Podkategoria: Banki - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Banki Podkategoria: Banki

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Konta Bankowe »

  Przygotowany przez nas portal to swoiste kompendium wiadomości oraz informator, dla osób poszukujących rzetelnej informacji. Oszukasz tutaj opis promocji przygotowanych przez niektóre instytucje finansowe na znajdujące się w ich ofercie konta bankowe. Zamiast tracić godziny na mozolne przeglądanie stron i sprawdzanie tabel opłat poszczególnych banków. Odwiedzając naszą stronę, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zestawienie ofert na konta bankowe, pomoże ci wskazać tę, która najbardziej trafia w twój gust.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Firmowe »

  W Internecie znajduje się porównywarka kont firmowych, która umożliwia nam wybór tego najkorzystniejszego konta, indywidualnie dla nas założonego. Czym więc jest taka porównywarka? Otóż, najprościej mówiąc jest to wykaz rankingu banków, które oferują nam ofertę, jaką jesteśmy zainteresowani. Pojawiają się tam wszystkie istotne informacje, dzięki którym możemy określić, czy dany rachunek firmowy spełni nasze oczekiwania, czy też nie. Zawarte są tam informacje odnośnie wysokości opłat, darmowych usług, czy innych możliwych do wykorzystania narzędzi.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Młodzieżowe »

  Rachunek młodzieżowe nie różni się specjalnie od tego dla pełnoletnich. Nierzadko dzieci pytają, co będzie z ich rachunkiem, gdy skończą 18 lat i według przepisów staną się dorosłe. Otóż, najczęściej bywa tak, że rachunek te przekształca się w normalne, dorosłe konto. Kończy się jego powiązanie z ROR-em opiekuna i zaczyna być odrębne - nadal jednak młody człowiek jest obsługiwany specjalnie - nie musi nagle okazywać pism o pracy i dochodach, bo przeważnie jest jeszcze uczniem i nadal jest postrzegany przez bank jako specjalny klient. Jest to bardzo miłe ze strony bankowości, zwłaszcza, że uczeń staje się studentem i zazwyczaj jego konto staje się kontem studenckim, które również ma nadzwyczajne prawa i nadal jest to konto darmowe.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Osobiste »

  Zamiast pojedynczo przeszukiwać witryny poszczególnych banków i czytać prezentowane przez nich oferty na konta bankowe, lepiej skorzystaj z naszych opracowań. Umyślnie dla wygody użytkowników promowanego bloga, przygotowaliśmy porównanie najkorzystniejszych, aktualnie istniejących na rynku kont bankowych. Dzięki nam, od ręki dowiesz się, którym ofertom na konta bankowe należy przyjrzeć się wyjątkowo dokładnie. To zaoszczędzi twoją energię na poszukiwania oraz pozwoli na podjęcie bardziej racjonalnego wyboru. Odwiedzaj nasze strony.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Dla Firm »

  Uruchomienie konta firmowego wymaga zebrania dokumentów oraz pieczątek, które będą potrzebne do zawarcia umowy. Niezbędny jest do tego dowód osobisty posiadacza przedsiębiorstwa, autentyk wpisu do ewidencji działalności, potwierdzenie numeru REGON, NIP. Jeśli firma jest spółką, to wówczas konieczna jest umowa spółki. Te same papiery są niezbędne w przypadku, gdy zakładamy konto firmowe przez sieć. Teraz coraz częściej jest wybierana taka forma. Papiery do podpisu dostarcza wówczas goniec. Nie wolno również zapominać, że o fakcie założenia rachunku do działalności gospodarczej należy obowiązkowo poinformować Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Internetowe »

  Uruchomienie konta sieciowego zajmuje parę minut. Zazwyczaj dokumenty wypełnia się w internecie i dostarcza do banku elektronicznie. Bank po weryfikacji danych przesłanych przez klienta prosi złożenia podpisu. Musi to widzieć urzędnik banku. poniektóre banki nie mają biur działających w realu. Takie banki wysyłają wniosek do podpisu poprzez ekstra posłańca. Wszystkie następne działania wykonuje się przez sieć. Wszystkie banki wybierają różne sposoby zabezpieczania konta klientów. Konta internetowe udostępniają wszelkie działania z każdego kraju na ziemi.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunki Bankowe »

  Zajrzyj na poniższą stronę www, aby przekonać się, czego jeszcze nie wiesz o rachunkach bankowych jak przykładowo w CitiBanku czy PKO Banku. Opisujemy dokładnie takie opcje finansowe jak konta prywatne i firmowe, prowadzone w Internecie drogą elektroniczną. Poruszamy także tematykę bezpośrednio do tego nawiązujące – opcję pobrania gotówki z konta czy potencjalne przeprowadzane transakcje międzybankowe. W paru specjalistycznych artykułach objaśniamy też zalety takiego internetowego konta, zasady jego działania i koszty ponoszone z tego tytułu.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe ranking »

  Ranking kont bankowych i porównanie parametrów poszczególnych kont osobistych z uwzględnieniem oprocentowania konta, opłat za prowadzenie rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego, prowizji za wypłaty w obcych bankomatów i wreszcie miesięcznych kosztów korzystania z karty debetowej. To wszystko znajdą Państwo w serwisie bankowym http://www.konta-bankowe-ranking.pl - skarbnicy wiedzy o kontach osobistych i ich parametrach ważnych z punktu widzenia klienta.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez Internet »

  Kredyty online i pożyczki przez Internet są wygodną formą pożyczania niewielkich kwot nie wychodząc z domu. Wszystko odbywa się poprzez portale finansowe oferujące pożyczki online. Po rejestracji w takim portalu i weryfikacji danych osobowych możemy już pożyczać niewielkie kwoty zazwyczaj do kilkuset złotych. Oprocentowanie i koszty takich pożyczek są z reguły wyższe niż te w bankach komercyjnych ale często nie ma weryfikacji danego klienta w BIKu. Na naszej stronie dowiesz się kto udziela takich pożyczek i gdzie najlepiej wziąć kredyt przez Internet, zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pozabankowa bez BIK, bez dochodów, oddłużanie »

  Advice-Financial jest dynamicznie rozwijającą się firmą proponującą pożyczki w systemie pozabankowym. Najważniejszą wartością dla nas jest uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wierność tym zasadom wpływa na to, że liczba zadowolonych klientów wciąż wzrasta. Nasi pracownicy są w stałym telefonicznym kontakcie z inwestorami co usprawnia cały proces od momentu złożenia wniosku aż do momentu jej wypłaty. Pożyczki udzielane są bez sprawdzania informacji w Bik-u a także bez sprawdzania dochodów czy zadłużeń typu komornik, ZUS, US. Kwoty pożyczek od 20 tyś. do 500 tyś. Na naszej stronie internetowej znajduje się szereg informacji, na podstawie których każdy klient może dokładnie przeanalizować naszą ofertę. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych dla osób, które nie są w stanie uzyskać w danej chwili pożyczki bankowej. Chcemy, aby klienci postrzegali nas jako firmę, która jest blisko ludzi, ponieważ realizujemy zasadę POŻYCZKA DLA KAŻDEGO !

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum bankowe »

  Forum dyskusyjne http://ukredytowani.pl to wymiana opinii i doświadczeń użytkowników mających różne doświadczenia z bankami komercyjnymi i instytucjami finansowymi. Komentarze są różne od tych pochlebnych do najbardziej krytycznych w stosunku do banków i parabanków. Wszystkie jednak opinie są szeroko dyskutowane i wyciągane są wnioski aby następni klienci mieli ułatwione zadanie w wyszukiwaniu usług finansowych i produktów bankowych z szerokiej oferty kredytów gotówkowych, kont oszczędnościowych, lokat i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i pożyczki przez internet »

  Potrzebujesz gotówki na mieszkanie, dom, samochód lub inne potrzeby, wypełnij wniosek i zamów kredyt przez internet. W ofercie kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, samochodowe, konsolidacyjne oraz pożyczki gotówkowe i hipoteczne.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez SMS »

  Kredyt i pożyczka na SMS to prosta forma ubiegania się o gotówkę w parabankach i firmach pożyczkowych. Wystarczy bowiem napisać SMS-a zgłoszeniowego aby dana instytucja finansowa wstępnie rozpatrzyła nasz wniosek. Jeżeli odpowiedź z firmy jest pozytywna podajemy nasz nr konta w banku i czekamy na przelew gotówki. Trzeba tylko pamiętać o wysokości prowizji i opłat jakie dodatkowo musimy uiścić danej firmie. Na stronie http://kredyt-pozyczka-sms.pl dowiesz się właśnie jakie firmy brać pod uwagę przy ubieganiu się o pożyczkę na SMS a jakie lepiej omijać. Porównanie ofert wysokości oprocentowania poszczególnych pożyczek i opłaty jakie dana firma może narzucić.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe porównanie i ranking »

  Lokaty bankowe cieszą się ostatnio coraz większą popularnością szczególnie po aferach związanych z lokatami oferowanymi przez parabanki. Banki komercyjne są objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym a to zapewnia nam bezpieczeństwo powierzonych w banku środków pieniężnych i gwarancję ich wypłaty. Więcej na temat lokat bankowych, kont oszczędnościowych i ogólnie oszczędzania pieniędzy dowiesz się na http://lokaty-bankowe-ranking.pl - stronie finansowej porównującej lokaty bankowe w najpopularniejszych bankach komercyjnych działających w Polsce.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasingi, kredyty samochodowe »

  Witryna z przykładami rat leasingowych i kredytowych na różne przedmioty. Oferujemy leasing: sprzętu transportowego (ciągników, naczep, ciężarówek do i powyżej 3,5T, samochodów osobowych), urządzeń medycznych, maszyn budowlanych, maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu gastronomicznego, innych. Dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz maszyn budowlanych jako alternatywę dla leasingu możemy zaproponować atrakcyjny kredyt. Wszystkie oferowane przez nas produkty są produktami bankowymi, atrakcyjne cenowo i proceduralnie - w większości przypadków udzielane na podstawie przedłożonych papierów rejestrowych firmy i dowodu osobistego jej właściciela. Gwarantujemy solidną i sprawną obsługę - czyli szybkie przeprowadzenie przez skomplikowane procedury bankowe. Służymy informacją, radą i ewentualną ofertą przez 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto mbank »

  Coraz częściej dajemy szansę nastolatkom na zarządzanie swoimi pieniędzmi. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne, szczególnie, że mbank, oferuje dziś nowoczesne, ciekawe rozwiązanie- izzykonto. Zakładając je dla swoich dzieci, otrzymuje się darmowe konto, 0zł za prowadzenie i przelewy, a do tego 0,70% w skali roku. Najlepsze konto w mbanku dla osób między trzynastym, a osiemnastym rokiem życia. Postaw na to, co da Twojemu dziecku samodzielność w dysponowaniu swoimi oszczędnościami. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej, co ma dziś do zaoferowania Wam placówka mbanku.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Firmowe »

  Przy zakładaniu konta firmowego, bardzo ważne jest posiadanie stosownych dokumentów, które muszą znaleźć się w dokumentacji banku. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, co zabrać ze sobą, by założyć konto dla firm, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, znaleźć stosowny artykuł i uzyskać pełnię informacji, potrzebną do sprawnego przebiegu procesu założenia konta w konkretnym banku. Na pewno konto bankowe dla firm jest niezwykle potrzebne, szczególnie, iż z obrotem pieniędzmi, na każdym kroku w świecie biznesu mamy do czynienia.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku »

  Zatrudniając się w danej firmie, wiele osób musi zdecydować się na konto w banku, które posiada pracodawca. Wielu się przed tym broni, a niepotrzebnie. Dziś bowiem każda niemal placówka bankowa, ma do zaoferowania Klientom tak wiele możliwości, że aż szkoda, by z nich nie skorzystać. jeśli pracodawca ma najlepsze konto w banku, które nam też oferuje, może warto by z tego skorzystać. Warto chociażby spojrzeć dobrze na oferty, a wtedy może akurat pojawi się dużo lepsze rozwiązanie od tego, które w tej chwili posiadamy.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konta bankowe »

  Każdy bank mawia, że najlepsze konto bankowe to te, które założymy w tej właśnie placówce bankowej. Wiadomo, że działanie reklamy jest tak duże, iż często pochopnie podejmujemy decyzję, wcale nie wybierając słusznie. Jest na rynku tyle banków, że Klient jest najważniejszy i to on decyduje, na który postawi. W chwili obecnej to nie my staramy się o przychylność banku, ale bank stara się o nasze względy. Oferując darmowe konto w banku chce, byśmy właśnie na ich usługi postawili. My jednak takie konto wybierając, możemy spośród pełnego wachlarza usług, wybrać to, które wydaje się być najodpowiedniejsze.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konta Bankowe »

  W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu, z pewnością internetowe konto bankowe, jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto stawia na wygodę, komfort i pełną oszczędność czasu. Wybierając się do banku, niemal w każdym przypadku, gdy zakładamy konto, mamy dodatkowo do wyboru konto internetowe, z którego możemy korzystać wszędzie, zawsze i bez jakichkolwiek limitów. Takie rozwiązanie jest idealne, gdyż nie musimy chodzić do banku, bo wszystko zastawiamy drogą online. Jeśli więc chcą Państwo dowiedzieć się więcej, jeśli chodzi o internetowe konto, nasza strona jest do Państwa pełnej dyspozycji.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: