Adwokat Małgorzata Krzyżowska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły strony www.adwokat-poznan.com:

Podlinkuj stronę www.adwokat-poznan.com:

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pełen zakres usług obsługi prawnej osób fizycznych oraz firm i instytucji z zakresu prawa spółek, prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Świadczymy usługi prawne zarówno w fazie negocjacji umów, udzielamy porad prawnych, sporządzamy ekspertyzy prawne. Nasze biuro prawne zajmuje się również usługami prawnymi na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie spraw zakresie spraw rodzinnych, konsumenckich cywilnych w tym majątkowych oraz spadkowych. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz Klientów przez sądami i organami administracji. Z pożytkiem dla naszych klientów łączymy doświadczenie i indywidualne podejście do ich interesów. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZbiorowePozwy.org (pozew zbiorowy) »

  Serwis zawierający informacje bieżące o pozwach zbiorowych, nieuczciwych praktykach, decyzjach UOKiK. Jeśli stałeś się ofiarą nieuczciwych praktyk firm, organizacji lub urzędów państwowych, w serwisie znajdziesz pomoc w jaki sposób dochodzić swoich roszczeń. Na łamach serwisu możesz znaleźć poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Nowara | Mikołów | Tychy | Pszczyna | Żory »

  Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie karnym (w tym prawo karne gospodarcze, prawo karne skarbowe, przestępstwa o charakterze stricte kryminalnym, \"przestępstwa drogowe\", jak i wykroczenia ).nnSłużę Państwu pomocą zarówno przed Sądem we wszystkich instancjach jak i na etapie postępowania toczącego się przed prokuraturą lub policją (postępowanie przygotowawcze), a także jeszcze przed wszczęciem jakiekolwiek oficjalnego postępowania.nnMoim celem jest ograniczenie lub jeżeli to możliwie wyeliminowanie negatywnych skutków jakie pociąga za sobą udział w procesie karnym, po stronie oskarżonego bądź pokrzywdzonego.nnWystępuję w roli obrońcy w przypadku, gdy zostali Państwo oskarżeni o popełnienie przestępstwa lub postawiono Państwu zarzuty w postępowaniu przygotowawczym.nnWystępuję także jako pełnomocnik osoby pokrzywdzonej – a więc tzw. oskarżyciel posiłkowy, reprezentując Państwa interesy w przypadku, gdy byliście Państwo ofiarą przestępstwa (również wypadku drogowego)nnSłużę Państwu pomocą w szczególności zakresie: przestępstw przeciwko, mieniu, zdrowiu i życiu, przestępstw o charakterze seksualnym, przestępstw związanych z posiadaniem lub obrotem narkotykami, przestępstw komunikacyjnych, błędów lekarskich, przestępstw skarbowych, oraz przestępstw o charakterze gospodarczym.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria kanoniczna Salomon z siedzibą w Łodzi »

  Strona głównej kancelarii kanonicznej z siedzibą w Łodzi. W ofercie poradni kanonicznej znajduje si kompleksowa obsługa i doractwo z zakresu prawa kanonicznego. Oferta obejmuje także unieważnienie małżeństwa lub inaczej unieważnienie ślubu kościelnego i w formie potocznej rozwód kościelny. Na stronie więcej szczegółów, wyjaśnień terminologii i dane kontaktowe

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria Adwokacka Aleksandry Kolman w Kielcach.

  W swojej praktyce zajmuję się prawem cywilnym, w szczególności prawem rodzinnym (rozwody, separacje, alimenty), rzeczowym, prawem pracy oraz sprawami karnymi.

  Zainteresowanych klientów proszę o kontakt telefoniczny, w godzinach 9.00-16.00.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lucyna Filas Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw. Świadczy pomoc prawną przy rozwodach i spadkach. Prowadzi sprawy alimentacyjne i podatkowe. Bliższe informacje na stronie internetowej Kancelarii www.kancelaria-filas.pl lub pod numerem telefonu 608 844 342.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Quadra Polska- zamówienia publiczne w Bygdoszczy »

  Nasza firma istnieje na krajowym rynku od ponad 12 lat i cały czas podnosi swoje kwalifikacje i zakres usług. Firmy aktywne na rynku zamówień publicznych zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy Quadra Polska. Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji przetargowych, prowadzeniem postępowań przetargowych, sporządzaniem i analizą dokumentów pranych, a także pełnym doradztwem prawnym w zakresie gospodarki, kadr, ekologii. Dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z dziedziny zamówień publicznych.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie | Człuchów | Działka | Pomorze »

  Człuchów 24 - tu znajdziesz niedrogie mieszkanie, działkę lub dom na Pomorzu. Obsługa prawna zapewniona przez Biuro nieruchomości Wilczyńska, dobieramy kredyty !

  Lokalizujemy wady prawne mieszkań, nie pozwalamy aby oszuści wykorzystywali klientów przy sprzedaży czy zakupie mieszkania.

  Dokładnie sprawdzamy Księgi Wieczyste, współpracujemy z Sądem. Transakcje na rynku nieruchomości na Pomorzu z nami są w pełni bezpieczne.

  Właścicielka od lat ma tytuł: Licencjonowany pośrednik nieruchomości, dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności osobistej.

  Przekonaj się, przyjdź i powiedz czego szukasz, mamy dobrą kawę i wygodne fotele:-)

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Częstochowska Kancelaria - adwokat Mrożek »

  Zakres i zasadny świadczenia usług przez Kancelarię Adwokacką trafnie wyrażone zostały w przepisach obowiązującego prawa.
  Zgodnie z art. 1 ust 1 ustawy Prawo o Adwokaturze, celem Adwokatury jest do świadczenie pomocy prawnej, współdziałania w strzeżeniu praw i swobód obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu przepisów prawnych. Jak stanowi art. 4 ust 1 powyższej ustawy, profesja adwokata polega na udzielaniu pomocy prawnej, a zwłaszcza w postaci porad prawnych, opinii prawnych, projektów aktów prawnych oraz poprzez reprezentację klientów przed sądami i organami państwowymi i samorządowymi.
  Zgodnie z art. 6 ust. 1, adwokat ma obowiązek jest zachować w tajemnicy wszystko, o czym powziął wiedzę w związku ze świadczeniem pomocy prawnej. W ustępie 2 ustawodawca przyjął, że obowiązek powyższy nie może być ograniczony w czasie. Zgodnie zaś z ustępem 3, adwokat nie można zostać z powyższego obowiązku zwolniony.
  Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i karnego, zwłaszcza o odroczenie wykonania kary, dozór elektroniczny, zawieszenie kary.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »