Audyt dotacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Audyt dotacji

Jeśli szukacie Państwo specjalistów w zakresie prawa oświatowego oraz zarządzania oświatą, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Firma powstała z inicjatywy Rafała Zabłotnego – specjalisty z dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje między innymi pełne kompleksowe wsparcie w zakresie dotacji oświatowych, audyty, doradztwo oraz różnego rodzaju szkolenia oraz warsztaty.

Szczegóły strony zablotny.pl:

Podlinkuj stronę zablotny.pl:

Audyt dotacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rzeczoznawca oferujący wyceny nieruchomości »

  Rzeczoznawca oferujący takie usługi jak wycena domu, wycena nieruchomości oraz przedsiębiorstwa, służący fachową poradą w dziedzinie finansów. Na zamówienie naszych Klientów dokonujemy wyceny wskazanej nieruchomości i sporządzamy operat szacunkowy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, zainteresowanych wyceną domu lub mieszkania, a także do przedsiębiorców i instytucji. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz świadczonych przez nas usług, znajdą Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Operat szacunkowy i rzeczoznawca godny zaufania w firmie Wyceny i Ekspertyzy.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polimedia – agencja PR i marketingu »

  Grupa niezależnych specjalistów, praktyków public relations, marketingu, grafiki i szkoleń.Pracujemy na zasadach „free-lance”, ponieważ naszym celem jest optymalizacja efektów przy jednoczesnej elastyczności cenowej.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ideabank24.pl »

  Najlepsze kredyty bankowe i leasing w jednym miejscu. Dla Ciebie i dla Firmy. Klientom proponujemy leasing samochodów, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, faktoring, ubezpieczenia i usługi księgowe.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Porozumień Biznesowych i Interpersonalnych »

  CePeBe- Wspieramy klientów w pozasądowym rozwiązywaniu sporów biznesowych i interpersonalnych bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy sądowe. Naszą specjalizacją są mediacje w sporach gospodarczych, biznesowych i pracowniczych. Ponadto prowadzimy szkolenia z zarządzania konfliktem i rozwiązywania sporów oraz organizujemy indywidualne sesje konsultacyjne np. w sytuacji sporu "utajonego" lub gdy strony nie wyrażają zgody na ingerencję osoby z zewnątrz.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Manifest HR »

  Manifest HR to blog dla menedżerów, ekspertów HR, trenerów, rekruterów, coachów, pracowników kadr - wszystko o Human Resources: rekrutacja, zarządzanie zasobami ludzkimi, employer branding, szkolenia, coaching, kariera, porady dla kandydatów, bank narzędzi HR.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analityk finansowy banki spółdzielcze »

  Firma oferuje usługi w zakresie analizy efektywności przedsiębiorstwa na różnych poziomach działalności. Szczególnie są to audyt finansowy w zakresie produktów bankowych, ubezpieczeń, leasingu, factoringu, gwarancji i akredytyw, ubezpieczeń transakcji handlowych. Poza tym audyt kosztowy przedsiębiorstwa, implementacja systemu budżetowania kosztów, opracowanie planu finansowego przedsiębiorstwa. Oferta obejmuje także opracowanie systemu motywacyjnego pracowników i kart ocen, opracowanie planu strategicznego, wielostopniowy rachunek marż pokrycia kosztów, opracowanie planu kont wg miejsc powstawania kosztów dla wielooddziałowej struktury sprzedaży i rozbudowanego modelu produkcji, opracowanie biznes planu pod potrzeby instytucji finansowych i projektów pozyskania kapitału z dotacji UE, aAnaliz z zakresu opłacalności inwestycji w tym analizy NPV i IRR.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lean Manufacturing i Powiązane Idee Poprawy Funkcjonowania Przedsiębiorstwa »

  Lean Thinking jest to ciągłe doskonalenie w celu zwiększenia wydajności biznesowej. Filozofie i techniki Continuous Improvement ewoluowały. Należą do nich, Total Productive Maintenance (TPM), Lean, Teoria Ograniczeń (TOC) oraz 6-Sigma. Ważne jest, aby zrozumieć te mocne i słabe strony metody i zrozumieć jej zastosowanie w konkretnych różnych typach procesów biznesowych. To jest w zasadzie to, co wyznacza Lean Thinking jako cel.

  Lean dla Produkcji i Usług
  Popularnym błędem jest przekonanie, że Lean jest przeznaczony wyłącznie do produkcji. Nie prawda. Lean ma zastosowanie w każdej branży i każdym procesie. To nie jest taktyka, czy program redukcji kosztów, ale sposób myślenia i działania dla całej organizacji.

  Lean Office
  Zasady Lean są już dobrze znane, jaką odgrywają ważną rolę w zwiększaniu zysków i eliminacji strat podczas produkcji - ale dlaczego na tym poprzestać? Organizacje teraz zdają sobie sprawę, że wiele procesów, które spowalniają produkcję i powodują straty są administracyjne i kierują wysiłki w celu ich usprawnienia.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »