Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  "RENDOR Renata Szumigaj - biuro rachunkowe prowadzi szeroki zakres usług zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych. Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe zarówno dla osób indywidualnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek, instytucji i fundacji oraz wspólnot mieszkaniowych."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Biuro Rachunkowe KONTO oferuje pełen zakres usług księgowych dla klientów z Tarnowskich Gór i okolic. Specjalizujemy się w zakresie ewidencji księgowych, systemu podatkowego w Polsce oraz rozliczeń kadr i płac.

  Świadczymy usługi związane z prowadzeniem:
  - Księgi handlowej;
  - Podatkowej książki przychodów i rozchodów;
  - Ryczałtu ewidencjonowanego;
  - Karty podatkowej;
  - Ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  - Deklaracji i ewidencji PIT, CIT, VAT, ZUS;
  - Rejestracji firmy;
  - Innych usług księgowych i biurowych.

  Pragniemy zaproponować Państwu współpracę w zakresie obsługi rachunkowej małych i średnich firm. Służymy wiedzą z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego oraz kodeksu pracy. Zapraszamy do naszego biura w centrum miasta Tarnowskie Góry, gdzie zapoznają się Państwo z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Kielce, Biuro Rachunkowe Kielce - Damian Rogalski »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą profesjonalnie zajmującą się kompleksową obsługą księgową małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej korporacji oraz współpraca z biegłym rewidentem pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Właściciel kancelarii posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 27750/2008 oraz wykształcenie wyższe zdobyte w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadamy aktualną polisę ubezpieczeniową OC dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.
  Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą doradców podatkowych jak również z kancelariami adwokackimi. Nasza praca jest profesjonalnie zorganizowana w celu zminimalizowania obciążenia dla przedsiębiorcy, włączając w to dojazd, wykonanie usługi na miejscu oraz odbiór dokumentów bezpośrednio od klienta.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • CRM online »

  CRM online ESME to najtańszy, najszybszy i najprostszy w obsłudze system zarządzania biurem online. Świetnie sprawdza się w pracy doradców podatkowych, biur rachunkowych, biur biegłych rewidentów, jak również kancelarii prawnych i innych osób, które prowadzą firmy i doradzają profesjonalnie swoim klientów w różnych dziedzinach.

  CRM esme powstał dzięki współpracy doradców podatkowych z informatykami. Posiadając wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami, obsłudze projektów i nadzorowaniu pracy zespołu osób rozumiemy, że narzędzia informatyczne potrafią stanowić istotne wsparcie w codziennej pracy. Aby tak się stało, muszą one być proste w obsłudze, a korzystanie z nich powinno mieć charakter intuicyjny. Dlatego esme charakteryzuje się przejrzystą konstrukcją ułatwiająca szybkie zapoznanie się z dostępnymi funkcjami.

  Program posiada wszystkie istotne dla biura funkcjonalności połączone przez jeden spójny mechanizm informatyczny, a co za tym idzie jego obsługa jest prosta i w dużej mierze intuicyjna. Największą korzyścią oferowanego produktu jest bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz możliwość korzystania z oprogramowania z każdego urządzenia i miejsca na świecie.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Zabrze Krystyna Łukaszczyk »

  Problem z podatkami? Księgowa z Zabrza pomoże. Biuro rachunkowe składające się z 10 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem obsługuje regionalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Skomplikowane przepisy podatkowe. Pit, Cit i Vat staną się w końcu jasne, a zawiłości polskiego systemu podatkowego przestaną być odwieczną tajemnicą. Są sposoby na podatki. Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk, Obrońców Westerplatte 4 Zabrze.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź świadczy usługi księgowe oraz kadrowe dla wszelkich podmiotów gospodarczych. Doświadczenie, rzetelność, solidność i terminowość - tego nie gwarantuje każda księgowa.Usługi dla małych i dużych firm. A my tak.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Wspólnie z naszą grupą ekspertów proponujemy obszerny zakres świadczeń, wśród nich:

  - prowadzenie rachunkowości i podatków w naszym lub Państwa biurze,
  - pomoc przy zakładaniu nowych przedsiębiorstw,
  - doprowadzanie do porządku księgowości w spółkach, w których była ona niepoprawnie prowadzona,
  - nieprzerwany kontakt z klientem oraz consulting,

  Nasze usługi są dla Państwa idealne jeżeli:
  - zarządzasz niedużą lub średnią firmą mającą siedzibę na terenie Krakowa lub okolic,
  - jesteś osobą fizyczną poszukującą doradcy w sprawach finansowo-podatkowych,
  - jesteś początkującym właścicielem otwierającym firmę i pragniesz być pewnym, że Twoja księgowość będzie prowadzona bezbłędnie od samego początku,
  - tracisz zbyt wiele czasu na rachunkowość Twojej firmy, który mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej głównej działalności,
  - tracisz czas i fundusze z winy źle prowadzonych ksiąg,
  - przeznaczasz zbyt wiele środków na opłacenie księgowego na umowę o pracę.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tu wiele zakładek, które wyjaśniają kim jesteśmy, co jest przedmiotem naszej działalności oraz benefity które mogą Państwo osiągnąć rozpoczynając współpracę z naszym biurem.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, księgowość, kontroling. Premium Global- outsourcing i e-services w rachunkowości »

  Premium Global - innowacyjny outsourcing księgowości, finansów i controllingu oparty na 3 filarach: e-services, workflow, archiwizacja. Usługi dodane - controlling, audyty procedur, interim-management, księgowość produktowa SPV'ów.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe - Kraków »

  Instytut Przedsiębiorczości Prymus zaistniał na rynku w 1994 roku, zapewniając swoim klientom komfort w prowadzeniu własnej firmy. Biuro rachunkowe Prymus profesjonalnie rozwiązuje problemy związane z rozliczaniem z US, ZUS-em czy innymi instytucjami, biorąc pełną odpowiedzialność za popełnione błędy. Nasze długoletnie doświadczenie w pełni przekłada się na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Biuro rachunkowe Szykuła proponuje całkowite rozwiązania w zakresie obsługi rachunkowej firm. Ciepło zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty firmy. Szykuła to biuro rachunkowe z klasą, niezwykle rzetelne, o czym świadczą liczni, usatysfakcjonowany klienci. Jeżeli musisz swoją księgowość fachowcom skorzystaj z opcji jakie proponuje Szykuła biuro rachunkowe. Gdańsk to miasto w którym prowadzi działalność biuro, dlatego zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców ze stolicy województwa pomorskiego

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Biuro rachunkowe w Gorzów Wlkp. świadczy usługi w zakresie księgowości i rachunkowości na terenie miasta Gorzów Wlkp. W skład naszych usług wchodzi także rozliczanie klientów z zakładem ubezpieczeń społecznych oraz z urzędem skarbowym

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • BDP Aval Alicja Rusiniak – Warszawa - doradztwo podatkowe, pełna księgowość, ZUS, KPiR »

  BDP AVAL Alicja Rusiniak - Warszawa Bemowo - Usługi księgowe, doradztwo podatkowe, pełen zakres - KPiR, pełna księgowość, Kadry i Płace, podatki, ZUS, ewidencje. Pełen zakres usług księgowych i podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Oferujemy obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych.
  Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale również uproszczonymi formami księgowości.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Oferujemy kompleksową obsługę rachunkową Państwa firmy. Szanujemy prywatność i jesteśmy do dyspozycji klienta w każdy dzień roboczy od 7 do 19. Zajmujemy się obsługą księgową firm na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Opole - Izabela Wawrzynek »

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek jest profesjonalnym biurem świadczącym kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym prawem podatkowym i międzynarodowymi standardami rachunkowości. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Lemans to biuro rachunkowe, działające na warszawskim rynku od wielu lat. Jeżeli zatem uważasz iż Twoja księgowość potrzebuje fachowej obsługi, chcesz mieć pewność iż w Twoich księgach wszystko się zgadza, to skorzystaj z rzetelnych usług biura rachunkowego Lemans. Zapraszamy

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość w firmie to niezwykle trudne zadanie, dlatego też aby nie popełniać błędów i nie mieć problemów z fiskusem należy korzystać z usług doświadczonych biur rachunkowych. Tego typu usługi oferuje m.in. biuro rachunkowe Elżbiety Gąsiorowskiej. Księgowość małych i dużych firm, obsługa osób indywidualnych. Zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Oferowane przez Kancelarie Podatkową Ryszard Błaszczyk z Poznania usługi podatkowe obejmują kompleksową obsługę Klienta z zakresu prawa podatkowego oraz wszystkich przepisów z nim powiązanych. Poznańska Kancelaria Podatkowa to również biuro księgowe, świadczące obsługę księgowo – płacową dla firm, jak i innych podmiotów gospodarczych. W obydwu przypadkach nad wszystkim sprawami czuwa zespół specjalistów, dzięki którym żadna kontrola skarbowa nie będzie stanowiła problemu dla Klienta.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe łódź »

  Chcemy zainspirować wszystkich przedsiębiorców do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas kancelarii. Jesteśmy świadomi, jak duże znaczenie ma dla Was zoszczędzenie czasu i środków pieniężnych, stąd stworzyliśmy propozycję specjalnie dla Was. Obsługujemy nie tylko polskie przedsiębiorstwa, ale również zagraniczne. Zajmujemy się szeroko pojętą księgowością, podatkami, controllingiem i audytem. Wszystkie usługi dla działalności w jednym miejscu i czasie! Prowadzone przez nas biuro rachunkowe łódź działa od prawie dziesięciu lat, tak więc z przyjemnością jesteśmy w stanie dzielić się z Państwem pozyskanym wcześniej doświadczeniem. Zachęcamy do współpracy nie tylko duże firmy, ale również małe przedsiębiorstwa, którym zależy na godnej i wykwalifikowanej współpracy. Świadczone biura księgowe łódź są w pełni zgodne z systemem prawnym, jaki i na panuje. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE - ksiegowe, pełna księgowość, rozliczenia pit vat »

  Nasza oferta jest przygotowana dla tych podmiotów, które zdecydowały się na działania zmierzające do prężnego funkcjonowania merytorycznego, a nie skupianiu się na segregowaniu
  sterty dokumentów finansowych, faktur, rachunków.

  Firma "Buchalter" oferuje:

  - prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych,
  - rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ZUS,
  - prowadzenie spraw pracowniczych,
  - reprezentowanie przed Urzędami i ZUS-em.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: