Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje

Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków.

Szczegóły strony www.vivendum.pl:

Podlinkuj stronę www.vivendum.pl:

Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 178 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 280

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa Tel.022-2266000 »

  Obsługa prawna i podatkowa. Sprawy sądowe. Działalność gospodarcza, spółki, KRS. Nieruchomości, sprawy budowlane. Planowanie przestrzenne. Podatki. Internet i prawo. Prawo w Internecie. Prawa autorskie i pokrewne. Zamówienia publiczne. Długi, upadłość, postępowanie upadłościowe, egzekucyjne.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu jest świadomym wyborem tego faktu przez firmy. Specjalne komórki stworzone właśnie w tym celu mają dokonywać świadomych wyborów co do określonych celów strategicznych firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest również nazywana społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw pochodzi ze skrótu csr czyli Corporate social responsibility. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest faktem, który dosięga coraz więcej firmy szczególnie w dobie kryzysu lub akcji kryzysowych w jakich znaleźć się mogą firmy.W dobie mijającego kryzysu pojawiło się wiele ciekawych faktów oraz zdarzeń, które mają bezpośredni wpływ biznes. Takim faktem może być odpowiednie zarządzanie funduszami w firmie oraz odpowiednie zarządzanie firmą w dobie kryzysu. csr, to właśnie społeczna odpowiedzialność biznesu, która wpływa na oddziaływanie firmy i jej funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • O nazwach firm i produktów »

  Blog, którego celem jest wymiana informacji na temat nazw handlowych i firmowych (czyli, fachowo mówiąc, chrematonimów). Teksty dotyczą pochodzenia nazw, zasad ich tworzenia i użycia, np. wymowy, pisowni, odmiany.
  W blogach zostały opisane nazwy niefortunne, np. Osram, DUPA, Fart. Nazwy powszechnie znane, które sprawiają problemy językowe, np. Royal Canin. Nazwy, których pochodzenie jest interesujące, np. Marlboro, Persil, Omega. Nazwy problematyczne, np. Idea Bank.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Biuro rachunkowe w Gorzów Wlkp. świadczy usługi w zakresie księgowości i rachunkowości na terenie miasta Gorzów Wlkp. W skład naszych usług wchodzi także rozliczanie klientów z zakładem ubezpieczeń społecznych oraz z urzędem skarbowym

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • WIKTOR MORDARSKI adwokaci kraków »

  Adwokat Wiktor Mordarski zapewnia obsługę prawną osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy czy też jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa rzeczowego, rodzinnego i spadkowego oraz prawa pracy. Pomaga także w sprawach z zakresu prawa w obrocie gospodarczym. Prowadzi dokumentację firmową, zawierającą sporządzanie rejestrów oraz ewidencji. Prowadzi sprawy osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Reprezentuje klientów w instytucjach oraz urzędach. Sporządza projekty umów lub opinie prawne. Co więcej przygotowuje pisma procesowe oraz pozwy. Każda sprawa jest analizowana przez zespół prawników. Wielkość wynagrodzenia zależy od zakresu zaświadczanych usług i jest ustalana w czasie konsultacji z klientem. Kancelaria swoją siedzibę ma w Krakowie. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Dębica »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Ziobro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania odszkodowań. Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie na jakie zasługujesz. Wykonujemy również szeroką gamę usług związanych z poradami prawnymi oraz doradztwem podatkowym. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą oraz architektem.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia marketingowe Trivo »

  Kierowanie własnym biznesem bywa niezwykle trudne. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że, aby wyróżnić się w swojej branży, musi troszczyć się o jak najwyższą jakość proponowanych produktów lub świadczonych usług, ale i najbardziej odpowiednią reklamę, która pomoże w pokonaniu konkurencyjnych ofert. Często nie wiemy jednakże, jakie strategie reklamowe byłyby perfekcyjne dla naszej firmy. W tym względzie pomoc oferują nam przedsiębiorstwa typu TRIVO, parające się profesjonalnym doradztwem marketingowym dla firm. Wprowadzają one produktywne działania marketingowe dopasowane do potrzeb każdej firmy.

  Jeśli jesteśmy świadomi tego, jak istotnym czynnikiem efektywnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa jest reklama, ale nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl gwarantuje nam nieocenioną pomoc. Jej bogata praktyka, zdobywana przez wiele lat współpracy z różnymi firmami pomaga spojrzeć na dany problem indywidualnie i rozwiązać go dosyć szybko i sprawnie.

  Tak fachowe doradztwo marketingowe przyczyni się do tego, iż biznesmen spostrzeże, jak jego firma się ożywia. Spojrzenie z perspektywy poza branżowej pomaga dostrzec kwestie, jakie we wcześniejszym czasie były przeoczane, wdrażając jednocześnie nowe pomysły oraz rewitalizując metody skutecznego reklamowania się.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz, Audyt, Księgowość, Podatki - MG Kancelaria Biegłego Rewidenta »

  MG Kancelaria Biegłego Rewidenta Małgorzaty Górskiej to zespól profesjonalistów skoncentrowanych na wsparciu od strony finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na globalnych, regionalnych i lokalnych rynkach.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie podatków i rachunkowości, z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Doradzamy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Godnie reprezentujemy Twoje interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe Twoich pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne. Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych oraz badamy sprawozdania finansowe.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »