Architektura i Konsulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architektura i Konsulting

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nie boimy się wyzwań. Poprzez wszechstronne i zindywidualizowane podejście do inwestycji potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.
Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Nasz zespół zdobywał swoją wiedzę i doświadczenie biorąc czynny udział w tworzeniu historii sukcesów naszych klientów.Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

Pełen wachlarz naszych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej archice.eu

Szczegóły strony www.archice.eu:

Podlinkuj stronę www.archice.eu:

Architektura i Konsulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Predyspozycje zawodowe - test osobowości »

  Rób co kochasz, a pieniądze przyjdą same. To znane przysłowie w pełni obrazuje, iż praca w zgodzie z własnym predyspozycjami zawodowymi przynosi jedynie zysk i przyjemność. Jak jednak poznać swoją zawodową miłość? Niniejszy test może okazać się tutaj pomocy, bowiem na podstawie Twoich zainteresowań i cech charakteru podpowie, w których zawodach i na jakim stanowisku mógłbyś się zrealizować. Poznaj swoje predyspozycje zawodowe, rozwiąż test!

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Lubin. Szybki i tani kredyt w Lubinie. Pożyczki. »

  Kredyty Lubin. Szybki i tani kredyt w Lubinie. Pożyczki. Najlepsze kredyty w Lubinie. Znajdź najtańsze kredyty w Lubinie. Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pożyczka.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT - programowanie na zlecenie »

  Każdego dnia Twoja firma stawia czoła nowym wyzwaniom. Zmieniające się realia, nowe technologie, rosnąca konkurencja i ogrom zamówień...
  Są chwile, gdy uzmysławiasz sobie, że nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkich aspektów działania przedsiębiorstwa. Pozwól ludziom kompetentnym przejąć część z Twoich obowiązków. Pozwól nam pomóc sobie! Zajmujemy się pisaniem programów i stron www na zamówienie, oraz pełną obsługą informatyczną firm.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuskiego Warszawa »

  Potrzebujesz przetłumaczyć teksty z języka francuskiego na język polski? Szukasz tłumacza na terenie Warszawy lub Siedlec? Odwiedź stronę internetową biura tłumaczeń Anny Krajewskiej, oferującego tłumaczenia poświadczone i zwykłe dla firm, instytucji i osób prywatnych. Kontaktując się bezpośrednio z tłumaczem zaoszczędzisz prowizje, które w innej sytuacji pobierają pośrednicy. Tłumaczenia Anna Krajewskiej wykonywane są zawsze bardzo starannie, rzetelnie i terminowo, dzięki czemu klienci, którzy skorzystali z usług biura zawsze chętnie ponownie korzystają z jej pomocy. Wszelkie wątpliwości zawsze konsultowane są ze specjalistami z poszczególnych dziedzin. Anna Krajewska wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości (Nr TP/25/10). Zachęcamy do współpracy z biurem tłumaczeń języka francuskiego prowadzonym przez Annę Krajewską.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Warszawa »

  INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. to pierwsza tego rodzaju firma na polskim rynku, oferująca swoim Klientom najwyższy poziom usług finansowych oraz profesjonalne doradztwo finansowe w zakresie wyboru inwestycji. Powstała z myślą o zwiększonych wymaganiach Klientów odnośnie doradztwa i obsługi w zakresie pomnażania środków.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi.oferent.com.pl - baza podwykonawców »

  Twoja firma rozwinęła się już do takiego stopnie, że możesz zacząć myśleć o przetargach publicznych. Koniecznie zadbaj o profesjonalny informator przetargowy. Platforma internetowa przetargi.oferent.com.pl to jeden z najlepszych serwisów monitorujących rynek zamówień publicznych. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie i otrzymuje tylko specjalnie wyselekcjonowane informacje, które od razu może wykorzystać. Raport to aktualne przetargi, wyniki przetargów oraz na życzenie użytkownika mogą to być również ofert kupna, sprzedaży czy licytacje, bądź zapytania ofertowe. Oferujemy kompleksowe usługi zatem proponujemy również reklamę w naszej bazie podwykonawców. Umożliwia ona otrzymywanie lub też przesyłanie swoich zapytań ofertowych. Wielu naszych klinów dzięki temu zyskało dodatkowe zlecenia i ciągle nawiązuje nowe kontakty biznesowe. Sprawdź to na www.przetargi.oferent.com.pl.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dowody do spraw sądowych. »

  Czynna pomoc w zbieraniu dowodów do spraw sądowych. Posiadamy niezliczone umiejętności, które wykorzystujemy dla naszych Klientek/Klientów. Znamy wszystkie dostępne urządzenia do inwigilacji elektronicznej, a na inwigilacji bezpośredniej zarabiamy na utrzymanie naszych firm. Zdobędziemy wszystkie informacje, które pomogą Państwu w rozprawie sądowej niezależnie od tego czy będzie to rozprawa rozwodowa, karna czy cywilna. Ogromnym zaszczytem jest dla nas współpraca z kilkoma najskuteczniejszymi kancelariami prawnymi.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych a także usługi prawne dla jednostek samorządu terytorialnego – gmin i powiatów. Misją, którą kieruje się nasza kancelaria adwokacka jest świadczenie usług pomocy pawnej w sposób zindywidualizowany, biorący pod uwagę dobro klienta i mający na celu jego zadowolenie z końcowych efektów pracy adwokata i zespołu kancelarii. Prowadzimy sprawy z takich dziedzin jak prawo karne, prawo handlowe, prawo cywilne. Prowadzimy sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie. Nieobca jest nam windykacja należności, rejestracja spółek, przekształcanie spółek, optymalizacja podatkowa, restrukturyzacja w oparciu o prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczenie procesowe oraz profesjonalizm pozwalają każdorazowo na wypracowanie indywidualnej, zoptymalizowanej ścieżki w każdej sprawie i pozwala na wyjście z trudnych dla Klienta sytuacji.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrady małżeńskie »

  Agencja detektywistyczna ED oferująca pomoc dla ofiar zdrad małżeńskich zaprasza do skorzystania ze swoich usług oraz zapoznania się z blogiem, na którym znaleźć można cenne porady. Detektywi posiadają duże doświadczenie i liczne sukcesy w wykrywaniu zdrad oraz zbieraniu dowodów niezbędnych podczas rozprawy. Poza typową usługą detektywistyczną klienci mogą liczyć na tak potrzebne wsparcie psychologiczne oraz prawne.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  Caspar TFI posiada w swojej ofercie kilka własnych otwartych funduszy inwestycyjnych. Inwestuje na rynkach polskich, europejskich oraz globalnie. Fundusze prowadzone są przez doświadczonych Zarządzających. Środki lokowane są zarówno w akcje jak i obligacje. Do wyboru są produkty o większym lub mniejszym ryzyku inwestycyjnym.nZ Caspar TFI powiązana jest spółka Caspar Asset Management, która zajmuje się zarządzaniem portfelem (aktywami) najzamożniejszych klientów.nSiedzibą spółek jest Poznań.nnZapraszamy do zapoznania się z ofertą i sprawdzeniem wyników.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »