Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 17 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Sologis - Biuro rachunkowe Warszawa - usługi księgowe, kadry, finanse, audyty »

  Biuro SOLOGIS z siedzibą na Warszawskim Ursynowie prowadzi kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacoweProwadzimy pełne księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, obsługę ryczałtu ewidencjonowanego, obsługę rozliczeń z tytułu VAT, obsługę kadrowo-płacową, ZUS, sporządzamy sprawozdania finansowe, wypełniamy rozliczenia roczne (PIT). Biuro świadczy usługi dla podmiotów o różnej formie prawnej, profilu działalności i wielkości Firma posiada bogate zaplecze organizacyjne oraz kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla biznesu.Wybierając markę Sologis jako partnera w biznesie masz pewność nowoczesnych metod prowadzenia księgowości oraz sprawdzone kompetencje pracowników. Liczne grono klientów korzystające od kilkunastu lat z usług Sologis jest najlepszym dowodem na stabiloność marki oraz pełen profesjonalizm.Jeśli zakres usług nie uwzględnia wszystkich Państwa wymagań, prosimy o kontakt. Po złożeniu zapytania,postaramy się dostosować ofertę w taki sposób aby w pełni wyczerpywała Państwa oczekiwania. NIE CZEKAJ - JUŻ DZIŚ ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z SOLOGIS!!!

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Asta-biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Asta zostało założone w 1991 roku jako spółka małżeńska, jednakże z powodu Ustawy o Doradztwie Podatkowym została przeobrażona w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, nie zamieniając przy tym swej specjalizacji którą jest całkowite doradztwo skarbowe. Biuro oferuje też innego rodzaju usługi z zakresu kard i płac, rachunkowości oraz księgowości. W ofercie znajdą Państwo doradztwo kadrowe, zarządzanie płacami, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, reprezentowanie klienta przed rozlicznymi instytucjami oraz inne usługi. Od początku aktywności biuro zdobyło zaufanie obszernego grona klientów. Obecnie obsługuje przeszło sto osiemdziesiąt małych oraz przeciętnych przedsiębiorstw gospodarczych czynnych w różnych branżach. Żeby zapoznać się ze szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria i biuro rachunkowe z pasją »

  Kancelaria Expert to nie jest jedna osoba to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria zyskała rzesze wiernych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawno księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy naszym Klientom doradztwo z zakresu finansów, rachunkowości, optymalizacji podatkowych i wielu innych usług związanych z naszą branżą. W naszej codziennej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanej z jakością usługi, dlatego jesteśmy zwolennikiem ciągłych szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji naszych pracowników. Księgowość w naszym przypadku to nie tylko wprowadzanie skomplikowanych danych, to WIEDZA która przedkłada się na sukces każdej firmy, która decyduje się na współpracę z nami. Księgowość to bezsprzecznie najważniejszy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dziś trudno wyobrazić już sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm, a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Sprawnie i co najważniejsze efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe naszych Klientów i aby podnieść nasz poziom usług współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Współpraca z nami na pewno zaowocuje uzyskaną gwarancją rzetelności i wysokiej jakości każdej usługi.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tafo Doradztwo Podatkowe Deklaracje ZUS »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej księgowej, która efektywnie zajmie się funduszami w Twojej firmie, zaprowadzi porządek w papierach, zdejmie z Ciebie obowiązek przygotowywania umów dla pracowników - skontaktuj się z profesjonalistami. Nasz doradca podatkowy Mariola Kielczyk, prowadząca również firmę Tafo - zajmującą się usługami księgowymi - zaprasza Klientów indywidualnych oraz właścicieli lub szefów firm do skorzystania z naszej pomocy, porad i nawiązania współpracy. Nasza siedziba mieści się w Mińsku Mazowiecki, lecz Klienci zgłaszają się do nas z całej Polski. Naszą działalność prowadzimy od 1992 roku, co daje także Państwu gwarancję skuteczności naszych usług. Dowiedz się więcej o pełnej ofercie, dostępnej na naszej firmowej stronie.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe białołęka »

  Prowadzimy kompleksową usługę księgową oraz kadrowo-płacową. Dzięki outsourcingowi usługi księgowej zaoszczędzicie czas i pieniądze, co pozwali skupić się na pozostałych pracach firmy. W skład naszych usług wchodzą: obsługa księgi handlowej, obsługa księgi przychodów i rozchodów, obsługa ryczałtowa, obsługa kadrowo-płacowa Świadczymy usługi w Warszawie, na tarchominie oraz białołęce. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gradatim- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowości, kadr i płac dla firm różnej wielkości.Profil działalności obejmuje również konsulting oraz doradztwo biznesowe. Kompetentny i doświadczony personel w sposób rzetelny wywiązujący się z powierzanych zadań i obowiązków. Obsługa według najwyższych standardów.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej - Szczecin Mierzyn »

  KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej: usługi kierujemy do Przedsiębiorców z miejscowości Szczecin, Mierzyn i okolice. Naszym celem jest odciążenie Klientów od czasochłonnej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Posiadamy stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych, co pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować Klientom bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty pozwalające na prowadzenie powyższej działalności. Zakres usług: kadry i płace, akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zgłoszenia do ZUS, ewidencja pracowników, zaświadczenia, sprawozdania statystyczne GUS, świadectwa pracy, naliczanie wynagrodzeń, lista płac, deklaracje do ZUS, raporty RMUA, deklaracje podatkowe, PIT-y, PFRON.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Virdis Lux Biuro Rachunkowe Wołomin »

  VIRDIS LUX - biuro rachunkowe w Wołominie działa od 1997 roku. Usługi w Virdis LUX prowadzone są w oparciu o obowiązujące wymogi Ministerstwa Finansów oraz aktualne przepisy prawne.

  Posiadamy ubezpieczenie OC dla firm uprawnionych do wykonywania usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dysponujemy certyfikatami wydanymi przez Ministerstwo Finansów uprawniające nas do prowadzenia biura rachunkowego.

  Niezależnie czy potrzebujecie Państwo usług rachunkowych dla niewielkiej firmy na ryczałcie czy Spółki na księgach handlowych zapraszamy do naszego Biura Księgowego.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BOGUMIŁ J. KUROWSKI uslugi księgowe »

  Nasze biuro rachunkowe a także podatkowe mieści się w Łodzi. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem a także ugruntowaną kondycją na rynku. Służymy Państwu naszą wiedzą z obszaru doradztwa podatkowego, rachunkowości, obsługi kadrowo-płacowej jak również BHP, a także różnego rodzaju konsultacji prawnych. Do podjęcia współpracy z naszą kancelarią podatkowo-rachunkową zapraszamy osoby prywatne, firmy jak również instytucje z Łodzi oraz z okolicznych miejscowości. Gwarantujemy wysoką jakość usług doradczych, konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zleceń. Proponujemy podobnie jak pojedyncze usługi rachunkowe a także doradztwo prawne,i dodatkowo długofalową współpracę tudzież pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli poszukują Państwo doradcy podatkowego oraz księgowego, to zapraszamy na naszą stronę internetową już teraz!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe częstochowa »

  Jeżeli prowadzisz własną firmę i zależy Ci na rzetelnym i prawidłowym prowadzeniu rachunków od strony księgowej, ale nie masz do tego głowy lub nie stać Cię na utworzenie dodatkowego stanowiska pracy w Twojej firmie to koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Halina Łucka. Jest to działające od 1991 roku biuro posiadające ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Firmę tworzy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, którzy swoje doświadczenie nabywali m. in. jako główni księgowi w dużych przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Jest to strona internetowa Kancelarii Doradztwa Podatkowego, która podejmie się poprowadzenia księgowości każdej działalności gospodarczej oraz osoby prywatnej, zapewniając w pełni owocną współpracę. Koncentruje się ona przede wszystkim na poszerzaniu swoich kwalifikacji, żeby świadczyć klientom jak najlepszą jakość usług. Mogą oni liczyć na kompetencję w każdej dziedzinie finansów, księgowości, płac czy też podatków. Jej pracownicy monitorują wszystkie zmiany, które zachodzą w powyższych sferach, dlatego też są na bieżąco, co doskonale podwyższa jakość realizowanych przez nich usług a także skraca czas ich realizacji:

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PLUS-MINUS Biuro księgowe »

  Plus-Minus to biuro rachunkowe z Warszawy od wielu lat prowadzące działalność w branży usług księgowych czy rachunkowych. To spółka ukierunkowana na prowadzenie kompleksowej rachunkowości mniejszych spółek. W naszej bogatej propozycji mieszczą się profesjonalne prace z zakresu rozliczeń z Urzędem Skarbowym, rozrachunku z ZUS-em, rozliczeń rocznych PIT-ów a także wiele innych. Na życzenie klienta dostarczamy informacji o kondycji finansowej firmy na podstawie danych przekazanych do biura. Sporządzamy wszelkie konieczne deklaracje. Udzielamy pomocy w zorganizowaniu zakładu także mniej doświadczonym, dopiero co założonym firmom. Gwarantujemy fachową i kompetentną obsługę realizowanych przez nasze biuro zleceń. W celu zaznajomienia się ze szczegółami dotyczącymi propozycji firmy zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Mr24 Księgowość - Biuro rachunkowe Gdynia.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe, średnie firmy i przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zakres działania naszej firmy obejmuje między innymi:
  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, handlowych
  Ryczałt
  Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
  Księgi Handlowe
  szkolenie w zakresie przygotowania dokumentów do księgowości,
  doradztwo w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),
  doradztwo w dziedzinie organizacji obiegu dokumentów,
  doradztwo w zakresie wprowadzania controllingu.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amicus- biuro rachunkowe Toruń »

  Kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo płacowe skierowane zarówno do małych jak i średnich firm. Profesjonalna i rzetelna obsługa przez najlepszych specjalistów. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość świadczonych usług. Odpowiedzialne, uczciwe i profesjonalne działania. Fachowe doradztwo i gwarancja stałej opieki nad powierzonymi sprawami oraz dokumentami.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Szamotuły »

  Biuro księgowe Szamotuły - dbkb.pl - odciąży Twoją firmę z prowadzenia księgowości i usług kadrowo-płacowej, a także od wszystkich spraw związanych z wizytami w urzędzie skarbowym oraz ZUS. Dodatkowo zapewniamy doradztwo podatkowe i prawne. Obsługę księgową możemy prowadzić także w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Zaufało nam już wiele przedsiębiorców, także z zagranicy. Naszymi partnerami są zarówno małe jak i średnie firmy. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEZPODATKU prowadzenie KPiR »

  aFirmom i osobom rozpoczynającym działanie Biuro Rachunkowo-Konsultingowe asystuje w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Wspierają nie tylko przedsiębiorstwa z rodzinnego Bukowca, ale też z okolicy, także z Łodzi. Radzą, jak zorganizować prowadzenie firmy, jak wybrać źródła finansowania oraz najkorzystniejszą formę opodatkowania. Nieustająco służą też radą i pomocą. Ale to nie kres ich działalności, Biuro Rachunkowo-Konsultingowe prowadzi na zlecenie klientów także całkowitą księgowość i zajmuje się sprawami kadrowo-płacowymi. W swojej pracy korzystają z najnowszych rozwiązań technicznych z obszaru informatyki i oprogramowania. Kontrahenci korzystający na co dzień z Internetu mają możliwość otrzymywania wszystkich danych, zestawień i wyliczeń w wersji elektronicznej. Równocześnie zapewniają o pełnym bezpieczeństwie i poufności przekazywanych im danych i informacji. Wszelakie uzyskane od klientów wiadomości i dokumenty są starannie chronione, a wszelkie zbędne rzeczy niszczone. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grażyna Pasternak biznes plan »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym działającym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Rozmaitość prowadzonych księgowości zezwoliło nam na osiągnięcie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób prawidłowy z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem należytej sumienności, właściwy pod względem formalnym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Angażujemy jedynie obowiązkowych fachowców, stąd z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług księgowych, które oferuje nasze biuro rachunkowe z Katowic - Ekonomist.
  Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, ponieważ naszą działalność prowadzimy już od roku 1991. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma małymi, średnimi jak i dużymi firmami z całej Polski.
  Oprócz kompleksowej obsługi księgowej firm zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe. Sprawujemy także usługi z zakresu audytu finansowego jak badanie bilansu.

  Pełna oferta naszego biura rachunkowego Ekonomist dostępna na firmowej stronie internetowej.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe-Białystok »

  Prawo fiskalne tudzież personalne w obecnej dobie przysparzają pracodawcom dosyć dużo kłopotów. Trzeba znać wszystkie przepisy prawne prowadzenia przedsiębiorstwa. Bardzo dobrze, że z pomocą przychodzą biura rachunkowe. Przekazanie obowiązków w aspekcie prowadzenia księgowości i kwestii kadrowych firmy stanowi w obecnej dobie fundamentem działalności małych firm. W ów właśnie sposób przedsiębiorca uzyskuję pewność solidności prowadzenia swoich ksiąg rachunkowych dodatkowo pilnowania spraw personalnych. Biurem rachunkowym, jakie z całkowitą niezawodnością poprowadzi kwestie kadrowe oraz księgowe jest Biuro Rachunkowe Białystok. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym biurze. Z zupełną pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie dla każdego z naszych klientów.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kas fiskalnych Warszawa »

  Firma Buchcom z siedzibą na warszawskim Ursynowie zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, a także świadczeniem profesjonalnych usług księgowych. Nasz serwis specjalizuje się w kasach fiskalnych dla lekarzy i prawników - posiadamy wszystkie obecne na rynku urządzenia fiskalne dedykowane tym zawodom. W sprzedaży także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i oprogramowanie dla firm. Wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem świadczą usługi przede wszystkim dla jednoosobowych działalności oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: