Architektura i Konsulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architektura i Konsulting

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nie boimy się wyzwań. Poprzez wszechstronne i zindywidualizowane podejście do inwestycji potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.
Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Nasz zespół zdobywał swoją wiedzę i doświadczenie biorąc czynny udział w tworzeniu historii sukcesów naszych klientów.Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

Pełen wachlarz naszych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej archice.eu

Szczegóły strony www.archice.eu:

Podlinkuj stronę www.archice.eu:

Architektura i Konsulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum Kredytowe »

  Tania Pożyczka to strona na której kredytobiorcy mogą przeczytać najnowsze informacje o obecnej sytuacji finansowej polskich banków oraz instytucji parabankowych. Strona opiera się o rzetelnych danych na których pracuje zespół ekspertów. Strona szczególnie polecana osobom które planują zaciągnąć kredyt hipoteczny lub gotówkowy bez bik na zakup sprzętu RTV.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal ślubno-weselny »

  Portal nasze-wesele.net to profesjonalne porady i ślubne i weselne, moda ślubna dla Pań i Panów, baza najciekawszych ofert firm ślubno-weselnych, praktyczne informacje dla nowożeńców. Zaplanuj i zorganizuj z nimi ślub.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sp z oo »

  ReadyMade jest firmą zajmującą się kompleksowym wsparciem osób i podmiotów prowadzących własną działalność gospodarczą. W ramach tego firma oferuje usługi księgowe, prawne czy administracyjne. Poza tym w swojej ofercie posiada już gotowe spółki. Dzięki temu każdy, kto chce rozpocząć własną działalność gospodarczą może to zrobić dosłownie w ciągu dwudziestu czterech godzin. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do natychmiastowego odwiedzenia strony firmowej ReadyMade.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • „Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia na życie »

  Dom ubezpieczeniowy „Spectrum” to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają sprawdzonego, satysfakcjonującego ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty ubezpieczeniowe największych towarzystw ubezpieczeniowych istniejących na polskim rynku: PZU, WARTA, HDI ASEKURACJA, PTU, ERGO HESTIA, UNIQA, TUW i INTER RISK. Stawiając sobie za priorytet zadowolenie i satysfakcję Klientów z naszych usług, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy pomoc w wyborze najbardziej korzystnej oferty ubezpieczenia. Jesteśmy otwarci na twoje potrzeby i wymagania, ponieważ dla nas najważniejsze są Państwa komfort i bezpieczeństwo na lata. Zapewniamy pełne zaangażowanie i fachową wiedzę z zakresu odpowiednich dla Państwa ubezpieczeń. Po więcej informacji na temat naszej firmy i oferty, zapraszamy na stronę dus.net.pl.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZaradnyFinansowo.pl »

  Jeśli szukasz sprawdzonej wiedzy odnoszącej się do finansów to zainteresuj się blogiem ZaradnyFinansowo.pl. Blog powstał niedawno, a już zdobył ogromne zaufanie wśród czytelników za sprawą oryginalnych i nietypowych publikacji na jego łamach.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak »

  Firma świadczy szeroki zakres usług outsourcingowych od 01.01.1995 roku. Zajmujemy się rachunkowością, doradztwem w procesie zarządzania, w tym podatkowo-prawnym, konsultingiem, optymalizacją podatkową, analizą ekonomiczną,księgowością płac, sprawozdawczością i prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługą BHP pracodawcy, w tym szkoleniami. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym obsługujemy bardzo różne pod względem branżowym, organizacyjnym, jak i podmiotowym firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe (handlowe) jak i księgowość uproszczoną (p.k.p. i r., ryczałty). Mamy klientów zróżnicowanych co do opodatkowania podatkiem VAT. Prowadzimy rachunkowość środowiska oraz sprawozdawczość w tym zakresie. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych oraz spółek osobowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowe, lekarzy, prawników, artystów, inżynierów, rolników i innych. Kancelaria sporządza roczne sprawozdania finansowe, opnie podatkowe i szacunki szkód majątkowych, ekspertyzy księgowe, audyty podatkowe, uczestniczymy w we wszelkich istotnych wydarzeniach w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników, jak też firmy nie zatrudniające pracowników. Prowadzimy rozliczenia podatkowe osób osiągających także przychody ze źródeł innych niż działalność gospodarcza. Mamy doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami. Największą wagę przywiązujemy do współdziałania z klientem w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia marketingowe Trivo »

  Kierowanie własnym biznesem bywa niezwykle trudne. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że, aby wyróżnić się w swojej branży, musi troszczyć się o jak najwyższą jakość proponowanych produktów lub świadczonych usług, ale i najbardziej odpowiednią reklamę, która pomoże w pokonaniu konkurencyjnych ofert. Często nie wiemy jednakże, jakie strategie reklamowe byłyby perfekcyjne dla naszej firmy. W tym względzie pomoc oferują nam przedsiębiorstwa typu TRIVO, parające się profesjonalnym doradztwem marketingowym dla firm. Wprowadzają one produktywne działania marketingowe dopasowane do potrzeb każdej firmy.

  Jeśli jesteśmy świadomi tego, jak istotnym czynnikiem efektywnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa jest reklama, ale nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl gwarantuje nam nieocenioną pomoc. Jej bogata praktyka, zdobywana przez wiele lat współpracy z różnymi firmami pomaga spojrzeć na dany problem indywidualnie i rozwiązać go dosyć szybko i sprawnie.

  Tak fachowe doradztwo marketingowe przyczyni się do tego, iż biznesmen spostrzeże, jak jego firma się ożywia. Spojrzenie z perspektywy poza branżowej pomaga dostrzec kwestie, jakie we wcześniejszym czasie były przeoczane, wdrażając jednocześnie nowe pomysły oraz rewitalizując metody skutecznego reklamowania się.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Marzena Rosiek »

  Nasze biuro rachunkowe, oferuje swoje usługi na terenie Nowego Sącza oraz najbliższych okolic. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 25180/01 i jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowości. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hometax »

  Biuro Rachunkowe Hometax świadczy usługi księgowe i kadrowo – płacowe na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro świadczy kompleksową obsługę dla firm, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub ryczałcie oraz dla spółek prowadzących księgi rachunkowe. Biuro rachunkowe Hometax zapewnia swoim klientom reprezentację przed urzędami, a także oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomaga przy rejestracji spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »