Adwokat Krapkowice Byrski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Krapkowice Byrski

Kancelaria Prawna Andrzej Byrski jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę prawną, poczynając od kwestii podstawowych w rodzaju udzielania porad prawnych, przez reprezentowanie klienta przed organami wszystkich instancji, aż do czynności stricte specjalistycznych, jak na przykład stworzenie aktu notarialnego. Tak wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna będzie możliwa dzięki współpracy między tworzoną przeze mnie firmą, a innymi kancelariami prawnymi, kancelarią notarialną, doradcą podatkowym oraz tłumaczem przysięgłym. Dlatego też każdy z naszych klientów może być pewny, że otrzyma na miejscu pomoc, która spełni jego oczekiwania.

Szczegóły strony www.kancelariabyrski.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelariabyrski.pl:

Adwokat Krapkowice Byrski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Legeo.pl »

  W życiu często doświadczasz problemów prawnych, z którymi nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc.
  Kancelarie prawne zajmują się przeważnie dużymi sprawami, takimi które wymagają mnóstwa pracy i są bardzo drogie, a Internet jest pełen darmowych porad - zbyt ogólnych lub nie budzących zaufania.

  Istnieją znane internetowe serwisy, które udzielają profesjonalnych, płatnych porad, jednak odnosi się wrażenie, że są podobne do kancelarii – chcą sprzedać usługi, za które musisz zapłacić, a których nie zawsze potrzebujesz

  Każdy Twój problem wymaga szybkiej i wiarygodnej odpowiedzi, dzięki której będziesz wiedział co zrobić kontaktując się z urzędem/sądem, mając problem z uciążliwym sąsiadem czy dochodząc odszkodowania od sprawcy szkody.
  Potrzebujesz prostej, taniej, odnoszącej się do Twojego problemu porady, potrzebujesz kogoś, kto po prostu powie, co dokładnie w twojej sytuacji należy zrobić żeby znaleźć rozwiązanie.

  Nie potrzebujesz powoływania aktów prawnych, orzeczeń czy literatury ale odpowiedzi, za którą ktoś weźmie odpowiedzialność i nie będzie zasłaniał się paragrafami, których nie rozumiesz, a za których przytoczenie oczekuje zapłaty.

  Płacąc za usługę chcesz żeby traktowano Cię jak Klienta. Chcesz wiedzieć komu, za co i ile zapłacisz. Chcesz mieć gwarancję, że nikt Cię nie oszuka i będziesz wiedział do kogo się zwrócić o dodatkowe wyjaśnienia. Jeśli płacisz prawnikowi, chcesz mieć pewność, że dowiesz się, co masz zrobić.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ceritas - Kancelaria Odszkodowawcza, Odzyskiwanie Odszkodowań »

  Ceritas Biuro Dochodzenia Praw Osób Poszkodowanych. Pomagamy naszym klientom odzyskać należne odszkodowanie. Prowadzimy sprawy z zakresu szkód komunikacyjnych, pomagamy odzyskiwać odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych przez powódź lub inne żywioły. Nasza firma specjalizuje się także w pomocy dla rolników w zakresie odzyskiwania odszkodowań rolniczych. Usługi świadczymy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Bielsko-Biała »

  Prawnik Bielsko Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
  Nasz adwokat Bielsko-Biała poprowadzi Państwa sprawę roszczeń ponieważ, każdemu poszkodowanemu należy się odpłata. Zakładanie spółek i przekształcenia, oraz kompleksowa obsługa prawna nieruchomości. Prawnie bezpieczne nabycie, zbycie, odzyskanie nieruchomości. Spółka handlowa to bezpieczeństwo, prestiż, możliwośc.
  Kancelaria radca prawny Bielsko-Biała Nowosielski i Syn świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa, udzielając wsparcie prawniczego w Państwa biznesie oferujemy zastępstwo procesowe, obsługę upadłości. Nasi racy prawni z bielska-białej proponują ciekawie dopasowane usługi - Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) czy Stała Ochrona Prawna (SOP)

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Janicki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Janickiego w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność w 2012 r. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej przedsiębiorców i podmiotów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo i pomoc prawną świadczoną przez radcę prawnego w zakresie niezbędnym dla skutecznego i efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej mającą na celu ochronę tak samego przedsiębiorstwa (firmy) jak i osób kierujących (zarządzających) prowadzoną działalnością gospodarczą.

  W Kancelarii specjalizujemy się w:

  prawie cywilnym;
  prawie spółek handlowych
  prawie rodzinnym;
  prawie pracy
  prawie autorskim;
  prawie własności przemysłowej;
  prawie reklamy;
  prawie patentowym;
  prawie nieuczciwej konkurencji;
  prawie administracyjnym.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Katowice »

  Biuro Doradztwa Prawnego świadczy porady prawne przez telefon oraz porady porady prawne online w sprawach z zakresu takich dziedzin polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo pracy czy też prawo karne. Porady prawne udzielane są w oparciu aktualne ustawodawstwo oraz orzecznictwom. Nasi doradcy prawni podchodzą do każdego problemu z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu porady prawne są w pełni profesjonalne.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA BIELSKO-BIAŁA notariusze bielsko-biała »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje od 2005 roku oraz jest kontynuacją wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Kancelaria sprawuje czynności notarialne precyzyjne z bieżącymi przepisami prawa notarialnego na terenie Rzeczpospolitej. Zarówno notariusz, jak też przeszkoleni pracownicy sekretariatu zapewniają miłą oraz przede wszystkim kompetentną obsługę we wszelkich kwestiach notarialnych, a w szczególności z aspektu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i handlowego. Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje właściwie z literą prawa, a również ma na uwadze dobro czynnościach notarialnych. Gruntowny opis pracy notariusza na witrynie WWW.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Handel w Polsce »

  Serwis internetowy dotyczący handlu w Polsce. Mnóstwo wiadomości o biznesie, bankowości i gospodarce. Ciekawe informacje o sposobach promowania własnej firmy, nowych technologiach, inwestycjach i kwestiach prawnych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech »

  Każdy poszkodowany w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec powinien jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej Lexpro i powierzyć im sprawę dochodzenia odszkodowania. W starciu z ubezpieczycielami zwykły śmiertelnik nie jest sobie w stanie poradzić bez wsparcia prawników doświadczonych i wyspecjalizowanych w tematyce odszkodowań.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański »

  Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Toruniu przy ul. Wiązowej 16/4. Z tego względu jej działalność skupia się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, zwłaszcza w takich miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Lipno, Brodnica, Golub – Dobrzyń oraz Inowrocław. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również usługi na terenie całego kraju. Kancelaria poleca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria współpracuje z licencjonowanym biurem prawno – rachunkowym, a także z kancelarią notarialną oraz komorniczą.
  Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna i kompleksowa obsługa prawna. Standardy działania Kancelarii adwokackiej zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci profesjonalizmu i skuteczności podejmowanych działań prawnych.

  Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Weronika Majewska Notariusz »

  Kancelaria Notarialna Weroniki Majewskiej- Notariusz Katowice mieści się w Centrum. Kancelaria notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku oraz w soboty (po wcześniejszym uzgodnieniu - kontakt możliwy przez formularz na stronie internetowej www.majewska-notariusz.pl)

  Klienci kancelarii notarialnej notariusz Weroniki Majewskiej mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu lub parkingu przy ul. Kościuszki. Budynek wyposażony w windę.

  Czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii w Katowicach, o ile charakter czynności nie wymaga dokonania jej poza siedzibą kancelarii.

  Notariusz Weronika Majewska dokonuje m.in. czynności: poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentu, przyjęcia dokumentów do depozytu notarialnego, zawarcia umowy zniesienia współwłasności, działu spadku, intercyzy, wydziedziczenie, odrzucenie spadku, ustanowienie hipoteki, zawarcia umowy przedwstępnej.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »