Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska świadczy kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Reprezentuje klientów przed wszelkimi organami oraz sądami. Udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne i wszelkie pisma procesowe. Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego

Szczegóły strony adwokat-krakow.eu:

Podlinkuj stronę adwokat-krakow.eu:

Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 124

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria-KRS.pl Rejestracja Podmiotów w KRS »

  Rejestracja Spółek, Fundacji, Stowarzyszeń i innych Podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS); Wypełnianie formularzy KRS i zastępstwo prawne w rejestracji w KRS; Zakładanie i zamykanie spółek oraz innych podmiotów; Sporządzanie umowy spółki, aktów założycielskich, statutów; Doradztwo jak rozpocząć lub zakończyć działalność; Wypisy z KRS

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin, kancelaria notarialna Szczecin »

  Przy dokonywaniu czynności notarialnych nasz notariusz Szczecin czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz Szczecin w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz udziela bezpłatnych informacji dotyczących dokonywanych czynności notarialnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni notariusze, pełni energii, dla których najważniejsza jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, akty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia. U nas wykonasz czynność notarialną w kancelarii lub w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. W naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie otrzymasz pomoc, jakiej potrzebujesz.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Satiss - Profesjonalna pomoc prawna w dochodzeniu odszkodowań. »

  Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy w dochodzeniu odszkodowań w pełnej wysokości od firm ubezpieczeniowych, lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Kancelaria Odszkodowawcza SATISS jest prężnie rozwijającą się i jedną z nielicznych tego typu firm w kraju. Kancelarię tworzą wyłącznie prawnicy z bogatym doświadczeniem, popartym głęboką znajomością przepisów prawnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi na terenie całego kraju. Zawsze wykorzystujemy wszystkie możliwe środki prawne, tak aby w stu procentach usatysfakcjonować naszych klientów.
  Nasi prawnicy będą Państwa reprezentować zarówno przed sądem, jak również w kontaktach z ubezpieczycielem. Nie pobieramy żadnych wstępnych opłat za nasze usługi. Nasze honorarium stanowi jedynie ustalony wcześniej procent od wywalczonego odszkodowania.

  Zapraszamy do korzystania za naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Gorzów | Adwokat, Prawnik Marek Hrybacz »

  Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, adwokata który mógłby Cię reprezentować przed sądem lub potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego pisma to lepiej trafić nie mogłeś.
  Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
  Świadczymy usługi między innymi z zakresu: prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i osobowego,prawa spadkowego, karnego. Szczegółowy wykaz zakresu naszych usług mogą Państwo znaleźć na stronie kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Paczkowska »

  Adwokat Dorota Paczkowska. Kancelaria adwokacka w Bydgoszcz zapewnia pomoc prawną dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku), prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe »

  Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Nowych Technologii »

  Dziś każdy z nas bywa autorem, dziennikarzem, dwa kliknięcia myszki oddzielają od statusu reklamodawcy, prawo cywilne reguluje lwią część handlu i interakcji w internecie, a decyzje i działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej mogą z dnia na dzień zmieniać zasobność naszego portfela. O naruszenie naszych praw lub dóbr osobistych jest łatwo, ale i równie łatwo – nieświadomi – możemy dokonać naruszenia cudzych praw. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę skalę dezinformacji i mitów na temat prawa rozpowszechnianych lawinowo po polskiej sieci.

  Celem TechLaw.pl jest pisać o rzeczach ważnych z punktu widzenia najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin prawa, komentować jego zmiany, wyjaśniać nieścisłości, zwracać uwagę na kwestie nieuregulowane, czyniąc to zarazem w przystępny dla Czytelnika sposób, tak by połączyć dwa światy – zawodowych praktyków prawa i coraz liczniejszego grona jego adresatów.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Koszalin Bartosz Michalski »

  Radca prawny Bartosz Michalski prowadzi przyjazną firmę prawniczą, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

  Specjalizacje Kancelarii radcy prawnego Bartosza Michalskiego to prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne w pozostałym zakresie, administracyjne i podatkowe, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, a także prawo własności przemysłowej i prawo zamówień publicznych. Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu współpracujących z nią prawników. Kancelaria jest wspierana również przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

  Klientom Kancelarii zapewniana jest najwyższa jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest profesjonalna opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań
  w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Warszawa »

  Kancelaria radców prawnych Bąk i Dębiak specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym także obsłudze prawnej projektów, które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dodatkowo prawnicy będący częścią zespołu kancelarii zajmują się prawem nowych technologii, prawem umów, a także prawem rodzinnym i spadkowym.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kłobuck »

  Kancelaria Adwokacka została założona przez adwokata Piotra Jakuba Nowaka.
  Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.
  Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »