Adwokat Krapkowice Byrski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Krapkowice Byrski

Kancelaria Prawna Andrzej Byrski jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę prawną, poczynając od kwestii podstawowych w rodzaju udzielania porad prawnych, przez reprezentowanie klienta przed organami wszystkich instancji, aż do czynności stricte specjalistycznych, jak na przykład stworzenie aktu notarialnego. Tak wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna będzie możliwa dzięki współpracy między tworzoną przeze mnie firmą, a innymi kancelariami prawnymi, kancelarią notarialną, doradcą podatkowym oraz tłumaczem przysięgłym. Dlatego też każdy z naszych klientów może być pewny, że otrzyma na miejscu pomoc, która spełni jego oczekiwania.

Szczegóły strony www.kancelariabyrski.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelariabyrski.pl:

Adwokat Krapkowice Byrski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Kancelaria prowadzi w imieniu swoich klientów spory sądowe i arbitrażowe, zajmuje się się zakładaniem spółek i tworzeniem umów handlowych.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Radca prawny - kancelaria adwokacka Białystok »

  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku to prężnie rozwijająca się firmą prawnicza, świadcząca szeroko pojęte porady prawne. Nasze doradztwo z zakresu prawa cywilnego, nieruchomości, odszkodowawczego, rodzinnego, spadkowego czy administracyjnego poparte jest zdobytym doświadczeniem i kwalifikacjami. Zapraszamy Państwa do kontakt.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • WSA POZNAŃ wojewódzki sąd administracyjny »

  Kontrola działalności administracji publicznej z województwa wielkopolskiego jest zadaniem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. Musi być ona dokonywana pod względem zgodności z prawem chyba, iż ustawy inaczej stanowią. WSA rozstrzyga spory kompetencyjne, jak i o właściwość pomiędzy organami jednostek samorządu terytorialnego, samorządowymi, kolegiami odwoławczymi i między nimi, a organami administracji rządowej. Wydziały, które wchodzą w skład jego budowy to: Wydziały Orzecznicze oraz Wydział Informacji Sądowej. WIS udostępniania interesantom akta spraw, a także prowadzi sprawy petycji, skarg oraz wniosków. Wydział nie udziela za to porad prawnych, wiadomości związanych z działalnością innych sądów oraz instytucji oraz o wysokości wpisów w sprawach sądowo administracyjnych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Securus »

  Kancelaria Radców Prawnych Securus świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw i osób prywatnych. Naszą specjalizacją jest prawno gospodarcze, prawo spadkowe oraz dotyczące nieruchomości. W naszej kancelarii prawnej usługi świadczy kilka prawników, Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie prawa co pozwala świadczyć na usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasza kancelaria jest uznawana za wysoce profesjonalną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  UK Prestige Claims Management Ltd – jesteśmy polską firmą, świadczącą pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie Wielkiej Brytanii. Pomagamy uzyskać odszkodowanie w wyniku wypadku w pracy bądź w wyniku wypadku komunikacyjnego w UK. Jeśli miałeś wypadek w miejscu publicznym jak np. na chodniku, na basenie bądź w centrum handlowym, to możesz ubiegać się o odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Nic Państwo nie tracicie, a możecie wiele zyskać.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Zygo »

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie, która świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także jednostek samorządu terytorialnego: pomoc w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz przed organami administracji publicznej. Oferta obejmuje m. in. konsultacje i porady prawne, ocenę i analizę stanu prawnego spraw oraz ich kompleksowe prowadzenie, a także doradztwo gospodarcze. Kancelaria udziela również profesjonalnej pomocy podmiotom z branży rolniczej w sprawach o odrolnienie gruntów, podział nieruchomości rolnych i leśnych, dotyczących dzierżawy gruntów rolnych i innych: m. in. sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym i sądowym, dochodzenie roszczeń z umów dostawy, kontraktacji, przechowywania, skupu i sprzedaży czy reprezentacja organizacji rolniczych. Ponadto Kancelaria przyjmuje zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od radców prawnych i adwokatów z całego kraju do występowania przed Sądem Okręgowym w Lublinie i na obszarze jego właściwości. Strona umożliwia skorzystanie z porady prawnej on-line.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - Powypadkowe, Komunikacyjne, Windykacja Należności »

  Mentor Group to kancelaria prawna z Rzeszowa zajmująca się dochodzeniem odszkodowania. Pozyskujemy odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie, odszkodowanie za wypadek autem, za słupy i służebność przesyłu, za błędy lekarskie i wiele innych. Zajmujemy się też windykacją należności.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berendowicz Zabrze »

  berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych. Nasi prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.
  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i rzetelność działania.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jaworska i Wspólnicy »

  Przedmiotem działalności Kancelarii Prawnej Jaworska i Wspólnicy jest świadczenie usługi z dziedziny prawa. Kancelaria ma swoje biura w Krakowie i Warszawie. W skład usług wchodzi pomoc prawna z zakresu prawa pracy, odszkodowań, rozwodów i spadków i wielu innych dziedzin.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »