Audyt dotacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Audyt dotacji

Jeśli szukacie Państwo specjalistów w zakresie prawa oświatowego oraz zarządzania oświatą, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Firma powstała z inicjatywy Rafała Zabłotnego – specjalisty z dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje między innymi pełne kompleksowe wsparcie w zakresie dotacji oświatowych, audyty, doradztwo oraz różnego rodzaju szkolenia oraz warsztaty.

Szczegóły strony zablotny.pl:

Podlinkuj stronę zablotny.pl:

Audyt dotacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyty i pożyczki gotówkowe »

  Zastanawiasz się jaki kredyt gotówkowy, pożyczkę gotówkową, kredyt hipoteczny wybrać? A może nie wiesz, które konto osobiste, konto oszczędnościowe, konto firmowe, czy karta kredytowa są najkorzystniejsze? Szukasz korzystnych lokat i obligacji lub funduszy inwestycyjnych? Serwis porównaj-kredyty.pl został stworzony z myślą o osobach, które chcą się zapoznać z ofertą kredytową polskich banków. W porownaj-kredyty.pl znajdziesz porównanie kredytów, pożyczek, kont bankowych, ubezpieczeń. Zestawienie oprocentowania pomoże Ci wybrać najbardziej opłacalną ofertę banku. Za pośrednictwem portalu możesz też wypełnić wniosek o udzielenie kredytu, pożyczki czy założenie konta bankowego lub skontaktować się z biurem obsługi klienta banku.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • First Byte - zarządzanie informatyką »

  Misją firmy First Byte jest zapewnienie sprawnego działania systemów informatycznych swoich klientów. W tym celu podejmuje się prac obejmujących, przygotowanie koncepcji rozwoju IT i obsługi informatycznej biznesu jak również analizy i oceny obecnego stanu rozwiązań (audyt informatyczny). Pracownicy firmy dysponują doświadczeniem pozwalającym zidentyfikować sytuację klienta, zaproponować metodyczne podejście i wziąć odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązania. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy programistami i projektantami systemów informatycznych jak również Project managerami.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • DIAFORA NAMING - projektowanie kreatywnych nazwy firm, produktów i usług oraz sloganów i haseł. »

  Kreatywne usługi namingowe. Naming, czyli projektowanie nazw firm i usług, produktów, oraz kreacja sloganów firmowych i haseł reklamowych. W nowoczesnej komunikacji słowo posiada ogromne znaczenie. Zespół DIAFORA powstał z myślą o tych, którzy poszukują kreatywnych, dla których trafna nazwa, dobry slogan czy sprytne hasło reklamowe stanowi wsparcie dla ich działań marketingowych. Nasza oferta namingu jest zarówno dla tych, którzy chcą budować system komunikacji werbalnej firmy lub produktu od podstaw, oraz tych, którzy posiadają już taki system chcą go w optymalny sposób wykorzystać. Skuteczna nazwa pozwala budować rynkową przewagę konkurencyjną.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza. Adwokat w Szczecinie. Członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Prawa 2000/2005, Staż w Kancelarii Prezydenta RP 2004, Asystent Sędziego w Sądzie Okręgowym w Szczecinie - Wydziale Karnym Odwoławczym 2005/2006, egzamin adwokacki złożony z wynikiem bardzo dobrym.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anna Chilińska, tel. 509346351 »

  Podstawowym przedmiotem działalności Kancelarii jest obsługa prawna na rzecz podmiotów gospodarczych oraz doradztwo prawne dla klientów indywidualnych. Misją Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb klientów. Zajmujemy się udzielaniem porad i konsultacji prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych oraz tworzeniem umów i wniosków.Udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa; w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, tj. w siedzibie firmy, telefonicznie, drogą elektroniczną. Jest to najczęściej praktykowany sposób świadczenia pomocy prawnej, wynika to z ogromnej liczby przepisów prawa oraz ich zawiłości. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skierniewicekomornik- protokół »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Piotr Świnoga zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług wszystkich wierzycieli, którzy chcą, aby odzyskaniem ich należności zajęła się osoba doświadczona oraz uczciwa, której bez trudu będą mogli zaufać. Polskie prawo stwarza im taką możliwość, w większości przypadków zezwalając na samodzielny wybór komornika na obszarze Rzeczypospolitej. Żeby móc skorzystać z takiej opcji, przy składaniu wniosku o egzekucję należy dołączyć właściwe oświadczenie. Kancelaria Komornicza w Skierniewicach to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie kompetentnych i mających bogatą praktykę osób, które odnajdą się nawet w tych bardziej skomplikowanych sytuacjach i zaproponują optymalne rozwiązania. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SprawdzOpinie.pl »

  Sprawdź Opinie to nowoczesny serwis internetowy pozwalający bez trudu na zapoznanie się z opiniami innych internautów na temat produktów i usług, z których korzystali. Dodatkowo istnieje możliwość dodania własnej opinii.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKO-PROJEKT Kłodzko »

  EKO-PROJEKT Zakład Zarządzania Środowiskiem z Kłodzka.
  Firma pomaga w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych z punktu widzenia ochrony środowiska, wymaganych w różnego rodzaju procesach inwestycyjnych. Ponadto oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska.
  Dzięki zdobytemu wykształceniu kierunkowemu, niezbędnym uprawnieniom oraz doświadczeniu, Eko- Projekt gwarantuje solidne i terminowe wykonywanie zleceń oraz pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gemini Polska »

  Gemini Polska powstało z połączenia kilku firm działających na rynku finansowym w Krakowie. Dzięki wspólnemu działaniu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa kredytowego, doradztwa finansowego i finansowania przedsiębiorstw.Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i kredyt firmowy. Klientom posiadającym już kredyt, szukamy tańszych form finansowania lub konsolidacji. Dzięki kompleksowym usługom pomagamy Klientowi przejść przez każdy etap kupna nieruchomości, czy sfinansowania sprzętu do firmy, co pokazujemy w Naszych poradnikach.Nasze doradztwo finansowe na rynku inwestycji i oszczędności rozpoczyna się od ustalonego wspólnie z Klientem celu. Poprzez szeroką ofertę wielu instytucji indywidualnie dobieramy rozwiązanie. Poruszamy takie kwestie rodzinne jak emerytura, przyszłość dzieci oraz inwestycje bezpieczne i agresywne. Szeroka oferta ubezpieczeniowa pozwala Naszym Klientom na spokój za racjonalną cenę. Aranżujemy ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia oc/ac samochodu, ubezpieczenia na życie i wiele innych. Tak jak w przypadku kredytów i inwestycji, tak w przypadku ubezpieczenia kreujemy ofertę indywidualnie.Jako doradcy finansowi, jesteśmy na pierwszej linii wydarzeń rynku finansowego. Od początku roku prowadzimy intensywną kampanię informacyjną dotyczącą kredytu hipotecznego z dopłatą MdM - Mieszkanie dla Młodych i dotyczącą reformy emerytalnej, ograniczającej II filar - OFE.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gliwice »

  Portal jaki tworzyliśmy ma za zadanie informować naszych klientów o zmianach i nowościach na rynku usług finansowych. Nie wszyscy klienci mają czas na śledzenie wydarzeń i nowinek w świecie bankowości dlatego idąc tym tropem postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy mogli informować Państwa o najkorzystniejszych ofertach. Na portalu pokazujemy Państwu, że na rynku istnieje prawdziwa różnorodność pożyczek i kredytów. Porównaliśmy je dla Państwa, aby pokazać, że różnią się one między sobą. Korzystając z naszego portalu możecie Państwo znaleźć ofertę pożyczki gotówkowej w Gliwicach, która będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Na portalu możecie Państwo dowiedzieć się na czym polega pożyczka chwilówka i co należy zrobić aby otrzymać pożyczkę szybko i bez zbędnych formalności.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »