Podkategoria: Banki - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Banki Podkategoria: Banki

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Kredyt konsolidacyjny Alior »

  Spośród wszystkich kredytów konsolidacyjnych kredyty w takich bankach jak Alior Bank mają jedne z najkorzystniejszych warunków ich przyznania. Dość niskie oprocentowanie, prowizja często równa 0% i minimum formalności cechuje najlepsze banki komercyjne. Jeżeli chciałbyś porównać wszystkie banki komercyjne oferujące kredyty oddłużeniowe zajrzyj na stronę finansową http://kredyt-konsolidacyjny-oddluzeniowy.pl, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytów konsolidacyjnych i oddłużeniowych banków komercyjnych.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestujwlokaty.com.pl - porównanie lokat »

  Wiele osób zastanawia się jak oszczędzać i zarabiać na oszczędzaniu. Polacy w dużej części decydują się na oszczędzanie w banku. Zakładają lokaty bankowe na określony termin i oprocentowanie. Jednak aby mieć pewność, że zakładana przez nas lokata jest naprawdę atrakcyjna, należy porównać dostępne na rynku oferty banków. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowego rankingu lokat. Z jego pomocą można sprawdzić aktualne oprocentowanie depozytów i znaleźć ofertę dopasowaną do naszych osobistych preferencji. Jeśli chcesz sprawdzić bieżący ranking lokat - zajrzyj na naszą stronę. Oprócz możliwości porównania ofert banków nasz portal pozwala na szersze zaznajomienie się z tematyką oszczędzania i zarządzania finansami osobistymi.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Finanse »

  Serwis zawierający oferty oraz porady w zakresie kredytów bankowych dla osób i firm, pozabankowych pożyczek, leasingu, ubezpieczeń, windykacji i innych produktów finansowych. Zawiera setki opublikowanych porad, oferuje bezpłatne porady online oraz profesjonalne pośrednictwo finansowe. Serwis należy do działającej od 1994 roku firmy windykacyjnej Grabowski Inkasso.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto Firmowe »

  Serwis finansowy skierowany do przedsiębiorców i wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Znaleźć w nim można między innymi porady związane z rejestracją firmy, wyborem taniego konta firmowego oraz odpowiedniej formy księgowości, a także wskazówki związane z optymalizacją kosztów przedsiębiorstwa, oszczędnościami i dobrym zarządzaniem finansami firmy. Serwis redagowany jest przez specjalistów z dziedziny bankowości i finansów mikroprzedsiębiorstw, którzy specjalizują się w analizie produktów bankowych – ich regulaminów, taryf opłat i prowizji oraz uczciwości. Małym firmom doradzają jak korzystać z usług instytucji finansowych, aby właściwie zabezpieczali swoje interesy.
  Własna firma wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, a sukces jest efektem ciężkiej pracy – dlatego tak istotne jest właściwe przygotowanie się do roli przedsiębiorcy. Serwis KontoFirmowe24.pl stanowi kompendium wiedzy dla każdego początkującego biznesmena.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty-konsolidacyjne.najlepszeporownanie.pl - kredyt konsolidacyjny »

  Jeśli masz problem ze spłatą kilku zobowiązań na przykład kredytu hipotecznego, pożyczki, kredytu gotówkowego oraz karty kredytowej, możesz połączyć wymienione zobowiązania w jeden kredyt. Taki kredyt konsolidacyjny jest zdecydowanie łatwiejszy do spłaty ponieważ nie trzeba pamiętać o terminach spłat kilku produktów i dodatkowo mamy niższą ratę w jednym banku. W naszym serwisie oferujemy porównanie najlepszych kredytów konsolidacyjnych wraz ze szczegółowym opisem.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobrekonto.pl - najlepsze konta bankowe »

  Jak wybrać odpowiednie konto bankowe? Okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta, często zakładamy kilka rachunków ponieważ wcześniej nie przeanalizowaliśmy oferty banków i do końca nie jesteśmy zadowoleni z otrzymanych produktów. Przygotowaliśmy zestawienie kont bankowych oraz dokładne porównanie wraz z opisem na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze dobrego konta osobistego, firmowego, walutowego lub oszczędnościowego.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpiecznyzysk.com.pl - lokata bankowa »

  Najłatwiejszym sposobem na znalezienie wysoko oprocentowanej lokaty jest skorzystanie z rankingu lokat. Zestawienie te są tworzone przez profesjonale serwisy finansowe, które zajmują się analizowaniem rynku usług bankowych w Polsce. Nasz serwis zalicza się do takich i oferuje o wiele więcej niż standardowe serwisy finansowe. Jeśli poszukujesz atrakcyjnych form oszczędzania – zachęcamy do odwiedzania naszego portalu.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akredo.pl - Jedna aplikacja. Wiele ofert. Ty decydujesz. »

  Akredo.pl to pierwsza na polskim rynku platforma, która umożliwia klientom aplikowanie o pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną do wielu banków online, wypełniając tylko jedną aplikację.Nie trzeba już wypełniać wielu papierowych formularzy, aby otrzymać oferty uwzględniające rzeczywistą zdolność kredytową. Na Akredo.pl klienci otrzymują oferty "szyte na miarę" takie, jakby otrzymali składając aplikację do banku lub u brokera, a nie oferty marketingowe, jakie można znaleźć w popularnych wyszukiwarkach kredytowych.Akredo.pl umożliwia klientom łatwe porównanie otrzymanych ofert i wybranie najkorzystniejszej. Po wyborze oferty tylko wybrany bank kontaktuje się w celu finalizacji umowy.Platforma Akredo.pl jest oparta na sprawdzonym modelu biznesowym i wspierana przez szwedzki fundusz Venture Capital z siedzibą w Sztokholmie.Akredo.pl to mądry i wygodny sposób aplikowania o produkty finansowe.Akredo.pl to oszczędność czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybka pożyczka bez BIK i KRD »

  Szybka gotówka najlepiej odpowiada na wszelkie i różnorodne zapotrzebowania kapitałowe! Wiedza finansowa nie powinna się bowiem ograniczać jedynie do rynków finansowych, banków i tym podobnych instytucji: szybkie pożyczki również powinny być w zasięgu naszego zainteresowania. Zdarzają się różnego rodzaju nieoczekiwane wydatki, których pojawienia się nie jesteśmy w stanie przewidzieć ani dostrzec wcześniej, by odpowiednio się do nich przygotować. Dotychczas wszyscy byliśmy ograniczeni przez niezbyt chętne do udzielania szybkich i prostych kredytów banki. Działają one jednak z oparciu o przepisy prawa bankowego, które ściśle precyzują jaka procedura musi zostać zachowania podczas udzielania kredytu, czy pożyczki. Te właśnie procedury w wielu znamiennych przypadkach sprawiały, że człowiek w potrzebie nie miał w zasadzie dostępu do legalnego źródła pożyczki kapitałowej, a zatem znajdował się w przysłowiowej kropce. Podstawowe potrzeby klienta finansowego, takie jak nagły i szybki zastrzyk kapitału nie były zatem spełnione i zaspokojone. W związku z tym właśnie zjawiskiem powstał szereg różnorodnych instytucji oferujące to czym jest szybka pożyczka lub szybka pożyczka bez BIK i KRD. Produkty te są oferowane w takiej formie prawnej, iż prawo bankowe ich nie dotyczy. To sprawia, że mamy dostęp do pieniędzy w zasadzie od ręki. Nie ma aktualnie większych problemów z uzyskaniem dowolnej kwoty pożyczki, dlatego warto być rozeznanym w rynku oraz znać ofertę poszczególnych firm.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki na dowód »

  Znalezienie taniej pożyczki nie jest już teraz żadnym poważniejszym problemem - jedyny kłopot w tym jak wybrać najlepszą, najbardziej pewną i najdogodniejszą dla nas firmę z interesującej nas branży. Niewielu wie dokładnie czym są szybkie pożyczki na dowód, niemniej jednak warto uzbroić się w taką wiedzę, ponieważ uelastycznia ona nasze codzienne niemalże realia finansowe i pozwala bardzo szybko reagować na różnorodne niespodziewane wydarzenia w naszym życiu. Szybkie pożyczki są oferowane przez firmy działające w gruncie rzeczy w sposób bardzo podobny do działania zwyczajnych banków, aczkolwiek generalnie sposób ich funkcjonowania nieco różni się od działania banków tradycyjnych. To czym są szybkie pożyczki można sobie przecież łatwo wyobrazić - bierzemy pożyczkę jedynie na dowód. Koszt jest nieco większy niż w banku - ale to głównie przez fakt szybkości załatwienia pieniędzy oraz sposobu w jaki jest ona udzielona. Nie ma żadnych pytań o cel pożyczania pieniędzy, a nawet o możliwości spłaty. Oznacza to ni mniej ni więcej iż są to po prostu szybkie pożyczki bez BIK i KRD. I BIK i KRD uniemożliwiają w tradycyjnych bankach branie kredytu czy choćby pożyczki chwilówki przez każdego, a wymagają dodatkowego sprawdzenia przeszłości danego delikwenta. Bo o kliencie trudno tu już mówić. Na przeciw temu trendowi wychodzą instytucje finansowe zajmujące się tym czym są szybkie pożyczki na dowód - realizując masowo bardzo wiele szybkich kredytów na dowód, zaspokajając potrzeby kapitałowe.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty-kredytow.com - tani kredyt gotówkowy »

  Kredyty gotówkowe są jednymi z najczęściej zaciąganych zobowiązań w polskich bankach. Opiewają na niskie kwoty a dodatkowo koszty spłaty nie są zbyt wysokie, m.in. dzięki niskim stopom procentowym. Z tego powodu wiele osób decyduj się na pożyczki bankowe. Problem powstaje jednak w momencie wyboru takiego kredytu. Na rynku istnieje wiele banków udzielających kredytów gotówkowych i dlatego ciężko jest znaleźć najlepszą ofertę. W tym celu warto skorzystać z możliwości naszego portalu finansowego. Pozwala on na szybkie i wygodne porównanie kredytów oraz wyszukanie tańszej pożyczki. Sprawdź jak to działa odwiedzając nasz portal.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY DLA WOLNYCH ZAWODÓW »

  KREDYTY DLA WOLNYCH ZAWODÓWpreferencyjny kredyt do kwoty 500 000złokres kredytowania do 120 miesięcykredyt udzielany jest na podstawieOŚWIADCZENIA O DOCHODACHna uproszczonych warunkachZapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Minikredyt najlepsze oferta kredytów bez zaświadczeń z BIK, KRD. »

  Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich o nieszczęście łatwiej. Nie są one celem, ale formą energii. Mając je możn
  - kupić przedmioty bez, których współczesny człowiek nie może się obyć (np.: telefon, telewizor, skuter),
  - wykonać remont lub malowanie,
  - nabyć narzędzia lub materiały, które pozwolą zarobić pieniądze lub dorobić do pensji.
  A co zrobić, gdy chcesz zregenerować siły? Rozwiązaniem mogą być wycieczka lub urlop.
  Skąd wziąć pieniądze? W wielu przypadkach rozwiązaniem problemów jest minikredyt. Bank przy niskiej sumie nie żąda przedstawienia wielu dokumentów. Innym rozwiązaniem jest większy debet.
  Jakie jest rozwiązanie, gdy zostaliśmy zgłoszeniu do KRD (Krajowy Rejestr Długów) lub BIK (Biura Informacji Kredytowej)? Wiele osób wykorzystuje wygodne kredyty bez zaświadczeń, sprawdzania w BIK i KRD oferują firmy mające w swej ofercie: kredyty bez bik i zaświadczeń, chwilówki, pożyczki online.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Raiffeisen Polbank - karty kredytowe »

  raiffeisenpolbank.com to strona internetowa Raiffeisen Polbanku działającego na rynku od 1991 roku. Jest częścią austriackiej Grupy Raiffeisen. Bank ten jest bankiem uniwersalnym. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, małych firm i dużych przedsiębiorstw. Ofertę wypełniają liczne produkty jak rachunki, bankowe, kredyty i pożyczki i inne. Najbardziej wymagających klientów obsługuje w ramach bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finanse.rankomat.pl »

  Decyzja o otwarciu konta osobistego w banku, wyboru karty kredytowej bądź samego kredytu wiąże się z koniecznością dogłębnej analizy tego, co dzieje się na rynku. Banki same w sobie posiadają często kilka ofert dla nowego klienta, przedkładając mu z reguły stos dokumentów związanych z aktualnymi promocjami, tabelami opłat i prowizji dla poszczególnego typu konta, czy karty kredytowej. Gdyby więc zliczyć wszystkie istniejące w Polsce banki, to aby odwiedzić stronę internetową, czy placówkę każdego z tych banków, musielibyśmy odliczyć sobie ze swojego czasu około 100 godzin, aby dowiedzieć się i porównać wszystkie oferty banków.Z pomocą zatem idzie tutaj rankomat.pl - porównywarka kredytów bankowych, kont osobistych, kart kredytowych oraz ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki jej innowacyjności możemy porównać kilkadziesiąt najlepszych ofert kredytu i skorzystać z najlepszego narzędzia do tego celu, jakim jest porównywarka kredytów. Dzięki temu, że porównanie jest bezpłatne i odbywa się online, można bez wychodzenia z domu skorzystać z oferty, jaką sobie wybierzemy. Mając na uwadze Państwa dobro, dowiecie się tym samym czym jest oprocentowanie kredytu/lokaty, czym jest RRSO, prowizja dla banku, dzięki czemu bez "mydlenia oczu" znajdziecie satysfakcjonującą ofertę kredytu bankowego.Dużą uwagę trzeba zwrócić na to, że rankomat.pl jest na ten moment najlepszym narzędziem do obsługi domowych finansów bez konieczności wizyt w bankach, czy towarzystwach ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne Wrocław, Elżbieta Hupało »

  Kredyty Hipoteczne Wrocław - firma pośrednictwa finansowego specjalizująca się w pośrednictwie kredytowym. Oferuje klientom kredyty mieszkaniowe (hipoteczne) wielu wrocławskich banków, pomoc w załatwianiu formalności i negocjacjach z bankami. Coraz częściej – zamiast szaleńczej bieganiny po bankach – wybierają obiektywnych doradców, którzy doskonale znają ofertę banków. Wiedzą jak i co trzeba zrobić, by dostać kredyt mieszkaniowy, a do tego doradzają i pomagają w uzyskaniu kredytów BEZPŁATNIE.Wrocławianie zaufali nam już ki razy. Sprawdź i przekonaj się, że Ciebie też stać na kredyt hipoteczny. Wrocław – tu nas znajdziesz.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos »

  CardPoint to znana firma oferująca wdrażanie akceptacji kart płatniczych. Terminale płatnicze są produktem skierowanym do każdego sklepu oraz punktu handlowo usługowego. Dzięki możliwości przyjmowania kart zwiększa się obrót sklepu.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alior bank forum »

  T-Mobile Usługi Bankowe to firma powstała na skutek połączenia T-Mobile i Alior Banku. Celem danego połączenia jest stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku. Tym sposobem powstała bankowość nowej generacji. Usługi skierowane są do wszystkich klientów, a klienci operatora komórkowego T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych możliwości i rozwiązań. Poprzez usługi bankowe Alior Banku dostarczane przez T-Mobile, firmy wspólnymi siłami zaspokajają potrzeby dzisiejszego rynku.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty, pożyczki, ROR-y - odwiedź Wielkopolska SKOK »

  Usługi finansowe Wielkopolska SKOK mają wiele zalet, a do najważniejszych należy atrakcyjne oprocentowanie. Załóż konto ROR, którego koszt prowadzenia to jedynie złotówka, a oprocentowanie to 1%. Dla seniorów – emerytów i rencistów powyżej 60 roku życia oferujemy zaś konto NESTOR, którego oprocentowanie wynosi 2%, a dla młodych poniżej 30 lat bezpłatne konto FREE, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo finansów w każdym wieku. Dla szukających dobrych inwestycji oferujemy atrakcyjnie oprocentowane pożyczki długoterminowe, a dla potrzebujących szybkiej gotówki – chwilówki od zaraz. Warto też zapoznać się z ofertą ubezpieczeniową Wielkopolska SKOK i zdecydować, która polisa na życie lub polisa na samochód będzie najlepsza dla was.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki forum »

  Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się pożyczkami oraz innymi wariantami produktów finansowych, koniecznie zajrzyj na forum widniejące pod tym internetowym adresem. Czeka tu duża liczba zróżnicowanych działów, w których znajdziesz między innymi pożyczki bezpośrednie – włącznie z opiniami innych użytkowników na ich temat. Bardzo serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt, ponieważ strona bardzo dynamicznie się rozwija. Przy każdych odwiedzinach, z pewnością będziesz mógł natknąć się na coś nowego i godnego uwagi. Nie ma co zwlekać, już dzisiaj poszerz swoje horyzonty i zwiększ wiedzę o finansach, będzie to bardzo przydatne posunięcie. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, sprawdź już dzisiaj, a błyskawicznie przyznasz nam rację.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: