Adwokat Kraków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Kraków

Wykształcony doradca podatkowy jest uprawniony do prowadzenia ksiąg rachunkowych, poza tym posiada uprawnienia do występowania w funkcji pełnomocnika w postępowaniu sądowym w zakresie kontroli decyzji administracyjnych związanych z obowiązkami podatkowymi. Doradca podatkowy, jak wskazuje określenie tego zawodu, oferuje doradztwo i świadczy usługi pomocy prawnej w zakresie prawa skarbowego. Informacje na temat doradców podatkowych legalnie wykonujących swój zawód znajdziemy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, która prowadzi listę prawników uprawnionych do doradztwa podatkowego.

Szczegóły strony www.ppsc.pl:

Podlinkuj stronę www.ppsc.pl:

Adwokat Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja - WMF Firma windykacyjna »

  Firma Windykacyjna WMF działa na ogólnopolskim rynku obrotu wierzytelnościami. Celem działalności firmy windykacyjnej WMF jest wyeliminowanie problemów klientów, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy od swoich dłużników.
  WMF jest firmą działającą na rynku finansowym ze szczególnym nastawieniem na windykację i wykup wierzytelności. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, która od wielu lat działa w branży, nasze działania pozwalają na skuteczne odzyskanie dla państwa pieniędzy.

  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Prace windykacyjne prowadzimy na własny koszt i ryzyko. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja pobierana dopiero po odzyskaniu od dłużnika środków finansowych.

  Nasi klienci traktowani są indywidualnie w rozwiązywaniu ich problemów, a każdy z nich jest w stałym kontakcie z osobą prowadzącą sprawę.

  Naszym atutem jest błyskawiczne działanie i dążenie do polubownego ściągnięcia należności, co pozwala zaoszczędzić klientowi sporo kosztów jak i czasu.
  Naszym klientom oferujemy:
  -Windykacje Należności
  -Monitoring Płatności
  -Wykup Wierzytelności
  -Restrukturyzacje zadłużenia
  - Faktoring

  Pełna ofertę znajduję się na jej stronie e-wmf.pl. Również istnieje możliwość umieszczenia państwa wierzytelności na wyspecjalizowanym portalu- www.sprzedamdlug.pl, który gromadzi oferty kupna i sprzedaży wierzytelności.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Serwis poświęcony importowi z Chin. Wsparcie zawiera wskazówki dla początkujących importerów, cenniki i oferty chińskich fabryk oraz forum na którym można podyskutować o imporcie. Wszystkie informacje są przygotowywane przez profesjonalistów, osoby mające doświadczenie w imporcie, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria i biuro rachunkowe z pasją »

  Kancelaria Expert to nie jest jedna osoba to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria zyskała rzesze wiernych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawno księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy naszym Klientom doradztwo z zakresu finansów, rachunkowości, optymalizacji podatkowych i wielu innych usług związanych z naszą branżą. W naszej codziennej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanej z jakością usługi, dlatego jesteśmy zwolennikiem ciągłych szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji naszych pracowników. Księgowość w naszym przypadku to nie tylko wprowadzanie skomplikowanych danych, to WIEDZA która przedkłada się na sukces każdej firmy, która decyduje się na współpracę z nami. Księgowość to bezsprzecznie najważniejszy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dziś trudno wyobrazić już sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm, a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Sprawnie i co najważniejsze efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe naszych Klientów i aby podnieść nasz poziom usług współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Współpraca z nami na pewno zaowocuje uzyskaną gwarancją rzetelności i wysokiej jakości każdej usługi.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy »

  Portal firmy oferującej szeroki zakres usług z zakresu marketingu. Specjalizuje się w organizowaniu i obsłudze programów lojalnościowych, w tym programów partnerskich, organizacji promocji i konkursów. Wieloletnie doświadczenie w pracy z różnego typu klientami pozwoliło na poszerzenie oferty o unikalny system do zarządzania programami lojalnościowymi, a także całościową obsługę prawną i podatkową.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa z Lublina »

  Wiemy, że każda firma jest niepowtarzalna, każdy Klient indywidualny a każde zamówienie należy rozpatrywać innymi kategoriami. Chcemy poświęcić każdemu Klientowi wystarczającą ilość czasu, dlatego zachęcamy już teraz do zamawiania naszych produktów. Pragniemy podkreślić, że oferowane kalendarze są wysokiej jakości, różnorodnych rozmiarów a przede wszystkim jeszcze w tej chwili dostępne od ręki! Przykładamy ogromną wagę do wszystkich zamówień, dlatego kalendarze proponujemy w rewelacyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się kalendarze zarówno dla osób dbających o finanse, czyli kalendarze ekonomiczne, jak i luksusowe, dopasowane od oczekiwań najbardziej wymagającego klienta. Wśród tych pierwszych znaleźć można kalendarze firmowe jednodzielne ekonomiczne, wyróżniające się prostotą i klasyką wykonania, jedna karta, na której przedstawiony jest miesiąc i dni tygodnia. Nazewnictwo mamy polskie, angielskie i niemieckie, dzięki czemu kalendarz nadaje się do międzynarodowej korporacji. Kalendarz oferuje oczywiście możliwość nadruku, dzięki czemu idealnie sprawdza się, jako gadżet reklamowy firmy. To oczywiście tylko jeden z proponowanych kalendarzy, zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Małgorzata Bańkosz-Ruśkowska »

  Kancelaria Notarialna Małgorzaty Bańkosz-Ruśkowskiej istnieje na rynku od 1998 roku. Wieloletnie wykonywanie zawodu notariusza pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny Handel »

  Bezpieczny handel to portal o tematyce zapobiegania stratom, organizacji bezpieczeństwa i ochrony mienia w handlu. Portal dostarcza praktycznych porad i informacji z rynku security i rynku detalicznego. Specjaliści Bezpiecznego Handlu wiedzę i praktykę przekładają na budowanie nowych standardów w obszarze kompleksowych systemów bezpieczeństwa.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simon Dziak-Czekan, mówca biznesowy »

  Mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, urodzony przedsiębiorca – praktyk. Zwycięzca konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową 2013, Festiwalu Inspiracji SPM. Miłośnik filozofii, socjologii, teologii chrześcijańskiej oraz technik pozytywnego myślenia i samorealizacji, opartej na integralności wszystkich aspektów życia. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek. Autor bloga o rozwoju osobistym i duchowym, Strefa-Geniuszu.pl. W 2003 r. rozpoczął studia na Kent State University, które ukończył z wyróżnieniem Cum Laude pół roku przed czasem, w grudniu 2006 r. Podczas studiów udzielał się w stowarzyszeniach studenckich i prowadził Orientation Camps dla młodych studentów. Pracował wtedy jako sędzia piłki nożnej (certyfikat USSF-FIFA) dla High School i College, a później również jako specjalista ds. marketingu w domach spokojnej starości Gardens W. Reserve w Akron, Oh. W 2007 r. wrócił do Polski i założył firmę Kalman Plastic, zajmującą się innowacyjnym wykorzystywaniem surowców pochodzących z recyklingu oraz hurtową sprzedażą tworzyw sztucznych. Obecnie firma jest jednym z liderów tego segmentu w Europie Centralnej, sprzedając kilkanaście tysięcy ton surowca rocznie, zatrudniając bezpośrednio i pośrednio ok. 150 osób.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Mińsk Mazowiecki »

  Firma DARKIEL Ekoenergia to profesjonalne wystawianie certyfikatu energetycznego. Posiadamy bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, a realizowane przez nas projekty cieszą się zadowoleniem Klientów. Wyróżnia nasz rzetelność i dokładność w obliczeniach. Rejon naszych usług to Mińsk Mazowiecki i okolice.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »