Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Kancelaria Biuro Rachunkowe ARTZI.NET »

  Biuro rachunkowe ARTZI.NET Tomasz Zieliński świadczy usługi dla naszych klientów prowadzących działalność gospodarczą:

  prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczania podatku od towarów i usług (VAT),
  sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, rozliczanie podatku dochodowego pracowników,
  rozliczanie podatku dochodowego właściciela firmy,
  kompleksowa obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, w tym naliczanie składek i sporządzanie deklaracji (właściciela i pracowników),
  pomoc w sporządzaniu dokumentacji związanej z uruchomieniem działalności przez osoby fizyczne i spółki osobowe,
  sporządzanie baz danych,
  sporządzanie dokumentów do zwrotu VAT w budownictwie (wniosek WZM-1),
  sporządzanie wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aspektor usługi księgowe, rachunkowe, finansowe oraz podatkowe »

  Aspektor, to nowoczesne biuro rachunkowe świadczące kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz zarządzania firmą. Nasza oferta została przygotowana w odpowiedzi na najwyższe oczekiwania Klientów którzy oczekują kompleksowej wiedzy i doświadczenia, najwyższej jakości świadczonych usług, efektywności oraz wysokich standardów komunikacji i bezpieczeństwa. Nasze usługi są dostosowane dla każdego rodzaju działalności gospodarczej i formy opodatkowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oferujemy Państwu profesjonalizm oraz rzetelność świadczonych usług, przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie: • - obsługi księgowej,• - kadrowo-płacowej, • - doradztwa podatkowego, • - doradztwa biznesowego,• - doradztwa korporacyjnego. Charakteryzuje nas fachowa obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i relatywnie niskie koszty świadczonych usług.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowo rachunkowe »

  Nasze biuro zajmuje się pełną obsługą księgową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi dla stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych i przedstawicielstw. O zadowoleniu naszych Klientów najlepiej świadczy wieloletnia współpraca z ogromną większością z nich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę składającą się z biegłych rewidentów oraz samodzielnych księgowych. Nasz personel świetnie zna specyfikę wszelkich form organizacyjnych podmiotów gospodarczych oraz posiada ogromną znajomość przepisów podatkowych. Naszym atutem jest wszechstronna oferta cechująca się elastycznością oraz komplementarnością usług.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Biuro rachunkowe Millenium - obszar działania to głównie Rumia, Gdynia, Reda, Wejherowo. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Biuro rachunkowe Rumia i Reda. Kliknij i zobacz więcej - sprawdź naszą ofertę teraz.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rezszów »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego w Rzeszowie, firma MDS prowadzona przez Panią Dorotę Szczepańską oferuje kompleksowe usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa kadrowo płacowa, prowadzenie rozliczeń bankowych drogą elektroniczną, pomoc przy zakładaniu firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma MDS jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Więcej informacji na stronie www. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Oferujemy usługi księgowe firmą i osobą fizycznym z terenu Szczecina. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ksiąg przychodów i rozchodów, a także sprawami kadrowo-płacowymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie. Pomagamy w formalnościach i sprawach urzędowych. Poszukujesz rzetelnego biura rachunkowego w Szczecinie? Zadzwoń do nas! Biuro czynne: pon.-pt. 10-16.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgowość i doradztwo finansowe - Kraków »

  Każda osoba szukająca firmy świadczącej usługi z zakresu księgowości powinna zainteresować się naszą ofertą. Jak można zobaczyć w naszym cenniku, ceny nie są wygórowane, a usługi znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Poza usługami z zakresu księgowości doradzamy w wielu zróżnicowanych kwestiach. Do tych kwestii zaliczyć można chociażby tworzenie regulaminów pracy, sporządzanie listy płac, pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej czy też spółki. Czasami kwestie te wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasza działalność skupia się na terenie Krakowa lub okolic.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Katalog Biur Rachunkowych ksiegoweirachunkowe.pl to strona na której łatwo znaleźć adresy i kontakty do biur rachunkowych, księgowych i doradców podatkowych z całej Polski. Kiedy potrzebujesz biura rachunkowego, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i skorzystasz z wyszukiwarki. Zachęcamy biura rachunkowe do umieszczenia swojej oferty w serwisie, zwiększa to Państwa szansę na pozyskanie nowych klientów.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Księgowy, Namysłów »

  Grupa MTD – Biuro rachunkowe w Namysłowie. Świadczymy odpłatne usługi w zakresie: prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenia ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń, wspólnot itp., pełnej obsługi kadrowo-płacowej i ZUS, sprawozdań do GUS.
  Staramy się doradzać, udzielać wyjaśnień i porad. Informujemy i konsultujemy w sprawach księgowych oraz w przypadku posiadanego pełnomocnictwa reprezentujemy podmiot przed organami skarbowymi.
  Pomagamy firmom wybrać najkorzystniejszy kredyt czy też leasing lub najbardziej atrakcyjną pożyczkę spośród ofert wielu banków. Określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty kredytu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w pracy z bankami oraz przeszkolonej w tym zakresie kadrze specjalistów.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • UFK Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Proponowana przez nas oferta,
  obejmuje pełną obsługę księgową
  firm i przedsiębiorstw.
  Adresowana jest zarówno do spółek handlowych,
  spółek osobowych
  jak i osób fizycznych.
  Oprócz usług z zakresu
  rachunkowości prowadzimy również szkolenia
  i doradztwo.
  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje
  oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi księgowe - pełna księgowość - Biuro Rachunkowe EMBIKO »


  Biuro Rachunkowe Embiko - księgowość to nasza specjalność!. Zapraszamy do skorzystania z szeregu oferowanych przez nas usług księgowych Embiko to doradca podatkowy, fachowy księgowy – twój księgowy doradca na miejscu. W naszej ofercie między innymi takie usługi jak kadry, płace, zus, księgi rachunkowo rozliczeniowe, pełna księgowość – innymi słowy pełna księgowość! Jeżeli potrzebny ci biegły rewident w Zielonej Górze skorzystaj z usług zielonogórskiego biura rachunkowego Embiko. Oferujemy pełną obsługę finansowo księgową – sprawozdania finansowe, rozliczenia, audyt finansowy, i wiele innych. Nasi biegli rewidenci i doradcy podatkowi są do Twojej dyspozycji. Biuro rachunkowe EMBIKO problemy z księgowością nie chcesz rozliczać się sam Zrób to z księgowością EMBIKO w Zielonej Górze!. Specjaliści biura rachunkowego EMBIKO profesjonalnie przygotują analizę i wycenę firmy którą chcesz sprzedać lub kupić Zaufaj nam i powierz wycenę firmy, a dokumenty dostaniesz szybciej niż ci się wydaje!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abx - Przyjazne biuro rachunkowe »

  Biuro rozliczające małe firmy w tym samozatrudnienie oraz średnie przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi kompleksowe łącznie z przedstawicielstwem w urzędach ZUS, US i innych za niską cenę. Oferujemy dopasowane do potrzeb konkretnego klienta usługi księgowe, kadrowe i płacowe oraz kilka innych. Jesteśmy elastyczni i odpowiedzialni. W swej pracy kierujemy się ideami: partnerstwa i wzajemnego zaufania oraz dyskrecji, stabilności, informacji. Biuro mieści się w Katowicach w dzielnicy Giszowiec przy drodze 86. Obsługujemy przedsiębiorców z całego Województwa Śląskiego. Najłatwiejszy dojazd mają jednak klienci z Katowic, Mysłowic, Tychów, Sosnowca. Lokalizacja biura jest jedną z jego zalet - nie trzeba przebijać się przez korki w centrum miasta. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie www. Chętni mogą przyjść po darmową poradę jeszcze przed podpisaniem umowy. Zapraszamy i życzymy miłego dnia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ANNA PISAREK usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe Anna Pisarek, mające licencję Ministra Finansów Nr 14088/99 na świadczenie usług z zakresu ewidencji księgowo-podatkowej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, świadczy swoje profesjonalne usługi na obszarze Stąporkowa, Końskiego, a także innych miejscowości w województwie świętokrzyskim. Możemy Państwu zaproponować wszechstronną obsługę księgową, obejmującą, na przykład prowadzenie ksiąg podatkowych, a także rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym, usługi podatkowe związane głównie z deklaracjami podatkowymi PIT, CIT i VAT, a także obsługę kadrową i płacową, obejmującą sporządzanie list płac czy przygotowywanie umów i innych dokumentów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne, jak i małe oraz średnie firmy. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jawa Biuro Podatkowe, rachunkowe, Stawiguda »

  Oferta współpracy jest skierowana do osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności zarówno z terenu miasta Olsztyn, powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, ale również do podatników z Warszawy, Gdańska, Poznania... całego kraju

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz »

  Ciągle zmieniające się przepisy wymagają dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu podatków, rachunkowości, a także znajomości przepisów prawa pracy i ZUS.
  Prowadzimy podmioty duże jak i małe, jednoosobowe firmy. Świadczymy kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
  Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny w zależności od potrzeb, również stawki są negocjowane indywidualnie. W naszym biurze załatwisz każdą formalność związaną z rozpoczęciem działalności jej prowadzeniem lub likwidacją.
  Zakres usług:
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna księgowość,
  - prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  - wypełnianie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT,
  - rozliczanie PIT
  - prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - pełna obsługa ZUS,
  - sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Firma Accace - Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się rachunkowością, księgowością, rozwiązaniami IT oraz doradztwem w zakresie księgowości, rachunkowości, kadr i płac etc. Istniejemy na rynku już ponad 9 lat i współpracujemy z największymi firmami na świecie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Łódź »

  Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw poszukujących pełnej obsługi w konkurencyjnych cenach. Naszą domeną są między innymi kompleksowe usługi w ramach prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu. Przygotowujemy dokumentację różnego rodzaju – deklaracje podatkowe, rozliczenia. Wykonujemy również czynności związane z zatrudnianiem pracowników – tworzymy umowy, akta osobowe pracowników. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można dowiedzieć się o nas więcej!

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  Prowadząc biznes czujesz się przytłoczona dokumentami, rachunkami i fakturami? W ostatniej chwili wysyłasz deklaracje do Urzędu Skarbowego, bo zwyczajnie zapominasz o tym w nawale innych spraw? Chciałabyś to zmienić? Z pomocą przyjdzie ci program do księgowania online. Co na tym zyskasz? Po pierwsze- czas. Aplikacja wysyła elektronicznie e-Faktury i dokumenty, kontroluje wyniki finansowe i podatki do zapłaty. Ty w tym czasie zajmujesz się prowadzeniem biznesu i pomnażaniem zysków. Po drugie- pieniądze. Korzystanie z usług Superksięgowej jest tańsze niż zwrócenie się o pomoc do biura rachunkowego. Po trzecie- komfort. Superksięgowa nie choruje i nie bierze urlopów, będąc zawsze do twojej dyspozycji.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE - BIURO RACHUNKOWE S.C. »

  Biuro rachunkowe obecne na rynku usług księgowych od 1991 roku. Główny obszar działalności to obsługa księgowa firm oraz doradztwo podatkowe.Współpraca z firmami handlowymi, usługowymi oraz produkcyjnymi, które są prowadzone zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą. W szczególności zajmujemy się następującymi zagadnieniami: księgi handlowe, pełna księgowość, podatkowa księga przychodów i rozchodów, karta podatkowa, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, sprawozdanie finansowe, kadry i płace.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: