Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  W Twojej firmie naprawdę w tej chwili nie ma czasu na to, aby zajmować się sprawami papierkowymi, które wydają się mniej ważne, aż do czasu kiedy zawita Urząd Skarbowy? W takim razie miej ten problem z głowy i zatrudnij do pracy nad tymi kwestiami prawdziwych specjalistów z kancelarii podatkowej Kieras, którzy w pełni będą umieli zająć się właściwym prowadzeniem Twoich dokumentów taki sposób, aby nikt nie mógł się do nich przyczepić.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Segregatory, Teczki, Clipboard cano.com.pl »

  Zaprzaszamy do zapoznia się z ofertą produkcyjną naszej firmy, znajdą Państwo u na s teczki reklamowe, segregatory biurowe, podkładki, clipborady, i to wszystko w konkurencyjnych cenach, a że nie jako jesteśmy producentem mają Państwo pewność profesjonalnego i rzetelnego wykonania
  zapraszamy www.cano.com.pl

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Biuro rachunkowe Gdynia, Kosakowo - Mirosława Borys. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, doradztwo gospodarcze, kadry i płace, raporty finansowe. Kliknij w link i zobacz więcej - Twój wybór to nasza oferta. Biuro rachunkowe Kosakowo - doradca podatkowy, księgowość Gdynia.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Oferujemy usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługę kadrowo płacową. Nasza kadra jest certyfikowana przez Ministerstwo Finansów co daje klientom gwarancję najwyższej jakości obsługi.
  Ponadto oferujemy usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów o dowolnym profilu działalności. Naszych klientów reprezentujemy przed urzędami na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
  Odbieramy dokumenty od naszych klientów - co pozwala zaoszczędzić wiele czasu!

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Suwałki »

  Biuro rachunkowe Rach-Mistrz powstało wiele lat temu w mieście Suwałki kiedy to jako pierwsi mieliśmy możliwość zaprezentować nasze umiejętności. Dziś posiadamy wielu stałych klientów, dzięki którym rozwijamy się w dynamicznym tempie. Najnowszy sprzęt i oprogramowanie pozwala nam na prowadzenie księgowości wielu dużych jak i zarówno małych przedsiębiorstw. Posiadamy liczne certyfikaty i stale uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają na poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Epsilon. Grzelczak - Słomka - Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo. »

  Biuro Rachunkowe Epsilon. Grzelczak - Słomka biuro rachunkowe Warszawa Bemowo. Księgowa, podatki, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ewidencja. Jesteśmy zgranym, znającym się od wielu lat zespołem ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają na profesjonalizm, rzetelność oraz fachową obsługę a co za tym idzie zadowolenie klienta. O naszej skuteczności może świadczyć fakt, że od początku naszego istnienia żaden klient nie zrezygnował ze współpracy z nami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz odwiedzania strony www.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk, biuro księgowe »

  Biuro Rachunkowe FAL-MAX działa nieprzerwanie od 1993 roku. Pierwotnie Biuro funkcjonowało jako spółka małżeńska Zyty i Tadeusza Falencikowskich. Od maja 2009 roku Biuro prowadzi Lilianna Falencikowska - córka.

  Mając na uwadze wygodę naszych klientów, każda firma ma w naszym Biurze własnego "opiekuna". Osoba taka, jest odpowiedzialna za sprawny kontakt Klienta z Biurem oraz za poprawność czynności księgowo - kadrowych.

  Dla naszych klientów świadczymy usługi:

  doradztwo przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej
  wybór optymalnej formy opodatkowania PIT, CIT, VAT
  prowadzenia ksiąg handlowych spółek
  obsługa ryczałtów ewidencjonowanych
  prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów KPIR
  kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników
  obsługa ZUS w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  sprawozdawczość rachunkowo - finansowa składana do urzędu skarbowego i GUS
  rozliczenia roczne PIT-36, PIT-37, PIT-38
  bilanse spółek oraz CIT-8 dla osób prawnych
  obsługa kontroli podatkowych
  reprezentacja przed sądem (również sądem pracy)
  sporządzanie odwołań do izb skarbowych
  doradztwo w zakresie podatku od spadków i darowizn
  opracowanie i wdrażanie politykę rachunkowości
  optymalizacja obciążeń podatkowych - doradztwo podatkowe
  odbiór dokumentów w firmie Klienta.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki - Wirtualne BZ »

  Wirtualne BZ zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw i firm, a także zarządzaniem dokumentacją spółki. Firma oferuje także pomoc przy zakładaniu spółki i bieżącą obsługę, oraz również wzory dokumentów.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Elbląg-LEKSUS TAX »

  Biuro Rachunkowe LEKSUS TAX s.c. świadczy profesjonalne usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Istotą działania naszego biura jest kompleksowa obsługa w zakresie księgowości oraz kadr i płac.Wiemy jak istotne w każdym przedsiębiorstwie jest fachowe i rzetelne podejście do spraw finansowych i jak wiele zależy od dobrze prowadzonej księgowości. Powierzając nam obsługę rachunkową i kadrową swojej firmy zapewniają sobie Państwo komfort i spokój, ponieważ to my ponosimy odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń oraz reprezentację przed US i ZUS.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Finiks »

  Gwarantujemy bezpieczeństwo prowadzenia firmy poprzez świadczenie wszechstronnej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowych. Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone aplikacje gwarantujące poprawność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

  Biuro rachunkowe Szczecin stara się, aby rachunkowość oraz kwestie kadrowo-płacowe nie tworzyły więcej dla Państwa kłopotu.

  Właściwie z bieżącymi regułami biuro posiada stosowne ubezpieczenie związane z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi, które gwarantuje kontrahentom odpowiednie bezpieczeństwo. Funkcjonujemy na bazie licencji wydanej przez Ministra Finansów, która potwierdza umiejętności do prowadzenia usług księgowych w naszym biurze. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła naszym pracownikom na zgłębienie znacznego zakresu zagadnień skarbowych.

  Umożliwiamy oszczędność cennego czasu naszych Kontrahentów, oferujemy nowoczesną i skuteczną księgowość, prowadzoną uczciwie, ściśle z przepisami i bez ryzyka, a przede wszystkim w przystępnych opłatach.


  Niedrogie Biuro Rachunkowe Finiks świadczy usługi księgowe dla małych i średnich jednostek. Prowadzona księgowość jest solidna i szybka.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe na Pradze Południe w Warszawie.Licencja Ministra Finansów, ubezpieczenie.Poprowadzi księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, płace,zus. Duże doświadczenie w obszarze prowadzenia księgowości jak też bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,przepisów płacowych, kadrowych i zus.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe +PLUS w Chodzieży »

  Zapraszamy do zapoznania się z oferta Biura Rachunkowego PLUS w Chodzieży. Nasza oferta to prowadzenie księgowości dla firm oraz przedsiębiorstw. Rozliczamy za Ciebie prowadzenie działalności od ryczałtu, przez księgę p przychodów i rozchodów, po pełną księgowość. Rozliczmy za Ciebie VAT oraz podatek dochodowy roczny PIT lub CIT. Biuro Rachunkowe posiada specjalną komórkę odpowiedzialną za rozliczanie kadrowo-płacowe oraz przesyłkę elektroniczną dokumentów dla ZUS.
  Posiadamy stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności rachunkowej.
  Przedsiębiorców oraz mieszkańców Chodzieży i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Accf.pl - biuro rachunkowe w Krakowie »


  Mieszkasz w Krakowie? potrzebujesz porady finansowej ? Zajrzyj do nas. Zapewnimy państwu kompleksowe doradztwo w sprawach rachunkowo-finansowych. Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla państwa, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,prowadzenie pełnych rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,reprezentowanie Przedsiębiorcy w Urzędzie Skarbowym oraz udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych to tylko kilka usług w jakich możemy państwu pomoc.
  Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji o każdej porze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Goja we Wrocławiu »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2001 roku we Wrocławiu i funkcjonuje do dziś jako działalność gospodarcza. Zespół naszego biura specjalizuje się min. w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Jak wygląda współpraca z Biurem Rachunkowym Goja we Wrocławiu, co składa się na pełną obsługę realizowaną przez nasze biuro rachunkowe ? Na te i inne pytania z chęcią odpowiemy jak się z nami skontaktujesz...

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachukowe warszawa »

  Everest Księgowy aby wyjść na przeciw oczekiwaniom swoim klientom uruchomił usługę wirtualne biuro. Dzięki takiej funkcji, która jest skierowana w głównej mierze to małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą, można uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zatrudnianiem pracownika a zyskać warszawski adres swojej firmy. Jesteśmy solidną firmą, która posiada niezbędne świadectwa kwalifikacyjne oraz uprawnienia do prowadzenia działalności Ministerstwa Finansów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • INNOWACJE | KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW »

  INNOWACJE Sp. z o.o. - KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW. Telefon 71 79 78 275, ul. Jedności Narodowej 55-57/7. Biuro rachunkowe we Wrocławiu, księgowość wrocławska, księgowy Wrocław. A teraz wyobraź sobie świat bez Urzędów Skarbowych, świat w którym nie trzeba jeździć do ZUS, faktury same się rozliczają, na bieżąco widzisz stan swoich finansów, a pracownik którego zatrudniasz to człowieka z krwi i kości, a nie liczby i cała sterta papierów. Jeżeli podoba Ci się taka wizja, nasza innowacyjna oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wykwalifikowana kadra Innowacji pomoże Ci w realizacji tej wizji i sprawi, że tak właśnie będzie wyglądał twój świat.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe DRD Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które zapewnia profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy kontrolowaniu sytuacji finansowej firmy. Oferujemy obsługę księgową, kadrową, płacową, podatkową. Zapewniamy doradztwo ekonomiczne. Posiadamy zespół licencjonowanych i doświadczonych doradców i specjalistów. Nasza oferta jest kierowana szczególe do małych oraz średnich przedsiębiorstw. Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania w aspekcie komunikacji elektronicznej oraz archiwizacji dokumentów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachuba – kancelaria »

  Biuro rachunkowe Rachuba, które kieruje Ewa Lipińska poleca małym i średnim firmom obsługę księgową i podatkową. Propozycję kierujemy do osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą i spółek, a również dla szkół, fundacji, stowarzyszeń oraz aptek. Przyrządzamy przeróżne rozliczenia i usługi płacowe i kadrowe. Co więcej, w ramach współpracy, rejestrujemy przedsiębiorstwa i wybieramy odpowiednie dla nich sposoby księgowania. Realizujemy odpisy, piszemy zeznania oraz pomagamy w utworzeniu wniosków kredytowych, leasingowych. Indywidualnie i rzetelnie podchodzimy do każdej ze spraw zleconych nam przez klienta. Kontrolujemy czasu punktualnej realizacji usługi księgowej. Siedziba biura znajduje się w Kielcach. Funkcjonujemy na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Na stronie internetowej zasięgnąć można więcej istotnych wiadomości.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  Mtax to aplikacja internetowa umożliwiająca kompleksową obsługę firmy. Aplikacja dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej umożliwia:

  - intuicyjne prowadzenie księgowości (księgi handlowe lub prosta księgowość KPiR) na podstawie swobodnie definiowanych schematów księgowania
  - obsługa biur rachunkowych (obsługa wielu klientów z jednego konta)
  - obsługę magazynu oraz fakturowania (każdy dokument może być automatycznie zaksięgowany)
  - obsługę kadr i płac (deklaracje podatkowe, eksport danych do płatnika)
  - obsługę floty samochodowej (przypominanie o przeglądach, terminach ubezpieczeń, itp)
  - obsługę majątku trwałego

  Aplikacja adresowana jest praktycznie dla każdej firmy, począwszy od tej prowadzącej prostą jednoosobową działalność gospodarczą, a skończywszy na firmie zajmującej się produkcja i prowadzącej pełną sprawozdawczość finansową.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe wrocław »

  W ofercie naszej firmy znajdziesz między innymi pełen zakres usług księgowych, dla firm z całego kraju. Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych, kadr i płac, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz inne usługi w postaci wyprowadzania zaległości księgowych czy sporządzania wniosków kredytowych. Cechuje nas doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz przede wszystkim pełen profesjonalizm, na którym zyskują finanse Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: