Podkategoria: Banki - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Banki Podkategoria: Banki

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Najlepsze produkty finansowe »

  Największy wybór produktów bankowych online.
  Potrzebujesz gotówki wypełnij wniosek o kredyt gotówkowy. Jeśli myślisz o zakupie nowego mieszkania zobacz naszą ofertę kredytów hipotecznych. A może chcesz skorzysać z pożyczek społecznościowych? To wszystko znajdziesz w jedym miejscu.
  Jeśli chcesz pomnożyć swoje oszczędności znajdziesz tu dużą ofertę konto oszczędościowych oraz tfi i kont maklerskich.
  A może chcesz zmienić konto osobiste na lepsze?
  Wejdź i wypełnij wniosek w 5 minut!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY I UBEZPIECZENIA, kredyt samochodowy, gotówkowy »

  Agencja "AG-MAR" istnieje na rynku od 1999 roku. Naszym zadaniem jest przedstawienie klientom jak najkorzystniejszych oraz najtańszych ofert ubezpieczeń i kredytów. Informujemy naszych klientów o aktualnych promocjach i zmianach.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Kredytowy - Lepsze kredyty »

  Poradnik kredytobiorcy Lepsze Kredyty .pl, to zbiór przydatnych informacji na temat: kredytów hipotecznych, kredytów na samochód, pożyczek i kredytów gotówkowych. Dzięki naszemu poradnikowi, dowiesz się jak sprawnie przejść przez gąszcz paragrafów oraz procedurę uzyskiwania kredytu. Zapoznasz się z aktualnym prawem konsumenta oraz dowiesz gdzie możesz szukać pomocy w przypadku braku zdolności kredytowej. Możesz również skorzystać z forum kredytowego, wypowiedzieć się w zakresie ofert lub aktywności banków i innych instytucji finansowych. Lepsze Kredyty to także codzienne informacje związane z rozliczeniami PIT oraz aktualnymi możliwościami finansowania biznesu. Sprawdź jak skutecznie egzekwować prawa konsumenta w zakresie umów kredytowych, zobacz czy bank stosuje wobec Ciebie uczciwe praktyki, zweryfikuj swoją umowę i poszukaj doradcy w zakresie TWOICH praw.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytów »

  Narzędzie kalkulator kredytowy pozwala w prosty sposób dokonać podstawowych obliczeń dotyczących kredytów. Aby skorzystać z kalkulatora rat, wystarczy jedynie wypełnić formularz i poczekać na zaprezentowanie wyników obliczeń wraz z wykresem. Na stronie internetowej dostępne są również przykładowe wyliczenia.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • FitFinance- centrum finansowe- poradnik finansowy- opinie (kredyty, konta, ubezpieczenia) »

  Szukasz kredytu gotówkowego, kredytu mieszkaniowego, konta osobistego lub też innego produktu? Nie wiesz na co zwrócić uwagę? Fitfinance centrum finansowe to miejsce właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tutaj poradnik finansowy, opinie klientów oraz szeroki wybór ciekawych produktów finansowych! Założysz najlepsze konto, ubezpieczysz samochód lub dom. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Zapraszamy!

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Strona, która bardzo dogłębnie porusza tematykę lokat bankowych. Znajdują się tutaj wszelkie informacje dotyczące ich działania, a także opisy dostępnych aktualnie na rynku ofert. Strona te jest szczególnie przydatna wszystkim tym, którzy dopiero mają zamiar taki produkt założyć i w ten sposób zacząć oszczędzać pieniądze.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne »

  Serwis przybliżający zjawisko social lending w Polsce. Sprawdź na czym polega idea pożyczek społecznościowych, w których stronami transakcji gotówkowych są osoby prywatne. Pożyczanie pieniędzy odbywa się z pominięciem banków, dzięki czemu osoby dające pożyczkę mogą zarobić więcej niż na lokacie, a z drugiej strony osoby pożyczający mogą taniej pozyskać gotówkę. Dodatkowo brak regulacji bankowych sprzyja łatwiejszemu uzyskaniu pożyczki. Dowiedz się na jakich zasadach funkcjonują pożyczki prywatne i gdzie udać się po pożyczkę.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mini Ratka w PKO BP »

  Serwis poświęcony promocyjnej ofercie kredytów gotówkowych w PKO BP. Kwota pożyczki od 500 do 20.000zł na okres do 8 lat na dowolny cel.

  Dwa szczególnie atrakcyjne warianty oferty: z obniżonym oprocentowaniem lub bez prowizji - szczegóły u doradców.
  Za pomocą serwisu można złożyć zgłoszenie do banku w celu zgłoszenia chęci uzyskania pożyczki.

  Minimum formalności:
  -standardowo bez zabezpieczeń i bez poręczycieli
  -jeśli jesteś klientem PKO BP wystarczy twój dowód osobisty i oświadczenie o dochodach
  -jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP pożyczkę możesz otrzymać bez zabezpieczeń i bez poręczycieli, jedynie na podstawie dowodu osobistego, drugiego dokumentu ze zdjęciem i oświadczenia o dochodach. Standardowo zaświadczenie o zarobkach jest wymagane dopiero przy kwotach przekraczających 10 000 zł lub jeśli masz już inne pożyczki
  bez zgody współmałżonka pożyczka do 8000 zł na standardowych warunkach
  tylko jedna wizyta w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego i pieniądze mogą być do Twojej dyspozycji.

  Atrakcyjna pożyczka z ubezpieczeniem
  Dzięki dodatkowej ofercie ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych STU na Życie ERGO HESTIA SA I STU ERGO Hestia SA korzystając z Max Pożyczki możesz zapewnić spokój i bezpieczeństwo Sobie i Swoim najbliższym. Dodatkowo decydując się na zakup ubezpieczenia, możesz skorzystać z preferencyjnego oprocentowania pożyczki.

  Zapraszamy

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta studenckie »

  Serwis poświęcony w całości tematyce kont osobistych kierowanych do studentów. W serwisie istnieje porównania kont studenckich, zapoznanie się z zestawieniem i opiniami na ich temat. Atrakcyjna oferta banków jest uzupełniona o porady przydatne przy wyborze rachunku bankowego. Nasz portal umożliwia zrobienie trafnego wyboru i wybrać taki rachunek bankowy, który spełni wszystkie oczekiwania studenta.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez BIK »

  BIK przechowuje informacje na temat wszelkich historii kredytowych przez kilka lat. Przez ten okres osoby ze złą historią mają duże problemy z uzyskaniem kredytu. Pomocną dłoń wyciągają do nich instytucje finansowe udzielające pożyczek bez BIK. Dalsze informacje na temat sposobów uzyskania takich kredytów znajdziesz na tej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse / akuc.pl »

  Jak wiadomo - pieniądze nie są w życiu najważniejsze - pod warunkiem, że się je ma. Dlatego przedstawiam aktualne wiadomości z rynków finansowych w Polsce i na Świecie, dotyczące głównie: banków, giełdy, waluty, podatków, biznesu i emerytur - w nadziei, że pomogą one zainteresowanym w osiągnięciu sukcesu w życiu zawodowym i osobistym, opartego na solidnym fundamencie finansowym.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Firma specjalizująca się przede wszystkim w organizowaniu kredytów samochodowych. W krótkim czasie przy minimalnej ilości formalności może zorganizować auto o jakim marzysz. Twoja marzenia się spełnią. Nowe auto- marzenie wielu z nas, jednak jak je osiągnąć gdy ceny są wygórowane,
  a w naszych domowych budżetach zazwyczaj nie ma aż takich kwot możliwych do wykorzystania na niezaplanowane wydatki. Sposób jest prosty. Idealne rozwiązanie w takich sytuacjach to po prostu kredyty samochodowe. Często zamiast działać zastanawiamy się i dziesiątki razy analizujemy co zrobić żeby mieć upragniony samochód. Przestańmy się terroryzować rozważaniem dziesiątków scenariuszy, po prostu skorzystajmy z ofert jakie otwierają przed nami kredyty samochodowe. Pozwólmy osobą profesjonalnie przygotowanym do pertraktacji z klientami zająć się myśleniem i analizowaniem wysokości potencjalnej raty i naszych możliwości finansowych. Kredyty samochodowe same w sobie po prostu ułatwiają nam życie, więc nie traćmy czasu na niepotrzebne debaty i zastanawiania tylko wykażmy się rezolutności i zaradnością korzystając z tego co dobre i ciesząc się z nowo posiadanego samochodu.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Zestawienie lokat oferowanych przez banki. Charakterystyka promocji produktów oszczędnościowych. Oprocentowanie lokat wraz z ich porównaniem. Przed wyborem swojego depozytu sprawdź dokładnie wszystkie parametry.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Blog finansowy najlepszy kredyt hipoteczny. Poradnik krok po kroku w jaki sposób znaleźć adekwatny dla swoich potrzeb hipoteczny kredyt mieszkaniowy, w jakim banku zaciągnąć taki kredyt, w jaki sposób skutecznie negocjować uwarunkowania kredytu hipotecznego, w jakiej walucie wziąć kredyt. Kompendium wiedzy w temacie kredytów pod hipotekę w jednym miejscu. Hipoteczny kredyt złotowy czy też walutowy, kiedy warto go przewalutować?. Konkurencja na rynku kredytów hipotecznych jest współcześnie tak ogromna, że przeciętnemu obywatelowi trudno jest stawić jej czoła i wybrać właściwe rozwiązanie. Sprawdź przewodnik Pożyczki Hipoteczne od A do Z oraz wynegocjuj dla siebie niedrogi hipoteczny kredyt.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków »

  Witamy na bise.pl - rankingu banków, który został stworzony przez ludzi interesujących się szeroko pojętymi finansami, którzy chcą przekazać wiedzę i doświadczenie innym użytkownikom wirtualnego świata. Pasjonaci, którzy są jednocześnie ekspertami, często nie tylko teoretykami, ale i praktykami, piszą o sprawach bieżących, tym co aktualnie dzieje się na rynku finansowym. W artykułach omawiają, przedstawiają oferty banków, podkreślają na co klienci powinni zwracać uwagę, czego się wystrzegać. Z ich pomocą zrozumienie ekonomicznego języka to pestka!

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKOK im. Z. Chmielewskiego »

  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Zygmunta Chmielewskiego.
  Tanie, praktyczne pożyczki dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą, kredyty konsumpcyjne i konsolidacyjne, atrakcyjne lokaty z oprocentowaniem stałym i zmiennym, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe ROR, rachunki systematycznego oszczędzania, ubezpieczenia osób, mienia i komunikacyjne.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelicznik walut online »

  Przelicznikwalut.com.pl jest serwisem, który umożliwia darmowe, szybkie i wygodne obliczenie całkowitych kosztów kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz samochodowego oraz wysokości rat na każdy okres rozliczeniowy. Kalkulator ten generuje dokładną tabelę spłat i opiera swoje wyliczenia na następujących danych: kwota kredytu, nominalne oprocentowanie, okres kredytowania, kapitalizacja oraz rodzaj rat - równe lub malejące.

  Kolejnym narzędziem jest bezpłatny przelicznik walut, umożliwiający zamianę dowolnej waluty na inną. Uwzględnia on najświeższe notowania walut podawane przez Narodowy Bank Polski.

  Trzecim narzędziem jest kalkulator lokat, umożliwiający natychmiastowe obliczenie realnych zysków z danej lokaty. Dzięki niemu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu porównując różne oferty i o wiele łatwiej będzie Ci wybrać najbardziej opłacalny depozyt bankowy.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank »

  Niemal każdy choć przez moment marzył o założeniu własnej firmy i odniesieniu sukcesu. Jednak marzenia nie wystarczą, trzeba rozpocząć działanie i w tym właśnie pomoże Państwu Idea Bank, przygotowując ofertę, która będzie krokiem do sukcesu! W Idea Bank prezentujemy niespotykane dotychczas podejście do finansów przedsiębiorców. Innowacyjne rozwiązania dla małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, bogaty pakiet produktów finansowych dostosowanych do potrzeb każdej firmy: kredyty obrotowe, inwestycyjne, zabezpieczone hipoteką oraz wysoko oprocentowane lokaty i bezpłatne konta. Nasz Doradca Przedsiębiorcy pomoże Państwu także w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego oraz w prowadzeniu księgowości i kadr, co jest podstawą funkcjonowania firmy. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta – w wypadku Idea Bank jest to przedsiębiorca, któremu proponujemy łatwiejszy i szybszy dostęp do dużej liczby różnorodnych produktów bankowych.
  Kogo wspieramy? Odpowiedź jest prosta: przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na rynek, tych którzy chcą rozwijać istniejące już technologie, a także przedstawicieli wolnych zawodów.
  Zapoznaj się naszą ofertą, a Twój biznes odniesie sukces!

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konta osobiste - Bank Millennium »

  Oto główne cechy dobrego konta:
  - minimalne opłaty za prowadzenie rachunku i obsługę karty kredytowej i debetowej (w niektórych bankach nawet brak opłat)
  - brak opłat za wypłaty w bankomatach
  - duża ilość bankomatów, dzięki czemu zawsze i wszędzie mamy dostęp do swojej gotówki
  - sprawna obsługa konta przez Internet, szybkość i niewielki koszt przelewów wewnątrz- i międzybankowych
  - ubezpieczanie kart

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Portal kredytowy na którym znajdziesz wszelkie przydatne informacje na temat procedury przyznawania kredytu, opłat dodatkowych, potrzebnych formalności itp. Portal doradza na co przede wszystkim zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy kredytowej oraz daje nam rewelacyjne narzędzia w postaci kalkulatorów m.in kalkulatora zdolności kredytowej czy kalkulatora rat kredytu.

  W portalu można porównać także najkorzystniejsze oferty z kilku banków i uzyskać kredyt tańszy niż w banku.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: