Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • BILANS- biura rachunkowe »

  Od 2005 roku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego i to zarówno duże, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Ze swojej strony proponujemy wiedzę i biegłość z obrębu księgowości. Można u nas liczyć na obsługę księgową (kadrowo-płacową), rozliczenia z ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rachunkowych. księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i kart podatkowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, wypełnianie wniosku VZM o zwrot podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym, doradztwo księgowe i pomoc przy zakładaniu firmy oraz inne drobne usługi księgowe. Satysfakcja i bezpieczeństwo Klienta jest podstawowym zamiarem naszego biura. Dojeżdżamy do zleceniodawców. Więcej szczegółowych danych o naszym biurze znaleźć można na stornie internetowej:

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Straszyn »

  Biuro Usług Księgowych MSD s.c. jest rodzinnym biurem usług księgowych, które współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi z terenu Trójmiasta od 2002 roku. Prowadząc biuro księgowe od wielu lat najważniejsza jest dla nas wysoka jakość usług księgowych. Głównym księgowym biura podatkowego jest Mariola Dzierżek, z wykształcenia ekonomista, wieloletnia księgowa kilku działalności na terenie trójmiasta.
  Usługi księgowe, które zapewniamy to: księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe
  ryczałt, płace i kadry. Ponadto przygotowujemy deklaracje podatkowych PIT, CIT, VAT
  zakładamy działalności gospodarcze, handlowe i podatkowe, sporządzamy sprawozdania rachunkowe, okresowe oraz roczne, rozliczenia roczne, rozliczenia z ZUS. Również reprezentujemy podatnika przed Urzędami i ZUS pomagamy w codziennym prowadzeniu działalności, składamy niezbędne dokumenty w urzędach, sporządzamy pisma urzędowe oraz umowy, pomagamy w zakresie podatkowym i księgowym, rozliczamy osoby fizyczne nie będące klientami firmy. Pomagamy podczas zakładania działalności gospodarczej. Na dzień dzisiejszywspółpracujemy z kilkudziesięcioma podmiotami gospodarczymi działających w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Straszynie, Rotmance, Juszkowie, Jankowie oraz okolicznych miejscowościach. W razie chęci podjęcia współpracy serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finiks – Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Finiks to doświadczony zespół oferujący prowadzenie rozliczeń oraz reprezentowanie firm przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. W ofercie księgowość w formie podatkowej księgi przychodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Centrum Biurowe Eproco »

  Centrum Biurowe Eproco to nowoczesne biuro rachunkowe obsługujące firmy z terenu całej Polski. Wśród usług oferowanych przez biuro znajdują się m.in.: księgowość i rachunkowość, kadry i płace, doradztwo gospodarcze, windykacja należności obsługa BHP oraz wsparcie informatyczne. Biuro zatrudnia ponad 20 specjalistów do których należą m.in.: księgowi, ekonomiści, informatycy i prawnicy, co pozwala Eproco świadczyć kompleksowy usługi dla firm.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe A.L. Słupsk - Księgowość i podatki »

  Biuro rachunkowe Anna Lipka Słupsk to profesjonalna firma świadcząca usługi księgowo-podatkowe. Jesteśmy Partnerem Ogólnopolskiego Centrum Usług Księgowych co gwarantuje Tobie dostęp do usług księgowych na najwyższym poziomie.
  Prowadzimy księgi handlowe, w ramach prowadzenia rachunkowych ksiąg przychodów i rozchodów prowadzimy ewidencję ryczałtową. Oferujemy usługę prowadzenia obsługi kadrowo płacowej w Twojej firmie.
  - Ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy,
  - Ustalanie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT,
  - Dokonujemy zapisów w PKP i R lub ewidencji ryczałtu,
  - Prowadzimy ewidencje wyposażenia,
  - Sporządzamy plan amortyzacji środków trwałych oraz prowadzimy ewidencje środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych,
  - Ustalamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy, prowadzimy ewidencje VAT,
  - Sporządzamy miesięczne i roczne deklaracje podatkowe, przygotowujemy dowody wpłat lub przelewy na poszczególne podatki.
  Tworzymy Biznes Plany i dokumentację do projektów dotowanych w ramach UE.
  Oferujemy usługę w zakresie odzyskiwania podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PRETIOS »

  Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych realizowanych dla spółek prawa handlowego i cywilnego oraz działalności gospodarczych.Nasza usługa outsourcingu księgowości obejmuje całość wydzielonych przez spółki procesów księgowych lub wybranego zakresu.Obsługa grup kapitałowychProwadzimy profesjonalne usługi w zakresie obsługi grup kapitałowych, począwszy od założenia spółki/oddziału, poprzez: budowę i ujednolicenie planu kont dla spółek grupy kapitałowej; tworzenie budżetów; wdrażanie procedur zamknięcia okresów sprawozdawczych; przygotowania sprawozdań (IFRS/IAS) i dokumentacji konsolidacyjnej; wsparcie procesów centralizacji przygotowywania raportowania i controllingu; projektowanie przepływów pieniężnych w ramach grupy; współpracę z działem finansowym zagranicznego oddziału.Zajmujemy się rejestracją następujących podmiotów: oddziałów spółek zagranicznych; spółek jawnych; spółek komandytowych; spółek komandytowo-akcyjnych; spółek z ograniczoną odpowiedzialnością; spółek akcyjnych.Pracujemy zarówno na własnych systemach informatycznych jak i na systemach dostarczonych przez Klienta. Podczas współpracy z naszymi Klientami, mieliśmy możliwość korzystania z takich narzędzi informatycznych służących do prowadzenia księgowości i zarządzania finansami jak: ERP Microsoft Navision (NAV), SAP ERP, Citrix, Exact i Ramzes i wielu innych.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur online »

  Faktura pro forma online to dokument nieksięgowany stanowiący podstawę do dokonania przedpłaty za zakupiony towar lub usługę. Po opłaceniu faktury pro forma w ciągu 7 dni należy wystawić fakturę VAT, najlepiej i najłatwiej zrobić to online przez nasz program do wystawiania faktur.
  Często w handlu mają zastosowanie takie dokumenty ponieważ stanową gwarancję odbioru towaru, zwłaszcza nietypowego, sprowadzanego na specjalne zamówienie. Również dla nabywcy faktura proforma jest dokumentem potwierdzającym zamówienie a co ważniejsze zapłacenie za produkt.
  Sprzedawca może wystawić taki dokument za pośrednictwem programu faktura.egrupa po czym po zrealizowaniu transakcji szybko fakturę proformę zamienić na fakturę vat również online.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy-księgowe.pl »

  Jeżeli potrzebujesz odnaleźć biuro rachunkowe skorzystaj z zasobów prostej w obsłudze wyszukiwarki firmy-księgowe.pl. Wpisując potrzebne kryteria wyszukiwania w łatwy sposób odnajdziesz kancelarię księgową z Twojej miejscowości. Dzięki temu przyjaznemu użytkownikowi rozwiązaniu nie musisz tracić czasu na wyszukiwaniu wielu stron firmowych w celu odnalezienia adresu e-mail. Wszystkie niezbędne wiadomości udostępniane są na jednej stronie.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Renomowana kancelaria doradztwa podatkowego i księgowości, działająca na terenie Poznania i okolic, poleca swoje usługi wszystkim, prowadzącym własną działalność gospodarczą. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych oraz podatkowych – zarówno doradztwo, jak i rozliczenia, czy też reprezentowanie prze instytucjami. Gwarantujemy wysoką jakość, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz nastawienie na jego sukces biznesowy.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe, kadrowe - BusinessCare »

  Business Care oferuje portal do zarządzania finansami firmy i usługami, usługi finansowe, księgowe, kadrowe, promocje w internecie, wsparcie IT, poprawe organizacji pracy z dokumentami, bezpieczne przechowywanie dokumentów i wiele innych. Zapraszamy na stronę internetową by zobaczyć pełną ofertę.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • K.D.P.K. D. Kubińska - usługi kadrowo-płacowe »

  Pani Danuta Kubińska prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowo-Księgowego w Bydgoszczy. Kancelaria dysponuje licencją wydaną przez Ministra Finansów oraz ochronę ubezpieczeniową PZU S.A. Świadczy ona usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac. Realizowane są one na rzecz przeróżnych podmiotów gospodarczych: jednoosobowych przedsiębiorstw i większych spółek prawa handlowego. Jeśli chodzi o usługi rachunkowe - Kancelaria zajmuje się prowadzeniem i przechowywaniem księgowości, rozliczaniem podatku dochodowego, wyprowadzaniem zaległości księgowych, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego i innymi usługami, np. szkoleniem personelu odpowiedzialnego za przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów księgowych. Biuro to prowadzi również m.in. ewidencję wynagrodzeń, przesyła dokumenty rozliczeniowe do ZUS oraz inne. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aston Finance. Sp. z o.o. »

  Aston Finance Sp.z o.o. to doświadczona firma zajmująca się księgowością oraz usługami związanymi z biznesem. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz obszernej, nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej. Wszystkim korzystającym z usług naszego biura rachunkowego możemy zagwarantować, że wszelkie powierzone sprawy dotyczące przedsiębiorstwa są prowadzone terminowo, rzetelnie i zgodnie z aktualnymi przepisami. Nasi Klienci mogą nam zaufać powierzając prowadzenie obsługi księgowej, ponieważ posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, m.in. licencję Ministra Finansów. Do skorzystania z usług biura rachunkowego Aston Finance, zachęcić może Państwa nasza kompleksowa oferta. Obejmuje ona: usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo leasingowe, gospodarcze oraz pośrednictwo kredytowe. Proponujemy ponadto bezpłatne usługi przez okres 2 pierwszych miesięcy, atrakcyjny cennik usług, możliwość odbioru niezbędnych dokumentów od Klienta na terenie Wrocławia, a także rzetelną pomoc w minimalizowaniu obciążeń podatkowych. Te cechy działalności Aston Finance niewątpliwie wyróżniają naszą firmą na tle innych spółek o podobnym profilu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe Warszawa »

  Nasze certyfikowane biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszych działań prowadzimy wirtualne biuro, które ułatwia obsługę korespondencji, reprezentowanie firmy przed urzędami oraz instytucjami. Oferujemy pomoc przy rejestracji firmy, założeniu rachunki. Zapewniamy obsługę prawną, księgową, kadrowo-płacową oraz wsparcie informatyczne. W naszym biurze księgowym naprawę korzystają Państwo z kompleksowych usług. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nolotax.pl »

  Nolotax.pl jest profesjonalnym biurem rachunkowym, świadczącym usługi kompleksowej księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz optymalizacji kosztów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne, kompleksowe podejście do każdego klienta. Nasze bogate doświadczenie pozwala również na obsługę organizacji pożytku publicznego (głównie Stowarzyszeń oraz Fundacji) oraz rozliczania projektów unijnych. Nasi klienci mogą skorzystać także z usługi wirtualnego adresu. Dewizą Nolotax.pl jest dbałość o interesy naszych klientów w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Biuro rachunkowe „Atena” zostało założone w październiku 1989 r. W tym okresie wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rachunkowe, informatyczne oraz doradztwo podatkowe. Usługi te w szczególności przeznaczone są dla firm. Cel jaki obrało sobie biuro to zapewnienie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi informatycznej, rachunkowej, doradczej. Biuro oferuje również pomoc przy zakładaniu oraz rejestracji firm. „Atena” może poszczycić się profesjonalnością w zakresie współpracy z klientem, instytucjami, urzędami skarbowymi. Kadra pracownicza to osoby wysokokwalifikowane w zakresie wykształcenia i praktyki zawodowej. Biuro posiada wszelkiego rodzaju wymagane uprawnienia. Firma świadczy również usługi informatyczne takie jak sprzedaż, adaptacja i wdrożenie oprogramowania własnego. Biuro rachunkowe gwarantuje najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Witryna szczecińskiego biura rachunkowego przedstawia ofertę świadczonych usług. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu szczególnie firm z sektora informatycznego przygotowaliśmy propozycje współpracy w zakresie rachunkowości oraz doradztwa finansowego.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Nasze Biuro Rachunkowe Poznań jest otwarte na każdy rodzaj działalności. Jesteśmy elastyczni i potrafimy być kreatywni. Pomożemy uporać się z polskim systemem fiskalnym dla tych rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy już działają i szukają optymalizacji swoich kosztów.
  Nasze biuro księgowe świadczy wszechstronną obsługę księgowo-podatkową, finansową, kadrową i płacową podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z Poznania i okolic. Naszym klientom oferujemy nowoczesną aplikacje do wystawiania faktur i rachunków, udostępnianą poprzez przeglądarkę internetową Ifaktury24. Rozwiązanie dedykowane jest mikro i małym przedsiębiorcom poszukującym nowoczesnego i bezpiecznego oprogramowania do wystawiania dokumentów sprzedażowych online. Oprogramowanie wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowe księgi księgowe.
  Posiadamy Certyfikat Księgowy o Nr 46359/2010 wydany przez Ministra Finansów.
  Jeśli chcesz zwiększyć efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa skorzystaj z naszych usług.
  Dojeżdżamy do Klienta, odbieramy dokumenty! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe poprowadzi Twoją księgowość, kadry i płace.
  Na życzenie będzie reprezentować Twoją Firmę przed Urzędami.
  Bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych.
  Nasze ceny nie są wygórowane, gwarantujemy rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Możliwy odbiór dokumentów.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, a oprócz tego:
  • Masz przed czasem wszelkie informacje na temat podatków i składek i innych koniecznych zobowiązań.

  •Rzetelnie prowadzimy wszelkie rozliczenia: ◦ podatkową książkę przychodów i rozchodów,
  ◦ księgi handlowe,
  ◦ ryczałty,
  ◦ karty podatkowe.


  • Rozliczamy dla Ciebie podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę.

  •Rozliczamy Cię z ZUS-em, PFRON-em, GUS-em i Urzędem Marszałkowskim.

  • Rozliczamy Ci zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM-1).

  • Rozliczamy PITy związane z pracą za granicami kraju.

  • Pomagamy przygotować i rozliczyć dotację unijną lub z urzędu pracy.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benedykt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Katowice »

  Benedykt Biuro Rachunkowe Katowice świadczy profesjonalne usługi księgowe dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowo-księgowych, kadrowych, ksiąg handlowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. następujące usługi:
  pełna księgowość, księgowość działalności gospodarczych (KPiR), rozliczenia roczne, reprezentowanie Klienta przed ZUS, GUS, księgowość projektów unijnych, przygotowanie sprawozdań i analiz finansowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: