Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Częstochowa Euro-Pit s.c. - Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe s.c. Częstochowa, ul. Jasnogórska 48. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałt, zus, księgi handlowe, płace. Posiadamy licencje MF, Oferujemy zwrot podatku za pracę za granicą z krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Belgia, Niemcy, USA, Norwegia, Holandia

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sortis Sp.zo.o Najtańsze Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  1/ pełna ewidencja księgowa
  2/ uproszczona ewidencja księgowa- KpiR,
  Ryczałt Ewidencyjny, Karta Podatkowa
  3/ rozliczenia VAT krajowy, VAT unijny,
  import i eksport
  4/ prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z
  ZUS-em
  5/ deklaracje PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS
  6/ sprawozdania finansowe, sprawozdania
  do NBP, GUS, PIP itp.
  7/ inne czynności usługowe

  Cennik Biura Rachunkowego Sortis sp.zoo. jest jawny, sprawdź ile zapłacisz u nas za usługę www.sortis.net, lub e-mail: biuro@sortis.net, tel.91 422 20 22, fax. 91 422 08 22, siedziba: Felczaka 20 c, 71-417 Szczecin

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Biuro rachunkowe Audyt Ekspert Warszawa, świadczy profesjonalne usługi księgowe dla stołecznych firm. Prowadzona przez biuro rachunkowe księgowość obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo Audyt Ekspert oferuje pomoc przy wypełnianiu dokumentów inwentaryzacyjnych oraz stałe utrzymywanie kontaktów z urzędem skarbowym. Opisywana firma przygotowuje także audyty finansowe. Wszystkie usługi księgowe każda obsługi wana firma wybiera indywidualnie, odpowiednio do swoich potrzeb. Księgowość Warszawa prowadzą wykwalifikowani pracownicy, a w razie potrzeby wykorzystywani są rewidenci oraz radcy prawni. Audyt Ekspert, to nie tylko księgowość. Biuro te zajmuje się również doradztwem gospodarczym. Jego zakres obejmuje między innymi doradztwo podczas zakładania działalności gospodarczych, sporządzania umów, a w razie potrzeby umożliwiamy kontakt z radcą prawnym. Audyt Ekspert w swojej bogatej ofercie posiada także usługi prawne, które mają za zadanie pomóc w prawidłowym prowadzeniu działalności gospodarczej. Księgowość Warszawa oraz pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe na terenie stolicy, to wysoki standard usług, które wykonywane są przez doświadczonych i doskonale przygotowanych pracowników. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i owocną współpracę. Zapraszamy na stronę WWW biura i zapoznanie się z ofertą oraz z korzyściami jakie niesie za sobą księgowość prowadzona przez Audyt Ekspert.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej

  Nas zespół tworzą biegli rewidenci, absolwenci i pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, z bogatym doświadczeniem w takich dziedzinach jak badanie sprawozdań finansowych – w tym spółek giełdowych, ekspertyzach i doradztwie finansowym oraz projektach naukowych.


  Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.


  Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.


  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy więc nie czekaj i odwiedź naszą stronę internetową i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe TAX- EXPERT »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i spółek komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADAO Agata Owczarska - Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe w Poznaniu. Nowoczesna księgowość dla małych i średnich przedsiębiorstw: księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, kadry, płace, raporty, analizy finansowe. Dojeżdżamy do Klienta, odbieramy dokumenty! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Prowadzenie księgowości wrocławskich firm i spółek to główna działalność biura rachunkowego Profit. Nasi księgowi prowadzą rachunki przedsiębiorstw od dwudziestu lat i dzięki temu są gotowi podjąć współpracę z największymi podmiotami z Wrocławia i okolic. Księgi rachunkowe powierzone w ręce księgowych z firmy Profit prowadzone są rzetelnie oraz z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawno – skarbowych. Na co dzień korzystamy z najpopularniejszych programów Symfonia oraz Insert. Idąc z duchem czasu, proponujemy na stronie firmowej prowadzenie księgowości on-line. Każdy klient ma możliwość zalogowania się na swoje konto z każdego miejsca na świecie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe katowice »

  Biuro rachunkowe obsługuje firmy z Katowic oraz miast ościennych.

  Oferuję pełny zakres usług księgowych, jak również doradztwo podatkowe.

  Prowadzę księgi handlowe, zakładam spółki, rozliczam płace i ZUS.

  Jako doradca podatkowy porponuję Państwu szereg usług specjalistycznych, np: optymalizację podatkową,

  doradztwo w otwarciu i prowadzeniu działalności gospodarczej, opracowanie umowy spółki, wybór formy opodatkowania.

  Na początek proponuję uzyskać kilka podstawowych informacji o moim biurze rachunkowym. Zapraszam

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe Kraków »

  Biuro Księgowe AKONTO sc oferuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo - płacową firm. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe. Obsługujemy firmy rozliczające się ryczałtem ewidencjonowanym. Prowadzimy również płace i kadry w tym rozliczenia z ZUS.
  Na podstawie udzielonego upoważnienia reprezentujemy Państwa w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS.
  Przygotowujemy wnioski o zwrot VAT w budownictwie mieszkaniowym.
  Nasze biuro księgowe jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Oferujemy również bezpłatny odbiór dokumentów od Klientów.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Nasz Zakład Usługowy prowadzi działalność od 15.01.1992 roku, na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 3554/97. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodow i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z terenu Bytomia i okolic. Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Oferujemy pełen zakres usług księgowych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Usługi księgowe:Prowadzenie Ksiąg Handlowych,Prowadzenie Pełnej Księgowości, Prowadzenie Księgi Przychodów I Rozchodów, Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowej, Kadry - Płace, Rozliczanie PIT, itp. Profesjonalnie i rzetelnie zajmę się obsługą Twojej dokumentacji.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Provento »

  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy pomoc przy rejestracji firmy, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rozliczenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rozliczamy sprawy kadrowo-płacowe, transakcje unijne oraz eksport i import.
  Przygotowujemy plany kont i polityki rachunkowości, raporty finansowe oraz analizy finansowe.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brazulewicz- biuro rachunkowe Gdańsk »

  Bartosz Brazulewicz prowadzi biuro rachunkowe w Gdańsku specjalizujące się w w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę i zakres działania w okolicy Trójmiasta. Do oferty usług dla klientów należy: prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, pełna obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplany, wycena wartości, dotacje »

  Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku - usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze jak Deloitte, Ernst & Young czy PricewaterhouseCoopers, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm
  Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową (również w ramach analiz „due diligence”), wycenę wartości firm (w tym także aportów zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności inwestycji i przygotowanie profesjonalnych biznesplanów oraz wniosków o dotacje unijne.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość »

  Rachunkowość jest jedną z najtrudniejszych nauk ekonomicznych. Wiele osób nawet z odpowiednim wykształceniem i po specjalistycznych kursach ma problem z zawiłościami rachunkowości. Największe dylematy pojawiają się u początkujących przedsiębiorców, którzy mają problemy z księgowaniem wydatków oraz przychodów. Z pomocą przychodzi forum dyskusyjne, które w całości poświęcone jest rachunkowości. Na forum poruszamy trudne tematy dotyczące prawidłowego księgowania operacji. Jeśli masz tylko jakieś pytania, niejasności odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne. Na pewno ktoś Ci pomoże! Ksiegowy.org skupia praktyków oraz pasjonatów księgowości. Z nami rachunkowość stanie się prosta i przyjemna!

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe - serwis »

  Uruchomiony w 2010 roku portal internetowy IATT zajmuje się tematyką doradztwa podatkowego i usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych przez certyfikowane biura rachunkowe. W serwisie znaleźć można wiele użytecznych informacji oraz opracowanych kompleksowo zagadnień podatkowo - prawnych. Na stronach ponadto znajduje się wiele użytecznych informacji na temat warunków jakim muszą odpowiadać kandydaci do zawodu doradcy podatkowego oraz księgowego. W serwisie ponadto użyteczne informacje na temat podatków oraz praktyczne wskazówki dla księgowych, przedsiębiorców oraz studentów kierunków ekonomicznych.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe JMBS z Katowic »

  Biuro Rachunkowe JMBS świadczy usługi w zakresie kadr-płac w szerokim zakresie. Oprócz zwyczajowego naliczania płąc, prowadzenia akt osobowych, sporządzania deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, rozliczamy czas pracy kierowców wg.tachografów analogowych i cyfrowych.
  tel. 662 614 428 lub 32 782 61 88

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MGH Wrocław - księgowość i usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe MGH Wrocław proponuje usługi księgowe i księgowość na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach.

  Gwarantujemy, że księgowość Twojej firmy poprowadzimy w oparciu o znajomość najnowszych przepisów. Zarówno prawnych, podatkowych, finansowych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości.

  Biuro MGH z Wrocławia poleca następujące usługi księgowe:

  - prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych
  - pełna księgowość
  - doradztwo podatkowe i prawne
  - rozliczenia podatkowe
  - analizy finansowe
  - rachunkowość Zarządcza
  - płace i kadry

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  MGH Sp. z o.o - księgowość i usługi księgowe
  ul. Kaszubska 8
  50-214 Wrocław
  tel. 71 328 78 25

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima »

  Oprogramowanie dla firm MSP - Comarch CDN Optima to świetny system klasy ERP dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Program dla firm Comarch CDN OPTIMA to nowoczesny program do zarządzania firmą, którego głównymi zaletami są: pełna integracja, modułowa budowa, dzięki częstym aktualizacjom - zgodność z aktualnymi przepisami, a ponadto możliwość pracy zarówno jedno- jak i wielostanowiskowej w sieci. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to program do zarządzania firmą, który dzięki modułowej budowie umożliwia samodzielne podjęcie decyzji o wyborze niezbędnych funkcjonalności. Daje to również możliwość późniejszej rozbudowy systemu wraz z rozwojem firmy, a dzięki pełnej integracji oraz pracy na jednej bazie danych nie ma potrzeby dodatkowego ponownego wprowadzania danych przy rozbudowie systemu. Moduły Oprogramowania Comarch CDN OPTIMA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Księgowość (Książka przychodów i Rozchodów, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Płace i Kadry), Handel i usługi (serwis) oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących odpowiednie funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to System ERP dedykowany do obsługi mikro i małych firm. Comarch CDN Optima to także doskonały program dla biur rachunkowych, uwzględniający ich specyfikę pracy. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z systemem i odwiedzenia naszej strony WWW.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe, Ełk »

  Strona prezentuje nowo powstałe biuro rachunkowe. Prowadzimy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową w najbardziej konkurencyjnych cenach. W oparciu o doświadczoną kadrę obsługujemy firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości.
  Nasza oferta:

  * prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  * prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtów;
  * pełna obsługa kadrowo-płacowa;
  * wszystkie formalności w urzędach (kontakt z US/ZUS, wysyłanie deklaracji, itp.);
  * rozliczenia rocznego podatku dochodowego;
  * porady w zakresie promocji małej firmy;

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: