Adwokat Kraków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Kraków

Wykształcony doradca podatkowy jest uprawniony do prowadzenia ksiąg rachunkowych, poza tym posiada uprawnienia do występowania w funkcji pełnomocnika w postępowaniu sądowym w zakresie kontroli decyzji administracyjnych związanych z obowiązkami podatkowymi. Doradca podatkowy, jak wskazuje określenie tego zawodu, oferuje doradztwo i świadczy usługi pomocy prawnej w zakresie prawa skarbowego. Informacje na temat doradców podatkowych legalnie wykonujących swój zawód znajdziemy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, która prowadzi listę prawników uprawnionych do doradztwa podatkowego.

Szczegóły strony www.ppsc.pl:

Podlinkuj stronę www.ppsc.pl:

Adwokat Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne Łodź »

  „Oszczędny Dom„ jest nowoczesną firmą posiadającą w swoich szeregach szerokie grono specjalistów. Wszyscy oni wykształceni są w dziedzinach nauk technicznych Politechniki w Łódzi i posiadają uprawnienia potwierdzone złożeniem Egzaminu przed Komisją Ministerstwa Infrastruktury. nnŚwiadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw energetycznych budynków mieszkalnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, zarówno na potrzeby przekazywania nowych obiektów do użytkowania, jak i rozbudowy czy przebudowy istniejących budynków. Tworzymy również charakterystykę energetyczną dla potrzeb projektów budowlanych. Zajmujemy się również inwentaryzacją techniczną budynków dla potrzeb sporządzania świadectw energetycznych oraz na potrzeby odtworzenia dokumentacji budowlanej. nnWyróżnia nas na tle konkurencji profesjonalna obsługa przy zachowaniu konkurencyjnych cen, krótkie czasy realizacji oraz miłą atmosferę współpracy. Wszystkim firmom zainteresowanym stałą współpracą gwarantujemy elastyczne warunki oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Agencja Public Relations. Jako agencja PR full service oferujemy pełen zakres usług PR i IR: public relations produktowy, public relations korporacyjny, public relations biznesowy (B2B), relacje inwestorskie, e-PR. Wyznaczamy strategię działań PR. Oferujemy budowanie wizerunku firm i internal PR: komunikacja wewnętrzna oraz komunikacja kryzysowa. Projektujemy kampanie edukacyjne i społeczne oraz programy charytatywne i odpowiedzialnego biznesu CSR.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Ubezpieczenia Brodnica »

  Kredyty Ubezpieczenia Brodnica - strona internetowa firmy Selnet świadczącej pośrednictwo w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Oferty wielu banków na kredyty hipoteczne, gotówkowe, pożyczki, oraz towarzystw ubezpieczeniowych - ubezpieczenia majątkowe i osobowe, komunikacyjne 15 różnych firm.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Bankowe »

  Na naszej witrynie uzyskasz informacje potrzebne przy wyborze korzystnego i bezpłatnego konta bankowego. Dodatkowo opisujemy oferty banków dotyczące kont oszczędnościowych i lokat bankowych. Sprawdź, w którym banku można skorzystać z promocji.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne dla firm »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne są inwestycje i posiadanie funduszy na nie. W ostatnich latach ogromną możliwość dała nam unia europejska tworząc fundusze unijne dla firm, które to można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa. Ogrom potrzebnych wniosków i dokumentów sprawia, że niektóre firmy rezygnują z takiej okazji. Dlatego też powstała nasza firma TomasConsulting, mająca na celu pomocy w pozyskaniu takowych funduszy unijnych dla firm.

  Pozyskiwane przez nas fundusze unijne dla firm od 2002 roku osiągnęły już kwotę 200 milionów złotych. Jesteśmy jedną z większych firm w naszym okręgu, dzięki czemu mamy możliwość zatrudniania i współpracowania tylko z najlepszymi. Klienci dla których pomagamy pozyskiwać fundusze unijne, mogą liczyć na kompleksową obsługę, od samej koncepcji do otrzymania pieniędzy na konto. Pozyskujemy fundusze unijne dla firm z niemal wszystkich programów przedakcesyjnych i funduszy strukturalnych. Z naszych usług skorzystało wiele firm, a nasz profesjonalizm potwierdzony jest referencjami od zadowolonych firm.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W propozycji portalu rzeczowe materiały do prac różnych typów. W internecie można wyszukać wiele firm, które napiszą dla Ciebie niedrogie oraz bardzo dobre pomoce do różnych prac, wykonają właściwe materiały, a wtedy pisanie prac licencjackich przebiegnie szybciej. Trzeba więc stosownie wcześniej wybrać się do firmy z naszym zleceniem określając swoje wymagania, albowiem pisanie prac zajmuje dużo czasu. Nasza firma realizuje tematy z wielu zakresów, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Jeśli masz trudny temat, mało czasu - jesteśmy po to aby Ci pomóc.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi doradcze - Smart Solutions »

  Smart Solutions – Usługi Doradcze, jest firmą specjalizującą się w działaniach polegających zarówno na planowaniu, jak i wdrażaniu już określonych celów biznesowych, a także tworzeniu nowych strategii rozwoju firmy.

  Jest to zespół skutecznych i doświadczonych praktyków zajmujących się wsparciem w rozwoju firm. Usługi świadczone przez Smart Solutions, tworzone są w oparciu o najwyższe kompetencje pracowników. Firma dysponuje szeroką, praktyczną i merytoryczną wiedzą z zakresu sprzedaży, strategii marketingu i zarządzania procesami.
  Współpraca z Smart Solutions daje ich Klientom komfort sprawnego opracowania, a następnie wdrożenia działań z danej dziedziny w obszarze ich przedsiębiorstw. Świadczone usługi skierowane są dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Zostały one zaprojektowane z myślą o firmach zatrudniających wielu pracowników na różnych szczeblach i w różnych działach.

  W zakres usług proponowanych przez Smart Solutions wchodzi między innymi prowadzenie negocjacji, doradztwo marketingowe, szkolenia, organizacja i przeprowadzanie przetargów, audyt działań firmy, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie procesami.
  Smart Solutions wyróżnia się wysokimi kompetencjami, praktyką biznesową, umiejętnością zrozumienia sytuacji Klienta i wyjątkową skutecznością, co potwierdzają nietuzinkowe referencje od Klientów.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Humana Int. Capital Sp. z o.o. »

  Humana Capital od 15 lat zajmuje się doradztwem HR w obszarze relokacji pracowników na całym świecie. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w zakresie wsparcia procesu zatrudniania pracownikow zagranicznych w Polsce oraz Polaków wysyłanych do pracy w siedzibach i odzialach za granicą. Ponadto świadczymy usługi z zakresu nieruchomości, doradztwa, energetyki.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »