Aktuariusz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Aktuariusz

Halley to internetowe usługi aktuarialne. Firma specjalizuje się w inżynierii finansowej i modelowaniu stochastycznym. Dzięki wykwalifikowanej i wykształconej kadrze usługi jakie oferuje firma są najwyższej jakości. W ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak: rezerwy na świadczenia pracownicze, doradztwo aktuarialne dla towarzystw ubezpieczeniowych, wyceny instrumentów (praw) pochodnych, analizy statystyczne i inne. Dodatkowo na stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące zawodu aktuariusza oraz darmową aplikację jaką jest kalkulator pozwalający obliczyć rezerwę na świadczenia. Zapraszamy na firmową stronę internetową.

Szczegóły strony halley.pl:

Podlinkuj stronę halley.pl:

Aktuariusz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Allianz M. Sufa - ubezpieczenia Warszawa »

  Z nami Ubezpieczenia w Warszawie staną się łatwe. Profesjonalna obsługa i wygodna lokalizacja blisko stacji metra plac Wilsona, to nasze główne atuty.

  Oferujemy ponad 130 produktów ubezpieczeniowych firmy Allianz, od ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych przez życiowe aż po rozwiązania inwestycyjne i bankowe, wszystko to zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.

  Stanowimy zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych ludzi. Pomożemy Państwu nie tylko w zakresie finansowo-ubezpieczeniowym. W trudnych sytuacjach życiowych nasi klienci mogą zawsze na nas liczyć.

  Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • BankBroker.pl - banki, lokaty, kredyty »

  Serwis informacyjny o tematyce finansowej. Regularnie publikowane artykuły umożliwiają zapoznanie się oraz wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Obszerne artykuły sprawiają że serwis ma formę zbliżoną do tzw. gazet online. Na podstawie informacji zawartych w serwisie użytkownicy mogą dowiedzieć się na przykład na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego, czy warto korzystać z ubezpieczeń kredytów, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z kredytów konsumpcyjnych aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia. Serwis bankbroker.pl zawiera również zestawienia ofert banków i instytucji finansowych z podziałem na trzy podstawowe kategorie: kredyty, konta oraz inwestowanie. W kategorii kredyty znajdują się podkategorie takie jak szybki kredyt gotówkowy, pożyczki konsolidacyjne, kredyt na samochód, kredyt na mieszkanie, karty kredytowe oraz kredyt refinansowy. Konta bankowe zostały podzielone na tradycyjne konta osobiste, konta internetowe oraz konta dla młodzieży. W ramach kategorii inwestowanie znajdują się tradycyjne lokaty, fundusze inwestycyjne oraz inne alternatywne produkty umożliwiające inwestowanie środków. Korzystając z portalu użytkownicy mają również możliwość w szybki i wygodny sposób skontaktować się z bankiem lub doradcą finansowym wypełniając jeden z formularzy zawartych na stronie.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia AC, direct, kalkulator OC »

  Serwis ubezpieczeniowy Ac-oc-ubezpieczenia.pl to kompendium wiedzy o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Opisuje zasady panujące na rynku sprzedaży polis OC, AC i NNW. Chcemy wskazać na rzeczy istotne w procesie kupna i sprzedaży samochodu, oraz jego eksploatacji ze strony polskiego prawa.
  W przypadku ubezpieczenia AC i OC ważne jest by wybrać tanie OC i pewne AC, dlatego piszemy gdzie możemy nabyć najtańsze ubezpieczenie auta (internet: ubezpieczenia direct, agenci: towarzystwa stacjonarne). Porównujemy i oceniamy najbardziej znanych ubezpieczycieli na rynku ubezpieczeń w Polsce: PZU, Warta, Uniqua, Interrisk, PZM i inne.
  Dodatkowo piszemy o swoich opiniach na temat ubezpieczeń direct takich towarzystw jak: Liberty Direct, Aviva, Axa Direct czy Link4.
  Wskazujemy też na narzędzia do porównywania ofert polis - kalkulatory ubezpieczeń. Dobry kalkulator OC potrafi w kilka chwil policzyć składki polis z kilkunastu towarzystw.
  Na pewno dzięki nam kupisz tanie ubezpieczenia AC, OC i inne ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia dla każdego »

  Nasza firma zajmuje się obsługą ubezpieczeń w zakresie:
  Komunikacyjne: OC (obowiązkowe), Auto Casco, NNW, Assistance
  Dom, mieszkanie
  Biura, magazyny
  Podróż: koszty leczenia za granicą, NNW i bagaż podróżny
  Transportowe: OC Przewoźnika, OC Spedytora, Mienie w transporcie (cargo)
  Casco wagonów /kontenerów, Gwarancje: Celne, Kart paliwowych
  OC: Gospodarcze, Zawodu

  Dzięki współpracy z wieloma ubezpieczycielami, jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • III filar emerytalny Nowy Sącz »

  Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego. W przypadku osób myślących o stworzeniu własnego, wysoce rentownego programu inwestycyjnego proponujemy programy: emerytalne (III filar), stypendialne - ułatwiające zgromadzenie środków na wykształcenie dzieci, wnuków, rentierskie - umożliwiające wypracowanie ponadprzeciętnych zysków ze zgromadzonego już kapitału z możliwością wypłat np. comiesięcznych. Proponujemy spotkanie na którym pokażemy, jak dotychczas inwestowane środki, mogą przynosić większe zyski.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - KDRO.pl »

  Kancelaria Odszkodowania Wrocław KDRO.pl prowadzi wszelkie sprawy o odszkodowanie komunikacyjne, o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, czy też o odszkodowanie za inne szkody osobowe z polisy oc, polisy nw czy też polisy na życie. Kancelaria prowadzi także sprawy o odszkodowania za słupy energetyczne. W skład pracowników kancelarii wchodzą prawnicy, aplikanci radcowscy oraz radcy prawni, co sprawia iż nasza obsługa obejmuje również prowadzenie spraw o odszkodowanie w Sądzie. Kancelaria KDRO.pl prowadzi sprawy po innych kancelariach oraz zajmuje się sprawami o odszkodowanie za śmiertelne wypadki sprzed wielu lat. Prowadzimy także sprawy o polisy posagowe, które waloryzujemy sądowo. Oprócz odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadek, nasz pomoc obejmuje roszczenia o rentę za wypadek. KDRO.pl reprezentuje także poszkodowanych w sprawach o zaniżone odszkodowania za uszkodzone samochody w wypadkach komunikacyjnych.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie zdrowotne Łódź »

  Broker ubezpieczeniowy działa w imieniu i w interesie Klienta. To oznacza między innymi, że negocjuje warunki ubezpieczenia Klienta u Ubezpieczycieli, mając na uwadze wybór najbardziej optymalnego dla Klienta rozwiązania. Zapewnia też szeroką obsługę i wsparcie w zarządzaniu już istniejących polis. Piętnastoletnie, nieprzerwane doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa ubezpieczeniowego to dobra legitymacja do sprawnej i fachowej obsługi Klientów. Przekonaj się sam !

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator mieszkaniowy »

  Kalkulator ubezpieczenia mieszkania jest narzędziem udostępnionym bezpłatnie na naszej stronie www. Umożliwia bezpłatne porównanie składek za ubezpieczenia 4 towarzystw ubezpieczeniowych i zakup polisy online. W naszym serwisie możesz również zamówić porównanie ofert od agentów ubezpieczeniowych, którzy spotkają się z Tobą i przedstawią konkurencyjne propozycje na ubezpieczenie Twojego mieszkania. Tobie pozostaje jedynie czekać na najlepszą ofertę.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanieubezpieczeniemieszkania.pl »

  Przy wyborze ubezpieczenia mieszkania najważniejszy jest taki dobór polisy mieszkaniowej, aby była ona w stanie pokryć koszty remontu w razie wystąpienia szkody. Na naszej stronie wyjaśniamy, na co zwracać szczególną uwagę, jeśli chodzi o tanie ubezpieczenie mieszkania i domu; podpowiadamy, jak obliczyć sumę polisy mieszkaniowej i czego absolutnie nie wolno robić, aby zaoszczędzić na polisie mieszkaniowej, co może później przynieść straty finansowe przy remoncie domu. Dzięki naszym poradom nie będziesz miał problemu z właściwym wartościowaniem poszczególnych ofert i będziesz wiedział, co ze względu na charakterystykę Twojego mieszkania jest najlepszą ofertą.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »