AXA Assistance - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

AXA Assistance

AXA Assistance jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi assistance, prowadzącą działalność w niemal wszystkich krajach świata, na pięciu kontynentach. Zapewnia usługi assistance oraz tworzy ubezpieczenia w czterech głównych liniach biznesowych: podróż, samochód, zdrowie, dom. AXA Assistance istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z klientami korporacyjnymi, a w 2014 roku rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż produktów adresowanych do klientów indywidualnych, oferując m. in. ubezpieczenie turystyczne.

Szczegóły strony www.axa-assistance.pl:

Podlinkuj stronę www.axa-assistance.pl:

AXA Assistance

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia OC »

  Strona o ubezpieczeniach komunikacyjnych. W blogu pogłębiamy tematykę ubezpieczeń, omawiamy typu i rodzaje zwyżek i zniżek ubezpieczeniowych.nCiekawą tematyką, która może zainteresować potencjalnych klientów firm ubezpieczeniowych jest ranking tych przedsiębiorstw.nKolejnym interesującym tematem poruszanym na blogu są przykładowe stawki za ubezpieczenia OC samochodów osobowych.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Doradztwo podatkowe »

  Nasza Kancelaria mieści się we Wrocławiu i istnieje od 2002 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz kompleksowe usługi doradztwa podatkowego na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia . W skład naszej Kancelarii wchodzi dwóch doradców podatkowych oraz zespół księgowy. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta wobec czego świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesne oprogramowanie księgowe. Na życzenie Klienta dokumentacja odbierana jest w jego siedzibie. Nasi doradcy podatkowi reprezentują klientów przed urzędami oraz sądami administracyjnymi. Ceny uzgadniane są indywidualne.
  Oferta:
  1. Usługi księgowe
  pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt. W skład naszej oferty również wchodzi sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie kadr.
  2. Doradztwo podatkowe
  reprezentacja podczas kontroli podatkowej, reprezentacja podczas postępowania podatkowego, odwołania od decyzji organu pierwszej instancji, sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sporządzanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  Więcej na naszej stronie www.kancelaria-lopuszniak.pl

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Allianz »

  Ubezpieczenia Allianz - oferujemy indywidualnie dobrane i niskie stawki ubezpieczeń, gwarantujemy szybką wypłatę świadczeń. Pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla ciebie, twoich najbliższych, twojej firmy i pracowników.

  Elastyczna forma ubezpieczeń Allianz to gwarancja, że znajdziesz ubezpieczenie dopasowane do Twoich osobistych wymagań.

  Oferujemy:

  - polisy na życie – indywidualne i rodzinne
  - ubezpieczenia nieruchomości – domów i mieszkań
  - ubezpieczenia zdrowotne – grupowe i indywidualne
  - ubezpieczenia NNW
  - ubezpieczenia komunikacyjne – AC, OC
  - polisy OC – w życiu prywatnym i firm
  - ubezpieczenia turystyczne.

  Sprawdź ofertę ubezpieczeń Allianz i przekonaj się, ile zyskujesz dzięki współpracy z nami.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michał Futera Blog »

  Mój blog to moja twierdza. O biznesie słów kilka. Co i jak robić, aby stać się rentierem. Wszystko o biznesie w pięknym mieście Tarnowie. Z kim rozmawiać, gdzie się udać i skąd czerpać środki na prowadzenie działalności. Ponadto o etyce w biznesie.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona internetowa blog.irdirect.pl gromadzi materiały i opracowania z obrębu ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, osobowych i innych. W naszym portalu zdołasz kupić ubezpieczenia online wypełniając łatwy wniosek ubezpieczenia OC, ubezpieczenia domu i mieszkania i ubezpieczenia turystycznego. Nasza firma jest krajowym liderem w obszarze ubezpieczeń dla firm. Oprócz tego proponujemy szeroką gamę ubezpieczeń samochodu. To, co w największym stopniu przyciągnęło kierowców do korzystania z ubezpieczeń online, to niska cena oraz szybkość i komfort. Zobacz jak błyskawicznie zdołasz zakupić na naszej stronie www ubezpieczenia przez internet lub telefon, bez potrzeby opuszczania z domu. Niezależnie od tego dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń który wkrótce pojawi się na naszej stronie będą Państwo mogli ekspresowo obliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego, osobowego czy turystycznego.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży, ubezpieczenie turystyczne, samochodowe, ubezpieczenie oc ac »

  W branży ubezpieczeń Grupa Compensa jest liderem na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykwalifikowani i doświadczeni doradcy pomogą i dostosują do Państwa ubezpieczenie w podróży. Poza tym doradzą jakie ubezpieczenie samochodowe – OC, AC wybrać aby Państwo na tym skorzystali.
  Wchodząc na stronę mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy która swoim zasięgiem obejmuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, leasing i ubezpieczenia w Warszawie »

  Forum Finance to znana Warszawska firma, która zajmuje się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym od 2001 roku. Przez okres jedenastu lat, w których funkcjonujemy zaufało nam bardzo dużo klientów. Właśnie ten fakt wpłyną na naszą wysoką pozycję w branży związanej z naszymi usługami, w których w skład wchodzą: ubezpieczenia, kredyty oraz leasing.

  Ze szczegółową ofertą związaną z wyżej wymienionymi usługami zapraszamy do zapoznania się na stronie naszej firmy lub zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki, która mieści się w mieście stołecznym Warszawa. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie w celu zadania pytania związanego z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DALEO SPÓŁKA Z O.O. biuro rzeczoznawców techniki motoryzacyjnej tychy »

  Biuro Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego Sp. z o.o. znajduje się w Tychach i od 1994 r. prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń oraz wyceny pojazdów. U nas dostaną Państwo najtańsze OC i AC. Specjalizujemy się w likwidacji szkód czy rekonstrukcji zdarzeń wypadkowych a także wydajemy ekspertyzy powypadkowe. Oferujemy fachowe porady w ubezpieczeniach majątkowych oraz na życie. Współpracujemy z doświadczonymi firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak: PZU, Warta, Allianz, Ergo Hestia i Uniqa, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom prace na dobrym poziomie. Szczegółowe informacje o naszych pracach znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia.pc.pl »

  Ubezpieczenia.pc.pl to baza wiedzy o ubezpieczeniach. Dowiesz się wszystkiego o ubezpieczeniach- na życie, samochodu, mieszkania, zdrowotnego, dla firm i wielu innych. Poznasz charakterystykę podstawowych ubezpieczeń, dowiesz się jak czytać polisy, nauczysz się aktywnie oszczędzać na jesień życia.

  Oprócz wartościowych artykułów tematycznych i poradników znajdziesz także rozbudowany słownik ubezpieczeniowy z najważniejszymi pojęciami oraz dział FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

  Wejdź w świat ubezpieczeń z Ubezpieczenia.pc.pl.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »