Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Jak się okazuje, biur rachunkowych jest w rzeczy samej sporo. Analogicznie jest także z usługami prawniczymi. Niejednokrotnie wszak jest tak, że ciężko się zdecydować, co wybrać spośród wielu ofert. Nie wolno polecić swoich funduszy byle komu, dlatego że, jak rozumie się samo przez się, pieniądze to śliska kwestia. Warto wybrać znawców zwłaszcza, że licząc finanse nieraz nie jest łatwo, a jeśli się pomylimy, możemy w rzeczywistości wiele utracić. Dlatego też odpowiedniej nie zajmować się rachunkami na własną rękę. Wybierz zatem odpowiedzialnych i prawdziwych profesjonalistów z biura rachunkowego Kaczorowska z Poznania. Bez wątpliwości Twoje problemy finansowe znikną szybko, gdy skorzystasz z rad księgowych, czyli specjalistów od rachunków. Dzięki kompetentnemu podejściu do klienta, biuro rachunkowe Kaczorowska ma nieposzlakowaną sławę w Poznaniu oraz okolicach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Poszukując w Internecie propozycji biur rachunkowych znajdzie się takich całą masę. Jednak biuro rachunkowe Milton ma w swojej ofercie dla swoich klientów naprawdę fachową obsługę, którą kieruje specjalnie do małych i średnich przedsiębiorstw. Stąd też warto wybrać Milton, jeśli potrzebujemy rzetelnej obsługi naszej firmy. Dodatkowo firma działa na terenie Wrocławia i regionu, a dojazd do siedziby firmy jest bardzo łatwy, gdyż mieści się ona w centrum Wrocławia. Firma Milton jest rzetelna, gdyż jej prace reguluje Ustawa o Rachunkowości oraz inne przepisy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROFIN SP. Z O.O. biuro księgowe »

  Firma Profin, funkcjonująca na terenie Częstochowy już od siedmiu lat, absorbuje się kompleksową obsługą finansowo-księgową zarówno polskich, jak i cudzoziemskich przedsiębiorstw, które albo już prowadzą, albo dopiero chcą zaprojektować aktywność gospodarczą w Polsce. Entuzjastycznie zajmiemy się wszelkimi sprawami powiązanymi z założeniem, prowadzeniem lub eliminacją Państwa firmy. Możemy udostępnić Państwu aktualnych porad lub pomóc w wypracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb kadr, płac i rachunkowości oraz wyjaśnić Państwu wszystkie materie związane z podatkami. Najwyższą jakość naszych usług gwarantują nasi doświadczeni, posiadający zasobną wiedzę i odpowiednie wykształcenie pracownicy, jacy korzystają z najnowocześniejszych projektów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Z naszą całą ofertą można zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy usługi bezpośrednio związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Profesjonalne doradztwo i rzetelne wywiązywanie się z powierzanych zadań i obowiązków.Najlepsze standardy oparte na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmujące się kierowaniem rachunkowości małych jak również dużych firm. Dzięki owym usługom zdołasz zagwarantować błogość sobie a również zmniejszenie ryzyka kontroli us. W propozycji odnajdziecie usługi takie jak prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencję wyposażenia i środków trwałych a także wiele innych. Dodatkowo firma zajmuje się posługami kadr oraz płac. Szczegółowe informacje na temat propozycji tego biura znajdziecie na ich stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do zadbania o swoje finanse i zaciekawienie się ofertami biur rachunkowych, podchodzących do kontrahenta w indywidualny sposób.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe zapewnia stu procentowe usatysfakcjonowanie oraz maksymalne zminimalizowanie ryzyka kontroli podatkowej. Nie rozmyślaj więcej, tylko już teraz zacznij dbać o własne pieniądze i bezpieczeństwo. W ofercie znajdziemy między innymi sporządzanie faktur, usługi administracyjno biurowe a również wiele innych. Żaden przedsiębiorca nie chciałby mieć kłopotów z urzędami, zlecanie rachunkowości profesjonalnej kadrze zdołamy być pewni, że zlecenia zostaną dokonane w bardzo dobry sposób. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego na stronie www.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE VECTIQUAL usługi księgowe »

  Jeżeli poszukujesz biura rachunkowego, które zajmie się prowadzeniem ksiąg rachunkowych Twojej firmy, ewidencji podatkowych, zajmie się polityka kadrową Twojej firmy, sporządzi wszelakie niezbędne statystyki i zestawienia, skorzystaj z usług Biura Rachunkowego VECTIQUAL. Biuro to posiada siedzibę w Olsztynie. Jednak usługi świadczy dla podmiotów z całego województwa warmińsko - mazurskiego i okolic. VECTIQUAL posiada doświadczenie w realizowaniu zagadnień z zakresu księgowości, usług kadrowych, dlatego też swoje zadania przeprowadza rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Powierzenie spraw własnej firmy, biuru rachunkowemu VECTIQUAL, to dokonanie trafnego wyboru. VECTIQUAL będzie stało na straży prawidłowego funkcjonowania Twojej działalności, dokładając wszelakich starań, byś był usatysfakcjonowany. Dlatego też koniecznie sprawdź szczegóły oferty, wchodząc na stronę.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eres sp z.o.o. księgowość przez internet »

  Spółka Doradztwa Podatkowego ERES prowadzi swoją działalność od 1991 roku, specjalizując się w usługach doradztwa podatkowego, księgowości, obsługi kadrowo płacowej i ZUS. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, składający się z doradców podatkowych i specjalistów, którzy posiadają Certyfikat Ministerstwa Finansów, gwarantuje profesjonalną obsługę. Poczynania te ceni szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów, również zagranicznych. Nowoczesny system księgowości, także internetowej, pozwala korzystać z usług w sposób wyjątkowo komfortowy, umożliwiający zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Bogata oferta biura księgowego ERES włącza usługi doradztwa podatkowego w wielu zakresach, w szczególności wsparcie w planowaniu podatkowym, tworzenie listy płac lub deklaracji ZUS, prowadzenie teczek kadrowych. Trudni się również w planowaniu sukcesji majątkowej, pozwalającej zabezpieczyć interesy podmiotów które prowadzą działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwota wolna od podatku »

  Pewne i szybkie PITy online
  Zapraszamy na naszą witrynę pit2012.net wszystkich Internautów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o podatkach. Dostaniesz tu formularze PIT za 2012 rok w formie PDF a także instrukcje PIT. Ponadto udostępniamy liczne artykuły i porady, z których dowiesz się między innymi, jak rozliczyć poszczególne formularze oraz jak wygląda aktualna kwota wolna od podatku za 2012 rok. Zamieszczone na serwisie deklaracje podatkowe można pobrać bezpłatnie. Co należy zrobić? Wystarczy ściągnąć PIT na komputer stacjonarny oraz uzupełnić, a potem przedrukować i przesłać do urzędników skarbówki.
  Program PIT 2012
  Aktualnie możesz wypełnić podatek PIT internetowo. Teraz musisz tylko ściągnąć za darmo aplikację podatkową Program PIT 2012 i fiskus z głowy. Program PIT do pobrania jest na portalu pit2012.net za darmo. Tylko dzięki Programowi PIT 2012 rozliczysz PIT z załącznikami bez problemów bez konieczności stania w kolejkach. Nasz Program PIT za rok 2012 wygeneruje podatek za PIT 2012 za pomocą wbudowanego algorytmu oraz obliczy puste obszary w zeznaniu podatkowym za miniony rok podatkowy. Aplikacja podatkowa podkreśla najdrobniejsze nieprawidłowości w PIT za rok 2012 a także podaje gotowe rozwiązanie problemu. Dzięki darmowej aplikacji Program PITy 2012 rozliczenie PITów za rok 2012 to zaledwie kilka chwil. Wejdź i przekonaj się, jakie to proste. Sprawdź!

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Szukasz wyspecjalizowanej księgowej? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami. Nasza firma trudni się właśnie całkowitą obsługą księgową oraz kadrowo- płacową. Biuro Rachunkowe "DUET" s. c. założyliśmy już wiele dobrych lat temu. Funkcjonujemy w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak również osoby prawne. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Dlatego wszystko świadczone jest fachowo i w wytyczonych datach. Warto także dodać, że sposób prowadzenia księgowości dopasujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym Klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo. W standardzie też nad wyraz korzystne ceny.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Motylak »

  Biuro Rachunkowe Anna Motylak oferuje usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe, oraz prowadzenie kadr i płac firm. Prowadzenie pełnej księgowości, pkpir, karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji vat, rozliczenia z US, ZUS, GUS, NBP. Zapraszam do zapoznania oferty www.annamotylak.pl i współpracy.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BUCHALTER biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Buchalter zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług księgowych. Kompleksową ofertę adresuje do małych i średnich podmiotów gospodarczych, chcących mieć pełne przekonanie, że ich interesy są w odpowiednich rękach. Doświadczenie oraz duża, wciąż uaktualniana wiedza to klucz do sukcesu oraz zaufania odbiorców, którym cieszy się ta prężnie rozwijająca się firma. działa ona na rynku od 1989 roku, a jej siedziba znajduje się na terenie Gdańska. Biuro księgowe Buchalter stawia nie tylko na najwyższą jakość obsługi księgowo-podatkowej, ale również na solidną obsługę i indywidualne nastawienie do każdego klienta. Wszystko to, w połączeniu z szanowaniem wszelkich obowiązujących norm, powoduje, że mogą mieć Państwo pewność pełnej satysfakcji. Szczegóły dostępne na

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Reda »

  Biuro rachunkowe z Redy powstało już w 2008 roku, a więc 5 lat temu. Działamy na obszarze kilku miast takich jak Reda, Wejherowo, czy malutka miejscowość Rumia. Zachęcamy do przejrzenia zawartości naszej witryny.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bielsko »

  W naszym biurze nieustannie doskonalimy wiedzę z dziedziny szeroko pojętych rachunkowości oraz księgowości, co pozwala nam zaproponować teraz Państwu w pełni profesjonalną obsługę w zakresie: rejestracji nowo powstających podmiotów gospodarczych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, a także przygotowywania analiz finansowych. Doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz ekspertów gwarantuje efektywne i sprawne zarządzanie finansami każdej firmy, polskiej i z kapitałem zagranicznym, małej i średniej. Oferujemy również kompleksowe doradztwo związane z kwestiami prawa podatkowego, prawa pracy, czy też ubezpieczeń społecznych. Dzięki naszym staraniom będziecie mogli Państwo uwolnić się od uciążliwej konieczności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zyskacie także czas, który będziecie mogli poświęcić na dalsze rozwijanie Państwa firmy. Jesteśmy liderem na rynku rachunkowości oraz księgowości, a świadczone przez nas usługi od lat cieszą się uznaniem klientów.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Correcta »

  Biuro rachunkowe Correcta to szeroka oferta usług zarówno dla małych jak i dużych firm. Nasze doświadczenie możemy również zaoferować klientom indywidualnym. Bardzo często są to porady podatkowe jak i coraz bardziej popularne wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, analizy prawne umów kredytowych. Pozwalają one zaoszczędzić wiele zmartwień wynikających z podpisania niekorzystnych umów kredytowych. Dla naszych klientów mamy szeroką ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych. Klienci firmowi mogą liczyć na atrakcyjne oferty leasingu. W wielu przypadkach pomagamy naszym klientom w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jak i Urzędem Skarbowym. Wykwalifikowana kadra posiadająca bogate doświadczenie z prawa handlowego jak i podatkowego pomoże w przygotowaniu dla klienta wszelkich umów jak i pism procesowych wszechstronnie zabezpieczających jego odpowiedzialność podatkową jak i prawną. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy na naszej stronie porady prawne online. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które stosujemy w naszej firmie. Najczęściej korzystają z niego klienci z innych miast, którzy doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • 2mk Biuro Rachunkowe Warszawa Targówek Zacisze »

  MK Biuro Rachunkowe Warszawa Zacisze, kompleksowe usługi księgowe. Profesjonalna księgowa dla małej i średniej firmy. Księgi handlowe, PKPiR, ryczałt, kadry i płace. Doradztwo podatkowe. Długoletnie doświadczenie, licencja MF, ubezpieczenie, profesjonalizm. Obsługa w biurze klienta lub zdalna. Księgowanie w chmurze. Also in English.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.biurorachunkowelublin.eu »

  Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, osób fizycznych. Ewidencja podatku VAT. Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników. Prowadzenie rozliczeń z ZUS.
  Sporządzanie zeznań rocznych PIT, sprawozdań do GUS a także wniosków o zwrot podatku VAT od materiałów budowlanych.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka »

  Biuro Rachunkowe ALFA to doświadczone biuro rachunkowe z Warszawy. Biuro działa już od ponad 10 lat. Zatrudniamy tylko doświadczone księgowe i ksiegowych. Proponujemy usługi księgowe dla zakładów pracy i osób fizycznych. Angażujemy się w interesy naszych kontrahentów. U nas każdy może liczyć na specjalne podejście do jego interesów. Księgowość prowadzimy komputerowo, w oparciu o programy stosowne z zaleceniami Ministerstwa Finansów i dopasowane do potrzeb Klientów. Gwarantujemy 100% dyskrecję! Zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów z Warszawy a szczególnie z Białołęki. Mimo że nasze biuro mieści się na Białołęce oferujemy usługi dla nabywców z całej Warszawy. Świadczymy zabranie dokumentów z Państwa firmy!

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DELTA służba bhp »

  Firma Delta posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia obsługi rachunkowo-księgowej przedsiębiorstw, na którą składają się: księgowość, obsługa kadrowo-płacowa, szkolenia BHP, służba BHP. Delta świadczy zupełną kompleksowość usług przez między innymi: reprezentowanie klienta w urzędach, tworzenie miesięcznych deklaracji podatkowych albo deklaracji do GUS. Oferta skierowana jest dla każdego, a szczególnie dla przedsiębiorców, którzy chcą skoncentrować się na rozwoju firmy powierzając jednocześnie rozliczenia wykwalifikowanym ekspertom. Priorytetem jest zaspokojenie każdego, nawet w najwyższym stopniu wymagającego klienta, dlatego też firma współpracuje z szeregiem specjalistów z zakresu rozwiązań informatycznych, z zakresu prawa oraz ubezpieczeń. Dokładne informacje dotyczące oferty odnajdą Państwo na stronie

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GDF SP. Z O.O. usługi prawne »

  Prowadzisz swoje przedsiębiorstwo, ale nie masz pomysłu, w jaki sposób nim pokierować, aby zdobyć satysfakcjonujące efekty? Poszukujesz biura rachunkowego, jakie zajmie się obsługą finansową Twojej firmy? Uważasz, iż Twoi pracownicy powinni odbyć dodatkowe szkolenia i rozglądasz się za profesjonalną placówką dydaktyczną? Te i wiele innych problemów rozwiąże przedsiębiorstwo GDF - ekspert w wszechstronnej obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma ta obejmuje oprócz usług księgowo-rachunkowych i prawnych także rozległy zakres pakietów szkoleń z najbardziej pożądanych zagadnień gospodarki oraz wsparcie w zakresie restrukturyzacji firm, która ma na celu dopasowanie do aktualnie panujących warunków na rynku. Gwarantuje także usługi dodatkowe, z którymi zapoznasz się odwiedzając stronę firmową.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: