Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • AD REM - biuro rachunkowe »

  Firma Ad Rem z Torunia proponuje Państwu usługi z zakresu księgowości, administracji i rachunkowości. Funkcjonujemy od roku 1997. Oferujemy Państwu prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg przychodów oraz rozchodów, wypełnianie deklaracji podatkowych PIT oraz rozliczeń ZUS, sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych. Proponujemy swoją pomoc przy otwieraniu firm i wyborze stosownego opodatkowania dla nich. Ponadto działamy na rynku nieruchomości pośrednicząc w wynajmie, kupnie, sprzedaży działek, domów, mieszkań i lokali użytkowych. Posiadamy odpowiednie licencje w zakresie prowadzonej przez nas aktywności. Więcej szczegółów o pracy naszego biura, kwalifikacjach specjalistów lub dane adresowe i kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej, do której odwiedzenia zachęcamy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk »

  Witryna słupskiego biura rachunkowego zajmującego się kompleksową obsługą księgowo - kadrową firm. W ofercie szeroki zakres usług.

  Długoletnie doświadczenie na rynku poparte certyfikatami Ministra Finansów zapewnia bezpieczeństwo współpracy.

  Obsługujemy różne rodzaje firm i rozliczeń. Na stronie znajdą Państwo wykaz wszystkich usług oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SIGMA biuro rachunkowe gorzów wielkopolski »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Sigma z Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do współpracy. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, pomagającą klientom prowadzącym działalność gospodarczą w wielu formach, efektywnie zarządzać finansami, utrzymać w należytym porządku wszelką dokumentację, na bieżąco rozliczać się z właściwymi urzędami. Działalność naszego Biura Sigma oparta jest na zespole przeszkolonych, wykwalifikowanych osób, dla których sprawy finansowe i rachunkowe nie mają tajemnic. Mamy okazały zakres usług, jakie świadczymy, a dodatkowo dopasowujemy się do potrzeb klienta. Sigma to usługi księgowe, obsługa kadrowa i płacowa firmy, rozliczenia ZUS i innych urzędów. Kompletna oferta na stronie:

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Accountants and Consultants Warszawa usługi księgowe »

  Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się szczególną dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji i liczne pozytywne referencje. Codziennie do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład bogatej oferty wchodzą usługi: prowadzenia każdych ewidencji księgowych. BAAC prowadzi również nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje rachunkowość | Subito »

  Ośrodek szkoleniowy Subito skupia w sobie specjalistów z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy zarazem kadrę, która ma doświadczenie i predyspozycje do prowadzenia szkoleń, kursów i lekcji prywatnego nauczania z zakresu rachunkowości. Wraz z początkiem roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów i studentów na korepetycje rachunkowość, prowadzone celem zażegnania problemów z nauką zagadnień z takich dziedzin jak: ekonomia, księgowość, rachunkowość. Wymienione tu dziedziny wiedzy są szczególnie bliskie naszemu sercu, dlatego też poszliśmy tą właśnie drogą zawodową, która pozwoliła nam na otwarcie biura rachunkowego. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zapewnia profesjonalne usługi księgowe, ukierunkowane na wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy i jej reprezentowaniu przed organami kontroli zewnętrznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół profesjonalistów, który specjalizuje się w obsłudze księgowej także dużych spółek a także jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, dzięki czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń zajmuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. sporządzaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Więcej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk | Katarzyna Porada »

  Biuro rachunkowe Śląsk powstała z myślą o rzetelnej obsłudze księgowej firm. Nasza obsługa księgowa firm jest nie tylko rzetelna, ale i kompleksowa. Nasza oferta mieści w sobie prowadzenie księgowości i wszelkiego rodzaju ewidencji. Zarazem z pełną odpowiedzialnością reprezentujemy naszych klientów przed organami kontroli zewnętrznej ZUS i US. Wspomagając prowadzenie Państwa firmy, a zajmując się prowadzeniem księgowości Państwa firmy rozliczamy także podatki i sprawy kadr i płac. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE R.SOSAK biuro podatkowe »

  Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo - płacowa to oferta Biura rachunkowego Renaty Sosak z Olsztyna. Nasze biuro prowadzi księgi rachunkowe, ewidencję ryczałtową, podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, zajmuje się rozliczeniami z ZUS, sporządza deklaracje podatkowe, towarów oraz usług. Chętnie radzimy w zakresie zakładania, rejestracji, prowadzenia, przekształcania lub likwidacji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz przeróżnego typie spółek. Ponad 20 - letnie doświadczenie w branży pozwala na świadczenie usług w pełni odpowiadających potrzebom naszych klientów. Powierzając nam swoją firmę mogą liczyć Państwo na całkowite bezpieczeństwo, gdyż jesteśmy objęci polisą ubezpieczeniową. W sytuacji nawiązania stałej współpracy proponujemy atrakcyjne rabaty. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer- usługi księgowe Konin »

  Firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i księgowości Rzetelne, skuteczne działania w oparciu o doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie. Indywidualnie przygotowywana oferta według określonych potrzeb i wymagań ze strony klienta. Rozsądne ceny,wysoka jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AJ Finance- biuro rachunkowe Wrocław »

  Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe skierowane do szerokiej grupy odbiorców (klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa). Skuteczne i kompleksowe działania według konkretnych potrzeb i wymagań. Najlepsza kadra specjalistów w swojej dziedzinie. Fachowe doradztwo, rozsądne ceny, rzetelność, zaangażowanie wsparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Doradca Podatkowy Online - Jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych. Świadczymy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i gospodarczego oraz usług księgowych. Doświadczenie zawodowe naszych specjalistów przekłada się na sukces biznesowy naszych klientów.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Placzek Barbara. Biuro rachunkowe biura rachunkowe zabrze »

  W Gliwicach w pobliżu Zabrza znajduje się Biuro Rachunkowe Barbara Placzek. Od 20 lat świadczymy usługi z obszaru księgowości. Specjalizujemy się między innymi w rozliczaniu z tytułu podatku dochodowego czy też doradztwa podatkowego. Mogą Państwo powierzyć nam swoją rachunkowość, rachunkowość czy rozliczenia podatkowe. Comrach Optima i Płatnik to podstawowe oprogramowania stosowane w naszej firmie. Działalność biura jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu przeprowadzania usług doradztwa podatkowego. Z naszych usług można korzystać od poniedziałku do piątku między godziną 8 i 16. Więcej informacji jest dostępne na stronie www.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Abakus usługi księgowe »

  Prowadzenie ksiąg rachunkowych lub ksiąg przychodów oraz rozchodów to jedne z usług świadczonych przez Biuro-Rachunkowe Abakus z siedzibą w Rzeszowie. Oferujemy całkowitą obsługę księgowości firm jak również całkowitą obsługę kadrowo- płacową. Rozwiązujemy zarówno obecne jak i zaległe problemy księgowe. Jednostka organizuje także szkolenia tematyczne z obrębu księgowości takie jak: kadry i płace lub profesjonalny sprzedawca. Świadczymy usługi dla małych oraz średnich jednostek oraz osób indywidualnych. Można się z nami skontaktować osobiście, drogą mailową czy też telefoniczną. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe jednostki są osiągalne na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT za materiały budowlane »

  Budujesz, remontujesz? Czy wiesz że możesz odzyskać pieniądze z budowy lub remontu? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie odwiedź Naszą stronę www. aby poznać więcej szczegółów na stronie znajdziesz m.in. aktualne limity zwrotów, wykaz materiałów budowlanych podlegających odliczeniu oraz dowiesz kto i na jakich zasadach może skorzystać z tej ulgi budowlanej. Nie przejmuj się jeśli stwierdzisz że wypełnienie wniosku VZM-1 przekracza Twoje możliwości - jesteśmy po to aby Ci pomóc. Wystarczy że wyślesz do nas skany lub kserokopie faktur VAT dotyczących zakupu materiałów budowlanych a my wykonamy za Ciebie całą pracę. Zweryfikujemy Twoje faktury i wypełnimy na ich podstawie wniosek VZM-1. Otrzymasz go od nas gotowego, wystarczy złożyć podpis i oddać do urzędu skarbowego. Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AVAT Rzetelne biuro księgowe »

  W Zielonce, w województwie mazowieckim, działa biuro rachunkowe AVAT, które specjalizuje się w usługach księgowych dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie uproszczonej oraz pełnej księgowości oraz obsługi kadr i płac. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencję podatkową, wykonujemy sprawozdania finansowe, e-księgowość i wymianę dokumentów prze Internet. Oferujemy także pomoc w ramach niestandardowych usług, takich jak analiza kosztów, wystawianie faktur, robienie przelewów itd. Swoje usługi adresujemy także dla osób rozpoczynających działalność, a także większych przedsiębiorstw, spółek osobowych, handlowych i stowarzyszeń. Dzięki współpracy z naszym biurem, zyskują Państwo czas oraz mogą skoncentrować się na rozwinięciu firmy. Dla nowych klientów biura księgowego AVAT w pierwszych dwóch miesiącach obsługa rachunkowa za 1 zł. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bytom usługi księgowe bytom »

  Na terenie województwa śląskiego świadczy usługi biuro rachunkowe Finmar. Zapoczątkowaliśmy swoją działalność w 1996 roku. W ramach naszej aktywności specjalizujemy się wprowadzeniu kompletnej rachunkowości oraz księgowości Kontrahentów indywidualnych i innych podmiotów gospodarczych. W biurze służymy także pomocą w szczególności w zakładaniu i prowadzeniu spółek. Wszystkie informacje przekazane nam przez Kontrahentów są traktowane jako poufne zarówno w trakcie współpracy jak również po jej zakończeniu. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00. Cały zakres przeprowadzanych przez nas usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Dzierżoniów, Świdnica, Bielawa »

  Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy czy Bielawy. Jesteśmy certyfikowanym biurem, co oznacza, że doskonale znamy się na swojej pracy. Działalność prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużą rzeszą zadowolonych Klientów. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo i wybranie najbardziej optymalnych rozwiązań. Nasze biuro rachunkowe docenia ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie podejmiemy z Państwem współpracę.

  Siedziba naszej formy mieści się w Dzierżoniowie, jednak zapraszamy do współpracy również mieszkańców takich miast jak Świdnica, Bielawa czy Pieszyce. Bliskość tych miast sprawia, że możecie Państwo bez jakichkolwiek przeszkód korzystać z usług księgowych naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 22 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe "BR S.C." »

  Jesteśmy księgowymi z długoletnia praktyką, zdobytą zarówno w biurach rachunkowych jak i w spółkach prawa handlowego. Doświadczenie i wiedzę uzyskałyśmy poznając pracę w księgowości przechodząc różne jej szczeble od pomocy księgowego do stanowiska głównego księgowego, w różnych branżach.

  Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów w prowadzeniu i rozwijaniu interesów zapewniając kompleksową opiekę księgowo-finansową i kadrowo-płacową tak, aby poświęcając minimalną ilość czasu sprawom finansowo–księgowym i kadrowo-płacowym byli jednocześnie usatysfakcjonowani z otrzymywanych informacji oraz oferowanych przez nas usług.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych zajmuje się obsługą księgową przedsiębiorstw z wielu branży. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.
  dzięki możliwości prowadzenia księgowości online, możecie Państwo mieć dostęp do raportów przez 24 godziny/dobę. Usługa ta pozwala również na przesyłanie rachunków i faktur przez internet, dzięki czemu możecie Państwo zaoszczędzić sporo czasu.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry | Brevent »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry od wielu już lat zajmuje się prowadzeniem księgowości i rachunkowości firm, z terenu całego kraju. Kierując się dobrem klienta, poszanowaniem obowiązujących zasad i norm prawnych, zdobyliśmy także zaufanie firm zagranicznych, które także powierzają nam zajęcie się sprawami ich kard i płac oraz sprawami podatków i ksiąg rachunkowych. Księgowość Tarnowskie Góry to zgrany zespół specjalistów, którzy zawsze z oddaniem i poczuciem odpowiedzialności zajmują się wsparciem Państwa firmy, poprzez oferowanie profesjonalnych usług księgowych i rachunkowych. Zapraszamy do współpracy, jak i do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: