Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Szczecin - EPA Omnia »

  Epa Omnia Sp. z o.o. to firma z wieloletnimi tradycjami. Od 25 lat (wcześniej jako Epa Sp. z o. o.) zajmujemy się obsługą księgową, informatyczną oraz logistyczną przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych, prowadzenie pełnej księgowości oraz obsługę kadrowo płacową. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres usług informatycznych. Jesteśmy producentem oprogramowania do elektronicznego obiegu faktur, elektronicznego obiegu dokumentów, elektronicznej archiwizacji umów. Jako partner firmy Comarch dostarczamy również najwyższej jakości aplikacje klasy ERP. Od niedawna rozpoczęliśmy również wdrożenia aplikacji przeznaczonych do obsługi gabinetów medycznych, przychodni lekarskich oraz szpitali. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalis Łódź - księgowość i rachunkowość »

  Biuro rachunkowe Legalis oferuje pełny zakres usług rachunkowych, księgowych, doradztwa podatkowego, kadrowo-personalnych, dla firm małych jak i dużych. Sprawdź nasza ofertę! Zaufaj nam a zaoszczędzisz czas. Biuro rachunkowe na każdą kieszeń - u nas najlepiej i najtaniej w Łodzi. Sprawdź sam nasza ofertę!

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  4ACCOUNTING Sp z o.o. - prowadzimy firmę zajmującą się usługami księgowymi i rachunkowymi dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. W naszych usługach znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencja ryczałtu oraz środków trwałych i amortyzacji. 4Accounting to usługi dla każdego, kto potrzebuje fachowej usługi rachunkowej i księgowej. Poza rachunkowością zajmujemy się także obszarem kadr i płac.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sigma - księgi rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Sigma świadczy swoje usługi obsługi księgowej i kadrowo - płacowej na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Odziały firmy są zlokalizowane w Szczecinie, Strzelcach Krajeńskich oraz Dobiegniewie. Obsługa firm i spółek handlowych oraz cywilnych prowadzona jest w zakresie uproszczonej oraz pełnej księgowości. Zajmujemy się podatkowymi księgami przychodów oraz rozchodów, księgami rachunkowymi, ewidencją ryczałtową, ewidencją i rozliczeniami VAT, przygotowywane są sprawozdania i analizy finansowe. Reprezentujemy klientów przed różnymi instytucjami. Można tutaj uzyskać porady w zakresie ubezpieczeń ZUS oraz optymalizacji podatkowej. Pomagamy też w pisaniu podań oraz odwołań do sądów i różnych urzędów. Na naszej stronie opublikowaliśmy więcej informacji.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxprofit.pl, usługi finansowo-księgowe »

  Świadczymy pełną gamę usług księgowych w tym audyt podatkowy, finansowy czy doradztwo podatkowe.
  Nasze biuro rachunkowe tworzy zespół specjalistów z branży rachunkowości.
  Usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ARETE obsługa księgowa »

  Każdy kto poszukuje najlepszej firmy specjalizującej się w sprawach księgowych i płacowo-kadrowych przedsiębiorstw winien zaznajomić się z propozycją firmy Arete. Prowadzi ją Pani mgr Elżbieta Jażdżewska mając wsparcie wysoce wykwalifikowanej załogi pracowników. Gwarantuje ona Państwu terminową realizację zlecenia oraz bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe. Prowadzona jest tutaj kompleksowa obsługa wszystkich podmiotów gospodarczych tj. działalności gospodarczej osób fizycznych, spółek jawnych, cywilnych i spółek z o.o., a oprócz tego wspólnot mieszkaniowych, fundacji oraz stowarzyszeń. Pomoże ona w prowadzeniu książek przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, ryczałtu ewidencjonowanego czy ewidencji na potrzeby podatku VAT. Poza tym firma zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, rozliczeń rocznych i innych. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benefit Cuf Luboń »

  Benefit Cuf to biuro rachunkowe w Luboniu. Nasza firma została stworzona po to aby zaspokajać potrzeby klientów w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe znajduje się na ulicy Puszkina w Luboniu. Benefit jest to Centrum usług finansowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu usług księgowych i rachunkowych. Biuro rachunkowe Benefit to usługi: Ewidencji Ryczałtu, prowadzenia książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i kadrowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Saldo Sp.z o.o. biura księgowe dąbrowa górnicza »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Finansowo- Księgową SALDO Sp. z o.o. Siedziba naszej jednostki znajduje się w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku do 1995 roku. Świadczymy usługi z zakresu szerokorozumianej księgowości. Pomagamy przedsiębiorcom w wdrożeniu się kwestie podatkowe oraz księgowe. Korzystanie z naszych usług uprości Państwu uporządkowanie spraw związanych z księgowością jak także pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczony na ewidencję. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, telefonicznie czy elektronicznie. Więcej informacji wraz z danymi kontaktowymi jednostki mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Informatyczne Poznań ITM »

  ITM jest ekspertem od systemów dla firm Inserta w szczególności Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT. Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej biur rachunkowych, firm produkcyjnych oraz sklepów internetowych.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • EFEKT kadry płace warszawa »

  Miło zapraszamy do zapoznania się z propozycją biura księgowego Efekt z Warszawy. Nasza jednostka działa na rynku miejscowym od roku 2002. Świadczymy pełen zakres usług rachunkowych w tym: prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, wypełnianie deklaracji ZUS, US, GUS, wyprowadzanie zaległości, prowadzenie kadr i płac, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności oraz inne. Zapewniamy Państwu solidność, profesjonalizm oraz dotrzymywanie terminów przy realizacji zleceń. Gwarantem rzetelności oraz poświadczeniem wiarygodności jest nasz udział w projekcie Rzetelna Firma. Po więcej danych zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Flexible Finance Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Flexible Finance z Bydgoszczy zaprasza do współpracy na płaszczyźnie księgowo-podatkowej. W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo wszystkie zagadnienia dotyczące sporządzania dokumentacji PODATKOWO-KSIĘGOWEJ, KADROWEJ, STATYSTYCZNEJ, PFRON, SOD, INTRASTAT, itd. Naturalnie służymy doradztwem w tematyce zarządzania i organizacji w firmie, zasobów ludzkich, prawa, analizy projektu, a nawet analizy strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów!
  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Stawiamy sobie za cel sprostaniu oczekiwaniom naszych klientów, borykających się z biurokratyczną zawiłością organów podatkowych.

  Szanujemy twój czas - to my odbierzemy dokumenty!
  Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC, należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Używamy oprogramowania Comarch Optima.
  Zapraszamy na naszą stronę www.ffinance.com.pl

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM USŁUG FINANSOWO-KSIĘGOWYCH RAFAŁ WIT faktury elektroniczne »

  Wystawiamy Faktury.pl to serwis internetowy, jaki został utworzony dla przedsiębiorców. Dzięki nam w zwykły i prosty sposób przeprowadzisz ewidencję swojej sprzedaży lub wystawisz fakturę. U nas odnajdziesz: program on Line do fakturowania, terminarz, masową korespondencję, zestawienie faktur sprzedaży, zestawienie faktur zakupu, dokumenty magazynowe, dokumenty kasowe, bazę kontrahentów, towarów i usług oraz archiwizację dokumentów. Proponujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność układu. Przed zakupem mogą Państwo przez 30 dni testować program za darmo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji oraz pełną ofertę.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Eurodata »

  Eurodata jest warszawskim biurem rachunkowym, które wyznacza nowe trendy w obsłudze lokalnych przedsiębiorców. Dla firm, które podejmą współpracę w zakresie e-księgowości mamy aż 6 miesięcy gratis. Oferta biura rachunkowego Eurodata to również nowe i atrakcyjne warunki przekazywania dokumentów. Nie trzeba już osobiście dowozić faktury do biura - Eurodata odbiera dokumenty w siedzibie Państwa firmy!
  Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie, by poznać szczegółowe warunki współpracy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak nie płacić zus »

  Jesteśmy kancelarią doradztwa podatkowego, która daje swoim klientom pewność, iż ich dane nie będą dostępne dla osób trzecich. Uczestniczymy w rozlicznych szkoleniach, które są prowadzone przez najlepszych specjalistów, co daje nam możliwość należytego zabezpieczenia interesów prawnych naszych klientów. Wszystkie dokumenty przesłane do nas w formie elektronicznej księgujemy w przeciągu doby. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • biuro-dekret.com »

  Potrzebujesz skorzystać z usług biura rachunkowego, jednak nie wiesz na jakie się zdecydować? Jeśli tak to sprawdź ofertę naszego biura, a jesteśmy pewni, że będziesz w pełni zadowolony z oferowanych przez nas usług. Naszym głównym celem jest odciążenie Państwa od wszystkich spraw związanych bezpośrednio z księgowością, tak abyście mogli spokojnie zajmować się firmą, i rozwijać ją. Tylko u nas masz gwarancję profesjonalnej obsługi, która idzie w parze z niskimi cenami. Zapraszamy do naszego gabinetu zarówno osoby fizyczne jak i właścicieli firm.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Amadeusz w mieście Olsztyn – pełna księgowość. »

  Biuro rachunkowe Amadeusz istnieje na rynku od 2000 roku. Swoją działalnością wspiera i pomaga rozwijać się spółkom z.o.o., osobom fizycznym, projektom unijnym, prywatnym jednostkom oświatowym poprzez prowadzenie ich ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, CIT i innych, oraz szeroko pojęte doradztwo w sprawach finansowych dotyczących przyszłej działalności firm. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy na amadeusz.olsztyn.pl.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGK- biuro rachunkowe Opole »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości skierowane zarówno do podmiotów rozpoczynających jak i prowadzących już działalność. Najlepsza kadra specjalistów, która w sposób profesjonalny i rzetelny podejmuje się realizacji powierzanych im spraw. Wieloletnie doświadczenie,wiedza, konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowosc-wroc.pl »

  Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amicus. Biuro. Ociepka E. pełna obsługa księgowa wrocław »

  Firma AMICUS to wysokiej klasy biuro księgowo - rachunkowe, które prowadzi swoją działalność w Częstochowie. Właścicielką biura jest pani mgr Edyta Ociepka. Decydując się na skorzystanie z usług firmy AMICUS zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie transakcje w Waszej firmie zostaną porządnie zaksięgowane i rozliczone. AMICUS proponuje przedsiębiorcom usługi ryczałtowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadrowo - płacową, łącznie z wypełnianiem deklaracji ZUS wszystkich pracowników danej firmy. Niezwykle okazały jest również zakres usług jednorazowych. Po dokładne informacje dotyczące propozycji firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFITO | Księgowość i Finanse | Warszawa, Piaseczno i okolice »

  PROFITO biuro finansowo-księgowe i rachunkowe prowadzi obsługę firm w zakresie: księgowość, podatki, kadry, płace, ZUS, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, leasing, outsourcing pracowniczy. Dzięki naszym partnerom możemy rozszerzyć nasze usługi dodatkowo o doradztwo podatkowe, prawne oraz IT. Obsługujemy firmy z Warszawy, Piaseczna i okolicy. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: