Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe Auditex z Bielska-Białej świadczy pełen zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie. Nasza kadra to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nasi księgowi poprowadzą księgi i rachunki Państwa firmy w sposób odpowiedzialny, poufny i rzetelny. Działamy głównie na terenie śląska, a dokładniej Bielska-Białej i okolic, w tym także Czechowic-Dziedzic, Żywca, Wisły i Cieszyna.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, ewidencję VAT, rozliczanie podmiotów gospodarczych ze zobowiązań publiczno-prawnych, sprawozdawczość GUS i NBP, doradztwo podatkowe, sprawy pracownicze i rozliczenia z ZUS, sporządza wnioski kredytowe. Ponadto udziela porad w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Pomaga w redagowaniu podań i odwołań, sporządzaniu wniosków kredytowych, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą pomaga w czynnościach rejestracyjnych.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne warszawa »

  Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Grakon prowadzi księgowa z długoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym i obsłudze księgowej. Usługi rachunkowe świadczone są z należytą starannością i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klientów. Pani Grażyna Konieczna posiadauprawnienia do prowadzenia biura rachunkowego oraz CERTYFIKAT KSIĘGOWY Nr 36535/2010. Jej biuro jest ubezpieczone w zakresie OC na kwotę 15000 Euro. Zakres usług biura:obsługa księgowa w pełnym zakresie niezależnie od formy opodatkowaniaobsługa kadrowo-płacowa i ZUSprzygotowanie wniosków rejestracyjnych do:Urzędu Skarbowego,Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,Głównego Urzędu Statystycznego,Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnychreprezentowanie Państwa w urzędach

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość jasno i zrozumiale »

  Strona jak-ksiegowac.pl ma na celu utworzenie ogólnodostępnej bazy danych z przykładami księgowania, stosowanymi w metodzie podwójnego zapisu. Przejrzysty plan kont umożliwi łatwy i szybki przegląd każdego konta, z uwzględnieniem jego zastosowania w praktyce oraz w użyciu z innymi kontami. Rachunkowość i podatki - wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin - Ekomat »

  Biuro rachunkowe Ekomat ze Szczecina, zajmuje się księgowością, doradztwem podatkowym oraz dotacjami unijnymi. Zespół profesjonalistów pod nadzorem właściciela eksperta Gwarantuje najwyższą jakoś usług, która procentuje zaufaniem. Dzięki temu uzyskujesz poczucie bezpieczeństwa i stabilności dla Siebie i swojej firmy.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie - Usługi księgowe »

  Profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe. Biuro Rachunkowe OPENTAX z siedzibą w Świeciu świadczy usługi rachunkowo-księgowe oraz prowadzi konsultacje i analizy w obszarze podatków, rachunkowości, finansów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wiedzą i sporym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w małych i średnich firmach oraz organizacjach pozarządowych.Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.Zajmij się rozwojem Twojego biznesu, a resztę zostaw nam!Staramy się sprawić, aby rachunkowość, gąszcz przepisów podatkowych, sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.Nasze cele: rzetelność i zgodność z przepisami, profesjonalizm i tajemnica informacji, bezpieczeństwo, nowoczesność i wysoka jakość, długofalowa współpraca, zadowolenie Klienta.Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie Twoich spraw rachunkowo-księgowych.Obsługujemy Klientów z miast: Świecie, Tuchola, Chełmno, Sępólno Krajeńskie i ich okolic.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Zielona Góra »

  Fachowa kancelaria podatkowa z Zielonej Góry prowadzi księgi rachunkowe firm operujących we wszelkich branżach gospodarki. Wieloletnie doświadczenie profesjonalisty procentuje przy wyborze lojalnych współpracowników w realizacji usług w rodzaju obsługa księgowa. Rzetelne biuro rachunkowe GRIMP umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa oraz tajność powierzonych informacji. Deklaracje celne Intrastat oraz zeznania podatkowe wypełnione zgodnie z przyjętymi standardami oraz fachowe doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorstw to domena biura rachunkowego z Zielonej Góry.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ProwadzeKsiegowosc.pl »

  Serwis przeznaczony dla właścicieli i pracowników małych i średnich firm - dla osób, które same prowadzą księgowość firmy. Pomagamy w prosty sposób zrozumieć wszystkie tajniki prawidłowego prowadzenia księgowości. W serwisie znajdziesz wiele porad, artykułów i opracowań dotyczących prawa pracy, prawa podatkowego, reklamy i marketingu i wielu innych.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Horus Sp. z o.o. »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prowadzenia firmy w zakresie:
  usług księgowych
  usług kadrowo-płacowych
  usług analitycznych
  usług finansowych ( przygotowanie analityczne projektów inwestycyjnych uzyskanie kredytowania dla projektu)
  usług sprawozdawczych
  reprezentacja przed urzędami i ZUS
  doradztwa gospodarczego.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITACS - usługi z zakresu księgowości i wsparcia informatycznego. »

  ITACS IT, Accounting Solutions jest nowo powstałą firmą świadczącą usługi w obszarze IT oraz księgowości.ITACS w dużej mierze daje Klientom możliwość skoncentrowania się na rozwijaniu prowadzonej działalności poprzez profesjonalne wykonywanie usług finansowo-księgowych, przez co odciąża właścicieli firm od ciągłego nadzoru nad działem księgowości.Nasza firma oferuje również wsparcie w pionie informatycznym dla małych i średnich firm. Usuwamy usterki z oprogramowań jak i sprzętowe, zarządzamy serwerami, automatyzujemy i skracamy czas pracy, wszystko po to aby Państwa firma funkcjonowała wydajniej.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Profesjonalne biuro rachunkowe zaprasza do korzystania ze swoich usług! Zajmujemy się między innymi pomocą i doradztwem przy wyborze księgowania, rejestracją firmy, konsultacjami przy dokumentacjach, uzyskiwaniem odpisów. Nasza oferta to także oczywiście prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych. Kompletujemy i prowadzimy akta osobowe pracowników, listy płac, deklaracje do US, ZUS. Reprezentujemy firmę w kontaktach z urzędami. Do współpracy zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa!

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Rachunkowo-finansowe biuro to ludzie z pasją. Dodatkowo nasi pracownicy pomogą zawsze. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Oferta jest kierowana dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Nasz teren to: Województwo Wielkopolskie. Proponujemy: Audyt finansowy, audyt podatkowy, badanie bilansu, audyt projektów unijnych. Masz pytania? zadzwoń. Czekamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Novitas »

  Jasny i przejrzysty cennik cechuje zawsze uczciwe firmy. Mimo, że jest ich na rynku bardzo dużo, to powinniśmy uważać, bowiem całkowicie nie zniknęły jeszcze nieuczciwe usługi. Księgowość oferowana przez biuro rachunkowe jest jednak narzędziem godnym zaufania. Warto sprawdzić ofertę tego kontrahenta, tym bardziej, że większość z nas nie ma czasu na ustawiczne poszukiwania.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Doradztwa Podatkowego - księgowość dla firm »

  Kancelaria Towarzystwo Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. prowadzi pełny zakres usług księgowości dla firm i osób fizycznych.Księgowość prowadzona przez Kancelarię TDP spełnia wszelkie wymogi przewidziane dla tej branży. Kancelaria prowadzi również doradztwo podatkowe oraz audyt dla firm. Te usługi są bardzo potrzebne wszystkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.tdp.pl.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm i noclegowa oraz finanse »

  Strona firmowa ZUR-SKONTO Sp.z o.o .Firma zajmuje sie sprzedażą produktów bankowych,ubezpieczeniowych.Posiada baze firm gdzie zachęcamy do reklamy wszelkich podmiotów gospodarczych i baze noclegowa gdzie właściciele hoteli, hosteli,domów wypoczynkowych, tanich noclegów,kwater prywatnych,obiektów agroturystycznych,noclegowni mogą reklamować swe usługi.Baza zawiera ponad tysiąc wpisów.Z bazy korzysta miesięcznie ponad 100tys.klientów. W ramach swojej działalności prowadzimy również biurem rachunkowym.Działamy na rynku 20 lat

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków - Biuro Rachunkowe SOWA »

  Ofertę Biura Rachunkowego Sowa adresujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które nie chcą tracić czasu na „papierkową robotę”. Wszystkie sprawy związane z księgowością zostawcie profesjonalistą. Naszą działalność prowadzimy na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi m.in. w zakresie:
  - prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów,
  - ewidencję VAT,
  - pomoc przy likwidacji firm,
  - rozliczenia unijne.
  Od lat dbamy o finanse naszych klientów! Doradztwo finansowe i podatkowe to nasza specjalność!
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą naszego biura!

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dasmar Kancelaria Podatkowa Warszawa »

  Kancelaria podatkowa DASMAR świadczy usługi w zakresie obsługi finansowo - księgowej, doradztwa podatkowego oraz prowadzenia spraw kadrowo - płacowych i rozliczeń z ZUS. W ramach współpracy wspieramy rozwój naszych klientów. Dzięki doświadczeniu przeprowadzimy bezpiecznie Twój biznes. Kancelaria podatkowa mieści się w Warszawie na Pradze Południe.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ADOS »

  Biuro Rachunkowe Ados ze Szczecina. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, kadry i płace oraz doradztwo podatkowe. Certyfikaty kompetencji zawodowych księgowości. Biuro Rachunkowe „ADOS” posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowo– rachunkowej. Posiadamy uprawnienia doradcy podatkowego nr 04346 od 01.01.1994 roku. Biuro Rachunkowe „ADOS” świadczy kompleksowe usługi z zakresu finansowo – księgowego dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Swoim klientom oferujemy pomoc zarówno przy rejestracji firmy, jak i przy jej likwidacji. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC doradców podatkowych. Na życzenie klientów odbieramy dokumenty księgowe z dogodnego dla Państwa miejsca.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ratium- księgowość Poznań »

  Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, BHP, doradztwo finansowe i prawne. Zespół wybitnych ekspertów, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem dba o profesjonalny przebieg wszelkich powierzanych spraw. Innowacyjna komunikacja, która usatysfakcjonuje wymagających klientów.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: