Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim

Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

Szczegóły strony krakow-adwokat.com:

Podlinkuj stronę krakow-adwokat.com:

Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 126 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 219

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Umowa agencyjna »

  Strona zawiera podstawowe informacje na temat umowy agencyjnej (prawa i obowiązki stron, rozwiązanie umowy, zakaz konkurencji). Zamieszczono również podstawowe akty prawne regulujące umowę agencyjną oraz wybór najważniejszych orzeczeń – zarówno krajowych jak i europejskich – dotyczących tej umowy. Strona została przygotowana przez prawników z Kancelarii BARTMAN, specjalizujących się w zagadnieniach dotyczących umowy agencyjnej i świadczeń wyrównawczych przysługujących agentom po rozwiązaniu umowy.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w zakresie głównych dziedzin prawa to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

  Realizowane czynności obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne,bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Kancelaria Adwokacka współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Zespół Tłumaczy Przysięgłych Sigillum to firma umiejscowiona w Krakowie z już dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń zarówno ustnych jak i pisemnych w znacznej grupie języków. Profesjonalne Tłumaczenia w Krakowie. Osoby zatrudnione w firmie to eksperci w swojej dziedzinie, znający po kilka języków i mogący sobie poradzić nawet z najbardziej wymagającym klientem . W ofercie są dostępne tłumaczenia ustne, pisemne, z których mogą skorzystać zarówno prywatni klienci, oraz duże firmy . Usługi świadczone są w rejonie całego województwa Małopolskiego, ale możliwe są również podobne prace na obszarze innych województw. Firma silnie zachęca do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Poniedziałek Kielce »

  W KANCELARII NOTARIALNEJ Anny Poniedziałek każdy klient może liczyc na fachową poradę i pomoc w gąszczu prawnych przepisów. Kancelaria pracuje pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Jeżeli jednak w związku z obowiązkami klienta lub innymi okolicznościami istnieje potrzeba umówienia spotkania notarialnego w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu terminu jest to mozliwe, w tym również w dni wolne od pracy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin »

  DUO Polska oferuje szeroki wachlarz usług związanych z pomocą prawną po wypadkach komunikacyjnych i powstałych w ich wyniku szkody na osobie. Firm oferuje wynajem aut zastępczych z OC sprawcy w Szczecinie, odzyskiwanie odszkodowań należnych z tytułu udziału wypadku. DUO to dynamiczny, młody i profesjonalny zespół prawników, który zdobędzie dla Ciebie zadośćuczynienie. Firma świadczy też usługi wynajmu samochodów osobowych, dostawczych i windykację należności.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia wrocław »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje oraz przyjmuje klientów bezustannie od 1993 roku. Notariusze działają ściśle z ustawą Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują tworzenie rozmaitego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Jednak o ile wymagają tego specyficzne warunki, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu interesanta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Nie dla wszystkich scheda jest powodem do szczęścia. W bardzo wielu przypadkach sprawdy o spadek nie tylko nadzwyczaj ospale się toczą ale dodatkowo nastręczają wielu dodatkowych udręk i problemów. W momencie gdy chodzi o finanse, rozpoczyna się najczęściej gigantyczna bitwa. Właśnie w takich położeniach pomoc prawna jest wskazana.
  Skutkiem tego jeżeli dysponujecie spadkiem zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej kancelarii przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych z Gdańska »

  Nasza Kancelaria to zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Stawiamy na skuteczność i kompleksowość oferowanych rad. Sprawnie rozwiązujemy sprawy naszych klientów, bowiem współpracujemy z zawodowcami różnych płaszczyzn prawa. Wykonujemy pracę skutecznie oraz bezpiecznie przy czym zawsze na czas. Doceniamy wykazaną nam ufność i tworzymy je zaświadczając klientom zupełną dyskrecję oraz pełne zaangażowanie. Wykonując przysługi do klienta odnosimy się do niego indywidualnie kontrolując, żeby wszelkie informacje były klarowne, a klient zagwarantowany był o rzetelnej współpracy z nami.

  Dostarczamy usługi polegające na:
  - Oferowaniu rad prawnych,
  - Koncypowaniu projektów zaświadczeń, pism procesowych, wniosków, umów, porozumień, aktów prawnych, etc.,
  - Oferowaniu wsparcia przedsiębiorcy w trakcie prowadzonych negocjacji,
  - Wyrabianiu oceny, analiz oraz treści prawnych,
  - Reprezentacji przed sądami publicznymi, administracyjnymi, instytucjami oraz urzędami,
  - Wywoływaniu ugodowego zamykania konfliktów,
  - Dozorowaniu podejmowanych działań pod kątem ich adekwatności z obowiązującym porządkiem prawnym,
  - Prowadzeniu szkoleń z obszaru rozmaitych płaszczyzn prawa.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Opole - prawo handlowe, spółek | Kancelaria Malinowski »

  Kancelaria radcy prawnego zajmująca się obsługą prawną przedsiębiorców, instytucji, jednostek samorządowych oraz osób fizycznych.
  • Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu.
  • Wpisany na listę kandydatów na członków rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa, prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.
  • Autor licznych ekspertyz dotyczących prawnych uwarunkowań funkcjonowania przedsiębiorczości i obrotu gospodarczego.
  • Ekspert w programach unijnych dotyczących prawnych uwarunkowań przedsiębiorczości i działalności gospodarczej.
  Kancelaria radcy prawnego dr Przemysław Malinowski specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców i podmiotów instytucjonalnych.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Goszczyńska Adwokat - Kancelaria Adwokacka Piła, Złotów »

  Adwokat Justyna Goszczyńska ukończyła wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i obecnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Pile. Mecenas reprezentuje przed sądami interesy osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach dotyczących prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy oraz gospodarczego.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »