych i gospodarczych (restrukturyzacja zobowiązań, umowy spółek, umowy gospodarcze), a także w postępowaniach rejestrowych. Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Jana Lecha Puchalskiego, jest to kancelaria indywidualna, przez co klient uzyskuje indywidualne podejście do zadanego problemu prawnego, a także osobiste zaangażowanie adwokata w rozwiązanie sprawy. Kancelaria Adwokacka stosuje system rozliczeń: godzinowy, ryczałtowy, mieszany, a także rozliczenia za wygraną sprawę (success fee). Adwokat w m.st. Warszawa.

Szczegóły strony adwokatpuchalski.pl:

Podlinkuj stronę adwokatpuchalski.pl:

Adwokat Jan Puchalski - Warszawa - Mokotów. Sprawy sądowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czuber Ewa Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego Ewy Czuber. Strona zawiera dane teleadresowe kancelarii, wnioski egzekucyjne do pobrania, podstawowe informacje dla dłużników i wierzycieli, opłaty egzekucyjne, wyszukiwarkę właściwości komorniczych. Strona przeznaczona dla osób zainteresowanych wszczęciem postepowania egzekucyjnego. Komornik Sądowy Ewa Czuber jest właściwa do prowadzenia egzekucji na całym obszarze RP na zasadzie wyboru komornika przez wierzyciela.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nasz-prawnik.pl »

  Ogólnopolska baza prawników zawodowych i aplikantów Baza adwokatów i radców prawnych Biuletyn zleceń Wyszukiwarka zawodowych prawników Baza opinii o prawnikach blogi prawniczePortal Nasz-Prawnik.pl stanowi profesjonalne narzędzie marketingu usługprawniczych stworzone wyłącznie na potrzeby prawników zawodowych iaplikantów do zawodów prawniczych i dlatego umożliwi Państwu zaprezentowaniesię szerszej grupie odbiorców – potencjalnych klientów - z pierwszeństwemprzed konkurencją w postaci prawników niezawodowych.Sercem portalu jest rozbudowana wyszukiwarka, która identyfikuje problemprawny użytkownika (potencjalnego klienta) i umożliwi mu odnalezieniespośród zawodowych prawników, prawnika posiadającego szczególną wiedzę idoświadczenie w dziedzinie, której problem ten dotyczy, a takżeposiadającego cechy i umiejętności ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta,takie jak np. znajomość konkretnego języka.Z wyszukiwarką połączona jest rozbudowana baza danych prawników zawodowych,obejmująca szczegółowe informacje o prawnikach dotyczące m.in. ichdoświadczenia zawodowego, preferowanej praktyki, obsługiwanych podmiotów,dodatkowych umiejętności (znajomość języków, specjalistyczne szkolenia,itp.)

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Krzysztof Wites | Kancelaria | Stargard Szczeciński | Odszkodowania | Rozwody | »

  Radca Prawny Krzysztof Wites. Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Witesa oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Priorytetem naszej działalności jest uzyskanie zadowolenia naszych klientów. W tym celu swoje funkcjonowanie opieramy na trzech filarach - wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie. Pozwoliło nam to zdobyć znaczną liczbę klientów, którym na co dzień świadczymy pomoc prawną.Zakres usług: - porady jako radca prawny stargard- porady jako prawnik stargard- odszkodowania stargard - sprawy rozwodowe - rozwód stargard- porady podatkowe - podatki stargard

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na uprawnienia budowlane »

  Oferujemy kompleksowe narzędzia do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Zdaj egzamin na uprawnienia budowlane - wszystkie specjalizacje. Aktualne pytania na egzamin - ponad 8000 pytań. Darmowe akty prawne.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Dzierżoniowie : Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • StanKas Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Miechow Krakow Wieliczka Niepołomice Słomniki »

  StanKas jest firmą zajmującą się sprzedażą kas i drukarek fiskalnych firmy Elzab, Novitus, Posnet a także instalacją oraz kompleksową obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych, kolektorów danych, szuflad, komputerów. Świadczymy usługi w zakresie wdrażania oprogramowania usprawniające obsługę klienta a także funkcjonowania firmy oraz budowy sieci kablowych jak i bezprzewodowych i pełnego serwisowania. W swojej ofercie mamy czołowych producentów urządzeń fiskalnych Elzab, Novitus, Posnet urządzenia te polecane są do: placówek handlowych, lekarzy, prawników, mechaników, a także wiele innych branż świadczące usługi. Nasza firma działa w następujących lokalizacjach oraz okolic Kraków Miechów Wieliczka Słomniki Skawina Niepołomice naszym atutem jest to że dojeżdżamy do klienta i świadczymy usługi na miejscu. Polecamy Kasy typu K10 Jota E Mera E Mini E Delte E. Swojej ofercie mamy tanie kasy oraz drukarki fiskalne. W naszej ofercie znajduje się także oprogramowanie czołowych producentów Insoft - Pc Market, Insert - subiekt GT, Nexo, Comarch - CDN Optima, Softech - Gastro Pos Gastro Szef

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Oświęcim »

  Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie:nnsporządza akty notarialne,nporządza akty poświadczenia dziedziczenia,nsporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu,nzgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem,ndaty okazania dokumentu,npozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,nndoręcza oświadczenia,nspisuje protokoły,nsporządza protesty weksli i czeków,nprzyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,nsporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,nsporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,nsporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych,nsporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Kancelarie Adwokackie Adwokatów: Jakuba Borzymowskiego, Piotra Fik oraz Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »