Architektura i Konsulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architektura i Konsulting

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nie boimy się wyzwań. Poprzez wszechstronne i zindywidualizowane podejście do inwestycji potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.
Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Nasz zespół zdobywał swoją wiedzę i doświadczenie biorąc czynny udział w tworzeniu historii sukcesów naszych klientów.Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

Pełen wachlarz naszych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej archice.eu

Szczegóły strony www.archice.eu:

Podlinkuj stronę www.archice.eu:

Architektura i Konsulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LeasingMaszyn.com Efektywne finansowanie »

  Naszym celem jest pomóc Tobie w dokonaniu wyboru właściwego źródła finansowania planowanej inwestycji.
  Chcemy zaproponować optymalne dla realizacji Twoich planów rozwiązanie i ułatwić skuteczne przejście przez wszystkie etapy transakcji.

  Proponujemy:
  ► wstępną selekcję ofert - Dostaniesz te, które nie tylko "dobrze wyglądają", ale przede wszystkim mają szansę zostać skutecznie zrealizowane w Twoim przypadku. Oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na ich porównywanie i weryfikację w praktyce.
  ► przygotowanie wniosku - W oparciu o przekazane informacje przygotujemy dokumentację potrzebną do rozpatrzenia Twojego wniosku, jeśli trzeba - równolegle w kilku firmach. Pozwala to znacznie przyspieszyć transakcjię, zmniejszając jednocześnie Twój nakład pracy.
  ► opiekę przy realizacji umowy - Znamy firmy leasingowe oraz wielu dostawców maszyn. W oparciu o ich procedury pomagamy efektywnie przeprowadzić transakcję. Dzięki temu możesz szybciej i taniej przejść przez etap uruchomienia Twojej nowej maszyny i rozliczenie umowy.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kredytu »

  Poszukując najdogodniejszego ubezpieczenia online, w tym ubezpieczenia firmy, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia na życie czy wielu innych, warto skorzystać z efektywnej wyszukiwarki ubezpieczeniowej, jaką stanowi serwis Polskieubezpieczenia.pl. Z naszym serwisem wertowanie i porównywanie ubezpieczeń oraz w efekcie zawarcie polisy jest niezwykle wygodne oraz efektywne. Firma AutoCard, będąca właścicielem serwisu, proponuje bowiem sporządzenie umowy bez wychodzenia z domu. Niezależnie czy interesuje Państwa ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne czy też ubezpieczenie rolnicze - z naszą porównywarką ubezpieczeniową zawsze znajdą Państwo najlepsze, tanie ubezpieczenia dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Gdynia »

  A-Z Finanse to grupa 20 doświadczonych i rzetelnych doradców, dla których praca to pasja. U nas znajdziesz ofertę kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, planów finansowych i systematycznego oszczędzania, funduszy inwestycyjnych, polis, lokat strukturyzowanych, OFE I IKE. 100 ofert z największych i sprawdzonych banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi doradcy mają doskonałą znajomość produktów bankowych i praw rządzących rynkiem. Przeprowadzimy rzetelną analizę Twoich możliwości kredytowych. Z nami zaciągniesz kredyt bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze oferty.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla przedsiębiorców o rozwoju biznesu i relacjach w biznesie »

  Blog przedsiębiorczy dla początkujących przede wszystkim przedsiębiorców ale także i tych z ustabilizowanym już biznesem ale chcących pogłębiać wiedzę by zarządzać swym podmiotem efektywniej. Doradza co zrobić jeszcze przed założeniem działalności, skupia się na początku działalności i dbaniu o relacje biznesowe. W serwisie dostępne także darmowe szkolenia w postaci ebooków.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, a oprócz tego:
  • Masz przed czasem wszelkie informacje na temat podatków i składek i innych koniecznych zobowiązań.

  •Rzetelnie prowadzimy wszelkie rozliczenia: ◦ podatkową książkę przychodów i rozchodów,
  ◦ księgi handlowe,
  ◦ ryczałty,
  ◦ karty podatkowe.


  • Rozliczamy dla Ciebie podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę.

  •Rozliczamy Cię z ZUS-em, PFRON-em, GUS-em i Urzędem Marszałkowskim.

  • Rozliczamy Ci zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM-1).

  • Rozliczamy PITy związane z pracą za granicami kraju.

  • Pomagamy przygotować i rozliczyć dotację unijną lub z urzędu pracy.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Usługi księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje ciągły dostęp do dokumentów rachunkowych swoich kontrahentów, które są możliwe do skontrolowania, a także wytworzenia w dowolnej chwili, a także w dowolnym miejscu. Zaplanowaliśmy autorski system księgowy, dzięki któremu mogą Państwo własne zestawienia finansowe swojej firmy wygenerować stale wtedy, kiedy najbardziej tego pragną. Gwarantujemy dostęp do Państwa dokumentów przez cały czas, a nie tylko w godzinach pracy naszego biura księgowego. Zajmujemy się reprezentowaniem kontrahenta w czasie inspekcji podatkowych, co nieraz bywa nieprzyjemne dla naszych klientów. Więcej o nas na naszej stronie.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benefit Cuf Luboń »

  Benefit Cuf to biuro rachunkowe w Luboniu. Nasza firma została stworzona po to aby zaspokajać potrzeby klientów w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe znajduje się na ulicy Puszkina w Luboniu. Benefit jest to Centrum usług finansowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu usług księgowych i rachunkowych. Biuro rachunkowe Benefit to usługi: Ewidencji Ryczałtu, prowadzenia książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i kadrowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witalni - szkolenia biznesowe »

  Firma Witalni-Szkolenia świadczy usługi doradcze i szkoleniowe na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia i treningi biznesowe z zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw.

  Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze, w którym pomagamy reorganizować i reorganizować firmy. Uczymy sprzedaży, wywierania wpływu, motywowania, przywództwa, zarządzania ludźmi w oparciu o najwyższą wartość - szacunek. Istniejemy od 2002 roku. Na naszej stronie internetowej, znajdują się informacje na temat naszej aktualnej działalności, między innymi terminy szkoleń otwartych, referencje, opinie ze szkoleń.

  Bezustannie sami uczestniczymy w wielu szkoleniach oraz rozwijamy i poszerzamy Kadrę Trenerską naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Pozdrawiamy,
  Zespół firmy Witalni-Szkolenia.

  Nasze motto: "Widza i Praktyka, zapewniają sukces w działaniu"

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Eurokadra - Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa »

  Grupa EuroKadra to kompetencje i najwyższy poziom zaufania wśród Agencji Pracy Tymczasowej. Wieloletnia historia naszych działań wskazuje, że optymalizacja kosztów zatrudnienia oraz dostarczanie pracowników tymczasowych przebiegają w sposób efektywny. Przekłada się to na zaufanie dotychczasowych i potencjalnych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym celem jest pozyskanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientem. Idziemy z duchem czasu oraz wymagań naszych Klientów, zarówno tych mniejszych jak i większych. Zatrudniając rocznie kilka tysięcy pracowników, tworząc nowe biura na terenie całego kraju chcemy być bliżej Klienta i pracownika stając się istotnym narzędziem w realizacji ich codziennych potrzeb.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »