Adwokat Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Olsztyn

Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

Szczegóły strony www.liplegal.pl:

Podlinkuj stronę www.liplegal.pl:

Adwokat Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biznes w Małopolsce »

  Biznes w Małopolsce rozwija się bardzo prężnie. Nie da się ukryć, że to również zasługa Małopolskiej Agencji Rozwoju MARR. Jest to oficjalna strona tej Agencji. Marr oferuje pomoc przedsiębiorcom z małopolski w rozwijaniu własnego biznesu. Na naszej stronie dowiesz się więcej na temat organizowanych przez nasz szkoleniach, biur do wynajęcia i innych informacji przydatnych przy prowadzeniu własnej firmy.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLG- kancelaria gliwice »

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Lebiedowicz-Grzanka oferuje stałą obsługę prawną oraz bieżące doradztwo prawne przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy oraz prawa karnego.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leksykon Podatku Dochodowego »

  Blog prowadzony przez doradcę podatkowego którego tematem jest polski podatek dochodowy zarówno od osób fizycznych jak i od osób prawnych.

  Piotr Artur Langner, autor bloga, podejmuje kontrowersyjne tematy, takie jak opodatkowanie MLM. Na stronach bloga znaleźć można aktualne, ujednolicone treści najważniejszych przepisów podatkowych.

  Strona poruszać będzie także tematy związane z etyką biznesu. W tym kontekście omawiany będą tematy tzw. offshore oraz jak winna wyglądać etyczna optymalizacja podatkowa.

  Poruszane będą także tematy jak jurysdykcja podatkowa wpływa na zobowiązania podatkowe oraz jak legalnie przenieść działalność na Cytpr lub do Holandii.

  Blog pomoże także samodzielnie rozliczyć się z podatku dochodowego w Polsce, Anglii i Holandii.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe »

  Firma zajmuje się kompleksową dostawą mebli czołowych producentów .Świadczymy pomoc od projektu do realizacji końcowej.Produkujemy meble nietypowe -aranżujemy przestrzeń wg. zaleceń klienta.
  oferujemy:
  meble biurowe, gabinetowe,, meble szkolne, fotele biurowe, krzesła obrotowe, siedziska audytoryjne, wyposażenie sal lekcyjnych, meble do banków

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy »

  Vindi CaseSM to zupełnie nowatorski pomysł na rynku wierzytelności, dający receptę na to jak Szybko – Skutecznie – Tanio odzyskać swoje należności. Dla sprawnego i skutecznego odzyskiwania długów pozyskaliśmy do współpracy dużą kancelarię prawną oraz bardzo skuteczną kancelarię komorniczą. Dzięki umowie stałej współpracy i dużej liczbie zleceń kierowanych do tych kancelarii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stałą, niską cenę, za kompleksowe przeprowadzenie postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucji komorniczej.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy usługi bezpośrednio związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Profesjonalne doradztwo i rzetelne wywiązywanie się z powierzanych zadań i obowiązków.Najlepsze standardy oparte na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • MJM Modelowanie Finansowe »

  Oferujemy usługi doradcze dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przygotowujemy wyceny przedsiębiorstw, wyceny marki i opcji menadżerskich, biznesplany i oceny projektów inwestycyjnych. Oferujemy również weryfikację już przygotowanych modeli finansowych. Nasza pasja do podejmowanej pracy oraz bogate doświadczenie pomagają nam wspierać naszych Klientów w kluczowych momentach ich rozwoju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Money 4 You »

  Usługi finansowe takie jak: kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz nowoczesne formy oszczędzania. Najtańsze kredyty w Łodzi. Współpraca z 26 bankami w Polsce. Osobisty doradca Finansowy. Najlepsze warunki na rynku.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xprimus - pośrednictwo finansowe »

  Firma Xprimus zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem finansowym oraz doradztwem w kwestiach pozyskiwania środków z UE. Gwarantujemy kompleksowe analizy środków finansowych, a także sporządzenie niezbędnej dokumentacji.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »