Adwokat Małgorzata Krzyżowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły strony www.adwokat-poznan.com:

Podlinkuj stronę www.adwokat-poznan.com:

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria Adwokacka Aleksandry Kolman w Kielcach.

  W swojej praktyce zajmuję się prawem cywilnym, w szczególności prawem rodzinnym (rozwody, separacje, alimenty), rzeczowym, prawem pracy oraz sprawami karnymi.

  Zainteresowanych klientów proszę o kontakt telefoniczny, w godzinach 9.00-16.00.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa-Elżbieta Piątkowska »

  Kancelaria patentowa opiera się na pracy rzeczników patentowych z dużym doświadczeniem, o wykształceniu prawniczym i technicznym, co gwarantuje zrozumienie specyfiki problemów związanych z prowadzeniem profesjonalnej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.Proponujemy Państwu naszą aktywną pomoc na każdym etapie postępowania oraz nadzorowanie spraw w ramach udzielonych pełnomocnictw, m.in. przy rejestracji znaku towarowego. Kancelaria Patentowa oferuje kompleksową obsługę, w zakresie prawa własności przemysłowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów, Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie, prowadzona przez adwokat Joannę Jakubowską-Zawada. Kompleksowa Obsługa Spółek,Firm, Przedsiębiorstw, Podmioty Lecznicze, Prawo Medyczne, Własność Intelektualna, Ochrona Konkurencji

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rybnik - Kancelaria prawna Rybnik »

  Kancelaria prawna w Rybniku. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, jak również w zaresie odszkodowań i obsługi wierzytelności.

  Prowadzimy doradztwo prawne w sprawach:
  pracowniczych,windykacji należności,podatkowych (Urząd Skarbowy),
  spadkowych,ubezpieczeń społecznych (ZUS, KRUS),odszkodowawczych,upadłości konsumenckiej,rodzinnych,rozwodowych i alimentacyjnych,lokalowych,o podział majątku,administracyjnych.

  Sporządzamy pisma: urzędowe,pozwy oraz inne pisma procesowe,skargi, zażalenia, odwołania, wnioski, i inne.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Białystok »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska - Cybulko, Andrzej Srocki, Jan Jakub Srocki to kompleksowe porady prawne oraz pomoc w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego – zapewniamy opiekę prawną wielu firmom działającym na terenie wojewódźtwa podlaskiego. Pomagamy w tworzeniu aktów notarialnych oraz innych dokumentów. Działamy wielopłaszczyznowo. Oferujemy profesjonalne porady w siedzibie naszej Kancelarii w Białymstoku oraz chętnie udzielamy pomocy on–line. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aktualnych przepisów prawnych oraz wybranych dziedzin prawa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych w sklepie internetowym »

  Ochrona danych osobowych to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Także prowadzącego sklep internetowy, czy inną działalność e-commerce.
  Chcesz działać zgodnie z prawem, ale na hasła "rejestracja w GIODO", "kontrola GIODO", "polityka bezpieczeństwa", "zbiór danych osobowych", itp. reagujesz alergicznie. Rozumiem to. Chcesz prowadzić po prostu swój biznes, a musisz szukać „wiedzy tajemnej” z kolejnej dziedziny.
  Mam dla Ciebie dobra wiadomość. Czytając mojego bloga dowiesz się jak spełnić „wymagania GIODO”. Polityka bezpieczeństwa i Instrukcja zarządzania systemem informatycznym? Nie ma sprawy! Stworzysz ją samodzielnie. Zabezpieczenie danych osobowych – podpowiadam jak zrobić to tanio i skutecznie. Zgłoszenie zbioru danych osobowych do GIODO? Przeczytaj jak zrobić to samodzielnie.
  Ale to nie wszystko. Na blogu odpowiadam jacy dostawcy usług (np. hosting, księgowość, aplikacje do mailingu) działają zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i podpiszą z Tobą umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  Przestań bać się GIODO, odwiedź nas, skorzystaj z darmowych porad i przetwarzaj dane osobowe zgodnie z prawem i bez stresu.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kaczmarski Żurowski Adwokaci »

  Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci mieści się w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 39/2 (31-052 Kraków).
  Jako Adwokaci świadczymy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wysokość oraz formę wynagrodzenia za świadczone przez nas usługi prawne ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Rozumiemy jak istotny dla każdego jest aspekt finansowy skorzystania z pomocy prawnej, dlatego też zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej kancelarii. Po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej sprawy, określimy kwotę wynagrodzenia za jej prowadzenie. W zależności od rodzaju zleconej usługi i oczekiwań Klientów proponujemy uzgodnienie naszego wynagrodzenia w oparciu o system ryczałtowy, godzinowy lub system tzw. „success fee”.
  Dbamy o przejrzystość ustalonych zasad oraz zapewnienie gwarancji pełnego zaangażowania w sprawę, dlatego też preferujemy system wynagrodzenia zryczałtowanego z uwzględnieniem wynagrodzenia za sukces.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Morawska - Adwokat, Kancelaria Adwokacka »

  Adwokat Kamila Morawska prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Kamila Morawska, adwokat w warszawie ma wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i likwidacji spółek, zabezpieczania wierzytelności i ich dochodzenia.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »