Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska świadczy kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Reprezentuje klientów przed wszelkimi organami oraz sądami. Udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne i wszelkie pisma procesowe. Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego

Szczegóły strony adwokat-krakow.eu:

Podlinkuj stronę adwokat-krakow.eu:

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 126

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo on-line. Poradnik internetowy z zakresu prawa. Informacje na temat spraw rozwodowych, pozwów, dochodzenia alimentów na dzieci i na rzecz małżonka, podziałów majątków. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie wpisy wprowadzane są przez doświadczonych prawników, którzy na bieżąco monitorują sytuację prawną, dzięki czemu można uzyskać najnowsze informacje na różne tematy prawnicze spraw. Blog prowadzony jest przez Kancelarię Adwokacką Moniki Piech-Balickiej, której kancelaria od lat skutecznie broni interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria kanoniczna Honestas - Stwierdzenie nieważności małżeństwa, rozwód kościelny »

  Kancelaria kanoniczna Honestas s.c. - Rozwód kościelny czyli poprawnie stwierdzenie nieważności małżeństwa to domena naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z usług wszystkich, którzy chcą uporządkować swoje życie i rozpocząć jego kolejny rozdział. Naszą misją jest pomoc w tych trudnych chwilach jakich jest rozstanie.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokat Opole »

  Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. jest Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria udziela pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami.Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Adwokaci współpracownicy Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność oraz na rzecz osób fizycznych.Pomoc prawna może być świadczona także w języku angielskim lub niemieckim.Istotną kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. W świadczeniu pomocy prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko związane z prowadzeniem danej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy dążąc do możliwie jak najszybszego i jak najbardziej efektywnego rozwiązania problemu Klienta.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Mierzwickiego »

  Poznań to miasto które słynie w głównej mierze z usług. Usługi prawnicze to najczęściej spotykane rzemiosło. Wybór odpowiedniej kancelarii jest jednak najważniejszą kwestią. Nasza kancelaria radcy prawnego ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Cechuje nas bardzo dobra znajomość prawa co przekłada się w znacznym stopniu na nasze wyniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pierog.pl »

  Usługi świadczone przez posiadającą piętnastoletnie doświadczenie kancelarię prawną Pieróg & Partnerzy dedykowane są między innymi dla podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych oraz do organów administracji samorządowej i rządowej. Ponadto na profesjonalną obsługę mogą liczyć również podmioty udzielające zamówień publicznych oraz wykonawcy zamówień publicznych. Oprócz tego w katalogu usług dostępna jest też obsługa prawna w przypadku sporów sądowych i administracyjnych, kancelaria pomaga także przy funduszach unijnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Dziechciarz zajmuje się kompleksową obsługą prawną w ramach której świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek handlowych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy usługi na terenie miast Ustroń, Cieszyn, Wisła oraz ich okolic.
  Zakres współpracy z Klientem indywidualnym obejmuje pomoc prawną przy windykacji należności, w szeroko rozumianych sprawach rodzinnych, dochodzenia odszkodowań w sprawach szkód osobowych i majątkowych oraz w kwestiach prawa spadkowego, pracy i nieruchomości.
  W ramach współpracy z Klientem instytucjonalnym (biznesowym) Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności, prawa spółek, prawa umów, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, zamówień publicznych oraz zastępstwa procesowego.
  Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego klienta, dokłada starań aby zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i gwarantując zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę email.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Gdańsk Sopotk - Trójmiasto (Sąd Rejonowy Gdynia). Wniosek egzekuzyjny wzór »

  Jesteś wierzycielem lub dłużnikiem?
  Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego Tomasza Draganika, który pełni swoją funkcję przy Sądzie Rejonowym w Gdyni.
  Swoją działalnością obejmuje całą Polskę, a obszar w którym szczególnie skupiają się jego zleceniodawcy to Gdynia, Gdańsk i Sopot – Trójmiasto. Charakteryzuje się wysoką ściągalnością należności, kompleksowa obsługą oraz terminowością.
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne informacje dla wierzyciela oraz dłużnika. Umieściliśmy mnóstwo przydatnych dokumentów do ściągnięcia np. wzór wniosku egzekucyjnego.
  Oferujemy przegląd prowadzonych przez nas licytacji komorniczych na stronie www naszej kancelarii komorniczej oraz na stronie komornik.pl.
  Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu nawiązania współpracy.
  Kancelaria komornicza Tomasz Draganik.
  Wpis ma charakter informacyjny.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska »

  AZ Management jest biurem świadczącym usługi administracyjno prawne dla biznesu z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy pomoc/consulting przy uzyskaniu licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odbadami. Naszymi klientami często są: skupy złom, stacje demontażu pojazdów, fabryki, huty, zakłady przetwarzania i gromadzenia różnego rodzaju odpadów. Doradzamy, wspieramy i szkolimy na każdym etapie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Spychalscy »

  Doradztwo Prawne "Spychalscy" z siedzibą w Bydgoszczy została założona 1 sierpnia 2016 roku. Specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa. Usługi wykonywane przez profesjonalistów zatrudnionych stacjonarnie lub zdalnie zapewnia pełną i kompleksową obsługę klientów indywidualnych jak i Przedsiębiorców.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »