Adwokat Małgorzata Krzyżowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły strony www.adwokat-poznan.com:

Podlinkuj stronę www.adwokat-poznan.com:

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Bydgoszcz »

  Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Adwokat Fojtik i Wspólnicy to Kancelaria prawna która zajmuje się szeregiem spraw z wielu różnych obszarów, chociażby: udzielania ciągłej obsługi prawnej firm, poradnictwo prawne związane z bieżącymi potrzebami Klienta, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, reprezentowanie Klienta przed sądami, a także zajmowanie się sprawami związanymi z organami administracji i egzekucyjnymi etc. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące Kancelarii, zapraszamy wówczas na naszą stronę dostępną w internecie.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta »

  Blog zawiera wyjaśnienie przepisów prawa dotyczących roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę. Kolejne wpisy na blogu stanowią wyjaśnienie roszczeń przysługujących w razie wypadku komunikacyjnego, szkody na osobie, mieniu, a także innych podstaw odszkodowawczych. Autor bloga, który jest praktykującym adwokatem przekazuje również praktyczne wskazówki pomagające w szybkim i efektywnym uzyskaniu rekompensaty za doznaną szkodę. Blog jest skierowany do osób, które w wyniku rozmaitych zdarzeń losowych doznały szkody lub krzywdy i potrzebują pomocy w zorientowaniu się, jakie przysługują im uprawnienia. Blog w swym założeniu jest pisany przystępnym językiem z możliwie jak największym ograniczeniem niezrozumiałej terminologii prawniczej.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adamczyk służy pomocą prawnie dla firm i osób fizycznych na terenie całego kraju. Kancelaria istnieje od niemal 20 lat. Zajmujemy się takimi dziedzinami prawa jak ubezpieczenia i odszkodowania, prawo pracy, ochrona danych osobowych, optymalizacja podatkowa, reprywatyzacja oraz własność intelektualna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce optymalizacji podatkowej prowadzony przez Kancelarie Adamczyk z Trójmiasta. Kancelaria głównie specjalizuje się w tej tematyce prawnej od ponad 20 lat istnienia kancelarii.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.Biuro-Excelio.pl »

  Jesteśmy grupą specjalistów oferujących kompleksowe usługi dla osób prowadzących własne biznesy, jak i tych, którzy przygodę rozpoczynają. Zgłosić się do nas mogą osoby będą na każdym etapie prowadzenia biznesu. Możemy pomóc w otworzeniu spółki, prowadzeniu księgowości, w kwestiach prawnych. Działamy na rynku od kilku lat, jesteśmy zorientowani w potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Pomagamy zarówno korporacjom, jak i właścicielom jednoosobowych firm. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością pomożemy.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Poznań »

  Zapraszamy do nowopowstałej kancelarii notarialnej zlokalizowanej w centrum Poznania, bezpośrednio przy kancelarii znajdują się parkingi, oraz przystanki komunikacji miejskiej.

  Kancelaria prowadzona jest w formie Spółki Cywilnej przez Notariusz Annę Borkowicz oraz Notariusz Martę Frydrychowicz.

  Kancelaria czynna jest w godzinach pon-czw: 9:00-17:00; pt: 9:00-16:00. Możliwe są również inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Olsztynie - A. Bieranowski »

  Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Dr hab. Adama Bieranowskiego działa od 1999 roku i oferuje uslugi w zakresie przygotowywania pism, zaświadczeń i dokumentów notarialnych takich jak akt notarialny. Obsługujemy w języku polskim, niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »