Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • AFT Office Biuro Rachunkowe Warszawa »

  AFT Office to biuro rachunkowe specjalizujące się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zakresie:
  - księgowości (księgi handlowe, Książka Przychodów i Rozchodów)
  - podatków
  - kadr i płac
  - zakładania i likwidacji działalności
  - controllingu i doradztwa finansowego.

  Reprezentujemy naszych Klientów przed US i ZUS.

  18-letnie doświadczenie księgowe i finansowe, stale aktualizowana wiedza pozwalają nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy - BT&A Professional Advisors »

  Nasza metodologia badania została starannie dopracowana bazując na doświadczeniach, które nasi partnerzy zdobyli podczas wieloletniej pracy dla największych światowych firm doradczych.
  Audyt finansowy skupia się nie tylko na weryfikacji liczb i ujawnień zamieszczonych w sprawozdaniu finansowym, ale przede wszystkim na pomocy klientom w identyfikacji ryzyk i innych czynników, które mogą zniekształcać obraz działalności gospodarczej. Nie zatrzymujemy się przy tym na identyfikacji ryzyka, wskazaniu go klientowi i ewentualnej pomocy w likwidacji jego skutków, ale staramy się dotrzeć do źródła problemu tak, aby wyeliminować zagrożenie całkowicie.
  Wartość dodana dla klienta
  W ramach audytu przygotowujemy List do Zarządu, w którym zawieramy nasze spostrzeżenia wraz z rekomendacjami dotyczące usprawnienia systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej.
  Naszą dewizą jest również odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągła bieżąca współpraca z nimi. Przed rozpoczęciem badania spotykamy się z Zarządem w celu identyfikacji i omówienia potrzeb Spółki. W trakcie badania komunikujemy na bieżąco nasze spostrzeżenia celem uniknięcia negatywnych 'niespodzianek' na koniec badania.
  Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i współpracy w trakcie całego roku tak, aby na bieżąco rozwiązywać ewentualne powstałe kwestie.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin Sosnowiec »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.

  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk.

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.


  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne.


  Kaweccy s.c.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe »

  Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych.

  Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy polisę OC do kwoty 2 milionów złotych.

  Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rudiger Finance sp. z o.o. »

  Rudiger Finance sp. z o.o., to Biuro Rachunkowe działające na terenie Warszawy i okolicznych miast (Sochaczew, Błonie, Łomianki, Pruszków, Piaseczno, Konstancin).

  Księgowość oraz kadry i płace to branża w której jesteśmy specjalistami. Zespół księgowych Rudiger Finance sp. z o.o. to doświadczeniu i odpowiedzialni specjaliści, posiadający wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe.

  Jako firma księgowa gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi, zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Usługi księgowe uzupełnia wsparcie przy wprowadzaniu zmian / rejestracja spółki z o.o.

  Nasi klienci, otrzymują od nas informacje o stanie finansów swoich firm. Dzięki temu mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe, oparte na rzetelnych wynikach księgowych. Informacje te przekazywane są w formie arkusza kalkulacyjnego i przedstawiają (koszty, przychody, wynik finansowy). Takie dane pozwalają badać np rentowność firmy, wzrost nakładów w stosunku do wzrostu przychodów (np o ile wzrosły przychody po zwiększeniu zatrudnienia lub kampanii marketingowej)

  Ważnym elementem jest odbieranie w Państwa firmie dokumentów księgowych. Oszczędzicie Państwo czas, który można poświęcić na rozwój firmy.

  Nasze Biuro księgowe zaprasza do swojej siedziby, Warszawa ul. Relaksowa 33/ 130 oraz na naszą stronę internetową.

  Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę dostosowana do wymagań i oczekiwań w zakresie księgowości.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Exact pomoże w rozliczeniach finansowych, zajmie się Twoją księgowością oraz zadba o to aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Biuro rachunkowe Exact działa na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby. Zapamiętaj księgowość to podstawa Twojej firmy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość jest rodzinną firmą powstałą w 2007 roku, w której łączymy pasję z zawodem. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Oprócz usług księgowych dodatkowo proponujemy szkolenia BHP, HACCP oraz pomoc przy wyborze i wdrażaniu systemów gastronomicznych. Mamy specjalną ofertę dla firm należących do branży gastronomicznej. Nasze 25-letnie doświadczenie zawodowe gwarantuje profesjonalną i w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami obsługę, a także doradztwo księgowe niezależnie od formy prawnej podmiotu gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres usług do postawionych wymagań. Poza standardowymi usługami świadczonym przez biura rachunkowe proponujemy Państwu dodatkowo: sporządzanie miesięcznych raportów do analiz typu rachunek zysków i strat,kontrola zobowiązań i należności firm, nadzór nad terminowym i prawidłowym regulowaniem zobowiązań Firmy, reprezentację przed Urzędem Skarbowym, wystawianie faktur VAT sprzedaży zgodnie z umowami handlowymi z kontrahentami, przeprowadzanie i rozliczanie miesięcznych inwentaryzacji oraz uzgadnianie sald magazynowych, przygotowanie wezwań do zapłaty, rozliczanie i księgowanie ZFŚS. Oferujemy nasze usługi na terenie Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Nie masz pracy? A może przytłacza Cię zatrudnienie na etacie? Weź sprawy w swoje ręce i załóż własną firmę! Nie wiesz, jak się za to zabrać? Nie masz środków? Przeraża Cię papierkowa robota? Pewnie nie raz słyszałeś opinie, że własna firma to same problemy: podatki, księgowość i przeterminowane płatności. Czy jednak w głębi duszy nie pragniesz realizować swoich marzeń i pasji? Z Tax Care będzie to łatwiejsze!
  Tax Care powstało właśnie z myślą o przedsiębiorcach. Pomożemy Ci nie tylko założyć działalność gospodarczą, ale również na każdym etapie jej funkcjonowania będziemy podpowiadać, jakich odpowiednich rozwiązań i produktów użyć, by móc ją rozwinąć. Tax Care to pierwsza w Polsce firma, która kompleksowo, od A do Z, zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z działalnością gospodarczą.
  Założenie własnego biznesu wymaga na początek dopełnienia niezbędnych formalności. Doradca Tax Care pomoże Ci wypełnić dokumenty oraz sprawdzi, czy możesz skorzystać z dofinansowania z Unii Europejskiej bądź kredytu na start. W Tax Care mamy doświadczony zespół licencjonowanych księgowych oraz doradców, którzy są po to, żeby Ci pomóc!
  Oprócz tanich usług księgowych Tax Care oferuje dostęp do szerokiej gamy produktów leasingowych i kredytowych kilkudziesięciu instytucji finansowych, uwzględniających specyficzną sytuację finansową małych i średnich firm.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Planujesz otworzyć własny biznes, chcesz rozwinąć skrzydła…? Wszystko masz już zaplanowane, wiesz, że sukces jest w zasięgu Twojej ręki? Niestety, papierkowa robota i skomplikowane obliczenia tudzież zwykła księgowość to Twoja Pięta Achillesowa? Nie zaprzątaj sobie głowy szczegółowymi obliczeniami i ciągiem skomplikowanych, nic nie mówiących Ci cyfr… Powierz sprawy księgowe profesjonalistom! Biuro rachunkowe TAX oferuje kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe, które kierujemy do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wiele lat w branży księgowej dało nam ogromne doświadczenie aby zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość »

  Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

  Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

  Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

  Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


  Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
  1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

  Obługujemy w firmach również kadry i płace.

  Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
  ■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
  ■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
  ■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
  ■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
  ■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moja księgowość »

  Porady skierowane do osób prywatnych mających problem z rozliczeniem księgowym.
  Informacje o możliwych dostępnych ulgach podatkowych, rozliczeniach i świadczeniach.
  Strona prowadzona jest w formie bloga.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  W dzisiejszych czasach jednym z najbardziej ważnych elementów w prowadzeniu działalności jest księgowość i rachunkowość. To dzięki niej nasza firma może dobrze zarządzać pieniędzmi oraz wypłatami klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rachunkowości to chętnie ci pomożemy. Odezwij się, a twoje problemy znikną.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Łukaszek Andrzej »

  Biuro Rachunkowe działa od 2003 roku. Świadczy usługi księgowe oraz kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Biuro załatwia wiekszość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem i likwidacją firmy.

  Podchodzimy elastycznie do wymagań naszych klientów, dostosowujemy zakres usług do indwidualnych potrzeb.

  Mamy doświadczenie w administrowaniu kadr i płac w firmach zatrudniających kilkaset osób.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk, księgowość Trójmiasto - Back Up »

  Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem usług księgowych, finansowych i kadrowych dla małych i średnich firm na terenie Gdańska i w całym Trójmiaście. Zapewniamy fachową i terminową pomoc oraz pełną dyskrecje w zakresie przechowywanych informacji. Zajmujemy się także doradztwem finansowym związanych z handlem zagranicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej jak i kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego w naszym biurze w Gdańsku.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz - Agencja Ekonomiczna JULIA »

  Agencja Ekonomiczna "JULIA" jako biuro rachunkowe powstała w 1994 roku w celu świadczenia usług księgowych dla wszystkich podatników prowadzących działalność gospodarczą. Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę księgowo-kadrową osób fizycznych, prawnych, oraz nie posiadających osobowości prawnej.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalizm i solidność w świadczeniu naszych usług. Zyskujemy pełne zaufanie klientów, którzy nie chcą szukać innych księgowych.Posiadamy licencję Ministra Finansów o numerze 4551 oraz pełne ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacje Podatkowe - Koszty »

  Firma jest pośrednikiem na rynku faktur kosztowych pomiędzy firmami. Kontaktujemy podmioty, które potrzebują kosztów VAT z tymi, które są w stanie udzielić kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi podmiotami w swoich branżach. Dostarczamy legalnych, najlepszych kosztów VAT. Obsługujemy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Mokotów »

  Biuro rachunkowe Batex świadczy usługi księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Działalność prowadzimy od 1995 r. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie obsługując podmioty o zróżnicowanej formie prawnej. Dobry kontakt z klientem sprawia, że potrafimy dostosować się do specyfiki określonej firmy. Nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi, zaangażowania i rzetelności.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i okolic. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji. Dla nowych przedsiębiorców oferujemy naszą pomoc przy załatwianiu formalności rejestracyjnych firmy oraz proponujemy 50% zniżki w pierwszych 3 miesiącach współpracy. Na taki sam rabat przez pół roku mogą liczyć firmy, która chcą zmienić swoje stare biuro rachunkowe na nasze. Biuro Rachunkowe KSM mieści się przy ul. Legnicka 62 B p.105 (biurowiec przy Kauflandzie) we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fenig - Biuro Rachunkowe Kraków - księgowość Kraków, rachunkowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Fenig Kraków świadczy usługi księgowe oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość kraków, rachunkowość kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Piaseczno »

  Strona internetowa biura rachunkowego znajdującego się w Piasecznie. Biuro oferuje usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe. Na terenie Warszawy możliwy dojazd do klienta. Biuro rachunkowe obsługuje klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą oraz osoby prawne w tym spółki kapitałowe.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: