Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje

Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków.

Szczegóły strony www.vivendum.pl:

Podlinkuj stronę www.vivendum.pl:

Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 177 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 280

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Badania marketingowe »

  Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania badania opinii oraz badania rynku bazujące na szerokiej gamie metod pozyskiwania danych. Badanie rynku oraz badanie opinii publicznej to jeden z kluczowych obszarów działalności firmy.
  Zastosowanie zaawansowanych metod analitycznych w analizie wyników badań stanowi silny atut firmy. Prowadzimy kompleksowo badania rynku oraz badania opinii konsumentów jak również badania sektora biznesowego oraz instytucji publicznych. Zajmujemy się badaniem opinii o instytucjach publicznych, badaniem opinii i znajomości rynku leków i konkretnych produktów leczniczych OTC/Rx. Prowadzimy również badania preferencji politycznych, badania opinii publicznej.
  Kluczowym elementem badań jest ich jakość. Staramy się ją utrzymać na najwyższym poziomie. Produkty badawcze firmy są poddawane systematycznemu audytowi wewnętrznemu przez audytora z desygnacją CFE.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne na szkolenia - Doradztwo gospodarcze Warszawa, Poznań »

  F5 Konsulting Sp. z o.o. to profesjonalna firma konsultingowa mająca już 20 letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym, ekonomicznym i finansowym. Cechuje nas rzetelność, solidność oraz pełen profesjonalizm, zdobyty na bogatych doświadczeniach z kategorii: doradztwo gospodarcze, dotacje unijne. Ważnym aspektem jest także wsparcie i doradztwo w zakresie rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej. Prowadzimy szkolenia i coaching dla Top-menedżerów oraz pracowników na możliwie najwyższym poziomie. Oddajemy w Państwa ręce kompetentny zespół o dużym doświadczeniu w projektach. Działamy między innymi na terenie takich miast jak Poznań, Warszawa i wielu innych.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Czas Franczyzy - Nasz portal bardzo dokładnie zainteresował się tematem Franczyzy czyli pomysłem na biznes, własny biznes prowadzony pod skrzydłami większej firmy. Takie rozwiązani ma wiele zalet jednak niesie ze sobą również pewne ograniczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem gdzie znajdziecie Państwo dużo informacji na temat Franczyzy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy »

  Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego spada, co za tym idzie zmniejsza się wysokość rat tych kredytów. Jest to dobry czas na to żeby zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. To zrozumiała rzecz, że mało jest ludzi, którzy mogli by sobie pozwolić na zakup tudzież zbudowanie domu z własnej kieszeni. Przez kryzys sytuacja ta wydaje się być bardziej skomplikowana niż zwykle. W tych okolicznościach nie ma innego wyjścia jak udać się po pomoc instytucji finansowej w postaci kredytu na dom lub kredytu mieszkaniowego. Stworzyliśmy witrynę, która pomoże Państwu we wstępnym etapie poszukiwań właściwej oferty kredytowej. Skorzystają tu Państwo szereg ułatwień w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych i hipotecznych, kalkulatorów zdolności kredytowej i kalkulatorów kredytowych. Na stronie dowiesz się ponadto wszystkiego co dotyczy reguł udzielania kredytów w tym rekomendacji T. Rekomendacja ta jest zbiorem zasad, które trzeba spełnić aby bank mógł udzielić kredytu. Głównymi warunkami otrzymania pożyczki bankowej wg. rekomendacji T jest to, iż jego rata nie może być wyższa niż 42 procent dochodów netto klienta. Bardzo ważna jest nasza terminowość w spłacaniu poprzednich kredytów. Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej oraz skorzystać z porównywarek – zapraszamy do odwiedzania naszej witryny.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TaxCare24.pl Biuro Rachunkowe Doradca - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Oferujemy dla przedsiębiorców prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy uruchomić nową działalność gospodarczą. Swoim Klientom umożliwiamy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Włoszczowa »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego zaprasza do korzystania ze swoich usług – oferujemy szeroki zakres działań kierowanych do osób prywatnych, spółek prawa handlowego, firm. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie sprawy związane z podatkami będą zawsze w należytym porządku, opracowujemy także dla swoich klientów długofalowe strategie gospodarcze, dzięki czemu współpraca z nami może być jeszcze bardziej owocna. Zajmujemy się między innymi poradami i konsultacjami w zakresie interpretacji przepisów prawa handlowego, optymalizacji podatkowej, przygotowywaniem pism, audytami podatkowymi i innymi kwestiami.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz »

  Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Adres kancelarii:
  Plac Niepodległości 4
  46-200 Kluczbork
  Tel.: 77 418 58 24

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 8 - 16. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach oraz w sobotę

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na lokal użytkowy »

  Chciałbyś zainwestować z myślą o przyszłości i zastanawiasz się nad zakupem lokalu użytkowego pod wynajem? Rozglądasz się za lokalami użytkowymi wystawionymi na sprzedaż w Warszawie lub jej okolicach? Między innymi z myślą o takich osobach jak Ty powstał serwis finansowy Kredyt na lokal użytkowy dostępny pod adresem internetowym www.kredytnalokaluzytkowy.pl. Serwis w całości poświęcony jest kwestiom związanym z zakupem lokalu usługowego przez firmy i osoby fizyczne, w szczególności zaś kwestii finansowania zakupu. Jak przygotować się do wzięcia kredytu na lokal użytkowy? Ofertę jakiego banku wybrać? Na jakich zasadach przedsiębiorca ma możliwość odliczyć VAT przy zakupie lokalu użytkowego? Odpowiedzi na te oraz wiele innych ważnych pytań znajdziesz w serwisie. Nie wiesz czy wybrać lokal z rynku pierwotnego czy wtórnego? Zapoznaj się z zaletami obu wariantów. Serwis jest prowadzony przez niezależnego doradcę kredytowego z Warszawy, specjalisty ds. kredytów zabezpieczonych nieruchomościami, doradca finansowy z ponad 8-letnim doświadczeniem pracy w branży finansowej. Dzięki współpracy z doradcą kredytowym masz dostęp w jednym miejscu do ofert wszystkich banków i możesz bezpłatnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta w dziedzinie kredytów. W zakładce Lokale użytkowe Warszawa znajdziesz również informacje ułatwiające znalezienie lokalu użytkowego w Warszawie, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zapraszam do odwiedzenia serwisu o kredytach na lokale komercyjne.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support Biuro Rachunkowe Wrocław. Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach (działalność osób fizycznych, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Dzięki stosowanym technologiom informatycznym jesteśmy gotowi obsłużyć klientów z całego kraju. Prowadzimy usługi księgowe w formie podatkowej księgo przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencje ryczałtowe. Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa podaZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »