Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Usługi księgowe w całym kraju »

  Sprawdzonyksiegowy.pl jest serwisem zawierającym bazę kilku tysięcy sprawdzonych biur rachunkowych na terenie całego kraju. Każdy przedsiębiorca w łatwy sposób znajdzie obsługi księgowe w swoim regionie, ponieważ są one skategoryzowane zgodnie z ich siedzibą.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nie bez powodu ogłoszenia o treści księgowość Warszawa lub biuro księgowe cieszą się tak dużą popularnością w internecie - Obsługa księgowa to jedna z najważniejszych czynności powiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, co za tym idzie odpowiednio dobrane biuro rachunkowe może przyczynić się do znacznego niwelacji kosztów prowadzenia działalności i zwiększyć regularne przychody.

  Rachunkowość jest bardzo skomplikowaną częścią prawa i wielu przedsiębiorców wybiera korzystanie z usług biuro rachunkowe Warszawa KG Tax - nasze usługi księgowe są gwarancją najwyższej jakości usług przy bardzo atrakcyjnej cenie - Warszawa biuro rachunkowe cennik – stworzony jest w taki sposób, aby dopasować wysokość abonamentu do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

  Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych to mocna strona naszej organizacji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zamieniliśmy biuro księgowe Warszawa w globalną firmę oferującą księgowość internetową - zrobienie tego kroku naprzód dało nam możliwość do obniżenia biuro rachunkowe cennik.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mr. Wallet - usługi finansowe »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z usług firmy MrWallet. Jest to biuro rachunkowe posiadające swą siedzibę zarówno w Warszawie, jak i w Rybniku. Posiada wykwalifikowaną kadrę, która przyjdzie z pomocą w sprawach związanych z obsługą księgową, kadrowo-płacową itp.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim. »

  Nasza firma to biuro rachunkowe. Prowadzimy działalność w Grodzisku Mazowieckim. każdy nasz pracownik posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie księgowości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, nie nastawiamy się na ilość tylko jakość wykonywanych usług. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ReduTax Sp. z o.o. »

  ReduTax to profesjonalne biuro rachunkowe stworzone przez wieloletnich praktyków w swojej dziedzinie. Dzięki kompetencjom oraz doświadczeniu obsługujemy sprawnie małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, organizacje pożytku publicznego oraz projekty unijne. Naszym celem jest optymalizacja podatkowa naszych klientów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa formalno-prawnego.
  Nasze biuro pomaga również przedsiębiorcom zakładać i przekształcać spółki.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość łódź »

  Profais to kompleksowe usługi księgowe i kadrowo płacowe skierowane dla firm polskich i zagranicznych. Obsługa świadczona jest na terenie Łodzi. Profais dostarcza profesjonalne rozwiązania finansowo-księgowe dopasowane indywidualnie do wymagań klienta, także dostępna jest obsługa internetowa z elektronicznym dostępem do danych. Biuro zaprasza klientów poszukujących profesjonalizmu, terminowości oraz zachęcających cen. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Katowice »

  Rachunkowość i doradztwo – zachęcamy do zapoznania się z propozycją Mayer & Olsen. Profesjonalna obsługa kwestii rachunkowości, windykacji i monitoringu należności, dokumentacji kadrowo-płacowych, usług doradczych i prawnych, wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej, usług ubezpieczeniowych czy usług agencji celnej. Nasza profesjonalna oferta sprawia, że Państwa firma pracuje skuteczniej, co przekłada się na zadowolenie obu stron. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Starachowice »

  Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług księgowych. Gwarantujemy nowoczesną i profesjonalną księgowość, prowadzoną dokładnie, precyzyjnie zgodnie z według obowiązujących ustaw, a przede wszystkim w atrakcyjnych opłatach za usługę. Biuro rachunkowe zaistniało dlatego, żeby księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie sprawiały Państwu problemów. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone programy gwarantujące kompetentność realizowanych rozliczeń. Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, aby nadążać za potrzebami klientów biura. Firma obsługuje usługobiorców z terenu województwa świętokrzyskiego, ale również z innych części Polski. W naszym biurze księgowa zasugeruje, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą płacowo-kasową, sporządzaniem listy płac, wypełnianiem Pit-u, ewidencją środków trwałych, rozliczeniem z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe na życzenie klienta sporządzi wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje do Urzędu Pracy. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od wielu lat, a nowych staramy się profesjonalizmem i sumiennością przekonać do naszej fachowej obsługi. Strona firmowa posiada wiele informacji o podatkach oraz referencje klientów z którymi prowadzimy współpracę. Zadowolenie naszych petentów jest dla nas zachętą do perfekcyjnej obsługi księgowej.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vatrix - Biuro księgowe w Bygdoszczy »

  Każdy nowy przedsiębiorca który zakłada działalność potrzebuje księgowej aby trzymała pieczę nad sprawami urzędowymi firmy. Takimi zadaniami zajmuje się nasza firma. Pomagamy przy zakładaniu firmy, prowadzimy księgi przychodów oraz rozchodów a także przygotowujemy deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BEMIX »

  Biuro Rachunkowe BEMIX istnieje od 1990 roku.
  Świadczymy usługi rachunkowo-księgowe dla małych i średnich firm w pełnym zakresie. Wśród naszych klientów są przedsiębiorstwa i osoby fizyczne z Błonia, Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Warszawy i innych okolicznych miejscowości.

  Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej.

  Obsługa księgowa:
  - prowadzenie Ksiąg Rachunkowych;
  - prowadzenie zapisów w podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR);
  - prowadzenie ewidencji VAT;
  - prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego
  - prowadznie ewidencji środków trwałych i WNiP;
  - prowadzenie ewidencji wyposażenia;
  - sporzadzanie misięcznych deklaracji podatkowych oraz przesyłanie ich do US;
  - sporządzanie zeznania rocznego;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych;
  - opracowanie polityki rachunkowości, przygotowanie planów kont;

  Obsługa płacowa:
  - naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  - sporzadzanie rozliczeń i deklaracji do US i ZUS;
  - prowadzenie ewidencji wynagrodzeń dla pracowników;
  - Sporzadzanie informacji rocznych dla pracowników;
  - sporzadzanie umów o pracę i świadectw pracy;

  Obsługa dodatkowa:
  Nasze Biuro jest otwarte na propozycje kientów, dlatego po indywidualnym uzgodnieniu wykonujemy również inne, nie wymienione niżej prace, dotyczace działalności firmy.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dos. Biuro rachunkowe. Radom »

  Pełna księgowość i rachunkowość dla Twojej firmy. Dokładnie, rzetelnie, zawsze na czas. Świadczymy wszechstronne usługi w zakresie obsługi małych, średnich i dużych firm. Prowadzenie ewidencji przychodów, obliczanie zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy oraz rozliczenie roczne podatnika.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KsiegowySerock.pl – najlepsze usługi księgowe Serock »

  Prezentujemy Państwu najlepsze na rynku biuro rachunkowe „Bońkowski Consulting” - na najwyższym poziomie świadczymy usługi księgowe Serock, biuro rachunkowe Legionowo. Nasza doświadczona kadra specjalistów pomoże Państwu we wszystkich czynnościach związanych z finansami Państwa przedsiębiorstwa. Naszym głównym celem jest Państwa rozwój i satysfakcja. Prowadzimy rachunkowość Serock, księgowość Serock, rozliczenia Pultusk, rachunkowosc Pultusk. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: tworzenie biznesplanów, doradztwo w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa, pomoc w uzyskaniu dotacji. Ponadto zapewniamy międzynarodowy consulting, wykonujemy rozliczenia dotacji, a także opracowujemy strategie rozwoju. Mogą Państwo również poprosić o przygotowanie studiów wykonalności zgodnych z wytycznymi danego działania finansowanego przez UE. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie – dla nas najważniejsza jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapewniamy miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Polecamy naszą stronę ksiegowyserock.pl, gdzie dowiedzą się Państwo na temat ofert, jakie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Łódź »

  Oferta biura rachunkowego skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców z Łodzi oraz województwa łódzkiego.Pełen zakres świadczonych usług rachunkowych:karta podatkowa,księga przychodów i rozchodów,pełna księgowość,prowadzenie księgowości na zasadzie ryczałtu oraz doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.Wieloletnie doświadczenie,profesjonalizm.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Poznania.
  Signata to przyjazne i tanie biuro księgowe działające w Poznaniu. Księgowość prowadzona w firmie Signata to usługa stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, przystępne ceny i wygodę.

  Oferta biura rachunkowego kierowana jest do przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

  Klienci biura rachunkowego Signata rozliczani są w ramach:
  - Ksiąg Handlowych
  - Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
  - Ryczałtu Ewidencjonowanego

  Firma Signata w swojej pracy wykorzystuje profesjonalne narzędzia finansowe i księgowe.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław TOFEL »

  Biuro Rachunkowe TOFEL to firma, która powstała z myślą o wszystkich małych i średnich przedsiębiorcach działających na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

  Dlaczego powinieneś zdecydować się właśnie na nas? Ponieważ:

  - działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  - posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  - czynności wykonywane przez Biuro Rachunkowe Tofel są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (posiadamy polisę OC)
  - usługi prowadzimy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskim wymogami prawnymi
  - zawsze służymy radą i pomocą, aby zapewnić naszym klientom spokój o przyszłość finansową firmy. Naszym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.
  - pomagamy również tym firmom, które mają zaległości w zakresie rejestracji księgowej, "wyprowadzamy" firmy na prostą, wyjaśniamy wszelkie sprawy z urzędami.
  - mamy przystępne ceny usług, ustalane również drogą indywidualnych negocjacji.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • System Ekspercki dla Księgowych »

  Kiedy spytamy właścicieli przedsiębiorstw, która z czynności jest najbardziej uciążliwa, to większość odpowiedzi będzie jednoznaczna - rachunkowość. Zawiłe prawo skarbowe i rozmaite jego wykładnie powodują, iż nawet obeznani pracownicy działów księgowości czy biur rachunkowych, miewają pewne problemy z rozliczaniem rachunków firmy. W erze mnóstwa aplikacji komputerowych, jakie wspierają działania w temacie księgowości brakowało takiego systemu jak Nasza strona www. Na tej witrynie internetowej odkryjesz system ekspercki dla księgowych, który pozwala na natychmiastowe rozstrzygnięcie problemów odnośnie obliczania najbardziej powikłanych transakcji. Nasz program składa się z różnorodnych modułów, które umożliwiają bardzo łatwe i prędkie poczynienie właściwych wyliczeń. Korzystając z propozycji Naszej strony jesteś kierowany krok po kroku do rozwikłania bardzo pogmatwanych zagadnień skarbowych. Strona www to idealne wsparcie dla biur rachunkowych i księgowych, jacy pracują wewnątrz firm. Daje szansę na szybkie rozliczenia oraz na zrealizowanie audytu tychże wyliczeń. Dzięki niemu uda Ci się ustrzec pomyłek, jakie nierzadko bywają kosztowne i kłopotliwe. Przeróżne opcje cenowe powodują, iż nie musisz nabywać bardzo drogiego programu, z którego skorzystasz od święta! Nasza strona pozwala na oszczędzenie czasu, pracy i środków finansowych!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eureka - usługi księgowe w Bielsku-Białej »

  Biuro rachunkowe założone przez Annę Caputę, księgową z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rachunków firm z regionu Bielska-Białej.
  Nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiébiorstw, jednakże serdecznie zapraszamy do współpracy również osoby prywatne.
  W ofercie naszego biura mogą Państwo znaleźć usługi takie jak np.: prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie akt osobowych oraz wiele innych usług rachunkowych niezbędnych do należytego funkcjonowania każdej firmy.Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez telefon lub odwiedzenie naszego biura w Bielsku-Białej.

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE M.PLUTA biuro księgowe »

  Biuro podatkowe z Łodzi obsługuje małe, średnie oraz duże firmy. Biuro kieruje Mirosława Pluta. Lokalizacja kancelarii podatkowej to budynek spółdzielni mieszkaniowej Batory. Propozycja usług księgowych obejmuje: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ewidencji przychodów - ryczałtu, ewidencji VAT. Ponadto są to również rozliczenia ZUS i VAT od towarów budowlanych. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Nasze biuro rachunkowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Zgłaszamy klientów o możliwości wyboru dogodnych terminów spotkań, jest to możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapytania do księgowej prosimy kierować telefonicznie albo elektronicznie. Nasze biuro ma certyfikat, jaki jest wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. wiadomości o usługach biura podano na stronie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Katarzyna Koniarczyk »

  14-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych- zarówno usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Obsługuję podmioty z nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z całej Polski.Oferuję profesjonalną współpracę i niewygórowane ceny.Legitymuję się licencją Ministra Finansów numer 19635/00, a wykonywana przeze mnie działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC w zakresie wykonywania czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego.Mimo że działalność w zakresie usług księgowych mam zarejestrowaną już od 10 lat, prowadzę niewielkie biuro rachunkowe,stawiając na jakość, a nie na ilość. Tym samym każdemu Klientowi zapewniam jednoosobową obsługę.Jestem również autorką i konsultantką wielu publikacji z zakresu rachunkowości i podatków, a wiedzę swoją wciąż uaktualniam.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • E. Sułkowska-Orylska - doradztwo podatkowe »

  Prezentujemy Państwu ofertę biura księgowo-rachunkowego Ewy Sułkowskiej-Orylskiej. Nasze biuro proponuje usługi księgowe, rachunkowe oraz finansowe. Działamy na terenie Mosiny, od roku 2007, jednak nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie. Nasze usługi otaczają m.in. sporządzanie deklaracji podatkowych i VAT, wypełnianie dokumentacji kadrowej, przygotowanie skróconych bilansów oraz rachunków zysków i strat, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz wiele innych. Dla Państwa wygody występujemy w imieniu naszych Klientów przed organami podatkowymi. Oferujemy również doradztwo podatkowe, biznesowe lub w zakresie prawa gospodarczego. Więcej informacji o naszej firmie i dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej biura księgowo-rachunkowego Ewy Sułkowskiej-Orylskiej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: