Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Morison Finansista Audit Sp z o.o. i Wspólnicy s.k.prowadzi jedno z największych i posiadających najdłuższą historię biur rachunkowych w Poznaniu. Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu na ul. Fredry w Poznaniu. Czas ten zaowocował zdobyciem ogromnego doświadczenia, wielu zadowolonych z usług biura rachunkowego Klientów oraz wiedzy, która obecnie pozwala realizować nowe zadania. Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe tak w formie tradycyjnej (papierowej) jak i za pośrednictwem internetu. Księgowość online daje dużo większe możliwości przesyłania danych oraz wglądu do nich.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Biuro rachunkowe Poznań podobnie jak biuro rachunkowe Warszawa oraz biuro rachunkowe Rzeszów świadczy usługi na rzecz ludzi w zakresie doradztwa a także pomocy rachunkowej oraz księgowej. Świadczenia te obejmują głównie zagadnienia takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, prowadzenie kadr i płac a także usługi dodatkowe takie jak pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Kancelaria Doradztwa Podatkowego »

  Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego Andrzej Sobieraj oferuje swoim Klientom pełen zakres usług księgowych min: prowadzenie ksiąg, ewidencję Vat, kadry i płace. Działamy na poznańskim rynku od 1999. Dzięki konsultacjom z doradcą podatkowym możemy zabezpieczyć podatnika od negatywnych konsekwencji błędnej interpretacji przepisów podatkowych, a także przynieść realne oszczędności finansowe. Oferujemy całodobowy dostęp on line do ksiąg i dokumentów rachunkowych naszych klientów. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Poznania i całego kraju.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Nie wiesz jak rozliczyć się ze swego podatku? Nasza strona jest idealnym miejscem dla Ciebie. Posiadamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z kategorii podatkowej oraz oferujemy aktualne wzory PIT 2012 do pobrania wraz z instrukcją wypełnienia. Dysponujemy również najnowszą aplikacją do rozliczania deklaracji podatkowych PIT 2012 Program. Oprogramowanie dostępne jest całkowicie za darmo. Nie wierzysz? Sprawdź to już teraz!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia pit 2011 »

  W rozliczeniach PIT 2011 zaszło kilka zmian. Niektóre ulgi zostały rozszerzone: w PIT 2011 ulgę internetową może rozliczyć prawie każdy. Poza tym w związku ze zmianą przepisów podatkowych formularze zostały zaktualizowane. W naszym serwisie dowiesz się wszystkiego o rozliczeniu PIT za 2011 rok. Ponadto możesz pobrać druki PIT 2011 i po wydrukowaniu wypełnić je i zanieść do fiskusa. Polecamy jednak najskuteczniejszy sposób na PIT, czyli program do PITów. Najnowsza wersja popularnego programu znanego z gazet jest dostępna u nas – zupełnie za darmo! Sprawdź nas!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do PITów »

  Jeśli jeszcze nie wiesz, z jakiego programu do PIT powinieneś skorzystać, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Z naszej strony ściągniesz jeden z najczęściej wybieranych programów do rozliczenia PIT 2011. Program do PITów ułatwia rozliczenie roczne tym, którzy nie mają zielonego pojęcia o podatku PIT. Z drugiej strony jest też idealny dla profesjonalistów. Wybierając program PIT 2011, sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz wysłać PIT przez Internet, czy też wolisz wydrukować formularz i złożyć tradycyjnie. Dołącz do grona zadowolonych podatników – pobierz program PIT 2011.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-38 w rozliczeniu PIT 2011 »

  Dochody kapitałowe, czyli chociażby zyski ze sprzedaży akcji, trzeba rozliczyć na formularzu PIT-38. To dodatkowy druk PIT, nie da się na nim rozliczyć wspólnie z małżonkiem ani odliczyć ulg. Termin składania wypełnionego PIT-38 mija 30 kwietnia 2011. Wchodząc na naszą stronę, dowiesz się więcej o rozliczeniu PIT-38 2011. Możesz też pobrać darmowe druki PIT lub zdecydować się na Program do PIT 38, który rozliczy podatek właściwie samodzielnie. Nasz program PIT 2011 jest sprawdzony i uznany za najbardziej funkcjonalny i przejrzysty program do rozliczeń podatku. Wejdź i spróbuj rozliczyć PIT 38 w kilka minut!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Luboń »

  In Plus odpowiedź na Twoje problemy finansowo-księgowe. Biuro działa na terenie miast Lubonia ale obsługuje klientów z całego województwa Wielkopolskiego. In Plus posiada licencje ministerstwa finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zatrudnia tylko specjalistów najwyższej klasy. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jeżeli potrzebne są komuś dzisiaj usługi księgowe Warszawa, jest tym miastem, gdzie najlepiej aby biuro rachunkowe działało, zapraszamy do naszej firmy. Wchodząc na naszą stronę od razu państwo zobaczycie, że nasze biuro rachunkowe nastawione jest na świadczenie usług kompleksowych. Doradzamy zarówno na etapie otwierania własnej firmy, jak i na etapie jej prowadzenia. Nasze usługi księgowe Warszawa obejmują każdy aspekt finansowy firmy. Jak więc państwo widzicie, z nami naprawdę łatwo jest zająć się tymi kwestiami, które wydaja się trudne. A przecież każdej firmie zależy bardzo na tym, aby problemów finansowych, odnośnie rachunków i rozliczania się z nich, nie mieć. Z nami mieć ich nie będziecie. Zawsze na czas wykonujemy wszelkie obliczenia i zawsze z uśmiechem na twarzy, miło więc jest z nami współpracować.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Accounting & Tax & Payroll - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz administracyjnej firmy z Dolnego Śląska i Wrocławia. ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o. to biuro rachunkowe świadczące najwyższej jakości usługi outsourcingu księgowości dla firm polski i zagranicznych. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu lub kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Rachunkowość jest bardzo złożonym tematem. Ciągłe zmiany ustaw nie ułatwiają odnaleźć się na polu księgowości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące działalności biura rachunkowych oraz szeroko pojętej księgowości, dowiesz się wszystkiego na ten temat na naszej stronie internetowej. Zostaw u nas również swoje pytanie.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Ekoconsultant świadczy usługi księgowe oraz doradcze dla firm. W zależności od potrzeb i wymagań naszych Klientów oferujemy zarówno księgowość w modelu pełnym jak i uproszczonym. W ramach prowadzonej przez nas obsługi księgowej służymy również doradztwem w zakresie rachunkowości. Naszym Klientom zapewniamy między innymi takie usługi księgowe jak: prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowanie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji CIT, PIT, a także przygotowania sprawozdań do GUS.
  Biuro rachunkowe Ekoconsultant działa na rynku od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości, a także dostęp do najnowszych narzędzi branży IT zapewniają, że oferowane przez nas usługi księgowe spełnią wymagania każdego przedsiębiorcy.
  Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania z zakresu księgowości. Można się z nami skontaktować mailowo (biuro@ekoconsultant.pl) lub telefonicznie w godzinach pracy biura (od 8 do 16) pod numerem telefonu 12 378 78 50. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi księgowymi, a także do podjęcia owocnej, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt »

  Przekonaj się jak dobrze wziąść kredyt, sprawdź ranking kredytów 2012 roku.

  Praktyczne informacje finansowe, aktualne kursy walut, porady dla kredytobiorców. Znajdź kredyt na swoją kieszeń.

  Serwis KREDYTY24.ORG - przyjaźnie o kredytach. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe GFIN Tarnowskie Góry »

  Biuro Rachunkowe GFIN Tarnowskie Góry proponuje model połączenia pełnozakresowej obsługi biura rachunkowego z nowoczesnym systemem księgowości internetowej, to nowy model na polskim rynku usług księgowych. Jest to tak zwany model hybrydowy księgowości. Ty decydujesz w jakim stopniu obsługa księgowa ma być metodą tradycyjną, a w jakim online. Obniżymy Twoje dotychczasowe koszty obsługi księgowej firmy nawet o 50%. To księgowość dla Tych którzy cenią pieniądze i czas. Zapewniamy darmowe oprogramowanie księgowe dla Twojej firmy, które jest zintegrowane z oprogramowaniem Biura Rachunkowego GFIN Tarnowskie Góry. Korzystając z tego oprogramowania płacisz znacznie mniej za obsługę księgową bo nie płacisz za ręczne wprowadzanie danych, co stanowi główny koszt tradycyjnego biura rachunkowego. Korzystając z naszego licencjonowanego oprogramowania COMARCH możesz wybrać wersję online lub stacjonarną, w wersji online zapewniasz sobie mobilność ponieważ korzystasz z oprogramowania w każdym miejscu gdzie jest dostęp do internetu. Zobacz szczegóły i korzyści dla Ciebie www.gfin.pl

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowa Anna Horyń - Skwarek »

  Strona internetowa biura rachunkowego. Na stronie zawarte są informacje o kancelarii, zakresie świadczonych przez nią usług, cennik usług oraz dane kontaktowe biura. Znajdują się na niej również aktualnie obowiązujące promocje.

  Biuro jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP.Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe.Świadczymy usługi księgowe oraz kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem, a także likwidacją działalności.Zapewniamy naszym Klientom reprezentację przed urzędami oraz organami kontroli skarbowej.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem wszystkich tych, którzy chcą uzyskać spokój i bezpieczeństwo w wypełnianiu swoich obowiązków księgowych.Gwarantujemy doświadczenie, wiedzę i rzetelność konieczne do profesjonalnego świadczenia naszych usług.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rybnik »

  Biuro rachunkowe Księgozbiór z Rybnika zajmuje się działalnością rachunkowo-księgową.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.Posiadamy kadrę z kilkunastoletnią praktyką na stanowiskach głównych księgowych w dużych spółkach kapitałowych. Świadczymy usługi dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych z różnych branż. Nasza kadra posiada świadectwa kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadectwa ukończenia studiów oraz wybranych kursów branżowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Audyt-Pro jest biurem rachunkowym prowadzonym przez biegłego rewidenta w Bydgoszczy. Księgowość jako jedną z najważniejszych kwestii teoretycznych powiązanych z prowadzeniem firmy. Warto dobrze poszukać i powierzyć zadanie prowadzenia księgowości biuru sprawdzonemu i pewnemu. Serdeczne zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem www.audyt-pro.pl

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dla firm »

  Księgowa, doradca podatkowy - Mirosława Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla dużch i małych firm. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc prawno-podatkowa i pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej.Księgowość - biura rachunkowo Gdynia, kosakowo, pogórze, woj. pomorskie.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Katarzyna Kępka »

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Kępka prowadzi kompleksową finansowo- księgową obsługę podmiotów gospodarczych.
  Oferujemy usługi z zakresu: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
  Biuro rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.
  Odbiór dokumentów na życzenie klienta.
  Wyprowadzamy zaległości.

  Możliwość pracy w siedzibie klienta (outsourcing) - znajomość programów SAP, Symfonia

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: