AXA Assistance - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

AXA Assistance

AXA Assistance jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi assistance, prowadzącą działalność w niemal wszystkich krajach świata, na pięciu kontynentach. Zapewnia usługi assistance oraz tworzy ubezpieczenia w czterech głównych liniach biznesowych: podróż, samochód, zdrowie, dom. AXA Assistance istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z klientami korporacyjnymi, a w 2014 roku rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż produktów adresowanych do klientów indywidualnych, oferując m. in. ubezpieczenie turystyczne.

Szczegóły strony www.axa-assistance.pl:

Podlinkuj stronę www.axa-assistance.pl:

AXA Assistance

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RZESZÓW - Ubezpieczenia w PZU »

  Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. zapewni kompleksową obsługę osób indywidualnych i dla firm. Szeroki zakres ubezpieczeń oferowany przez największego polskiego ubezpieczyciela zapewni dobranie odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.
  PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów jak i sieci placówek. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do placówek firmy.
  Rzeszów i okolice - dojazd do klienta.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna Strona Centrum Odszkodowan VIRIDIS »

  Jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich możliwych problemach prawnych, z jakimi ludzie spotykają się na co dzień. Tym niemniej specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań w tytułu wypadków losowych oraz windykacji wierzytelności.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie wszystkim, którzy:
  •ulegli wypadkowi komunikacyjnemu - doznali uszkodzeń ciała bądź uszkodzony został pojazd,
  •bliska im osoba zginęła w wypadku komunikacyjnym,
  •doznali urazów w wypadku w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego,
  •potknęli się na oblodzonym, nieodśnieżonym, uszkodzonym chodniku,
  •stali się ofiarami błędów w sztuce zawodowej (np. błędu lekarskiego),
  •ubezpieczyciel zwleka bądź odmawia wypłaty odszkodowania,
  •ponadto podejmiemy się windykacji wierzytelności.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interclaims - odszkodowania z Unii Europejskiej »

  Firma «Interclaims» reprezentuje interesy polskich firm transportowych przed zakładami ubezpieczeń i zajmuje się likwidacją szkód z OC sprawcy w prawie wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  Od kilku lat zakłady ubezpieczeń oferują możliwość dochodzenia swoich roszczeń bezpośrednio u ubezpieczyciela sprawcy szkody. W związku z powyższym można byłoby przypuszczać, że interes polskich firm transportowych roszczących zwrot pieniędzy z polisy OC sprawcy zagranicznego jest dobrze zabezpieczony.
  W toku wieloletniej pracy przy likwidacji szkód komunikacyjnych dostrzegamy jednak wiele niedociągnięć ze strony zakładów ubezpieczeń. Są to przede wszystkim:
  - działanie na rzecz firmy ubezpieczeniowej sprawcy szkody,
  - odciąganie w czasie wypłaty odszkodowań,
  - wypłacanie minimalnych odszkodowań, zapewniających likwidację podstawowych szkód.
  Z naszej praktyki jednoznacznie wynika, że nieznajomość regulacji prawnych innych krajów oraz języków obcych w stopniu wystarczającym do załatwienia spraw urzędowych stanowi istotną przeszkodę w dochodzeniu roszczeń od zagranicznych zakładów ubezpieczeń.

  Jeżeli mieli Państwo wypadek, możemy Państwu zaoferować szybkie i skuteczne wyegzekwowanie należącego się Państwu odszkodowania.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez zaświadczeń »

  Potrzebujesz szybkiej gotówki bez biegania po bankach z mnóstwem potrzebnych dokumentów? Pożyczka sms jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Wszelkie formalności załatwiasz przez internet. Kredyt bez BIK otrzymujesz w ciągu zaledwie 5 minut. Oczywiście! Dzięki tej stronie najlepsze oferty kredytów gotówkowych są w twoim zasięgu. Za pomocą wyszukiwarki i porównywarki ofert, oraz dobierając odpowiadające warunki kredytowania, mogą Państwo znaleźć takie możliwości, dzięki którym zaciągnięte zobowiązania finansowe okażą się spłacalne w wygodny i łatwy sposób. W naszym serwisie znajdą Państwo bardzo korzystne oferty kredytowe dla firm oraz osób prywatnych.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie online »

  Serwis Ubezpieczenie online poświęcony jest rynkowi ubezpieczeń, a w szczególności ubezpieczeniom komunikacyjnym. Znalezienie dobrego i taniego ubezpieczenia samochodu nie jest prostą sprawą. Na rynku dostępnych jest kilkanaście różnych ofert takich firm jak AXA, Aviva, Liberty Direct, Allianz, TUW, itd. Odnalezienie się w tym gąszczu wymaga sporego doświadczenia. Na szczęście z nami dowiesz się gdzie można Tanio i dobrze ubezpieczyć auto, gdzie znaleźć kalkulator OC PZU, albo jakie zniżki na autocasco udzieli Ci Warta. W serwisie są nie tylko informacje na temat wszystkich działających na rynku towarzystw ubezpieczeniowych. Znajdziesz tutaj też sporo porad ta temat Ubezpieczenia samochodu oraz Szybko sprawdzisz składkę za pomocą kalkulatorów najpopularniejszych Firm takich jak PZU, Warta, Axa Direct, Czy LINK4. Dzięki temu szybko porównasz ceny polisy OC i AC.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp po angielsku szkolenia »

  Bhpprofesjonalnie.pl świadczy usługi bhp po angielsku na bardzo wysokim poziomie. Przeprowadzamy szkolenia bhp i popoż w języku angielskim. Znajomość języka angielskiego, łącznie z branżowymi zwrotami jest prawidłowa. Wszystkie usługi bhp i szkolenia są zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Inspekcji pracy. Po szkoleniu bhp wystawiamy dokumenty i świadectwa, które następnie archiwizujemy i w razie kontroli udostępniamy. Usługi bhp po angielsku przeprowadzamy w Warszawie i okolicach. Dojeżdżamy do klienta jak również jest możliwość przeprowadzenia szkolenia on-line. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.becker-uszczelnienia.pl »

  Jesteśmy firmą handlowo - produkcyjną działającą na terenie UE. Specjalizujemy się w realizowaniu szerokiego spektrum materiałów uszczelniających oraz termoizolacyjnych. Realizujemy również usługi związane z doborem uszczelnień do warunków pracy, obliczania naciągów montażowych według wymaganych klas szczelności układów oraz projektowaniu nowych lub modyfikowaniu istniejących węzłów uszczelniających w instalacjach przemysłowych.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Samochód zastępczy z OC sprawcy »

  Jeszcze kilka lat temu, prawo do zwrotu kosztów za wynajem samochodu zastępczego, przysługiwało tylko tym, którzy prowadzili działalność gospodarczą. Firmy ubezpieczeniowe płaciły za samochód zastępczy tylko im, ponieważ oczywiste było, że w ich wypadku brak własnego auta, generuje straty majątkowe. Firma bez auta nie zarabia. Kierowcy nie prowadzący własnych przedsiębiorstw, mieli olbrzymie problemy z uzyskaniem zwrotu za auto na zastępstwo. Wszystko zmieniło się po precedensowym wyroku Sądu Najwyższego, z listopada 2011

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Ubezpieczenia »

  Multiagencja ubezpieczeniowa Tanie Ubezpieczenia to firma, której zaufało wiele klientów, których grono systematycznie się poszerza dzięki ciekawej ofercie ubezpieczeniowej. Klienci liczyć na indywidualne podejście do każdego problemui pakiety ubezpieczeniowe elastycznie dopasowane do określonych wymagań i uwarunkowań. Na uwagę zasługuje również fakt, że agencja ubezpieczeniowa Tanie Ubezpieczeniowa oferuje bardzo konkurencyjne ceny, dlatego też oferta ta jest szczególnie atrakcyjna. Atutami firmy jest profesjonalizm oraz kompleksowe podejście do każdego zamówienia. To gwarancja jakości, z której warto skorzystać. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla firm transportowych w tym oc przewoźnika, oc spedytora czy kabotaż. Dla swoich klientów firma oferuje również samochód zastępczy z oc sprawy który wynajmowany jest bezgotówkowo. Za samochód zastępczy zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »