Adwokat Małgorzata Krzyżowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły strony www.adwokat-poznan.com:

Podlinkuj stronę www.adwokat-poznan.com:

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum prawne - darmowe porady prawne »

  Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Nowara | Mikołów | Tychy | Pszczyna | Żory »

  Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie karnym (w tym prawo karne gospodarcze, prawo karne skarbowe, przestępstwa o charakterze stricte kryminalnym, \"przestępstwa drogowe\", jak i wykroczenia ).nnSłużę Państwu pomocą zarówno przed Sądem we wszystkich instancjach jak i na etapie postępowania toczącego się przed prokuraturą lub policją (postępowanie przygotowawcze), a także jeszcze przed wszczęciem jakiekolwiek oficjalnego postępowania.nnMoim celem jest ograniczenie lub jeżeli to możliwie wyeliminowanie negatywnych skutków jakie pociąga za sobą udział w procesie karnym, po stronie oskarżonego bądź pokrzywdzonego.nnWystępuję w roli obrońcy w przypadku, gdy zostali Państwo oskarżeni o popełnienie przestępstwa lub postawiono Państwu zarzuty w postępowaniu przygotowawczym.nnWystępuję także jako pełnomocnik osoby pokrzywdzonej – a więc tzw. oskarżyciel posiłkowy, reprezentując Państwa interesy w przypadku, gdy byliście Państwo ofiarą przestępstwa (również wypadku drogowego)nnSłużę Państwu pomocą w szczególności zakresie: przestępstw przeciwko, mieniu, zdrowiu i życiu, przestępstw o charakterze seksualnym, przestępstw związanych z posiadaniem lub obrotem narkotykami, przestępstw komunikacyjnych, błędów lekarskich, przestępstw skarbowych, oraz przestępstw o charakterze gospodarczym.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naszym celem jest sukces naszych klientów »

  Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper Warszawa, woj. mazowieckie - doradztwo prawne i doradztwo podatkowe. Oferujemy szeroką gamę usług - kancelaria prawna oferuje obsługę transakcji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych wraz z reprezentowaniem w sądzie oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej i podatkowej. Kancelaria prawna zaprasza - radca prawny, doradca podatkowy, adwokat warszawa. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, prowadzenie postępowań, procesy przekształceń, restrukturyzacji i spraw spornych. Porady prawne w Warszawie, mazowieckie - ceny transferowe, podatki międzynarodowe, kontrola podatkowa. Występujemy w charakterze pełnomocników.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy »

  Nasza kancelaria świadczy wszelkie usługi prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w każdym rodzaju prawa i poradzimy sobie z każdą sytuacją. Prawo cywilne, pracy, handlowe, gospodarcze czy rodzinne jest nam bardzo dobrze znane.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPCG adwokat »

  Jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie dobrego profesjonalisty z zasięgu kompleksowych usług prawniczych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej Kancelarii SPGC. Oferująca konsulting oraz ekspertyzy, porady i opinie, obsługę prawną obejmującą wszystkie gałęzie prawa, takie jak np.: prawo pracy, prawo konkurencji, prawo podatkowe i celne, prawo własności przemysłowej, prawo spółek handlowych, od chwili zapoczątkowania swojej działalności w 1988 roku, zyskała poważanie oraz renomę wśród małych i dużych firm, nie tylko z rejonu małopolskiego, ale także spoza jego granic. Niedawno, zostaliśmy ogłoszeni, przez gazetę Rzeczpospolita, najlepszą kancelarią prawną z południa Polski. Na naszą reputację pracuje zespół świetnych specjalistów z zasięgu różnych dziedzin prawa. Szczegóły oferty na stronie.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna IURICO z Wrocławia jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi (doradztwo i obsługa prawna) świadczone na terenie kraju i poza nim. Główne zalety kancelarii IURICO to nowoczesność, ekspercka wiedza oraz szeroko rozwinięte kompetencje pracowników poparte międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych uniwersytetach europejskich oraz zdobytymi stopniami naukowymi.. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą nową ofertą porad prawnych przez internet IURICOnet.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Śniegucki - prawo cywilne »

  Kancelaria Adwokacka, prowadzona jest przez mecenasa Marka Śnieguckiego. Umieszczona jest w Łodzi. Sprawy naszych klientów przeprowadzane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt telefoniczny, elektroniczny lub osobisty w celu umówienia terminu spotkania z mecenasem. Kierujemy sprawy cywilne, rodzinne. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji i podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej adwokat pomaga w prawie gospodarczym prywatnym i publicznym. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzecznikowska Patent ochrona logo »

  Pragniemy zaprosić Cię na stronę internetową Kancelarii Rzecznikowskiej Patent z siedzibą w Rybniku przy ulicy Przemysłowej 3. Kancelaria ta jest jedną z nielicznych w Polsce, jakie zajmują się ochroną własności przemysłowej i intelektualnej. Jest to niszowa usługa, w związku z tym trudno o naprawdę doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Takich na pewno spotkasz w naszej kancelarii. Dzięki nam oszczędzisz sobie naruszeń prawa a także podstępnej i szkodliwej działalności konkurencji. Zapewnimy ochronę prawną każdego Twojego wynalazku, znaku towarowego a także wzoru użytkowego i przemysłowego. Możesz liczyć na profesjonalność naszych usług jak i kompleksowe doradztwo. Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, jakie bezustannie i skutecznie zdobywamy od kilkudziesięciu już lat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszą stroną internetową, na jakiej umieściliśmy więcej szczegółowych informacji:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegi-wieczyste.org | To warto wiedzieć o księgach wieczystych »

  Osobiste doświadczenia z pracy z księgami wieczystymi. Wiedza tu zgromadzona ma za zadanie pomóc użytkownikom rozwiązać ich problemy wieczystoksięgowe.

  Opisuję tu najróżniejsze i najczęstsze problemy użytkowników: założenie księgi wieczystej, numeracja ksiąg wieczystych, dokonanie wpisów, poprawy wpisów, odnalezienie ksiąg wieczystych.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »