Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Biuro Podatkowe Wrocław »

  KORF.pl Biuro podatkowe Wrocław świadczy usługi z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac oraz wielu innych usług finansowych. Oferta kancelarii KORF skierowana jest do średniej wielkości podmiotów gospodarczych działających na terenie Wrocławia i okolic. Firmom współpracującym z nami zapewniamy kompleksowe wsparcie fachowej i zaufanej załogi, która służy swoją pomocą w przypadku zakładania spółek, pisania odwołań od decyzji izby skarbowej czy sądu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej kancelarii KORF Doradztwo Podatkowe Wrocław na stronie internetowej www.korf.pl, gdzie znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe oraz godziny przyjęć naszego biura - KORF doradztwo podatkowe Wrocław.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro FK- biuro rachunkowe Poznań »

  Kompleksowa i profesjonalna obsługa księgowa podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie, fachowe doradztwo i rzetelność w świadczeniu usług. Bezpieczeństwo i poufność w kwestii powierzanych spraw i
  dokumentów Skuteczne metody działania wsparte wiedzą, kompetencjami oraz umiejętnościami. Konkurencyjne ceny i usługi według najwyższych standardów.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Complex »

  Grupa Complex to kompleksowe usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki wybór czynności dla naszych klientów, aby pomóc im w prowadzeniu czynności biznesowych. Naszą domeną jest między innymi zakładanie firm, w tym spółek, reprezentacja przed organami podatkowymi, obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Także możemy poprowadzić dla naszych klientów wirtualne biuro. Zapraszamy serdeczne!

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - obsługa prawna firm »

  Jesiołowscy to nazwa jednego z najlepszych biur rachunkowych w Krakowie. Poza usługami typowo rachunkowymi biuro to zajmuje się także obsługą prawną firm. O ich prawnej obsłudze dowiemy się ze strony jesiolowscyprawo.com.pl. Znajduje się tam lista wszystkich usług prawnych, w których możemy liczyć na pomoc tego biura. Poza tym na stronie znajdziemy także dane kontaktowe, które umożliwią nam współpracę z tym biurem nawet jeśli nie jesteśmy mieszkańcami Krakowa. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin strony jesiolowscyprawo.com.pl.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - biuro księgowe Kraków »

  Jesiołowscyksiegowosc.com.pl to witryna biura rachunkowego, które może nam pomoc w prowadzeniu księgowości w naszej firmie. Wszystkie usługi tego biura znajdują się na wspomnianej wyżej stronie. Do najpopularniejszych zaliczymy: sprawozdania statystyczne dla WUS, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji rocznych dla pracowników, zleceniobiorców (PIT-11, PIT-8B, PIT-8C, PIT-40), kontrola terminów badań lekarskich, szkoleń BHP oraz wystawianie świadectw pracy. Jak widać biuro Jesiołowscy zajmuje się tematami, które mogą okazać się dla nas naprawdę ciężkie do samodzielnej realizacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z tym biurem to wystarczy tylko wejść na ich stronę i skontaktować się z nimi. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Asset to biuro rachunkowe zlokalizowane w Rzeszowie, oferujące fachowe doradztwo prawno-podatkowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobywanemu od 2005 roku, gwarantuje klientom najwyższą jakość usług i szybką realizację zleceń. Biuro rachunkowe ASSET w Rzeszowie prowadzi także księgowość firm, rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym i doradza w sprawach prawno-podatkowych. Mocna pozycja na rynku jest wynikiem efektywnej organizacji pracy oraz zaufania klientów. Więcej informacji odnaleźć można pod adresem: www.asset.rzeszow.pl

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesik24 - Katalog firm z całej Polski! Dodaj wpis za darmo! »

  Biznesik24 to katalog firm z całej Polski,kompleksowo promujący firmy w internecie.Dzięki wpisowi do naszego katalogu twoja firma:
  -dotrze do setek klientów, dzięki promocji w portalu
  -będzie widoczna w Google.pl i innych wyszukiwarkach
  Zapraszamy !!!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konwersja danych »

  Import z Excela, export do MS Access, czy innej bazy danych jak PostgreSQL, MySQL, Firebird czy dowolny plik CSV to niektore z cech pierwszego polskiego programu do konwersji i integracji danych.Program pozwala na przetwarzanie i modyfikowanie danych pochodzących z jednego źródła-tabeli i zapisanie ich do innej tabeli.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urząd Skarbowy. Vademecum podatnika. »

  Strona UrzadSkarbowy24.pl to witryna na której znajdują się informację dotyczące wszystkich oddziałów Urzędu Skarbowego w całej Polsce. Każda placówka ma dokładnie opisany zakres terytorialny, który pod nią podlega, godziny urzędowania oraz adres z dokładną mapą dojazdu.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • OptiFin sp.z o.o.- biuro rachunkowe Kraków »

  Kompleksowe usługi księgowe skierowane do firm polskich i zagranicznych. Profesjonalne doradztwo
  podatkowe i prawne. Wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy w sposób odpowiedzialny i rzetelny wykonują powierzane zadania. Indywidualne podejście i zaangażowanie na rzecz klienta. Wysoka jakość wsparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, kompetencjami.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych, doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr. Działamy na terenie Warszawy i okolic.Obsługujemy podmioty gospodarcze, zarówno polskie jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę internetową www.tnrachunki.pl

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Łódź »

  Firma BARBARA MATRACKA świadczy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac. Pomożemy Państwu odnaleźć się w zawiłym świecie prawa podatkowego i bilansowego. Prowadzimy wszystkie wymagane tym prawem księgi, rejestry oraz ewidencje. Księgowość prowadzona jest komputerowo w oparciu o oprogramowanie firmy Symfonia i Optima.

  Dla nas nie istnieją tematy nie do rozwiązania.
  Choć wyda się to Państwu dziwne, dla nas księgowość to pasja. W naszym biurze rachunkowym pracują tylko profesjonalni księgowi. P.U. Barbara Matracka zostało założone w 2004 roku. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia rachunkowości oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy ma ukończone kursy księgowe oraz posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowości i finansów. Doświadczenie nabywał pracując na stanowisku głównego księgowego oraz dyrektora finansowego w kilku firmach.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ETAX Kancelaria Finansowo - Księgowa »

  Biuro rachunkowe Katowice - usługi księgowe - księgowość.
  Kancelaria Finansowo-Księgowa ETAX to nowoczesne biuro rachunkowe oferujące kompleksową i przyjazną obsługę księgową. Świadczymy usługi księgowe oraz prowadzenie kadr i płac dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Słupsk »

  Partner to biuro rachunkowe i księgowe, które zajmuje się prowadzeniem dokumentacji księgowej działalności gospodarczych. Nasze usługi prowadzone są w Słupsku oraz w Ustce. Działalność Partner prowadzona jest przez grupę młodych i solidnych specjalistów od rachunkowości i księgowości.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Świętochłowice, Biuro rachunkowe Chorzów, Biuro rachunkowe Ruda Śląska »

  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz. Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta. Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego:na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń,świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych,zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp.Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Buchalter - audyty finansowe »

  Prezentujemy propozycję skomponowaną przez biuro rachunkowe Buchalter. Świadczymy okazały zakres usług audytu i doradztwa finansowego. Nasi doświadczeni rewidenci zdołają spenetrować księgi rachunkowe Twojej firmy, albo Twojego partnera czy prawdopodobnego wspólnika. Dostarczymy Ci danych tym, czy ich stan odzwierciedla faktyczną formę przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci znaleźć błędy w systemie rachunkowym i pokażemy, jak je naprawić. Tworzymy dokumenty do rozliczenia z instytucjami takimi jak ZUS i FISKUS, nadzorujemy wynagrodzenia kadr. Możemy także na podstawie ksiąg rachunkowych przekazać opinię dotyczącą przejęcia bądź przekształcenia danej placówki. Dzięki naszym usługom wprowadzisz porządek w finansach swej firmy. Po dokładniejsze dane wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Gdynia »

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Gdyni. Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych dużych spółek. Zapewniamy profesjonalizm oraz wysoką jakość oferowanych usług. Pomagamy przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz zajmujemy się doradztwem w sprawach organizacyjnych firm. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Jesteśmy firmą, która powstała w 2002 roku. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej i księgowej firmom. Posiadamy zespół skutecznych oraz doświadczonych specjalistów, praktyków, którzy zajmują się outsourcingiem księgowo-finansowym. Nasze usługi obejmują również prowadzenie spraw kadrowych i płacowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - Biuro Rachunkowość-Weryfikacja »

  Firma Rachunkowość-Werfyikacja SP. Z O.O serdecznie zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do skorzystania z wysokiej jakości usług rachunkowych, które prowadzimy od 1994 roku. W naszej firmie znajdują się wyłącznie najlepsi biegli rewidenci w Warszawie, których również sami szkolimy. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie jedną z Państwa najlepszych decyzji w życiu.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Nasze usługi księgowe oferujemy przede wszystkim mieszkańcom Szczecina, więc jeśli pochodzisz z tego miasta i potrzebna ci jest profesjonalna obsługa księgowa, to zapraszamy do nas, bo możemy zaoferować na prawdę wysokiej jakości usługi księgowe.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: